PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sanatçılar hayranlardan çok sıkılır

flores
01-09-10, 23:20
Benim şahsen hayran olduğum bir kişi yoktur.
Fanı olduğum da yoktur.
Onları tanıyınca pişman olacağımı bilirim.
Sesini sevdiğim insanlar vardır, albümlerini kaçırmadığım insanlar vardır, o kadar. Bu sevginin tek taraflı olduğunu bilecek kadar akıllıyım.
Ben de sizleri seviyorum kocaman bir yalandır, niye sevsin ki?... O seni ya da beni niye sevsin ki? Onlar hayran filan anlamaz, bana göre sizlerden aslında sıkılırlar.
Siz Tarkan'ın yüzüne, yüz ifadesine, ona hayranları sarılmış, ya da etrafını sarmış iken baktınız mı hiç? Dikkat ettiniz mi? Anladınız mı durumu?
İstemiyor adam.
Adamlar niye koruma tutuyor, teröristler için değil herhalde, yanlarına sizi yaklaştırmamak için, sizlerle terli terli öpüşmek zorunda kalmamak için.

Yani...
Boşuna hayran olup, yollarına kurban olmayın, kendinizi yırtmayın...
Sevin yeter...
Ne kadar?...
Olması gerektiği kadar...
Onlar size bayılmıyor...
Emin olun ve anlayın...

haberturk.com Funda ozkalyoncuoglu

**MegaStarkan**
01-09-10, 23:37
Hayranlar nasil davranmasini bilmediginde tabii ki Tarkan bozulur, yüzü degisir... ama genel olarak hayranlari ile görüsmeyi seven biri. Sohbet etmeyi seviyor, sürekli imza veya resim degil ama biz hayranlar icin de o kisa vakit de kalici kalan hatira tek imzalar ve resimler; kendisi de bunun farkindadir.

Korumalari olmasi bence mantikli bir sonuc... sorgulamaya gerek yok.

flores
02-09-10, 00:06
sanki bir -iki defa Tarkani kucaklayib da yuz ifadesini gormus.
yadimdadir 2006 ci yilda Tarkan Bakuye gelende Hava limaninda muhabirler ona soru soruyorlardi .Korumalar da imkan vermiyorlardi cok yaklasmalarina.Tarkan cok kizmisdi onlara. ---biraz uzak durun korkmayin beni yemiyecekler !demisdi.(kizanda bile cok seker oluyor ).O yuzden ben tarkanin samimiyyetine inaniyorum.

xurush'nine
02-09-10, 00:13
Oyleyese sen akilli akilli yoluna devam et hamfendicigim.Ama bizlere de akil verme..Kimseyi zorla hayran etmiyor Tarkan kendine..Zaten hayranlik boyle bir sey tektarafli oldugunu bildigin halde karsiliksiz bir sekilde birisine taparsin..
Ve de konserlerinde binlerce hayranin sozlerle anlatilamayan bu enerji seli, sevgi seli birleserek Tarkanin kalbine akiyor , o ise bunun karsiliginda her kesi costuruyor,ortaligi kasip kavuruyor.. Sadece izleyiciler icin konser verdiginde bu onun performansina yansiyor..Bu yuzden Tarkanin hayranarinin sevgisine ihtiyaci var hamfendi..Ve hayranlarin da Tarkan cosqusuna.. O kadar sevgi dolu bir insan ki o yumruk kadar kalbinin icinde tasidigi sevgisi tum hayranlarina yansiyor ve de yetiyor hic merak etme!
Sikilmaya gelince;Ola bilir, cocukunuza bile asiri derece ilgi gosterdiginizde o da sizden sikila biliyor..Ama bu onun sizi sevmedigi anlamaina gelmez ki..Ya da anne babasindan bile insan zaman zaman sikila biliyor..Bu da onun anne babasini sevmedigine delalet etmez..Sonucta Tarkan da bir insan..Stresli haline denk gele bilir,i sleri yolunda gitmezken keyifsiz ola bilir..Ya da ne var canim, terliyken kim opulmek ister ki..Bu bile karsisindaki kisiye sayqisindandir..
Sevmeye gelince onun sevgisi hepimize yetiyor..Her kes halinden memnunken sana ne oluyor? Tarkana taraf akan sevgi selinden mi rahatsiz oldun? Neden icine kurt dusmus ki bunu cikaramadim?...

denizarya
02-09-10, 00:23
cok sacma yaa...sanatcilar sevildiklerini anladiklarinda mutlu olurlar...tabi bazi fanatik hayranlar vardir onlar sika bilir..ama sanatcilari gereckten seven sayan hayranlar onlari sadece sevindiriri

Ozz
02-09-10, 00:52
Külliyen yalan, tarkan la ilk tanışmamızda, ben heyecandan erirken, fotoğraf çektirme fırsatı oldu, yan yana durduk ama ben heyecandan nerede duracağımı bilmez durumdayım, tarkan beni kendine çekti ve "gel kız , çıkmıcaksın fotoda" dedi gülerek. :D

Evet abartmamak lazım, ama dozunda yaptığınız sürece tarkan bence bu samimiyeti en çok yaşayabileceğiniz sanatçı. Hem de türkiye nin 1 numarası olmasına rağmen. Herkes bodyguard tutuyor. Bunun bir çok nedeni var.

