PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkani dinlemiyorum

denizarya
01-09-10, 23:43
Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, "Tarkan eskiden çok popülerdi.

Fakat şimdi eskisi gibi popüler değil. Bazen insanlar gündemde kalabilmek, popüler olabilmek için böyle numaralar yapabiliyor. Ben Tarkan'ı dinlemiyorum, klasik ve yöresel parçaları tercih ediyorum" dedi.
Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, Muğla'nın Türkiye'nin bal merkezi haline gelmesini istediklerini söyledi. Bu amaçla geniş kapsamlı bir genelge yayınladıklarını kaydeden Bakan Veysel Eroğlu, "Muğla, Türkiye'nin en büyük bal üreticisi ve yurt dışına bal ihraç eden 'bal merkezi' olmalıdır. Bu nedenle ilk olarak Muğla balının tescillenmesi ve markalaşması gerekiyor. Eskiden arıcılar ormanlara sokulmazdı, fakat şimdi ormanlarımızın bir parçası olmuşlardır. Bal üreticilerinin isteği doğrultusunda
belirlenen bölgelere Muğla'ya özgü bitkiler dikiyoruz. Böylece Muğla'ya özgü ve organik bal üretimini gerçekleştireceğiz. O bölgeyi koruma altına alarak bal üretimini Muğla'ya özgü şekilde patlatmak istiyoruz. Bu balın fiyatı farklı, tadı farklı olmalı. Markalaşma olursa sertifikalı balımızı 'Hakiki Muğla Balı' diye tüm dünyaya satabiliriz. Bu çalışmaya en büyük desteği bakanlığımız vermektedir. 13 sayfalık bir genelge yayınladık. Bu durumdan arı yetiştiricileri de çok memnun. Bal üretiminde Muğla'yı
dünyanın yıldızı yapmak istiyoruz" diye konuştu.

"TARKAN'I DİNLEMEM"
Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, basın mensuplarının sorusu üzerine, Tarkan'ı dinlemediğini belirterek, "Geçtiğimiz günlerde Tarkan'ın Allianoi'ye destek verdiği hakkında bir soru soruldu. Ben de, 'Tarkan keşke önce bize sorsaydı, konuyla ilgili bilgi alsaydı' dedim. Ama tüm gazeteler ve televizyonlar beni sanatçı karşıtı gibi gösterdi. Böyle bir şey yok. Sanatçılar başımızın tacıdır. Sanatçılar kendi alanlarında derinleşmelidir. Tarkan eskiden çok popülerdi. Fakat şimdi eskisi gibi popüler değil.
Bazen insanlar gündemde kalabilmek, popüler olabilmek için böyle numaralar yapabiliyor. Ben Tarkan'ı dinlemiyorum, klasik ve yöresel parçaları tercih ediyorum" ifadelerini kullandı.

haberoku.com

**MegaStarkan**
01-09-10, 23:49
V. Eroglu bakanliga degil daha cok magazin gündemine yakisir oldu bu cümle ile.

flores
01-09-10, 23:54
sozlerini cok tez deyisdi.ama bu defe de yanlis sozler kullandi.

ece**
02-09-10, 00:05
doğru canım popüler değil gerçektende eskisi kadar ! 6 konserdir harbiyede tıklım tıklım konser weren babamdı aslında.tarkan değil !

haskimm
02-09-10, 00:07
eskısınden daha populer ARTIK tarkan

mmuurrsseell
02-09-10, 00:09
eskisi gibi popüler değil mi??????garippp!!!!!!!!

Mega_Star
02-09-10, 00:09
kendi kuyusunu kazıyor Enayi cır cır ötüyor....

eskalen
02-09-10, 00:10
Populer gundemin malzemesi olmaya baslamis bakanlar artik! Magazin dilini iyi biliyorlar demek ki cok da belli.. Soyledikleri lafinin ucunun nereye gidecegini bilmeden, dusunmeden konusuyorlar. Tam bir iletisim kazasi!! Hadi kacti agzindan bari kusura bakma de, ozur dile. (Gerci soylese ne yazar da?) Yok yani otorite bende ben nedersem o! Cok yakin birini hatirlatti bana bu???

gizem-akkaş
02-09-10, 00:11
yazık valla yazık Tarkana laf atarak reklam olmaya çalışıo ama batıo boş konuşmaaaa elin çalışsn Tarkan kadar düşünsen ülkeni cennet olan ülkemz 2 kat cennet olurdu ama işte doğru söyliyeni 9 köyden kovarlarmş Tarkanımda o durumda malesef kendilerine bakmadan konuşuolar işteee

xurush'nine
02-09-10, 00:26
Populer degilmis..Tabii tabii.. :18: :18: :18:

