PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'in "öp" klibi çakma!

anakha26
22-09-10, 18:09
TARKAN'IN "ÖP" KLİBİ ÇAKMA!..

http://www.ayakligazete.com.tr/i/m/9_b.jpg

Gerçekten güzel klip olmuş. Klibi bilmem ama 'Plaka' kesinlikle 'Çakma'...

Tarkan'ın 'Öp' isimli şarkısına çektiği klip gerçekten de güzel olmuş. Çekenin, oynayanların eline sağlık. Serdar Ortaç'ın etrafında görmeye alıştığımız ithal güzelleri Tarkan'ın klibinde arz-ı endam ederken görünce ziyadesiyle mutlu olduk ve Tarkan'ın da Serdar'dan aşağı kalır yanı olmadığını gördük. Gerçi arada dağlar kadar fark var. Tarkan kızları işleri bitince gönderiyor, ancak Serdar Ortaç, 'çanta' gibi yanında gezdiriyor. Hem de hepsini birden.

Neyse konumuz bu değil. Asıl konumuz Tarkan'ın klibinin 'çakma' olması.

Şimdi aktaracağım detaydan sonra klibe "çakma" demek ne kadar doğru olur veya ne kadar yanlıştır, yorumu size bırakacağım.

Tarkan'ın klibinde üç tane araç kullanılmış. Araçlardar ilki siyah renkli bir Tahoe jip. Plakası 34 T 2221. Plakada sorun yok temiz.

İkinci araç beyaz bir Cadillac Limuzin. Plakası 34 FD 6630. Plaka temiz, sorun yok.

Geldik klipte kullanılan son araca. Spor bir Porsche Boxster. Plakasının içinde yine Tarkan Tevetoğlu'nu anımsatan TT var. Aslında ilk algı aracın Audi TT olduğu yönünde ancak değil, araç Porsche. İnsanın içinden 'Keşke Audi TT olsaydı' demek geçiyor. Neyse diğer iki plaka sorunsuz ancak bu son aracın plakası sorunlu. Plaka sahte.

Çünkü plaka 34 TT 34. Bu normal şartlarda mümkün değil. Piyasada tek harf dört rakam, iki harf üç rakam, iki harf dört rakam ve üç harf iki rakamlı plakalar var. Ancak Tarkan'ın klibindeki plaka gibi bir plaka yok. Yani hem iki harf hem de iki rakamlı plaka sahte.

Dolayısı ile neresinden bakarsanız bakın Tarkan'ın klibinde bir şekilde 'çakma'lık durumu mevcut.

OKTAY İNCİ
AYAKLI GAZETE

http://www.ayakligazete.com.tr/i/Image/1(174).jpg
http://www.ayakligazete.com.tr/i/Image/2(32).jpg
http://www.ayakligazete.com.tr/i/Image/3(21).jpg

(böyle saçma haberleri paylaşmak istemiyorum aslında arkadaşlar. Ama taş atarak eleştirmeye bahane olsun diye daha ne kadar saçmalayabileceklerini görelim istedim..)

bounce
22-09-10, 18:14
böyle insanlar bir de kanaat..... ya neyse ben bişey demiyorum!

twilight
22-09-10, 18:22
hahahaha....hayatimda ilk kez bu kadar güldügümü hatirliyorum...aman Allah'im tam bir komedi... :))) baska bi sey söylemiyorum...

eskalen
22-09-10, 18:40
Adam klibi yorumlayacagina plaka goruntuleri kafaya takip yorumlamis..Cakma demek icin illa bir sebep bulunulacak yani? 34 TT 34 plakasi zaten gercek degil..Tarkan'in oyle plakasi yok..Klip icabi..

anakha26
22-09-10, 18:56
Adam klibi yorumlayacagina plaka goruntuleri kafaya takip yorumlamis..Cakma demek icin illa bir sebep bulunulacak yani? 34 TT 34 plakasi zaten gercek degil..Tarkan'in oyle plakasi yok..Klip icabi..

Kendi çapında yorumlamış yazının başında tabi buna yorum denirse...
Serdar'dan farkı yokmuş.. Klipte hatun oynatırsın, çok olmuş derler.. oynatmazsın başka yerlere çekerler... yaranamazsın...
Bu ayaklı gazetenin bir kuyruk acısı var ama anlayamadık nedendir!!

Mega_Star
22-09-10, 19:12
çok saçma....

