PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan trendi yakaladi!

eskalen
13-09-10, 21:46
Milliyet'ten Fatos Karahasan'in 13 eylul 2010 tarihli yazisinin bir bolumunden...

Tarkan trendi yakaladı

Ünlülerin alçakgönüllü ve güleryüzlü olanları seviliyor. Dünya starları vakıflarda çalışıyor, ihtiyacı olanların yanında yer alıyorlar. Duyarlılık prim yapıyor. Tarkan bu trendi gayet iyi yakaladı. Sadeleşti. Az konuşuyor. Tevazusu beğeni topluyor. Fazıl Say için “tedaviye ihtiyacı var” diyen Avşar’la, ona dava açan Say dışında kimse ilgilenmezken, Çevre Bakanı Alliaoni’ye destek veren Tarkan’ı eleştirdiğinde, sevenleri hemen ona sahip çıktılar.
Moda sayfaları gibi konuşalım ve diyelim ki artık, Hülya Avşar tipi “hep ben, hep ben” demek “OUT”; Tarkan gibi duyarlı olmak “IN”.

Kaynak:milliyet.com.tr

gizem-akkaş
13-09-10, 21:50
çok doğru demiş artk Tarkanım gbi düzgün insanlar kalmadı bu camiada sayılı insanlar böle onun gbi saygılı seviyesni hiç bozmadan yoluna devam eden ve bu yüzdende kazanıo hep zirvedee bizde hep yanındayz bu yüzden ne bu yüzden onu çok seviorz hep böle git Tarkanımmmmm

edudum
13-09-10, 22:21
nitelikli olmak ,"...olmaya çalışmak" bir trend değildir.bu anlayışın bana bulaşmamasını istiyorum allahtan..umulur ki kimseye bulaşmaz bu algılayış...

secil.06
13-09-10, 22:25
Sanat camiyasına ve Tarkana destek veren herkeze cok teşekürler