Bu yazıyı yazanın bir hayal kırıklığı, bir kuyruk acısı var bence... :D

hilfa
02-09-10, 00:59
:11:biri bu kadını psikiyatriye götürsün sevgi eksikliği var:13::11:

yigit
02-09-10, 02:20
Boş,saçma ve anlamsız bi yazı .nokta :)

gizem-akkaş
02-09-10, 02:55
komik sadece başka bişe yazmaya gerek yok ama tek bişi biraz araştırsın sevgi ne demekmiş tabi kendisine bukadar hayran olan yok naaapsn nerden bilsin anlamak lazm :D

devilscream
02-09-10, 03:35
Hayranlığı aşıp aşık olma derecesine kadar uçanlara karşı var o tepkiler
Nasıl davranmasi gerektiğini bilmeyip adamı adeta boğmaya çalışanlara var
Ki o tepkisinin bile bir dozu var yani..Yine kimseyi kırmak istemiyor
Yine kızsa bile yüzünden tebessümü gülmesi eksik olmuyor
Bizim tanimadigimiz bilmediğimiz başka bir Tarkan var da ondan mi bahsetmiş acaba...

simgem__
02-09-10, 11:17
hiç de öyle bozulma durumu falan yok 31 ağustosta kulise girme şansımız oldu öptükkk doyasıya sarıldık kokladık resim çekildik levent abi tmm hadi hazırlanması gerekiyor sahne için dedi ama tarkan bizi bırakmadı daha nereye ya toplu resim çekilicezz biraz daha sarılsınlar bana dedi ... hiç de durumdan rahatsız değildi ... yerinde davranırsannn tarkan hayranlarından hiç bir şekilde rahatsız olmazzz ...

eLiF
02-09-10, 14:12
Hayranlarının yanında surat astığını hiç görmedik, adama boğmaya kalkar gibi sarılırsan tabi yüzü değişir. Ama kızsa da tatlı o :)

disiseytan
02-09-10, 14:37
Yorum yapmaya bile degmez aslında ama yinede tutamıoruz kndimizi yazan kişi saçmalamış kndisi bile bilmiyor ne anlatmaya çalıştıgını. Tarkana sallasında bi şeklde yazının ucundan kıyısndan ona dokundursunda ne olursa olsun nasıl olsa atılıp tutulan kişi tarkan her daim prim yapar!! bunları yazıolarda noluo ki bz tarkandan vazmı geçioruz nerdeee??? sayelerinde dahada bi aşkla sevioruz inadına işde hepsi çatır çatır çatlasın ohhhh!!! sizn gibi negatif düşünceli insanları kim niye sevsin ki önce Tarkanı tanısınlar onun gibi insan olmayı pozitif düşünebilmeyi hayata sevgiyle bakmayı ögrensinler. Bizim tarkanımızı sevdigimiz gibi çıkarsız hesapsız hiç bi beklenti olmadan kim sevmiş ki onları hiç bi zamnda sahip olabilecekleri bi sevgi deil bu ama gelin görün ki tarkana fazlasıyla nasip olmuş bu sevgi ne güzel... Bizlere gelince bz hep onunla birliktee olucaz inşalh iiyi kötüyü hep birlikde atlatıcaz ne onu sevmekden ne onun yanında durmakdan nede onun şakılardan geçicez!!! hep birlikde bu yolda ilerlemeye devam herkese duyrulur bilmem anlatabildim mi? hıhhh!!:)

sally
02-09-10, 19:33
Anlamsiz ve gereksiz yazi olmus

TARQANIM
02-09-10, 21:12
ona sarilamadigi icin böyle konusuyo.. sevgisini göstermeyen insandan korkacaksin :D kiskanc

eskalen
02-09-10, 21:51
Aslinda bu yaziya verilecek en guzel icraat sudur (Biraz uzak bir zamanin ornegi ama olsun).

Tarkan Metamorfoz albumun ilk ve tek imza gununu Kanyon D&R'da yapmisti. Bir dolu hayrani geldi..Ve sadece onlar icin ordaydi. Ve Tarkan aksam 22:00'e kadar Kanyon D&R'da kaldi..Herkes imza verim tanisim anisi olacak fotograf cektirim diye..Hatta tv'deki haberlere de baya yer ayirmisti bu duruma...

