PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hazır Başlamışken..

eskalen
23-10-10, 18:10
Hurriyet'in bugunku Cumartesi ekinde Ipek Durkal'in yazisindan bir bolum..

HAZIR BAŞLAMIŞKEN...

http://img403.imageshack.us/img403/899/502834manset.jpg (http://img403.imageshack.us/i/502834manset.jpg/)

İlk kez böyle bir şey oluyor... İlk kez Tarkan’ın bir eski sevgilisi (Jülyet Dilge hariç, o çok eskiydi) basına Tarkan ile ilişkisi hakkında konuşuyor da konuşuyor.
Nil Özalp’ın Tarkan ile sevgili olduklarını onlar ayrıldıktan sonra öğrendik! Tarkan ve Serdar Ortaç’tan aldığı şarkıların desteğiyle geçen yıl bir albüm yapan Nil, aslında bir model ajansı sahibi. Yurtdışından modelleri getiriyor, burada onlara katalog ya da klip çekimlerinde iş veriyor; ‘yabancısever’ bazı ünlü şarkıcılarımız da bu modellerle arkadaşlık ediyor, geziyor tozuyor filan...
Neyse, Nil Özalp meğer iki buçuk yıldır, yani Bilge Öztürk ile Tarkan’ın ilişkisi bittiğinden beri birlikteymiş Megastar’la. Hani birlikte bir sinemada, bir yemekte, bir davette filan bırak el ele, yan yana bile görmediğimiz için bilmiyoruz kapalı kapılar ardında yaşanan bu ilişkiyi tabii...
Nil Özalp’in açıklamalarından öğrendik ki Tarkan onu çok korurmuş, onu çok kıskanırmış. Tarkan şöyleymiş, böyleymiş...
E hazır konuşmaya başlamışken, artık niye görüşmediklerini de anlatsa ya...
Gerçi bir şeyler konuşuluyor ama...
Ben en çok onu merak ediyorum!!!

Kaynak:hurriyet.com.tr/cumartesi

fincan
23-10-10, 18:36
neymiş acaba o konuşulanlar! böyle imalı imalı yazıp konuşmuyolarmı allah aklımı alıveriyor :13:varsa kardeşim bildiğin bişey açık açık söyle :13: Tarkan ne yapsa suç zaten var dese reklam yapıyo konuşmasa ayrı dert

twilight
23-10-10, 19:55
Nil mi?
Tarkan'in sevgilisi mi?
Hahaha cok güldüm :)))

Elif Yokgörme
26-11-10, 19:25
Tarkan mı kıskanıyormuş.çok ilginç.okadar uzun zaman beraberse neden hiç görünmediler.2,5 yıl az bir süre mi.bukadar sürede nasıl saklı kalabilir.zaten sadece nil özalp konuşuyor......tarkan neden bir şey söylemedi hiç.....

Rumeli59
26-11-10, 22:45
Nil mi?
Tarkan'in sevgilisi mi?
Hahaha cok güldüm :)))

:28::28::28::28:
bende cok güldüm :28::28: