PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ruslar yine Tarkan'ın kapısını çaldı

özlemmis
23-09-10, 12:35
Narenciyecilerin Rusya pazarındaki reklamyüzü tercihi yine megastar Tarkan oldu

Tarkanlı reklamlar sayesinde geçen yıl Rusya’ya ihracatı yüzde 40 artıran narenciyeciler, kış sezonu yaklaşınca yine Tarkan’ın kapısını çaldı. Yeni çıkardığı albümün henüz Rusya’da çıkmamasına rağmen radyo listelerine girmesi üzerine Narenciye Tanıtım Grubu megastarla çalışma kararı aldı.

Ünlü sanatçıyla geçen sene çalışan Narenciye Tanıtım Grubu (NTG) yine birlikte çalışmak için Tarkan’ın kapısını çaldı. Geçtiğimiz yıl düzenlenen kampanya sayesinde Rusya ve eski Sovyet ülkelerine yaptıkları narenciye ihracatının yüzde 40 arttığını açıklayan NTG yöneticileri, ‘Adımı Kalbine Yaz’ albümünün ilgi görmesi ve Rusya’da henüz piyasaya çıkmamasına rağmen radyo listelerinde yer alması üzerineMegastar’la ön anlaşmaya vardılar. Kampanyanın ne zaman başlayacağına ve nasıl bir tanıtım filmi çekileceğine Tarkan’ın albümünün Rusya, Azerbaycan ve Kazakistan’da çıkışından sonra karar verilecek. Geçen yıl gerçekleşen tanıtımçalışmaları için kasketiyle portakal sepetlerinin arasında poz veren ve televizyonlar için Rus halk şarkısı ‘Ty Pastoy’u söyleyen sanatçının yeni kampanyada Ruslara kendi şarkılarından birini Rusça söyleyerek sürpriz yapacağı öğrenildi.

habertürk

tarkan_mania
23-09-10, 12:44
aaa kıskanıyorum ama artıkkk :p :4:
haber için tşk.. :41:

adını_kalbime_yazdım
23-09-10, 13:20
Yeni albüm güzelliğini yavaş yavaş yurt dışında göstermeye başlıyor umarım bu başka ülkelerde de sevinçle karşılanır diye düşünüyorum umarım helal olsun tarkanıma

SESA
23-09-10, 13:42
bu haberlerden sonra hala ülkede megastar yok diyenlere şaşırıyorum