PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 290 Bin hayranı olan sayfa ''TARKAN TEVETOĞLU'' kapatılmış!

twilight
04-09-10, 18:43
Arkadaşlar...az önce facebooktan gördüm daha doğrusu göremedim...
bir arkadaşım söyledi,baktım doğruymuş....290 bin üyesi bulunan TARKAN TEVETOĞLU profili kapatılmış!!Lütfen Facebook'a,mesajlar,mailler gönderelim....TARKAN ONLİNE page'nin o kadar fan toplaması 2-3 yılı alır... :19: saygılar...

denizarya
04-09-10, 18:50
evet sonucta yaa..okadar mesaj yazdim buraya..hepimiz sikayet edelim diye..sonunda istedim olsu..nerdeyse 300 bin kisi kisa bir sürede topladii

Yakisikli89
04-09-10, 19:05
Panik yapmiyalim. Belki'de HittProduction tarafindan kapatilma söz konusu olabilir. Gönül ister'ki saadece bir tane tarkan sitesi ve buda Official Facebook sitesi olsun ve bütün dünyadaki hayranlari bir yerde toplansin.
Sikayet etmiyelim, aksine www.facebook.com/tarkanonline icin orada burada reklam yapalim.

denizarya
04-09-10, 19:19
onu zaten ben yapiyorum meselaa yani resmi stenin reklamini..ama yanlis yere gidenler 300 bin kisiye yakindi yani

günışığım
04-09-10, 20:48
kactane fan sayfasi varki zaten biri tarkan tevetogluydu ve fanlari coktu keske kapatilmasaydi tarkanonline yakin zamanda yuzbinleri gecer diyorum ama ben...

denizarya
04-09-10, 23:23
kactane fan sayfasi varki zaten biri tarkan tevetogluydu ve fanlari coktu keske kapatilmasaydi tarkanonline yakin zamanda yuzbinleri gecer diyorum ama ben...

kapatilmasaydi diyorusun??? o sayfayi kuran kendini tarkan olarak tanitiyorduu..tabiki kapatilacak!!

günışığım
05-09-10, 05:15
kapatilmasaydi diyorusun??? o sayfayi kuran kendini tarkan olarak tanitiyorduu..tabiki kapatilacak!!

tarkanim dedigini duymadim ben yada gormedim eger oyleyse kapatilmasi isabet olmus ama hayran sayfasi olarak calismalarini yapiyorsa tabiiki kapatilmamaliydi o acidan soylemistim yoksa ben tarkanim diyorsa kapatilmali ve kapatilmisda zaten.

TorNadO
05-09-10, 12:03
Kapatılması isabet olmuş hiçbir resmiyeti yok zaten olmadığı içinde ben o gruba katılmamıştım duvarlara yazılmasına izin veriyor bin bir psikopat girip çıkıyor.

Şimdi resmi bir sayfa açmışlar kendi kontrolleri altında uzun bir zamanda almaz tekrardan kişi sayısının yükselmesi.

Tarkan 1 milyon'u bulur eğer her gittiği yerde benim face sayfam var derse
bunu söylerse herkez katılır grubu bu şekilde en güzeli.

meryem_17
05-09-10, 13:21
Nie kapatıldı ki yhaa allah allah gelde sinirlenme şimdi yhaa:13::13::13:

pare pare
05-09-10, 16:56
Kim baglamish tarkan profilini ?

denizarya
05-09-10, 17:22
tarkanim dedigini duymadim ben yada gormedim eger oyleyse kapatilmasi isabet olmus ama hayran sayfasi olarak calismalarini yapiyorsa tabiiki kapatilmamaliydi o acidan soylemistim yoksa ben tarkanim diyorsa kapatilmali ve kapatilmisda zaten.

evet arkadasim...:D fan sayfasi olsaydi tabi bende bisey demezdim..ama tarkan olarak kendini tanitiyorduu...hayranlarimi cok seviyorum gibi seyler yaziyordu...kapatilmasi iyi oldu anlican