PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "Pet Shop Boys" esintileri...

chrisneil
01-10-10, 02:13
"Öp" ~ "Pandemonium" (Pet Shop Boys'un son albümleri "Yes" 'ten)
yorumsuz...

**MegaStarkan**
02-10-10, 00:10
Insanlar kendilerini kasdikca bir hata bulmak icin sacmaliyor sanirim.

devilscream
02-10-10, 02:31
Her Tarkan albümündeki klasik karalama kampanyalari...Sadece gülüyorum :)

xurush'nine
02-10-10, 13:04
Her defasinda olumlu elestiriden yanayim diyorum.Amma ve lakin foruma ille de Tarkan'i gozden salmak amacli uye olanlari da burdan kiniyorum!
Lafim bir tek sana degil yeni gelen arkadas.(Sen "yorumsuz.." basladin.. ;)
Genel olarak konusuyorum.Fakat bir uye daha ilk yorumunu sanatcinin fan sitesinde elestiriyle baslarsa ya da yorumlarindan oranti olarak 100'de 70'ni elestiriyse, sizi bilmem ben onun ozellikle ortaligi karistirmak, keyfimizi kacirmak icin burda oldugunu dusunurum ..

twilight
02-10-10, 13:54
Sadece ''He'' deyip gecin...''yes,yes'' :))

DaLy
02-10-10, 15:12
Benzerlikler var evet ama her zaman yinelediğimiz gibi bunlar çok normal.Bizim 10 yıl önce yaptığımız bi şarkının melodisine benzer bi şarkıyı bugün dünyaca ünlü starların albümlerinde bile görebiliyoruz..Ayrıca Pet shop boys'un bu şarkısı ve -Yes- albümü gerçekten müthiş..=)

Bamboo
02-10-10, 15:36
aramaya kalkarsanız binlerce birbirne benzyen şarkı bulunur ve bunların çoğuda çok ünlü isimlerden çıkar.. sorun olan bu değildir birebir aynısı yani %100 aynı olup altına kendi ismini yazmaktır.. tarkanda asla böle bi sorun olmadı olamazda.. arkadaşım dediğin şarkıların yine birbiri ile alakası yok,yine küçücük ses benzetmesi olmuş belliki.. o yüzden lütfen karalama.. nietin kötü değilse de keşke ilk mesajında ii bişeyler yazsaydın da bizde seni eleştrimeseydik..

eLiF
02-10-10, 15:45
Daha ilk mesajı arkadaşın ... Ne için üye olduğu belli