PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bono'dan Tarkan'a tam not

smh
07-09-10, 05:51
U2 grubunun solisti Bono, eşi ve grup arkadaşlarıyla yemek yediği restoranda Tarkan'ın şarkısını dinledi. Bono, Tarkan'ın yeni albümündeki 'Sevdanın Son Vuruşu' adlı şarkısını çok beğendiğini söyledi

'360 Tour' turnesi kapsamında 4 gün boyunca İstanbul'da kalan U2 grubunun solisti Bono, İstanbul'da gezmedik yer bırakmadı. Boğaziçi Köprüsü'nde yürüyen ve en ünlü gece kulüplerinde gönlünce eğlenen Bono, eşi Ali Hewson ile birlikte önceki gece Ulus Sunset Restaurant'ta yemek yedi. Gecenin sonunda yemekleri çok leziz bulduğunu belirten Bono, restoran çalışanlarına lezzetli yemekler ve yakın ilgilerinden dolayı teşekkür etti. Gecenin en dikkat çeken olayı ise dünyaca ünlü müzisyenin, mekanda çalınan Tarkan'ın 'Sevdanın Son Vuruşu' adlı parçayı beğenmesi oldu. Bono, şarkının bitmesinden sonra masadaki arkadaşlarına dönerek, şarkıyı ve yorumu çok beğendiğini söyledi. Bono'nun mekanda olduğunu öğrenen diğer müşteriler ünlü müzisyen ile fotoğraf çektirmek için sıraya girdi.

http://www.aksam.com.tr/2010/09/07/haber/magazin/5277/bono_dan_tarkan_a_tam_not.html

hilfa
07-09-10, 10:11
:7:amma abarttılar yaaa:7:aman ne kadar büyük bir lütuf olmuşda beğenmiş! yapmadıkları şey kalmadı köprü bile kapatıldı neymiş ünlüymüş önce kendi sanatcınıza sahip çıkıp laf etmeyin:13:

arau
07-09-10, 13:59
hiçde abartmadılar biraz geniş düşünmek lazım adamların konserinde istanbul'a giren para 25 milyon dolar. tanıtım çabası, konseri izlemek için yüzlerce yabacı basın temsilcisi geldi. 10 bin yurtdışı bilet satışı var bu tanıtımı milyarlarca lira harcasak yapamazdık. tarkan' beğenip beğenmemesine gelince işte o okadar önemli değil....

gizem-akkaş
07-09-10, 14:41
yoo abartmak deil bence istanbula katkı bu adamların gelmesi yurtdışından gelen bi sürü izleyeni basını vardr bence güzel bişi bu üstelik Tarkanın şarkısınıda beğenmş buda güzel bişiii

twilight
07-09-10, 15:24
:) Biz de Bono'yu seviyoruz...Di mi ? :))

yiğit
07-09-10, 16:15
http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/15720107.asp?gid=222

tarkan şarkısını beğendi

disiseytan
07-09-10, 16:25
ee ne güzel işde illaki olumsuz bişi çıkartmanın lüzumu yok ki!adamlar ii müzikden yorumdan anlıolar işde daha ne olsun dimi ama?:)

bounce
07-09-10, 17:59
bi bakan Tarkan işine baksın der sonra da Bono için boğazı kapatırlar yanına da 2 bakan verirler...
benim lafım Bono'ya felan değil..hiç dinlemedim ama helal olsun adamlar koskoca stadları dolduruyorlar o kadar insan üzerinde etkiye sahipler... Benim lafım bizlere bizim de çok başarılı insanlarımız var...kadir kıymetini bilmek lazım
gelişmemiş ülkemizde elin yabancısını Padişah da yaparız Kral'da...Adamlar da şaşırmıştır kesin!

karma_elcin
07-09-10, 20:37
U2'yu severim çok ii bi grup alternatif rock müzikte favorimdir her zaman fakat devlet adamlarının kendi sanatçılarına olan tutumuyla yabancı bi sanatçıya olan tutumu arasında dağlar kadar fark var dünyaca ünlü fazıl say'ı ülkeden kovmadıkları kaldı tarkan'a burnunu sokma dediler ama bono da cok fazla siyasi açıklamalar yapan eleştirel bi şarkıcı ama onun için boğaz'ı kapattılar :s Türk kültürünü dünyaya yaymaya çalışan sanatçılarımız da dışlanıyo bu ülke için bu ülkenin toprağını korumak için bi şeyler yapıldığında tehdit edilio baskı uygulanıo aşağılanıo....tezatlıklar ülkesi Türkiye...

fatihvefatih
07-09-10, 20:50
vah benim ülkem vahhhh!!! Türkiye Cumhuriyeti sanatçısına burnunu sokma, Yabancıya gel otur şöyle baş ucuma vah ki ne vahh!! ne de olsa hükümeti destekleyen açıklamalar yaptı dimi, yeterki beni övsün zihniyeti vah ki ne vahh!

hsaex123
08-09-10, 04:10
acaba sarkıyı anladı mı ? mesele bu :)

jetaime
11-09-10, 14:25
bono iyi bir adam arbiden
cok seviyorum ona