PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan dan radikale mektup var!!!

sinemis
07-11-10, 12:50
Tarkan’dan Radikal’e mektup
Bu kirli ticareti boykot edin
Sıkı bir aktivist olan Tarkan, kirli ticaretin ancak insanların alışveriş yapmaması ile biteceğine inanıyor. Hayvan koruma örgütlerinden PETA’nın gönüllü temsilciliğini yapan Tarkan, Radikal aracılığıyla şu mesajı verdi: “Bu kadar çok sayıda hayvan Türkiye’de sokaklarda ve barınaklarda acı çekerken, hala hayvanlar üretilip uygun olmayan koşullarda satılıyor. Bu sorunun köklü çözümü pet shop’lardan almak yerine, hayvanları kısırlaştırmak, sokaklardan veya barınaklardan sahiplenmektir. Üstelik bu üretilmiş köpeklerin birkaç hafta ya da ay sonra sokağa bırakıldıkları ve böylece ikinci nesil evsiz köpek ve kedi oldukları da bir gerçektir. Ben bütün köpeklerimi sokaktan sahiplendim. Ve hiçbir zaman başka yollara başvurmadım. Hem Türkiye’de hem de bütün dünyada artık ayağa kalkıp bu yardıma muhtaç hayvanları korumamız lazım. İnsanların en iyi dostu olan bu canlılar için artık dostluğumuzu göstermenin tam zamanıdır.”
07.11.2010 RADİKAL GAZETESİ

grikanat
07-11-10, 13:25
bu sanatçıların hayvan sevgiside bi başka oluyor.taksimin meydanında bombalar patlarken kimse ses çıkarmıyor.sokakta ki kedi köpek kadar değerimiz yok onlar için.Seni boykot ediyorum bundan sonra.....

pdrlütfiye
07-11-10, 13:35
bu sanatçıların hayvan sevgiside bi başka oluyor.taksimin meydanında bombalar patlarken kimse ses çıkarmıyor.sokakta ki kedi köpek kadar değerimiz yok onlar için.Seni boykot ediyorum bundan sonra.....

doğru yere geldiğinden emin misin??? :13:

twilight
07-11-10, 13:39
@gri kanat : Dogru yerde oldugundan emin misin?Burasi Tarkan forumu!
Boykot edilecek bi sey yok bunda,gurur duyulacak bi sey,bak hayvanlarimiza sahip cikan bir sanatcimiz - megastarimiz var!
Ama tabi millet hala uyuyor,yok boykot edelim,yok sunu yapalim...ne isterseniz yapin!...

WILDBOYS
07-11-10, 21:54

Sende haklısın ama sen ne kadar anlatırsan anlat bunlar bir yere saplandılar artık beyinleri orada tıkılı kaldı Tarkan Tarkan Tarkan ..... o yüzden dedikleri gibi burası öyle konuların yeri değil.

pdrlütfiye
07-11-10, 22:30
Sende haklısın ama sen ne kadar anlatırsan anlat bunlar bir yere saplandılar artık beyinleri orada tıkılı kaldı Tarkan Tarkan Tarkan ..... o yüzden dedikleri gibi burası öyle konuların yeri değil.

çok ilginçsiniz arkadaşlar... bence siz bu diyarlardan değilsiniz... :15: :13:

Bamboo
07-11-10, 23:05
grikanat ve wildboys, siz dünyada ilgiyi ve sevgiyi tek bi yöne isteyebilcek kadar cahil ve bencil iseniz burda yeriniz yok demektir.. zaten tarkanında sizin gibi cahil hayranalara hiç ihtiyacı yok.. o yüzden ne bizi ne kendinizi yorun.. sizin içn tek dileğim allah gönlünüze hayvan sevgisi versin de o zman anlarsınız gerçek insanalık ne demekmiş.. şimdi size ne sölesek boş anlama kapasiteniz yok çünkü..

WILDBOYS
07-11-10, 23:41
grikanat ve wildboys, siz dünyada ilgiyi ve sevgiyi tek bi yöne isteyebilcek kadar cahil ve bencil iseniz burda yeriniz yok demektir.. zaten tarkanında sizin gibi cahil hayranalara hiç ihtiyacı yok.. o yüzden ne bizi ne kendinizi yorun.. sizin içn tek dileğim allah gönlünüze hayvan sevgisi versin de o zman anlarsınız gerçek insanalık ne demekmiş.. şimdi size ne sölesek boş anlama kapasiteniz yok çünkü..

Bakın ben içimizde hayvan sevgisi yok diye bir şey demiyorum bu zaten söz konusu da olamaz. Sadece anlatmak istediğim hayatın gerçeklerini de bilin hayvanlara önem verilir ona bir sözüm yok. Ama insan canı önce gelir. O yüzden böyle şeylere fazla kafayı takmayın.

DaLy
08-11-10, 14:32
Hayvanlara verilen destekle Taksimde patlayan bombalar falan kıyaslanmış ya diyecek söz bulamıyorum.Bugüne kadar sokak hayvanlarıyla ilgili yasaların çıkmamasından dolayı hayvanlar hala işkence görüyo vs..

Kısaca böylesine güzel ve içten bi olaya destek olacağınıza köstek olmayın.Hayır olmicam diyosanız sadece susun saçmalamayın.

Elif Yokgörme
21-11-10, 21:30
bu sanatçıların hayvan sevgiside bi başka oluyor.taksimin meydanında bombalar patlarken kimse ses çıkarmıyor.sokakta ki kedi köpek kadar değerimiz yok onlar için.seni boykot ediyorum bundan sonra.....

bence çok saçma bir kıyaslama yapmışsın.taksimdeki terör olaylarıyla hayvan sevgisinin ne alakası var.bence tarkan ın hayvanlara ve doğaya karşı bu kadar ilgili olması çok güzel.keşke herkes bu kadar duyarlı davranabilse ozaman herşey daha farklı olabilirdi.tarkan bu konuda örnek bir sanatçı.:13: