PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eurovision Fİnal oylaması Tarkanımıza destek!

mage
12-10-10, 01:35
Oylamaya katılmak için Tıklayınız (http://www.trteurovision.com/index.php)

arkadaşlar tarkan çok gerilerde biliyoruz belki katılmaya bilir ama fikrinide değiştirmiş olabilir biz yinede tarkanımızı üst sıralara taşıyalım haydi destek !

jetaime
12-10-10, 10:38
evet tarkan cok geride herkes oy versin lutfen

smh
12-10-10, 16:18
valla ben bedüğe oy verdim =))))))))) go bedükk

özlemmis
12-10-10, 17:40
ben gitmesini istemediğim için umrumda değil çıkan sonuç.

e.r
12-10-10, 22:05
ben de oy vermiyorum..gitmesin !! orası isim yapmak isteyenlerin yeri..bazı istisnalar var tabii ama bu tarkan olmamalı !! gitmesin..yorumumu okuyup bana hak verenler oy vermesin lütfen..

**MegaStarkan**
12-10-10, 22:10
Ben Atiye dedim... bu potansiyel degerlendirilmeli.

twilight
12-10-10, 22:48
Oyumu Hande'ye verdim... :)

pdrlütfiye
12-10-10, 23:02
arkadaşlar inanın tarkanı gerçekten eurovisionda görmek onu da beni de mutlu etmeyeceği için durum ne olursa olsun tıklamicam...

zwolkan
13-10-10, 00:31
ne işi var bırakın ya bıkmadınız yıllardır boş muhabbetten

Bamboo
13-10-10, 01:15
walla nedense bende tarkana verdim üstelik gitmeyeceğini bildiğim halde :) ama sonuç güzel atiye önde gidiyo..

gizem-akkaş
13-10-10, 01:27
hiçbirine vermedm hiçbiri gitmesn boşa emek boşa vakit kaybı şarkı yarışması deil bu ülke yarışması oldu artk

anakha26
13-10-10, 09:46
Tarkan'ı eurovision gibi basit ve politik içerikli bir yarışmada görmek istemiyorum. Bu nedenle oylamaya katılmayacağım... Bazı arkadaşlar listeyi görünce "kim daha başarılı" ya da "en sevdiğiniz sanatçı" anketi zannettiler heralde...Bence Tarkan o listede hiç olmamalıydı...

pdrlütfiye
13-10-10, 14:57
Tarkan'ı eurovision gibi basit ve politik içerikli bir yarışmada görmek istemiyorum. Bu nedenle oylamaya katılmayacağım... Bazı arkadaşlar listeyi görünce "kim daha başarılı" ya da "en sevdiğiniz sanatçı" anketi zannettiler heralde...Bence Tarkan o listede hiç olmamalıydı...

çok doğru anakha. eurovision artık adil bi yarışma değil ki... tarkanın o ortamda olmasına ne gerek var?... :13:

Cecuq
13-10-10, 22:23
ya ne saçma bi başlık... TARKAN Gibi bi sanatçının ne işi var eurovision da filan orada şarkılar performanslar değil siyaset var... bu gibi basit yerlere tarkanın gitmesi çok yanlış ve tarkan orası içn oldukça büyük oraya atiye murat boz soner sarıkabadayı vb. sanatçılar gitsin...

havın
14-10-10, 02:22
tarkanın eurovisiona gıtmsıne gerek yok o zaten cok yukseklerde.eurovisiona bır numara olmak ıcın gıdıyolar tarkanın ıhtıyacı yok o zaten bır numara

anakha26
14-10-10, 10:39
çok doğru anakha. eurovision artık adil bi yarışma değil ki... tarkanın o ortamda olmasına ne gerek var?... :13:

Ayrıca hadi diyelim ki Tarkan katıldı yarışmaya, ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğinden eminiz. Zaten bizim için herzaman birinci o. Ama eğer adil olmayan bir oylama sonucuyla birinci olamazsa görün ozaman bizim medyanın yapacaklarını... Son albümün onca başarısına rağmen hala saçmalık dolu haberler yayınlıyorlar. Hala kariyeri bitti, eskisi gibi değil deniyor... Bir de üstüne yarışmadan sonuç çıkmazsa yerin dibine sokarlar artık Tarkan'ı... Valla açıkçası ben böyle saçma sapan haberleri okumak istemiyorum hiç biryerde... Elimde olmadan sinirlerim bozuluyor... O yüzden boşversinler artık hersene "Tarkan yarışsın!" diyenler... ne demiş şair.. "Adımı kalbine yaz" Erovizyon listelerine değil... :21::21::21:

pdrlütfiye
14-10-10, 11:56
Ayrıca hadi diyelim ki Tarkan katıldı yarışmaya, ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğinden eminiz. Zaten bizim için herzaman birinci o. Ama eğer adil olmayan bir oylama sonucuyla birinci olamazsa görün ozaman bizim medyanın yapacaklarını... Son albümün onca başarısına rağmen hala saçmalık dolu haberler yayınlıyorlar. Hala kariyeri bitti, eskisi gibi değil deniyor... Bir de üstüne yarışmadan sonuç çıkmazsa yerin dibine sokarlar artık Tarkan'ı... Valla açıkçası ben böyle saçma sapan haberleri okumak istemiyorum hiç biryerde... Elimde olmadan sinirlerim bozuluyor... O yüzden boşversinler artık hersene "Tarkan yarışsın!" diyenler... ne demiş şair.. "Adımı kalbine yaz" Erovizyon listelerine değil... :21::21::21:

tamamen doğru... :20:

Dark_blue
14-10-10, 13:27
Murat Boz neden yok listede ? gecen yil ismi geciyordu , Hayko iyi bir tercih olabilir.

TARQANIM
14-10-10, 20:46
öff ne kadar gereksiz bi oylama haykoya verdim herzamanki gibi..

xurush'nine
01-01-11, 21:30
Arkadaslar, Erovizyona bu yil "Yuksek sadakat" katiliyormus. Secim TRT tarafindan yapilmis.Ve Tarkan bu sene de kabul etmemis teklifi.

Tum bu bilgileri Samsun Demirin twitterinden kilp(Acimayacak) hakkinda bigi ararken okudum..

Artik secim yapildigina gore bize de hayirli ugurlu olsun demek duser!!!Yollari acik olasun!!!

günışığım
01-01-11, 22:02
eurovisiona 2011de yuksek sadakat grubu g,id,yor hayirli ugurlu olsun trt anketlere aldirmamis :28: yine kafasina gore secim yapmis :D

Mega_Star
02-01-11, 00:29
yüksek sadakat mı ilginç daha güçlü bi isim bekliyordum:D

secil.06
02-01-11, 12:09
Tarkan dışın da kim giderse gitsin bol şans

twilight
02-01-11, 13:03
Yüksek Sadakat,cok kaliteli bi isim degil maalesef...
Rock grubu olacaksa,daha kaliteli olabilirdi...Mesela Duman olabilirdi...
Ancak,bastan beri tercihim,Bedük yada Hande Yenerdi..Keske onlardan birisi gitseydi... :(

Bamboo
02-01-11, 21:21
yüksek sadakat iyi güzel ama yeterli değil, son iki yıldır kazanan isimlere bakarak söylüyorum bence sempatik,şirin teen grubuna hitap edebilecek birisi olamalıydı seçimde.. mesela atiye olsaydı çok iyi olurdu.. kendi güzel,sevimli ve sempatik-sesi hoş,dansı olan ve bunda da başarılı biri.. iyi bi de şarkı yakalayabilirdi.. o zaman 1.olmamak daha zor olurdu.. die düşünüyorumm.. :)

TEVETOGLU
02-01-11, 21:41
Başarılar dilerim.

gizem-akkaş
03-01-11, 14:15
yüksek sadakat iyi bi grup ama eurovısıon için yeterli deil bence ya nese başarılaaar dielim yinede