PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Konserde aksilik

Yakisikli89
05-09-10, 22:23
4 Gün üstüste verdiği konserler yoğun ilgi görünce Megastar Tarkan dün akşam bir kez daha Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nda sevenlerinin karşısına çıktı. Süper Starlife'ın görüntülediği konser ilginç görüntülere sahne oldu. Ayakligazete.com'un haberine göre, Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nda bir kişilik dahi boş koltuk kalmamıştı. Sevenlerinin yoğun ilgisiyle karşılaşan Tarkan nazara geldi. Sahneye çıktığında perde sadece yarıya kadar açıldı, bu büyük aksilik şarkının sonuna doğru giderildi ve perde tamamen açıldı.

Geçtiğimiz günlerde Tarkan, İzmir'in Bergama İlçesi'nde bulunan Yontarlı Barajı sınırlarındaki eserlerin sular altında kalacak olmasına üzüldüğünü dile getirmişti. Bunun üzerine Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, Megastar Tarkan'a yönelik; 'Sanatçı arkadaş kendi işiyle ilgilensin, bilmediği bir konuya burnunu sokarsa çok yanlış olur' demişti.

Çevre ve Orman Bakanı Eroğlu'yla Tarkan arasında yaşanan bu polemiğin ardından Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay yaptığı açıklamada Tarkan'a destek vermiş ve 'Sayın Bakan düşüncelerini, amacını aşan bir şekilde ifade etti, sanatçı arkadaşlarımızın, aydınlarımızın bu konulara duyarlılık göstermesi bizi tedirgin etmez, sevindirir' demişti.

Tarkan da konseri sırasında kendisine bu sözlerle destek veren ve konserini izlemeye gelen Ertuğrul Günay'a "Ben herkes gibi bir vatandaşım ve düşüncelerimi istediğim gibi dile getiririm, Sayın Bakanı'ma bana verdiği destek için teşekkür ederim" dedi.

AyakliGazete

denizarya
05-09-10, 22:36
olur böyle aksilikler...tarkan onu unutturmustur

asd1234
05-09-10, 23:01
Nazar değmiş Tarkan'a.Gerçi o smokinli resimlerinden sonra çok normal bi durum nazar değmesi :D Teşekkürler haberi paylaştığınız için.

**MegaStarkan**
05-09-10, 23:21
Bende önemli birsey sanmistim, yazmaya deger olmayan kücük bir detay tek.

xurush'nine
05-09-10, 23:42
Kesin nazara geldi..Ama sukur iyi atlatmis.Fazla bir etkisi olmamis konsere.Ben televizyonda da izledim o kismini bir az sinirlendi yuzu gerildi ama belli etmedi..Sonra da yene gulumsemeye basladi..

gizem-akkaş
06-09-10, 00:39
kıyamaaam olur öle şeyleeeer tütütüüt nazar değmesnn canmaaaaaaa

karma_elcin
06-09-10, 01:40
üff haber yapçaz diye göbekleri çatlıcak bi gün bunların da :D

pare_pare
06-09-10, 02:58
nazar nazar nazarrr kıskananlar çatlasın türkiye yi sallamaya devammmmm....

secil.06
06-09-10, 10:50
Sadece perdeden kaynaklanıyo sorun ama Tarkan her zaman olduğu gibi bu kadar küçük aksiliğe rağmen süper bi konser verdi bravo kesinlikle nazar,nazar

ozgem__
06-09-10, 12:33
biz bi aksilik yüzünden 3.şarkıda girdik konsere ve takanın şöforude siz girmeyince uursuzluk oldu perdeler açılmadı dedi.. Ama tarkan unutturdu tbi:)

hsaex123
08-09-10, 04:11
iş kazası olur oyle seyler