PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Daha çok tarih yazacağım

HakanÇelik
13-09-10, 11:50
Daha çok tarih yazacağım

http://www.hurriyet.com.tr/_np/4764/11524764.jpg

Tarkan, Şeker Bayramı’nın son günü Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde konser verdi.
Girne’deki Cratos Premium Otel’de sahneye çıkan sanatçıyı yaklaşık bin kişi izledi.
1,5 saat sahne kalan Tarkan, “Adımı Kalbine Yaz” adlı şarkısını seslendirdikten sonra hayranlarına “Daha çok tarih yazacağım göreceksiniz. Daha neler olacak! Sizin için yapacağım, bekleyin” dedi.

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/15760941.asp?gid=222

The One
13-09-10, 14:09
İnş... Bişeler yapma zamanı çoktan geldi geçiyor.

fatihvefatih
13-09-10, 14:50
İnş... Bişeler yapma zamanı çoktan geldi geçiyor.

Aynen katılıyorum sana!!

edudum
13-09-10, 15:45
ay yeter yaav,,yeter..nerde klipler....zaman aktı geçti....kaçıyor bak keyifler :D

denizarya
13-09-10, 16:03
tarkanin bircok projesi varr..ins gerceklesir hepsii

twilight
13-09-10, 16:12
Hadi bakalım inşallah... :))

Mega_Star
13-09-10, 16:28
hele bi şu klipler gelse bi

ozgem__
13-09-10, 20:09
neler yapıcak tarkan :) biz daha duralım bencede:D

secil.06
13-09-10, 20:19
Büyük bir,hecan,merakla bekliyoruz:29:

berkan
13-09-10, 21:40
vay beee arada sırada böyle heyecanlandırsın bizi tarkan yaa hosuma gitti valla =) beklioruzzz =)

mage
13-09-10, 22:12
Eurovision 2011 tarkan mi gidecek yoksaaaa

simgem__
13-09-10, 22:48
bencede tarkan daha neler neler yapacakk !!! herşey süper başladı süper devam edecekk !!! :))

leyla
14-09-10, 12:44
part2 albumunden bahsediyor belki.keske 2011 de cikarsa yeni album cok ara vermese cok iyi olur.

cagatayoz
14-09-10, 12:58
part2 albumunden bahsediyor belki.keske 2011 de cikarsa yeni album cok ara vermese cok iyi olur.

Hakketen ya, Sezen Aksunun Aşk Dansı adlı parçası yazılıp çiziliyordu album çıkmadan önce, hatta kıpır kıpır iyi hit olacağı söyleniyordu, Mustafa Cecelinin aranjörü olduğu parçalar söyleniyordu gine... Onlara ne oldu?
Birde Adımı Kalbine Yaz ve ÖP'ün klibi neden hala yayınlanmadı onuda merak etmekteyim...

leyla
14-09-10, 13:17
Hakketen ya, Sezen Aksunun Aşk Dansı adlı parçası yazılıp çiziliyordu album çıkmadan önce, hatta kıpır kıpır iyi hit olacağı söyleniyordu, Mustafa Cecelinin aranjörü olduğu parçalar söyleniyordu gine... Onlara ne oldu?
Birde Adımı Kalbine Yaz ve ÖP'ün klibi neden hala yayınlanmadı onuda merak etmekteyim...

evet ya bende ask dansi sarkisini cok merak ediyorum bide mustafa ceceli demisti tarkanin 3 sarkisina aranjorluk yapmis gercekten o sarkilar noldu yoksa tarkan begenmedi mi??

trkntrkn89
14-09-10, 13:31
pamelayla resimlere ne oldu bende onları merak etmiştim:D..

e.r
15-09-10, 06:24
albüm çıkalı 6 haftadan fazla oldu ortada hala bi klip yok..neden böyle bi durum yaşanıyo anlamak mümkün değil..varsın 2 klibi de aynı anda gösterilmesin..e ama insan bi tanesini tamamlamaz mı yahu..nerdeyse 7 hafta olacak..dile kolay..şimdi hiç kimse bana tarkan bizim için uğraşıyo, en iyisini yapmaya çalışıyo falan demesin..ben onu düşündüğüm için kızıyorum şu anda..eğer klipler 1 ay önce yayınlanmaya başlasaydı, satışlar daha çok olurdu..günümüzde her ne kadar internet yaygın da olsa sadece tv yi takip eden insanlar var..emin olun var..ne kadar çok sevsem de bi yandan da kızıyorum..yine bir sürü hata oldu..albüm sürekli ertelendi..harbiyede defalarca konser verildi..istanbul dışında oturanlar düşünülmedi..okullar açılacak, havalar soğuyo..bunlara sadece küçük sebepler olarak bakmayalım lütfen..yoksa ben kendimi düşünüyo falan değilim..zira karda kışta da giderim ben tarkan için..ve son olarak klipler..yine gecikti..yine gecikti..malesef..!

asd1234
15-09-10, 15:24
En önce kendin için tarih yazmalısın Tarkan,biz hayranların olarak elbette mutlu oluyoruz senin başarılarını gördükçe ama en önce kendi amaçlarına ulaşmak,kendi yeteneklerinin hakkını vermek için bir şeyler hatta çok şeyler yapmalısın. Öp ve Adımı kalbine yaz'ın kliplerinin bir an önce yayınlamasını sağlamakla işe başlanabilir mesela..

denizarya
15-09-10, 21:06
daha cok tarih yazacagina ben inaniyorum ins en kisa zamanda ondan sürpriz seyler görürüz