PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 12 saatte 92 bin kez 'Öp'üldü!

anakha26
22-09-10, 09:37
BİR REKOR DAHA !

http://www.aksam.com.tr/images/2010/09/22/tarkansagust_61.jpg

BU yaz verdiği konserlerle adını hayranlarının kalbine yazdıran Tarkan, ilk klibini 'Öp' adlı şarkısına çekti. Nadir Bekar'ın yönetmenliğini üstlendiği klipte Tarkan, kendi hayatından kesitlerle kamera karşısına geçti. Çapkın bir pop yıldızını canlandıran şarkıcının klibi, yatakta başlıyor. Sevgilisinin yanından kalkarak güne başlayan Tarkan, seksi görüntüsüyle dikkati çekti. Klibin ilk görüntüleri tarkan.com, facebook.com/tarkanonline , twitter.com/tarkanonline adreslerinde eşzamanlı olarak yayınlandı ve 12 saat içinde 92 bin kez görüntülendi.

MAGAZİN SERVİSİ
AKŞAM GAZETESİ
NTVMSNBC
SABAH GAZETESİ

Tarkan yatakta !!

http://www.hurriyet.com.tr/_np/5846/11595846.jpg

TARKAN, üç yıllık aradan sonra çıkardığı “Adımı Kalbine Yaz” adlı albümünün ilk video klibini “Öp” şarkısına çekti.

D Production yapımcılığında, Nadir Bekar’ın yönetmenliğinde çekilen klip, üç günde tamamlandı. İstanbul’daki 10 ayrı mekânda çekilen klibin ilk görüntüleri, tarkan.com, facebook.com/tarkanonline, twitter.com/tarkanonline web adreslerinde eş zamanlı olarak yayınlandı ve 10 gün içinde toplam 110 bin kez tıklandı. Klibin başında Tarkan, bir genç kızla yatakta yatarken görülüyor. Beyaz iç çamaşırlarıyla yataktan kalkan ünlü şarkıcı, ayna karşısına geçip hazırlanıyor ve dışarı çıkıyor. Klip, Tarkan’ın bir gününü nasıl geçirdiğini anlatıyor.

HÜRRİYET KELEBEK

Öp öp öp öp doyamadık !!
Tarkan’ın "Öp" Klibi Görücüye Çıktı..

http://i.tmgrup.com.tr/tk/2010/09/22/Haber/733259562838.jpg?87053431900

http://www.populerz.com/images/stories/makale/magazine/mag-0910/tarkan-op-klibi.jpg

Tarkan'ın son albümünün ilk klibi olan 'Öp', 1 günde yüz binlerce kişi tarafından izlendi. Klibe övgü yağdı.

Adımı Kalbine Yaz isimli son albümüyle 300 bin barajını aşarak en yakın rakiplerine fark atan Tarkan, yine gündem yarattı! Megastar, son albümünün ilk klibini "Öp" isimli şarkısına çekerken; klip yüz binlerce kişi tarafından internette izlendi.

130 KİŞİLİK EKİP
Megastar'ın Nadir Bekar'ın yönettiği klibi, İstanbul'un 10 ayrı noktasında çekildi. Klipte; kendisi gibi bir yıldızı canlandıran Tarkan, 130 kişilik ekiple çalıştı. Klip için hiçbir masraftan kaçınılmazken, Megastar tavırları ve oyunculuğu ile sevenlerinden tam not aldı.

KAŞIMA SAHNESİ OLAY OLDU
Tarkan'ın yataktan kalkmasıyla başlayan klibin en dikkat çeken sahnelerinden biri, poposunu kaşıması. İnternette; kızlar Tarkan için "Bu haliyle bile seksi", "Başkası yapsa midem bulanır ama Tarkan'a her şey yakışıyor" gibi yorumlar yaptı.

TAKVİM GAZETESİ
MANŞETHABER
POPULARZ

DON-ATLET TARKAN !...

http://statics.magazinkolik.com/Images/news/d/v/don_atlet_tarkan_opbeni&.jpg

Tarkan, yeni albümü “Adımı Kalbime yaz”ın 2. klibini “Öp” adlı şarkısına çekti…
Tarkan’ın yeni klibinin ilk görüntüleri yatak sahnesiyle başlıyor ve Tarkan, yanında yatan “biri”nin yanından don-atletle kalkıyor ve güne öyle başlıyor…

TARAFSIZ HABER

"ÖP" ŞARKISINA "DON"LU KLİP ÇEKTİ!

http://www.ayakligazete.com.tr/i/h/13711_b.jpg

Adımı Kalbine Yaz’ın merakla beklenen ilk video klibi Öp nihayet görücüye çıktı.

Tarkan’nın büyük ilgi gören son albümü Adımı Kalbine Yaz’ın merakla beklenen ilk video klibi Öp nihayet görücüye çıktı. Nadir Bekar’ın yönetmen olarak imza attığı ve 130 kişilik bir ekibin görev aldığı klipte tarkan çapkın bir sanatçıyı canlandırıyor. İlk olarak Tarkan'ın resmi sitesinde yayına giren klip, internette tıklanma rekoru kırıyor.

AYAKLI GAZETE

Tarkan yıllar sonra simokinli!

Smokinli Tarkan
Kalbine Yaz'ın ilk klibini Öp'ten özel fotoğraflar yayınlandı

Türk pop müziğinin megastarı Tarkan yeni albümü Adımı Kalbine Yaz'ın ilk klibini Öp adlı şarkıya çekti. Tarkan klibinde smokinli ve papyonlu olarak hayranlarının karşısına çıktı. Ünlü şarkıcı klibinin ilk fotoğraflarını da Twitter'da hayranlarıyla paylaştı.

