PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kızlar güzel, akıllı ve Tarkan’cı!

eskalen
30-09-10, 16:16
Hurriyet/Kelebek'ten Omur Gedik'in bugunku yazisindan bir bolum..

Kızlar güzel, akıllı ve Tarkan’cı

Timoteij’in “Glöm Mig” adlı şarkısının Tarkan’ın “Öp”üyle (bu şarkıya bayılıyorum, o ayrı) olan benzerliğini ilk ortaya atan Cüneyt Özdemir’di.
Cüneyt’in, “Size bir şarkı dinletmek istiyorum. ‘Öp’üp başınıza koyabilirsiniz...” cümlesiyle twitter’dan çıkan iddia büyüdü, sınırları aştı, İsveç’e kadar uzandı.
Esquire dergisi genel yayın yönetmeni Okan Can Yantır, Timoteij’e ulaştı.
Sarışın, güzeller güzeli Timoteij kızları, şarkılarının Tarkan’ınkiyle alakası olmadığını söylemişler. Hatta şarkıları dinleyip birbirlerine bakmışlar, “aralarında tek bir benzerlik yok” buyurmuşlar.
Timoteij hiç kusura bakmasın ben onlara değil de Cüneyt’e katılacağım. Hayatımda bu kadar birbirine benzeyen iki intro görmedim. Kızlar bari bunu kabul etselermiş, o zaman biraz inandırıcı olurlarmış!
Timoteij’in bu Tarkan’cı tavırlarını, Tarkan’lı ya da Tarkan’sız Türkiye’de sahneye çıkma isteği ve hatta teklifi olarak algılıyorum.
Bir gün bir yerde Timoteij konseri ilanı görürsem şaşırmayacağım.

Kaynak: Hurriyet/Kelebek

schumaer
30-09-10, 17:30
güncel gündemi kendilerinin belirlediğini sanan tipleri hiç sevmiyorum,sen dedin ya şimdi kesin doğrudur zaten,ya müzik kulağı olmayanların müzik eleştirmenliği yapması da ayrı bir olay zaten..

smh
30-09-10, 19:45
bencede benziyo şarkılar hala fikrimin arkasındayım

adını_kalbime_yazdım
01-10-10, 00:01
Müzik ile uğraşan insanlara bırakıyorum aslında bunu ben kendi fikrimce benzettim çok az ama yanlış bir tespit yapmış olabilirim düşüncesindeyim

jetaime
06-10-10, 17:44
hic benzemiyo bu benim fikrim

tarkaseksüel
07-10-10, 01:01
bencede benzıyor valla

tarkan_mania
07-10-10, 11:45
çok az bir benzerlk buldm 4-5 saniyelik bir kısımdı ama abartıyolar..
haber olacak bir nitelik taşımıyor!