DaLy
22-09-10, 19:23
Nerden ne çıkarıcaklarını şaşırdılar.Bu insanlar Tarkanı Serdar Ortaç ve benzerleriyle kıyaslayan insanlar..Onun için ciddiye almamak gerek.

hsaex123
22-09-10, 20:24
çakmaysa çakma sanane be adam klıb sonucta

TorNadO
22-09-10, 20:32
Çekememezliğin bu kadarına pes doğrusu...
Tarkan'ı seversin,sevmezsin ama her şeyden önce verilmiş bir emek var ona saygı duy bari.
Bu şekilde bir haberi hangi akla hizmet yazıyor,yazmakla kalmayıp yayınlıyabiliyorsunuz ey insan sormazlar mı sana ''hıııı''

denizarya
22-09-10, 20:42
bu nasil bir yorum yaa...bumu elestiri...plaka cakmaymiss...

kuzu
22-09-10, 20:46
tarkanın ününü, sevecenliğini çekemeyenlerden biri daha..her klip bu kadar detayla izleniyormu acaba?arkadaşm sen her klipte böyle gerçeklik payı ararsan senin işin iş valla.artık kabul etse bazıları tarkandan bir tane daha olmadığını...

okantuzun
22-09-10, 20:52
İşin ilginç kısmı bide ilk okuduğumda klip çakma derken hani yabancı böyle bi klip var sandım meğerse plakandan bahsediyomuş. Be adam o zaman neden başlığı sanki klip çakma gibi atıyorsun ortadaki sinsiliğe bi bakın!!!

aliyaşar
22-09-10, 20:58
olsun olsun klibin reklamını yapıyolar güzel yani devam etsinler :D

TheLastAirBender
22-09-10, 21:03
Yazar arkadas mümkünse bi ara porsche modellerine bakıversin hayır onu geçtim aracın arkasındaki Turbo yazısınıdamı görmüyorda boxster diyor hadi onuda geçtim Audi TT ye benzetmiş plakadan kardeş dalgamı geçiyosun git öl vallahi öl ..Ayrıca zahmet etmesin ben araştırdım orjinal plakası 34 TT 6336 , Bi bak bakim boxster a benzer yanı varmı arabanın yada audi tt ye...

http://www.ucankus.com/img/imgyeni/brook/tarkan_araba1.jpg

adını_kalbime_yazdım
22-09-10, 21:09
Bende bekliyordum zaten o konu hakkında bir yorum acaba diyordum kim cıkacak bakalım böyle saçma bir fikir yorum atacak beklediğim çıktı işte :)

starzu
22-09-10, 21:29
çakma başlığını görünce acaba başka bi klipten alıntımı diyerek düşündüm ki deyilmiş çok şükür yazarımız üşenmemiş plakaları araştırmış brawo araştırmacı yazarımıza başarılarının devamını bekleriz:12:

TarkanColl
22-09-10, 21:31
Sağolsun bizi aydınlattı... :12:

~LüTFü_
22-09-10, 21:50
millet artik tümden kafayi yemis yemiste okadar kila tüye en ufak detaya takilan birisi bari dogru bilgiler verse arkadasinda dedigi gibi boxter degil porsche carrera 996 turbo..
neyse cok gereksiz

WILDBOYS
22-09-10, 22:01
Çakma denen bir şey yok. Zaten öyle bir plaka halihazırda yok. Biraz daha resim incelendiğinde photoshop olduğu belli oluyor. Yani plaka photoshop bunlarda bir yerden eleştirmek için kendilerini yırtıyorlar.

e.r
22-09-10, 22:21
pes diyorum başka da bi şey demiyorum..eleştiride son nokta !

gizem-akkaş
22-09-10, 23:26
:18::28::18: biz anlamamıştk sahte oldğunuuu ciddimisin yaaa bende inanmıştm heryerde o plakayı arıyorum Tarkanı bulurum ümidiyle:D kamera şakası falan dimi bu anca öle olabilir çnkü

ece**
23-09-10, 11:37
ne demiş ya bu adam ? bolca saçmalamış hiçbişey anlamadım. takmış plakayı kafaya..

tarkaseksüel
23-09-10, 11:43
tövbe tövbe nelere takılmışşş

tarkan_mania
23-09-10, 12:27
plakanın öyle olmadğını bizde biliyoruz heralde : )
çakmalıkla ne alaka onu anlamadım.. önüne gelen yorum yapmaya çalışıyor.
millet klipte uçuyo,ordan burdan atlıyo ölmüyo, vampir oluyo , zombi oluyo gündeme gelmiyo da bumu şimdi dert :D
Klip herşeyiyle 10 numara olmuş çamur atmaya çalışıyolar işte..
Tarkan Daima orjinalleri yansıttı bü ülkede, birçok insan da onu örnek alıyor , giyim tarzını , saçının modeli, taktığı küpeyi herşeyini..
O insanlara olan hoşgörüsüyle , doğaya sevgisiylee herşeyiyle mükemmel bir insan.
gündeme gelmek için böyle saçma sapan yazılar yazıp durmasanızda bizde burda böyle abuk subuk şeyleri okumak zorunda kalmasakk....