Sunun altini bir daha ciziyorum..Tarkan hayranlarina karsi icten ama lauballi degil..Olmasi gereken de bu..Bu onun stratejisi. Kisacasi Tarkan hayranlarina karsi iliskisini makul seviyede iyi yonetiyor..

asd1234
02-09-10, 23:44
Tarkan'la tanışmamış,onu o kadar yakından hiç görmemiş biri olarak konuşuyorum ama, onu televizyondan bile gördüğümüzde o güleryüzü samimiyeti insanın içini ısıtmıyor mu? :) önemli olan içtenlik aslında, Tarkan sırf hayranlarını kırmamak için metamorfozun imza gününde akşama kadar beklediyse, kulise girebilen arkadaşların da anlattığı gibi hayranlarını hep güleryüzle karşıladıysa, onları mutlu ederek kendi de mutlu olduysa kimse ona hayranlarından sıkılıyor diyemez. hayranlarının aşırıya kaçması durumunda sıkılıyordur belki ama o zaman bile güleryüzünü kaybetmiyor o. çünkü karşısındakinin gözünde o anın ve kendinin ne kadar önemli olduğunu biliyor . Zaman zaman hayranlarından değil ama bu kadar yoğun ilgiden, her an göz önünde olmaktan,merak edilmekten sıkıldığı, sessiz sakin yaşamak istediği oluyordur,ancak bu hayranlarından sıkılmak olarak tanımlanamaz sanırım :) sırf koruması olduğu için böyle düşünülmesi yanlış..

Mega_Star
03-09-10, 00:06
bu kadın bekarmı değilse evlendirmek gerek :) sevgiden yoksun kalmış bi tripli havalara girmiş sanki :)

fuatuslu
03-09-10, 11:35
sıkılan adam neden fotoğraf çektirirken fotoğraf çektirmediğim kimse var mı diye sorsun?Bi de şu var; arabasındayken, gitme şansı varken neden durup da hayranlarıyla bir araya gelmek istesin, fotoğraf çektirmek, imza dağıtmak istesin?İşte TARKAN'ın farkı burda belki bu yorum diğer birçok sanatçı, ünlü için geçerli olabilir ama TARKAN için geçerli değil ;)

fuatuslu
03-09-10, 11:39
Ha bi de konuyu açan arkadaş eğer başlığı 'sanatçılar hayranlardan çok sıkılır' olarak değiştirirse güzel olur;)

meryem_17
03-09-10, 12:45
Gereksiz we çok saçma bir yazı olmuş.:7::7::7:

flores
04-09-10, 00:07
Ha bi de konuyu açan arkadaş eğer başlığı 'sanatçılar hayranlardan çok sıkılır' olarak değiştirirse güzel olur;)

Tesekkurler!:) elimden oyle yazmak yalnislikla cikti.Sonra destirmedim. :41:Deyistirene de tesekkurler!:41:

gizem-akkaş
04-09-10, 00:12
bu kadın bekarmı değilse evlendirmek gerek :) sevgiden yoksun kalmış bi tripli havalara girmiş sanki :)

evlense kocası onu sevgisizlkten boşar heralde kadın sırf olumsuz:D

MEGASTAR
04-09-10, 00:49
Simdi Bu kadn ya ne yazdigini bilmiyordur ya da yazdigini hic okumadan basiyodur, bir kere Tarkan gibi bir STAR in korumaya ihtiyaci olmicakta kimin olcak, tarkan tabiki korumasini her zaman yaninda gezdirmiyordur, tarkan herhangi biryerde gunduz alisveris yapsa ne olurr sizce? Hayranlari ustune atlamazlar mi? birden fazla olarak? Bu kadn kiskaniyor herhalde TARKAN i.

brutalboy
04-09-10, 02:51
valla ben havaalanında 4 kere karşılaştım,ilk karşılaşmamda gidiş katında rastladım köln'e konsere gidiyordu,uçağın kapısının önünde son kontrollerin yapıldığı yere kadar sohbet ederek gittim,bir kişiyi kırmadı resim ve imza için.son karşılaşmam da ise geliş katında denk geldik,en az 30 dk. imza ve fotoğraf için zaman harcadı,bir kez olsun suratını asmadı ve oldukça mutluydu,Tarkan Duty Free'den alışveriş yaparken yaklaşık 5dk. heyecandan dolayı saçmalayarak da olsa sohbet etme imkanı buldum.bir kez olsun somurtmadı.1-2 arkadasımı da cagırdım hemen,onlar normalde pek sevmezlerdi Tarkan'ı şımarık kendini beğenmiş olarak bilirlerdi,onlar da tanıştıktan sonra fikirlerini değiştirdiler.Bu kadar şöhret olup da bu kadar düzgün biri daha gelir mi sanmam?Sahiden de çok mükemmel birisi....

flores
04-09-10, 11:10
kime deseler inanaram.ama Tarkana asla.cunki ben onu bu yuzden sevmisim.sonra sarkilarini.Tarkanla yakindan tanisanlar hepsi oyle diyor.