Cok merak ediyorum acaba siz daha mi populersiniz? Yurt disini geciyorum,yurt icinde 70 milyona sorsalar kimi cok tanirlar sizi mi Tarkani mi? Sizin isminizi 700 kisi tanir, Tarkani 7den 77'ye her kes..Harbiyede 1 gun Bakanlar toplantisi yapsaniz 6500 kisi gelirmi sizi dinlemeye kendi rizasiyla hem de para verip?
Ya da Tarkandan daha populer hangi sanatci(lari)niz var?
O zaman ben gulmeye devam edeyim bari.. :18: :18: :18:

TorNadO
02-09-10, 00:40
''Söz gümüşse sükut altındır''

trkntrkn89
02-09-10, 02:29
tarkana işine bak diyor kendiside inşaat fakültesi mezunu ne işi var çevre ve orman bakanlıqında...

the_answer3535
02-09-10, 03:05
Bu sözlere saygıdeğer bakanımızn diliyle bi yorum yapayım. : ''Bakanımız işiyle ilgilensin, herkesin bir ihtisası vardır. Herkes bilmediği bir konuya burnunu sokarsa çok yanlış olur.''

devilscream
02-09-10, 03:23
Nasıl üzüldük bizde sayın bakan müsvettesi dinlemiyor Megastarimizi diye

starzu
02-09-10, 03:27
bizde sizi dinlemiyoruz sayın bakan:12:

denizmavisi
02-09-10, 03:51
bakan da mı albüm çıkaracak ne:28:Tarkana sataşıp duruyor gerçi kıskanıyordur onun kadar popüler olmadığı için...

eLiF
02-09-10, 14:41
Görüldüğü gibi herkes işine bakmıyor bakan bey, sen de müzikle magazin dünyasıyla ilgileniyorsun ama yanlış gördüğün kesin ;)

ozgem__
02-09-10, 15:13
Populer gundemin malzemesi olmaya baslamis bakanlar artik! Magazin dilini iyi biliyorlar demek ki cok da belli.. Soyledikleri lafinin ucunun nereye gidecegini bilmeden, dusunmeden konusuyorlar. Tam bir iletisim kazasi!! Hadi kacti agzindan bari kusura bakma de, ozur dile. (Gerci soylese ne yazar da?) Yok yani otorite bende ben nedersem o! Cok yakin birini hatirlatti bana bu???

yüreğine sağlık tam bi cevap olmuş gökhan..

Yakisikli89
02-09-10, 15:29
Polemiklerin Bakan'i!!

gülcan
02-09-10, 15:37
ya bırak bu işlari dinlemessen dinleme git işine bak!

hilfa
02-09-10, 15:52
okumak sadece cehaleti alırmış diyecem ama Sayın Bakan bunda da sınıfta kaldı:13:çingeneye ünvan vermişler önce babasını kesmiş hesabı Bakan olmuş ama nerede ne konuşacağını bilememiş bari öğrenipte konuşsa zavallı:13:bu ülkede sesini duyurmak isteyen Tarkana laf eder bilirlerki O bir Megastar ve adının geçtiği an ülkenin gündemine oturacak:9:

Bakan Tarkanı dinlemediği için Megastarımız üzüntüsünden kendini Harbiyeye attı zaten:18:

arau
03-09-10, 22:27
Duzeltmeye calistikca daha beter oluyor "sayin"bakan siz biraz susun bence...

fatihvefatih
03-09-10, 23:47
asıl sen koskoca Bakan olmuşsun ama adını bile bilen yok, seni takan yok, umursayan yok ama Tarkan 20 senedir daima zirvede!! Lafa bak yaa, işi ile uğraşacağına saçma sapan polemiklere giriyor! Sen yok etmeye çalıştığın tarihin hesabını ver millete Tarkan'la uğraşacağına, ki uğraşamazsın zaten onun arkasında MİLYONLAR var, hem de sadece Türkiye'de değil tüm dünya da, hemn de bu sevgi saygıyı tırnaklarıyla kazıyarak hak etti Tarkan, bileğinin hakkıyla! senin gibi atama ile bir koltuğa oturarak değil!

ekrem
04-09-10, 01:37
Sohret olmanın yolu tarkana satasmaktan geciyo sen neden bahsediyosun birader :)

DaLy
04-09-10, 02:14
Resmen konuşmuş olmak için konuşmuş.Eskiden çok popülerdi demiş sonra da -ben yöresel müzikler dinliyorum- demiş..Ee bahsetmiş olduğu popüler dönemde Tarkan yöresel müzik yapıyoduda bizim haberimiz mi yoktu..