SEA
23-09-10, 13:28
Öfffffffff, milllet bi eleştiri yapıım da ne olursa olsun modundan çıksın artık ya ....

SESA
23-09-10, 13:40
eleştirecek bişey bulamayınca iyice saçmaladılar

eLiF
23-09-10, 13:43
Ben de gerçekten başka birinni klibine benziyor mu acaba diye düşündüm. Adam plaka diyomuş. Biz de gerçekten öle bi plaka olur zannediyoduk zaten, aydınlattı Türk halkını sağolsun

ozgem__
23-09-10, 14:57

aynen tarkanın arabasının plakası o değil bunu herkes biliyo zaten:) ama klip icabı olmak zorunda plakasını açığa verecek hali yok ya hem çakma yakıştırması hiç hoş değill!!!!!

sally
23-09-10, 15:49
cok sacma yazacak bisey bulamamis

Rumeli59
23-09-10, 16:02
Sana ne OKTAY İNCİ.

Şevval
23-09-10, 17:26
Plakalardan birini gördüğümü hatırlıyorum 34 T 2221 diye, o sebepten inanmıyorum çakmalığına, komik geldi. Çakma olsa bile FD diye bir plaka neden yaptırsın... Üstelik klip için en çakma plakayı bile kullanırlar, sonuçta bu klip... :21:

ekrem
23-09-10, 17:35
vayyy anasını arkadas cakmaymışya klip ne ayıp tarkanya sahte plaka ben daha dinlemem seni :P allah senden razı olsun oktay inci bey efendi gözümü actın daha tarkanı dinlemicez hep senin yazılarını okucaz :))))

simgem__
23-09-10, 18:03
off kafasını taktığı şeye bak ne saçma eleştirmek için eleştirmiş yani..:12::12:

gülcan
23-09-10, 18:21
çakma olsun isterse derleme olsun Tarkan'ın bu doğallığını yıllardır görmediğimiz hallerini gördük ya ne olursa olsun.. oh iyide yapmış! yüreğine sağlık yeşil gözlüm:)

starzu
23-09-10, 18:58
plakanın öyle olmadğını bizde biliyoruz heralde : )
çakmalıkla ne alaka onu anlamadım.. önüne gelen yorum yapmaya çalışıyor.
millet klipte uçuyo,ordan burdan atlıyo ölmüyo, vampir oluyo , zombi oluyo gündeme gelmiyo da bumu şimdi dert :D
Klip herşeyiyle 10 numara olmuş çamur atmaya çalışıyolar işte..
Tarkan Daima orjinalleri yansıttı bü ülkede, birçok insan da onu örnek alıyor , giyim tarzını , saçının modeli, taktığı küpeyi herşeyini..
O insanlara olan hoşgörüsüyle , doğaya sevgisiylee herşeyiyle mükemmel bir insan.
gündeme gelmek için böyle saçma sapan yazılar yazıp durmasanızda bizde burda böyle abuk subuk şeyleri okumak zorunda kalmasakk....

demekki bütün o filmleri vampirleri uçanı kaçanı gerçek sanıyor halbuki yaşıda epeyce var :28:

asd1234
24-09-10, 18:35
Buna ancak "Yok artık!" denir.. Tarkan'ın arabasının gerçek plakasının o olmadığını biliyorum(z) zaten. Tutup da sırf bunun gibi saçma bir şey için "Klip çakma" derlerse çok şey duymayı hak ederler..

Bamboo
24-09-10, 19:08
34 TT 34'ün gerçek olmadığı zaten belli.. çakma demeye gerek bile yok klip için yapıldı bariz belli hem bu haber özelliği taşımıyor ki.. belliki yacak bişey bulamayınca hemen en popüler en sakin isme sarılınıyo bu ülkde.. yani tarkana..

::TT::
25-09-10, 02:03
kafası ii herhalde..

pare pare
25-09-10, 21:08
Cok sacma bir haber

xmenon
26-09-10, 21:12
Klip için yapılan ince bir nükteyi anlamaktan yoksun böyle insanlar, görende önemli bir şey anlatıyor sanır, sadece yorum kalabalığı. Allah'ın sen başımıza aklı başında yorumcular ihsan eyle ;)))

kezban12
27-09-10, 12:07
çok komiksin ya :))