PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kral'dan cevap var...

twilight
17-10-10, 14:44
Doğum günü mesaj ve dilekleriniz için çok teşekkürler. Sizler de iyi ki varsınız, sizleri çok seviyorum... Daha nice uzun yıllar, hep birlikte yol alabilmek dileğiyle :)

TARKAN ONLINE

prenses_elaa
17-10-10, 14:59
amin bizde seni çok seviyoruz

siyahmai
17-10-10, 15:24
amin bizde seni çok seviyoruz

siyahmai
17-10-10, 15:25
Deniz gözlü meleğim iyiki doğdun ve hayatimizdasin. Allahim herşeyi gönlüne göre versin. Hayatin boyunca hep mutlu ol, hep gül. Kötülükler sana uğramasin yakinindan bile geçmesin. O güzel gülümsemen sonsuza dek hep yüzünde kalsin. O bakmaya doyamadiğim güzel gözlerinden hiç yaş akmasin.sonsuza dek hep sağlikli, mutlu ve huzurlu olman dileğiyle seni seviyorum balim benim

inci tanesi
17-10-10, 16:11
nice mutlu yillara hep beraber :* hayatimin anlami

neslihan yıldız
17-10-10, 17:22
Tarkan seni çok seviyorum doğum günün kutlu olsun

pdrlütfiye
17-10-10, 18:58
ah bitanem yaaa.... sen olmasaydın bu hayatın ne anlamı olurdu? varlığınla varlığıma destek olduğun için teşekkürler....

xurush'nine
17-10-10, 22:08
Nice mutlu umutlu yaslara canim!:29:
KUTLA KUTLA DOYAMIYORUM SENI..Icimden durmadan kutlamak geliyor bir tanem-Iyi ki dogmussun!Iyi ki tanimsim seni! Iyi ki sevmisim seni!Iyi ki her gun Gunesim bugun de dogacak diye uyaniyorum, bana kaderimin yolladigi armaganlarIN en harikasi! :1:
SENI COK AMA COK SEVIYORUMMMM!!!! :1: :29:

Bakinka
17-10-10, 23:37
canım benimmm!!! Tarkan!! sen var oldukça bizde varız!!!

gizem-akkaş
17-10-10, 23:52
sen hiç kaybolma Tarkanımmm hep bizimle oll sensiz bu hayatın tadı çıkmaaaaazzz seni çok çok çok seviyorummmmmmm

pdrlütfiye
18-10-10, 00:10
şu hayatta başıma gelen en güzel şeysin. iyi ki varsın...

fatihvefatih
18-10-10, 00:57
bizde seni çok seviyoruz Kral!!

meryem_17
18-10-10, 12:22
''Acı we Hüzün Bir Yıldız Kadar Uzak,Mutluluk Gölgen Kadar Yakın Olsun.Umutların Gerçek Mutlulukların SONSUZ OLSUN DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUNN MEGASTARIMM.:17::17:''İYİKİ DOĞDUN İYİKİ WARSINN SENİİİ ÇOOOKKK AMAA ÇOKKKKK SEWİORUMM:10::10::10::10: SANA OLAN BU SEWGİMM N OLURSA OLSUN HİÇ AMA HİÇ BİTMEYCEK MEGASTARIMMMMMMM.:10::10:Sana slayt yaptım ama sana & bütün tarkancoll ailesine izletmeyi çok isterdim ama maleseff olmadıı.Neyse kısmet deilmiş Tekrarr İYİKİİ DOĞDUNNN TARKANIMMM DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN AİLENLE WE BİZ SEWENLERİNLE BİRLİKTE NİCE SAĞLIKLI,MUTLU,HUZURLU,BAŞARILI YILLARAA.... :29::29:

efsane_01
21-10-10, 18:10
Asil biz SANA teshekkur ederiz canim benim...Inan bana shu anda o kadar mutluyum'ki, heyecandan SANA soyleye bileceyim hic bir shey gelmiyor aklima...Oysa'ki resmine bakinca o orman yeshili gozlerin gorur gormez, ilham perilerim teshrif buyuruyor deli kafama...Var'ya SANA olan ashkimi daqlara soylesem dayanamaz ashardi, denizlere soylesem, tashardi, ya SANA soylesem ASHKIM, ne yapardin?...Cok eviyorum SENI hem'de cok...:41: