PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 6 Kasım Ankara konserinin biletleri satışta...

TarkanColl
07-10-10, 21:14
1. Kategori: 250,00 TL VIP
2. Kategori: 130,00 TL
3. Kategori: 110,00 TL
4. Kategori: 90,00 TL
5. Kategori: 65,00 TL
6. Kategori: 110,00 TL (Sahne Önü Ayakta)

http://www.biletix.com/event.htm?id=LSEC1 (http://www.biletix.com/event.htm?id=LSEC1)

Ankara’da son yıllarda gerçekleşecek en büyük konser organizasyonu olacak Tarkan Konseri izleyenlere unutulmaz bir gece geçirmek için titizlikle hazırlandı.

Bir Dünya starı olan Tarkan yeni albümünün en güzel şarkılarıyla unutulmaz şarkılarını harmanlayıp Ankaralılara muhteşem bir gece yaşatacak.

Ankara Arena’da gerçekleşecek olan ilk konser olma özelliği ile ayrı bir anlam kazanan bu konserde Tarkan sevenleriyle buluşmaya hazır.

- 5 yaşından küçükler içeriye alınmamaktadır. 5 yaş ve üstü bilete tabidir.
- Etkinlik mekanına kamera, fotoğraf makinası, ses cihazı vb. alınmayacaktır.
- Bilet alan her 200. kişi saha içinden bir adet davetiye kazanacaktır.
- Belirtilen fiyatlar öncelikli satış dönemine aittir. Öncelikli satış dönemi bittikten sonra bilet fiyatları artacaktır.

Ankara Arena Spor Salonu Ulus’ta Tren Garı karşısında, Paraşüt atlama kulesi ve Kore Anıtı yanındadır. ULUS-ANKARA

gizem-akkaş
07-10-10, 21:25
çok pahalı yaaaa:((((

simgem__
07-10-10, 21:27
bizde istanbuldan gelmeyi düşünüyoduk ama pahalıymış baya :((((

cansu06
07-10-10, 21:32
fazla uçmuşlar ön fiyatmış bide!

eskalen
07-10-10, 21:41
Ne yapti Tarkan Harbiye'yi Ankara'ya mi tasidi? :)) Acaip pahali biletler.. Bunun sebebini Tarkan'in bu yeni albumuyle beraber bir sponsorluk anlasmasi yapan marka/firmanin olmamasina bagliyorum..

Kisaca, Ankara en pahali Tarkan konserini izlemis olacak desene :)

hilfa
07-10-10, 22:09
Sanki bizle dalga geçmişler :13:madem bu kadar pahalı olucaktı biletler madem fanları değil de avam takımı önemli olucaktı o zaman ne demeye spor salonunda veriyor ki otelin birini kapatıp orada yapsaydı konserini:13:
:6:offf bi çoğumuz gidemiyecek :6:

badboyserkan
07-10-10, 22:14
Biletler oldukca pahali.Organizasyon temsilcilerin ongordukleri fiyatlar olsa gerek. A ve B sinifina hitap eden kategori fiyatlarini sunmuslar.Ki harbiye acikhavada boyle fiyatlar yuksek degildi.

Sanirim basketbol sampiyonasinin havasi ve yeni yapilan arena stadinin kapsami dogrultusunda yuksek bir beklenti ile pazardan iyi pay alma seklini yasacaklar organizatorler.

ayrica konser icin arenadaki tum bloklar satisa sunulmus (on-arka-sag-sol) sahne u2 gibi 360 derece olacak hissine kapildim sanki.Degisik bir konser tadinda olabilir.

yiğit
07-10-10, 22:20
çok çok çok büyük hayal kırıklığı..erzurumdan gelmeyi düşünüyordum amaaaa.. ben bu kadar para veremem malesef..

bounce
07-10-10, 22:21
sanırım paraşütle yandan atlayacak Tarkan..Harbiye için verdiğim paraya acımadım ama bu sefer elim cebime gitmeyecek...Fiyatları Tarkan belirlemiyor ama yapılan ayıp. Gerçekten ayıp. Ben konsere gidemezsem daha çok üzüleceğim ama ne yazık ki gidemem.. Belki Hitt'e bi telefon yağmuru olursa bişeyler yapabilirler.. Mi acaba?

jetaime
07-10-10, 22:39
Ooooo cok pahali
sanki ankara avrupa konseriler gibi oluyo vallah cok sasirdim

gizem-akkaş
07-10-10, 22:59
bencde yaa biraz inmeli fiyat 5 yıldızlı otelde konser olsaymş dha iyimiş sosyete gitsn konsere bune böle ben gitcektm istanbuldan ama malesef

ece**
07-10-10, 23:08
bu saatten sonra bilet fiyatlarında falan bi değişiklik olmaz bence hiç beklemeyin..okadar parayı mümkün değil trak weremem.ancak 6 kasıma kadar hergün 5-10 biriktire biriktire tamamlarım :D :S istanbula gittim konsere 150 lirayı bile bulmadı..kendi şehrimdeki konserde de aynı hesaba gelecek.sonrada tarkan "ee niye oynamıyosunuz" diyecek..hiç demesin bence.gayet yerinden kıpırdamayanlar gidecek.sıcak bi konser olmayacak bu.. BENCE !

Rumeli59
07-10-10, 23:14
yok artik daha neler....

nedjohnlansen
07-10-10, 23:14
ben anlamıyorum, tarkan nasıl müsaade eder bu fiyatlara? en son ankara konseri doritos'tan 3 5 tane ürün alınca gidilebilen bir taneydi. hatta arkadaşlarım bana hiç bir şey biriktirmeden vermişlerdi bir tane. 2005'te de avea'dan kontör alana bilet vardı sanırım. yani bunlar hem ucuzdu hem de insanları teşvik ediyordu. kontörün yanında bilet gelirse, sen gidersin o konsere. bu öyle mi? değil. bir de spor salonunda yapacaklar. en az 15.000 kişi lazım. o stad dolmaz sanıyorum. bu da tatsız olur. ben gitmeyi düşünüyordum ama 4. kategoriden ne kadar iyi olur o kafamda bir soru işareti. daha fazla para vermek de içimden gelmiyor açıkçası. sonuçta parayı ben değil ailem kazanıyor henüz. ailem sorun çıkarmasa da benim için acır. ayrıyetten gitmek istediğim arkadaşlarım da bu fiyatlardan sonra gelmez sanıyorum. tek başıma da gidemem herhalde... yazık oldu.

twilight
07-10-10, 23:23
Fiyatlar cok uçuk...
Daha makûl bi fiyata inmesi lazim...
Ankara'da degilim,ancak Ankarada oturup - veya baska semtlerden gitmek isteyen arkadaslar da sanirim bu fiyatta olursa bayagi bi fikir cayar...cünki fiyatlar cok ucuk abi...
30 - 40 lira olsa amenna...hadi 100e kadar neyse...250 lira vip...yuh yani...

okantuzun
08-10-10, 01:26
Artık 2005 inönüdeki sahne şov ve perfonmansını beklemek, istemek hakkımız sanırım bende düşünüyodum ama biraz zor

trkntrkn89
08-10-10, 01:49
talep fazlaki fiyatlar böyle açıklanmış ama salonun dolmayacaqı anlaşılsın indirime giderler fiyatlarda ama madem tarkan bu fiyatlara sahneye çıkacak o zaman bi taksim konseri kadar özenmesi lazım harbiye gibi geçiştirme olmasın,360 derece olayına gelirsek acaba tarkan sahneyi justin gibi falanmı yapacak zaten bu led ekran olayı çok abartı oluyor,eqer o şekle geçerse türkiyede devrim olur...

günışığım
08-10-10, 03:44
bence bilet fiyatlari Tarkan gibi buyuk bir sanatci icin cok normal. hamile bile olmama ragmen ben gidecegim. istanbulda konser verdi durdu ankaraya gelsin diye sabirsizlikla bekledim. bilet fiyati yuzunden asla caymam giderim Tarkana deger.:41:

tarkan_mania
08-10-10, 12:02
fiyatları düşürsünler yaa çok yüksek!! belki grupça alrsak indrm yaparlar :D:D
Serpilim el koy :D Ebru ablayıda al yanına!
öff gitmek istiyrmmm :(:(:(

arda_sirius
08-10-10, 12:29
diğer illerde neden konser yapılmadığı artık net olarak anlaşılmıştır sanırım. bu salon dolsa bile izmir, istanbul gibi şehirler dışında bu fiyatlarla hiçbir şey yapamazsınız. her seferinde bir yerinden aksıyor bu iş. ya albüm sevilmiyor ya sponsor yok ya da bilmem ne. istanbul harbiyedeki gaz ankaradaki organizasyonu yapanların ağızlarının suyunu akıtmış. Umarım ben yanılırım ama istedikleri dololuk oranına yaklaşacaklarını düşünmüyorum. bende gitmeyi düşündüm ilk gördüğümde, hem de çok uzaklardan gelecektim. ama yapmayacağım. isterse bugüne kadar ki en muhteşem konser olsun.

tarkan_mania
08-10-10, 14:39
istedikleri dololuk oranına yaklaşacaklarını düşünmüyorum.

katılıyorum!
fiyatlar çok yüksek biraz aşağı çekseler çok iyi olacak...

serhatvaris
08-10-10, 16:25
Aşırı pahalıııııı....Ne bu ya U2 konseri daha uygundu ...

serhatvaris
08-10-10, 16:31
Ankarada bu paraya bu konsere giden çok olamaz,
Ankara Memur kenti...250 çok abartılı bir bilet fiyatı...

tarkan_snr
08-10-10, 19:06
serhatvarise katılıyroum. ankarada bu fiyatı veripde gelecek 15bin kişi yok,
ayrıca konserlere gelenler genelde genç olanlar olduğu için bu fiyat çok pahalı.
aşarr bizleri.

ozgem__
08-10-10, 19:44
biraz uçmuş paralar ya harbiye bile yarısı nerdeyse... ki biz istanbuldan geliyoduk hayal kırıkklığı oldu.. eminim ki çok değişik ve büyük bi organizasyon olucaktır bu kadar pahalıysa.. umarım bi şans..

denizarya
08-10-10, 23:23
almanyaya gelsin yaa...kasim ayinda gelecek haberleri vardiii:(

serkoy
09-10-10, 10:49
arkadaşlar zaten vip bizlerin neyine? bizler ayakta gideceğiz...110 tl de verilir sonuçta bugüne kadar nerdeyse konserler çoğunlukla bedavaye geldi...yok kontör al git yok cips al git...en azından bu konserde sadece gerçek hayran kitlesi olacak...250 tl evet pahalı ama zaten o grup TARKAN ı oturarak izleyenler için...

serkoy
09-10-10, 10:54
ayrıca serdar ortaç ın bugün ankarada bonus card sponsorluğunda yapacağı konserin bile fiyatları şu şekilde:

1. Kategori: 82,00 TL (Bonus İndirimli)
2. Kategori: 66,00 TL (Bonus İndirimli)
Sahne Önü Ayakta: 56,00 TL (Bonus İndirimli) ....

Tarkan konseri sponsorsuz ve TARKAN...

serkoy
09-10-10, 11:05
http://i1010.hizliresim.com/2010/10/9/766.jpg (http://urlal.com/dqqf)

serkoy
09-10-10, 11:26
konser alanı tıklım tıklım olur... organizatörler bir şey biliyorlar ki fiyatları bu nebzeye çıkarıyorlar...ankara fakir bir kent değil...sonuçta başkent...zenginleri de var 250 lilik vip koltuklar da dolar merak etmeyin...zaten 65 den 250 ye kadar her kesime hitap eden bilet oldukça "muhteşem konser" diye yine haberlere falan çıkar...

bounce
09-10-10, 16:23
konser alanı tıklım tıklım olur... organizatörler bir şey biliyorlar ki fiyatları bu nebzeye çıkarıyorlar...ankara fakir bir kent değil...sonuçta başkent...zenginleri de var 250 lilik vip koltuklar da dolar merak etmeyin...zaten 65 den 250 ye kadar her kesime hitap eden bilet oldukça "muhteşem konser" diye yine haberlere falan çıkar...

Konser alanı inşallah dolar herkes bunu istiyor ama konu başka arkadaşım.Fiyatlar çok yüksek anlamıyor musun bunu.. maalesef gelir dengesizliği durumu söz konusu halen Türkiye'de.. Siyaset değil derdim .. amaç hep birlikte konsere gitmek daha çok eğlenmek Tarkan'ı da çoşturmak..en önde olmak Tarkan'a dokunmak ama bu fiyatlar(110 tl) bazı çalışan arkadaşlarımızın maaşlarının 5'te 1 'i..
ben Tarkan hayranları ile konseri birlikte izlemek istiyorum onun içindir bu sitemim..

ösgee
09-10-10, 18:00
yanlş hatırlamıyorsam 2001 yılında tarkan asKi spor salonundaKi konser vermişti ordada bu oturma düzeni vardı ama konser başladıktan sonra en arkada oturanlar bile sahneye inmişlerdi oturma düzeni fln kalmamıştı burda da böyle olcağından eminim bari daha düzgün biyerde olsaydı insanların verdiği paraya deyseydi .. ankarada memur şehri gerçekten ..
bu şartlarda konsere gelcek çoğu insanında bizim kadar o atmosfere uyum sağlıyabilceğini düşünmüyorum. !

serkoy
09-10-10, 18:35
Konser alanı inşallah dolar herkes bunu istiyor ama konu başka arkadaşım.Fiyatlar çok yüksek anlamıyor musun bunu.. maalesef gelir dengesizliği durumu söz konusu halen Türkiye'de.. Siyaset değil derdim .. amaç hep birlikte konsere gitmek daha çok eğlenmek Tarkan'ı da çoşturmak..en önde olmak Tarkan'a dokunmak ama bu fiyatlar(110 tl) bazı çalışan arkadaşlarımızın maaşlarının 5'te 1 'i..
ben Tarkan hayranları ile konseri birlikte izlemek istiyorum onun içindir bu sitemim..

ben gayet iyi anlıyorum da sen anlamamışsın sanırım...herkes konsere gelsin elele şarkılar söyleyelim demek bu zamanda artık bir ütopyadan öteye geçemez...ben nasıl istanbul konserine gelemediysem herkes de ankara konserine gelemez bu kadar basit bu...ankara büyükşehirin yaptığı konseri hatırlatırım eziliyorduk resmen o zaman tüm fanlardan çıkan ses şuydu: PARALI YAP HERKES GELMESİN!...

bounce
09-10-10, 19:31
ben gayet iyi anlıyorum da sen anlamamışsın sanırım...herkes konsere gelsin elele şarkılar söyleyelim demek bu zamanda artık bir ütopyadan öteye geçemez...ben nasıl istanbul konserine gelemediysem herkes de ankara konserine gelemez bu kadar basit bu...ankara büyükşehirin yaptığı konseri hatırlatırım eziliyorduk resmen o zaman tüm fanlardan çıkan ses şuydu: PARALI YAP HERKES GELMESİN!...

evet paralı olsun ama bu kadar da pahalı olmamalı..

denizarya
09-10-10, 19:38
biletlerin biraz pahali olmasina göree insanlar da daha büyük bir show bekleme haklari vardir herhalde

yiğit
10-10-10, 00:02
[QUOTE=bounce
ben Tarkan hayranları ile konseri birlikte izlemek istiyorum onun içindir bu sitemim..[/QUOTE]

kesinlikle katılıyorum

günışığım
10-10-10, 20:13
organizasyonu kim yapiyor acaba Hitt mi?

özge
10-10-10, 21:46
vallahiiii ankaraa için çok pahalı biletler amaa Tarkanın bir bildiği vardır zaten fiyatları Tarkan ayarlamıyo organizasyon kime aitse o hazırlar ama fiyatlara müdahalee edebilir tabiii:) Biz 3 kişi annem ben kardeşim gelicez konsere 3 kişinin bilet fiyatını düşünün yani 330 tl.. çünki oturularak izlenmez en düşük fiyat 60 tl zaten ordan alsak sahnee önünee inmee imkanı olurmuu garantisi yok.. basket maçlarındaa acaip sıkıydı kontroller..arenaaa biletleri çipliydi.. çip okutarak geçiyoduk..konserdede öylee olursaa bilememm en iyi garanti sahne önü amaa çok paraa:(:( karaa karaa düşünüyorum şimdidennn ne olcak bakalımm..zatennn bu konser işi babamdan gizli olucak adamaa 330 tl desem kalpten gider çünki emekli maaşının yarısıı:):) amaa Tarkanadaa her gün gitmiyoruzz oda varr:):) ne yardan ne serden vazgeçerimm hesabııı bakalım ne olcak:)

smh
11-10-10, 02:16
eğer bu paraya harbiyede ki konsept olacaksa kimse kusurabakmasında ımkanım olsa da vermem bi sahne şovu beklerim görkemli derecede avea konserlerinde ki gibi yani öyle tatmın olurm anca ama zannetmıyorm fiyatta düşüş olur çunku dolmaz sanmıyorm

the_answer3535
11-10-10, 05:37
Tabi pahalı veya ucuz kavramı kişiden kişiye değişir.Belki talep fazla diye böyle bir fiyat politikası uygun görmüşlerdir.Belki Ankara 2. büyük şehrimiz ve diğer illere göre gelir ve refah oranı daha fazla ama nolursa olsun biraz daha ucuz olabilirmiş sanki.

bounce
11-10-10, 16:15
dün Ankamall'deydim.Kenan Doğulu'nun haftaya cumartesi konseri var.gnctrkcll sponsorluğunda..üzüldüm..üzülmem sponsorlukla alakalı..Kenan Doğulu gayet başarılı müzisyendir.
Ankamall: Tarkan genellikle Ankara konserlerini burda veriyor.

serkoy
11-10-10, 19:11
!!! ANKARA KONSERİ BİLET FİYATLARI DEĞİŞMİŞTİR!!!!

YENİ FİYATLAR:

2. Kategori: 120,00 TL
3. Kategori: 100,00 TL
4. Kategori: 80,00 TL
5. Kategori: 60,00 TL
6. Kategori: 75,00 TL Saha İçi Ayakta

ozgem__
11-10-10, 20:34
saha içi ayakta fiyatı düşmüşş baya sevndricii:)

ece**
11-10-10, 20:37
yehhoooo süper oldu buu :)))))) duydular heralde bizi :)))

denizmavisi
12-10-10, 03:42
Çok pahalı ya bu ne Tarkan kuş mu konduracak sahneye standart olmalı bilet fiyatları sonra gelen seyirci niye az oluyor deniliyor işte sebebi :16:

Rumeli59
12-10-10, 22:40
!!! ANKARA KONSERİ BİLET FİYATLARI DEĞİŞMİŞTİR!!!!

YENİ FİYATLAR:

2. Kategori: 120,00 TL
3. Kategori: 100,00 TL
4. Kategori: 80,00 TL
5. Kategori: 60,00 TL
6. Kategori: 75,00 TL Saha İçi Ayakta

Harika bi haber :20:

arslankivanc
14-10-10, 22:25
bence bilet fiyatları gayet güzel ve normal ben Tarkan ın ankaradaki bütün konserlerine gittim ama şöyle bi durum varki en son verdiği halk konseri adı altındaki konserde eziliyoduk Ankara da konser yapacaksa pralı yapmalı 75 lira da Tarkan a ideal zaten...250 lira lık yerlere gitmesekde olur heralde bende hep ayakta ve sahadan izlemeyi düşünmüştüm....:-)