PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkanin başina gelenler

MEGASTARİX
09-09-10, 13:33
Düşünüyorum da Tarkan olmak hiç de kolay değilmiş. Buralara gelinceye kadar megastar ne olaylar yaşamış. Pişmiş tavuğun başına gelmemiş Tarkan’ın başına gelenler. Örneğin; yıllarca yurt dışında yaşamak zorunda kalmış, hem de Türkiye’de en iyi olduğu bir dönemde. Sebebine gelince asker kaçağı olduğu için yurt dışında aylarca Türkiye özlemi çekmiş ve büyük eleştirilere maruz kalmış. Bakıldığında ne kadar zor şeyler… Bunları kolay kolay kimse kaldıramaz. Peki Tarkan’ın başından geçen olay bununla bitmiyor ki; bir ara cinsel tercihleri sorgulanmıştı. Bu ülkede günlerce yazıldı çizildi megastarın cinsel tercihleri. Tarkan’ın plajda bir erkekle samimi fotoğrafları çıkmış yer yerinden oynamıştı. Tarkan’da çıkıp “Özel hayatım hakkında konuşmuyorum ve kimseyi bağlamaz” diye açıklama yapmıştı. Skandallar starların hayatında her zaman rol oynamıştır. En son başına gelen olay Tarkan’ın bugüne kadar başına gelen olayların en büyüğüdür. Uyuşturucudan gözaltına alınan Tarkan günlerce sorgulanmıştı. Şu an hala devam eden bir mahkemesi var. Acaba şöhret olmak için bunları göze mi almak gerekiyor ya da her şöhret bu tür şeyleri yaşar mı? Ne kadar zor değil mi star olmak?…

http://www.ayakligazete.com.tr/

ekrem
09-09-10, 13:54
Askerlik yüzünden aylarca değil tam 3.5 yıl yurt dısında yaşadı ve bu olayda sonuna kadar haklıdır tam söhretin zirvesindeyken her seyi bırakıp 15 ay askere mi gitseydi hadi gitti diyelim neye faydası olcaktı belki hiç bi eğitim almadan hiç bi savunması olmadan devletin doğuya gönderdiği adamlardan biri olcaktı... Escincellil konusunda ben biliyorum escilsel olmadığı çünlü çocukluk arkadaslarını tanıyorum karamurselden.. tarkan harbi karadeniz cocuğudur benim gibi :)

twilight
09-09-10, 20:20
Tarkan,asker kacagi degidir...Pasa pasa askerligini yapmistir...
Uyusturucu kullanip kullanmamasi - onun kisisel meselesidir...
Ama,ben Tarkan'i taniyorsam,efendi,herkese saygili,ve modern olmaya calisan,herkese örnek olmaya calisan bi sanatcidir...uyusturucu kullanacaginida hic sanmiyorum...

asd1234
09-09-10, 22:11
Düşünüyorum da Tarkan olmak hiç de kolay değilmiş. Buralara gelinceye kadar megastar ne olaylar yaşamış. Pişmiş tavuğun başına gelmemiş Tarkan’ın başına gelenler...... Bakıldığında ne kadar zor şeyler… Bunları kolay kolay kimse kaldıramaz.....Ne kadar zor değil mi star olmak?

Hah şunu bileydiniz de Tarkan'ı en ufak şeyde bile hemen üzmeseydiniz..