Tarkan takipçilerine "Öp" klibinin bir bölümünden bazı fotoğrafları sizlerle paylaşmak istedim. Dayanamadım ... Smokin yakışmış mı , ne düşünüyorsunuz... " diye yazdı.

HURRİYETPORT

ece**
22-09-10, 12:06
yaaa ben ilk akşam film izler gibi saatlerce izledim :D benim gibi her fan böledir eminim ki az bile o rakam :D yaa neresine iltifat edeceğmi şaşırıyorum ben. her karesi ayrı bi olay :D ama kalbimin sultanı o kaşınışıdır :)))

SEA
22-09-10, 13:00
ben o beyaz şort olmak istiyoruuum :))

ozgem__
22-09-10, 13:53
süper ya:)))

tarkaseksüel
22-09-10, 14:02
yaaa ben ilk akşam film izler gibi saatlerce izledim :D benim gibi her fan böledir eminim ki az bile o rakam :D yaa neresine iltifat edeceğmi şaşırıyorum ben. her karesi ayrı bi olay :D ama kalbimin sultanı o kaşınışıdır :)))gercektan imzandakı gibi mi uyanıyor kı :)

ece**
22-09-10, 14:04
gercektan imzandakı gibi mi uyanıyor kı :)

öyle uyanıyour heralde :) insan kaç türlü uyanabilir ki :) bebek gibi yaa baksana oturup öyleeeee yıllarca izleyebilirim o imzadaki halini :))

asltrkn
22-09-10, 14:26
Kaşısın kaşısında kem gözü olanlarin,kıskananların nazarina gelmesinnn =))

adını_kalbime_yazdım
22-09-10, 14:37
Harika bir klip gerçekten bazıları baksında Klip nasıl yapılır , fit vucut nasıl yapılır öğrensin bence tarkanın gelmiş geçmiş en iyi kliplerinden birisi diyebilirim ilk 3'e girebilir
Kuzu kuzu
Şımarık
Öp

tarkan_mania
22-09-10, 15:08
Klip harika olmuşş : ) bravo
bak bak bak bak , du-ra-ma-dım :4:
dişlerini fırçaladğı kısımda çok tatlııı..
yerim ben onu yerimm :1:

xurush'nine
22-09-10, 15:43
klibin ilk görüntüleri, tarkan.com, facebook.com/tarkanonline, twitter.com/tarkanonline web adreslerinde eş zamanlı olarak yayınlandı ve [B]10 gün içinde toplam 110 bin kez tıklandı.

Burda bir yalnislik var klip cikali 3'cu gundur biu gun 10 yerine 1 olmali..

Basindan bilgiler icin tesekkur ederim arkadasim..Ne iyi yapmissin ki ayni konuyu iceren haberleri bir baslikta vermissin. :22:

Klibe ve tepkilere gelince boyle tepkilerin olucagi zaten belliydi..Genelde iyi tepkiler.Tarkan adina bu cok mutlu ediyor.. :1:
Bu arada yonetmenin soyadi dikkatimi cekdi - Bekar.. Klipdeki dusunceleri soyadina pek uyumlu Nadir beyin..;))
Yani boyle bi klibi cekse cekse bekar ceke bilirdi evli birisi hayatta boyle mevzuyu calismayi goze alamazdi(nerde olursa olsun sonunda donup dolasip eve gidecegine gore..)... :)) bravo

twilight
22-09-10, 16:08
Rakamlarda bi yanlislik var...
92.300 sadece Mynet'in sitesinde ki tik sayisi...İzlesene,Daily Motion gibi sitelerle 200 - 300 bin arasi vardir ;)
hem daha sadece 2 gün oldu klip cikali...nerede 10 gün? :)
Umarim albüm tirajlarina da yansir...

xurush'nine
22-09-10, 16:18
ben o beyaz şort olmak istiyoruuum :))

O degil de Seaciiim,olmak icin elimizde baska modeller var.. :)Ben link vereyim sen istersen bir goz at, tercihini ordan yap..:D :21:

http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=15156

:23:

DaLy
22-09-10, 19:21
Tarkan bi çok dünya starı gibi youtube da -Vevo- veya başka bi kanalla anlaşmalı ki videolar daha derli toplu olsun.Böylece hem herkes tek bi yerden izler hem de ne kadar izlendiği net bi şekilde ortaya çıkar.Sonuçta youtube dünyada en çok takip edilen rakipsiz paylaşım sitesi..

DaLy
22-09-10, 19:32
Ayrıca -vay anam vay- çıktığı gün yanılmıyosam youtube da rekor kırıp 1 günde 300.000 küsür kez izlenmişti..Şimdi youtube a baktım ve Öp videoları dağınık dağınık bi kaç biner kez izlenmiş..Tarkan'ın en kısa zamanda youtube da bi kanalla anlaşması herkes için daha faydalı olur diye düşünüyorum.

hsaex123
22-09-10, 20:22
tarkan bır numara

sally
23-09-10, 15:45
Klip harika olmus simdiye kadar en iyi kliplerinden

simgem__
23-09-10, 18:09
bende bayıldım klibe süper olmuş hele hele de tarkanın o doğal halleri mimikleri süperr !!!

starzu
23-09-10, 19:05
92 bin kez öpenlerin içinde bende varım nefesimi tutarak izledim klibi nerdeyse boğuluyordum:9:

gizem-akkaş
23-09-10, 19:13
çok güzel bunları duymaaaak çok mutlu oluyorummmm klipte harika yaaa bu adam gittkçe gençleşiooo çok şeker yaaaaa:)))