PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : nil özalp beyaz shwoda

denizarya
22-10-10, 22:11
bu aksam nil özalp beyaz showda..eminim ki tarkan konusu bir sekilde acilacaktir...duyurmak istedim size:))))

TarkanColl
22-10-10, 22:41
Beyaz zaten Tarkan konusu açmak için bahane arıyordu...

twilight
22-10-10, 22:58
Bakin suraya yaziyorum;
Beyaz diyecek ki ''herkes programa geldi,bi tarkan gelmedi''
Yine ayni tarz muhabbetler olcak...
Demedi,demeyin...

denizarya
22-10-10, 23:22
ben beyazi cok severim vallah..tarkaninda ona birkere olsunn katilmasini cok isterim..biliyorum ki ona bambaska bir sahne hazirlanacak

pdrlütfiye
22-10-10, 23:30
ben de çok istiyorum tarkanın beyaz showa katılmasını... çünkü beyaz da tarkan da çok tatlı. öyle bi program olsa yer yerinden oynar...

Dark_blue
23-10-10, 00:07
Emir ciksaydi izleyebilirdim ama Nil ile Tarkan arasinda bi baglanti kuramiyorum :)

smh
23-10-10, 01:20
beyaz hala izleniyor mu ya=)) forever okann;)

pdrlütfiye
23-10-10, 12:40
beyaz hala izleniyor mu ya=)) forever okann;)

inanmıyorum sana. tarkan hakkında bu kadar ileri geri konuşan biri için nsıl forever diyebiliyosun aklım almıyor doğrusu... :13:

Bamboo
23-10-10, 15:32
eee ne dedi nil tarkan hakkında izleyen yok mu yaa..

twilight
23-10-10, 16:59
inanmıyorum sana. tarkan hakkında bu kadar ileri geri konuşan biri için nsıl forever diyebiliyosun aklım almıyor doğrusu... :13:

Bende söyleyebilirim...
For ever Okan!
Ne var bunda ki?Tarkan'i elestirdi diye,Okan'i gördügümüz heryerde ''ay ne igrenc gec hemen'' mi yapacaz?
Yapmayin Allah askina?
Evet,Tarkan'i severim...Hatta cok severim...
Ama Okan'in da yeri ayridir bende...
En azindan Beyaz gibi reytin' endisesi olan birisi degil...
İki;hic bi zaman da simarmadi...

Saygilar...

smh
23-10-10, 18:20
Bende söyleyebilirim...
For ever Okan!
Ne var bunda ki?Tarkan'i elestirdi diye,Okan'i gördügümüz heryerde ''ay ne igrenc gec hemen'' mi yapacaz?
Yapmayin Allah askina?
Evet,Tarkan'i severim...Hatta cok severim...
Ama Okan'in da yeri ayridir bende...
En azindan Beyaz gibi reytin' endisesi olan birisi degil...
İki;hic bi zaman da simarmadi...

Saygilar...

saol twilight hislerime tercüman oldun :)

pdrlütfiye
23-10-10, 21:04
ben de okanı oldum olası sevmem. tarkanı eleştirip eleştirmemesiyle ilgili değil. herkesle alay etmeye çalışan bir ilginç adam...

okantuzun
24-10-10, 14:30
bence alay etmiyor gayet açık sözlü

pdrlütfiye
24-10-10, 15:09
bence alay etmiyor gayet açık sözlü

açık sözlülükle patavatsızlık aynı şey değil lütfen yaaa... :12:

xurush'nine
24-10-10, 20:01
Okanla ilgili;
Acik sozluluk degil de kendini bis sey zannetmislik onunkisi..Uc bes kitap okudu diye her kese Qaf dagindan bakiyor..
Zevkler ayni olamaz ama son yillarda da yaptigi show programlarini hic begenmiyorum.. Tarkan'in gereksiz yere cok ustune gidiyor diye ona ayri qicigim var bu baksa.Fakat guzel seviyeli yapilmis ise emege saygi duyacak kadar da vicdanliyim.NTV de yaptigi programlari idare eder ama show programlari felaket -hep birilerini azarlamak, kucuk dusurmek, gorguzsuz ya da bilgisiz gostermek uzeine kurulu palyacoluk o kadar.. Genclere oynuyor bu da reyting amacli bir gizli bir taktik aslinda..Hani gencken insanlar her turlu seye takilip kakilmaktan buyuk zevk duyarlar ya bunun uzerine kuruyor programlarini..Bir de "cocuklardan nefret ederim(ya da onun gibi bir cumle),kendi cocuguna bile tahammul edemezken insan nasil baskasinin cocuguna katlanir ki.." deyen (daha sonra tepki cekmemek icin kiviran) birinden fazla da bir beklentim yok..Bana gore

NEVER OKAN!

Gelelim sadede:Beyazi pek cok izlemem, yani firsat buldukca (asagi yukari okani izeldigim kadar)izlerim ama severim..Hem kisiliyini hem de programinda sergiledigi uslubunu -Konuklarini cok saygiyla agirlar satasmamaya kirmamaya uzmemeye qayret eder.. Mesela Ajdayi agirlamasina bayilmistim..Tarkan onun programina cikar cikmaz kendi karari,kararina saygi duymak lazim, fakat cikarsa da basinin ustunde agirlayacagindan, layik oldugu yerde tutacagindan eminim..

Bu yuzden de SOMETIMES BEYAZ! diyorum..

Ve gercekten de Nilin cikdigi programi cok merak ediyorum.(beni merakci 'nine!)
Izleyen varsa lutfen anlatsin..
:23:

secil.06
24-10-10, 20:35
İzlemek isteyen izler tabiki ama bu tarz programlara
:15: ben Tarkanın cıkmasını istemem :13: gerci kendiside cıkmıyo zatan

ece**
25-10-10, 01:37
okan.okan.okan...ben bayılıyorum ya o adama.anlamıyomusunuz sanki adamın şaka yaptığını.herşeyi nekadar ciddiye alıyosunuz öyle :) adam arayan insanı bile bozup atıyo.onun mizahı böyle... ben çok seviyorum böyle herkese bi kulp takmasını kendine çok güvenmesini. :)beyaz mı okan mı ? evet okan..