PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan sattığını klibe yatırdı!

badboyserkan
23-09-10, 13:25
http://img33.imageshack.us/img33/1980/62581148896665148400131.jpg (http://img33.imageshack.us/i/62581148896665148400131.jpg/)

Tarkan bu aralar 'Öp' isimli parçasına çektiği kliple konuşuluyor.

Tarkan sattığını klibe yatırdı

Tarkan'ın kendi internet sitesinde yayınlanan 'Öp' klibi iki günde on binlerce kez tıklanırken sanatçının, sanıldığının aksine son albümüne ait bir değil iki şarkıya klip çektiği ortaya çıktı. Tarkan gençler tarafından çok sevilen 'Öp' şarkısının yanı sıra, albümün en romantik parçası olarak gösterilen 'Adımı Kalbine Yaz' şarkısına da klip çekmiş. Birçok şarkıcı albümlerini yaklaşık 100 bin liraya mal ederken, Tarkan'ın iki klibinin maliyetinin 300 bin lirayı bulduğu kaydedildi.

Sanatçı, "Sevenlerim beni ayakta tutuyor. Onlara en güzel klibi armağan etmek istiyorum" diyerek 'Öp' ve aynı dönemde çekilen 'Adımı Kalbine Yaz' şarkılarının kliplerine toplam 300 bin lira harcadı. Bu paranın sadece bir kısmı sponsorlardan karşılanırken ünlü sanatçı geri kalan parayı kendi cebinden ödedi. 300 bini geçen albüm satışından da son derece memnun olan ve tüm konserleri dolup taşan Tarkan, Nadir Bekar'ın yönetmenliğini yaptığı kliplerinden, ilk olarak 'Öp' önceki gün müzik kanallarında dönmeye başladı. 130 kişilik castın kullanıldığı çekimler İstanbul'da 10 ayrı mekânda gerçekleştirildi. 'Adımı Kalbime Yaz'ın klibi ise ilerleyen haftalarda müzik kanallarında yayınlanmaya başlanacak.

HABER: Batuhan Özkardeşler
Bugun gazetesi

xurush'nine
23-09-10, 14:21
Valla ben bu qazetecilerin kendi islerine bu kadar ozensiz dikkatsiz yaklasdigina inanamiyorum..Burasi yaklasik 7000 kisilik bir fan sitesi insan kendisine Tarkana ve burda bulunan uyelere saygisindan her cumlesini dusunup tasinip yaziyor..
Bu kadar mi fark olur rakkamlarda verilerde, 70 +X milyonluk bir kitleye hizmet edip de bu kadar mi saygisiz davranilir kendi isni ne?Hep dikkat ediyorum gah albumun ismini yalnis yaziyoplar,gah sarkinin yazarini.Konserlerde bi kaynak 3 000 kisi vardi yaziyor o burusu 10 000.Satis rakkamlari,tiklanmalar hepsinde oyle..Daha dun bir gunde 110 000 kere tiklanmisti simdi on binlerce..Bu kadar mi kolay saniyorsunuz "sifirlarin" yerini deyismek?Tarkan o rakkamlara ulasmak icin 2 tam yilini verdi, ne zorluklara gogus gerdi..Rakkamlarla oynayacaginza dogru durust yazin sunu.Tarkana,onu sevenlere sayginizi geciyorum, turk milletine ve en nihayet isinize bir azcik saygili ve ozenli davranin be!!!

Klibe gelince; Masrafli klib oldugu zaten belli oluyor..Ve bazen burda elestiriliyor ya cimrilik yapma falan diye,- Tarkan bana gore Turkiyede imkanlari cercevesinde sahnesine albumune en eliacik(bonkor) davranan sanatcidir..Maddi manevi hic bir fedakarliktan kacinmayarak tuttugu yeri haketmeye, ona gosterilen sevgi seline layik olmaya calisan bir insandir..Allah gonlune gore versin!

ozgem__
23-09-10, 14:55
oh masallah tarkan 300 bin :) değmiş amaa

adını_kalbime_yazdım
23-09-10, 17:40
Bomba bir albümden sonra beklentilerde haliylen bomba bir Klibi arıyor ve tarkan ' da eli açık bir insan olduğu için ücretten kesinlikle kaçınmıyor klip gerçekten çok kaliteli olmuş detaylara girilmiş herşey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş bir klip olmuş emeği geçen herkeze teşekkür ediyorum tarkanı 6 farklı kıyafetle görmek cok hoş tabiki en çok dikkat çeken o donuyla ve o beresiyle cok konusuluyor ve takım elbiseli 007 tarkan ile bambaska bir güzellik taşıyor üstünde :41:

simgem__
23-09-10, 18:06
klip için çok para harcadığı her halinden belli 10 farklı mekan var 130 kişilik cast ekibi var ee kostümler falan derkenn harcamıştır o kadar .. ama olsun çok güzel bi klip olmuşş ..