PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yoğun istek üzerine 30 Ağustos 2010 Harbiye

ozgem__
14-08-10, 20:02
Tarkan yoğun istek üzerine 30 Ağustos 2010'da Harbiye'de!!!

http://www.biletix.com/yakinda.htm?id=172

efsane_01
14-08-10, 20:14
Ay Ne Guzel...Bu Gunu Cok Seviyoruuum...30 Aqustos Benim Icin Cok Ozel Bir Gun...

simgem__
14-08-10, 20:14
yehuuuu yine harbiye tarkanla yıkılacak !!!!!!!

yigit
14-08-10, 20:25
Harbiye Tarkan 'a doyamadı :) orda olacağım inşallah

eskalen
14-08-10, 20:29
Tarkan Bu Yaz Harbiye'ye abone :) Istanbullular fazlasiyla doyacak Tarkan'a..
Ama degecek kadar da var cidden. "Bana gore" bir 'Tarkan-Harbiye konseri' 10 Turne konserine bedeldir ! :)

schumaer
14-08-10, 20:59
5 konser ortalama 35.000 - 40.000 arası biletli seyirci ortalamaya vursak,hmm... paraya bak be :D :D son kuruşuna kadar helal olsun megastara,en çok o hakediyo çünkü.. :))

denizarya
14-08-10, 22:33
gördünüzmüüü...27 ve 28 augustos konserleri tükenmis bilee..cok süper gidior masallah

smh
15-08-10, 02:51
nazar değmesin:) keşke bende gidebilsem peh

İZMİRLİ
15-08-10, 10:39
Ah bide şu konserlerin Dvd sini çıkarsa

twilight
15-08-10, 13:01
Umarim Bursa konserini de tekrarlar... :)

yasinenessahin
15-08-10, 13:51
Yok artik harbiye'de 5 konser :) tarkan'in evi harbiye'ye taşinmiş olmali. Keşke hep orda çiksa da gitsek yada herkes oraya gidebilse... Diğer şehirlerdeki fanlar adina çok üzücü bir durum...

TarkanColl
15-08-10, 15:38
Bir tek Harbiye'de değil tüm Türkiye'de Tarkan'a yoğun istek var. Hatta dünyada...

schumaer
15-08-10, 16:07
stadyum konseri bekliyoruz artık eskisi gibi

ece**
15-08-10, 16:42
28 ağustos benim için çok çok özel we güzel bigün..we o günde konserinde olucam inş. 2 kat daha özel we güzel olacak :) ama yeter bence ist.da bu kadar konser. öbür şehirdekileride düşünmeli.

günışığım
15-08-10, 17:02
tarkan hep istanbul olmaz albumunu sadece istanbuldakiler almiyor ankara kayseri adana acilsan artik diyoruz istanbul disina

asd1234
15-08-10, 19:21
Tarihte bir ilk herhalde,1 ay içinde aynı yerde 5 konser vermiş olacak Tarkan :) 27-28 Ağustos'un biletleri tükenmiş ben de merak edip şimdi baktım. Maşallah diyorum :) İnşallah en tez zamanda Türkiye turnesi başlar da diğer şehirlerde de konserler verir Tarkan .

eskalen
15-08-10, 20:42
Istanbul disinda yasayan arkadaslar, Tarkan'in once kendi sehirlerinee gelmelerini bekleyeceklerine bir dolu harbiye konseri oluyor, onlara gelsinler...Benim dogrudan dusuncem bu...Cunku Tarkan'i en cok Harbiye'de gormelisiniz...Muhakkak ki diger illere de gidecektir. Ama Harbiye'de 5 konser yapiyor Tarkan daha ne olsun..Bu firsatlari bir hayran olarak kacirmamak gerek. 1 defa da olsa Tarkan'i Harbiye Acikhava Tiyatrosunda izlemek gerek diye dusunuyorum. Diger konserlere benzemez ;)

TarkanColl
15-08-10, 22:06
Herkes bizler kadar şanslı değil malesef. Bırak İstanbul'a gidip Harbiye'den bilet alıp Tarkan izlemeyi şehirlerinin dışına çıkamıyorlar. En iyisi Tarkan'ın turne yapması... Tabi gönül ister ki herkes Tarkan'ı Harbiye'de izlesin...

Ayrıca ben 2004'deki Mersin konserini hiç unutamam hayatımda gittiğim en güzel, en eğlenceli, en coşkulu Tarkan konserlerinin başında gelir. Tarkan'ı sadece İstanbul ve Harbiye konserleri ile sınırlamamak lazım. O, coşkuyu gördüğü her konserinde mükemmel oluyor...:20:

the_answer3535
16-08-10, 00:33
Istanbul disinda yasayan arkadaslar, Tarkan'in once kendi sehirlerinee gelmelerini bekleyeceklerine bir dolu harbiye konseri oluyor, onlara gelsinler...Benim dogrudan dusuncem bu...Cunku Tarkan'i en cok Harbiye'de gormelisiniz...Muhakkak ki diger illere de gidecektir. Ama Harbiye'de 5 konser yapiyor Tarkan daha ne olsun..Bu firsatlari bir hayran olarak kacirmamak gerek. 1 defa da olsa Tarkan'i Harbiye Acikhava Tiyatrosunda izlemek gerek diye dusunuyorum. Diger konserlere benzemez ;)

Oldu olacak bütün konserlerini İstanbul'da yapsın Tarkan.İnsanlar kendi şehirlerine gelmelerini bekleyeceklerine Harbiye'ye giderler hep dimi ne güzel olur.Nasılsa halkımızın çoğu zengin.Gidip gelirler İstanbul'a nolcak.

jetaime
16-08-10, 01:23
Insallah bir dvd cikacak yaa

devilscream
16-08-10, 06:24
Abartmadilarmi...
Diğer şehirlerden yurt disindan talep yokmu
sadece harbiyedemi oluyor yoğun istek

arau
16-08-10, 11:29
iyide tarkan'a niye kızıyorsunuz ki başka şehirlerde konser vermiyor diye. sanatçı sabah uyanıp bu şehirde konser vermeliyim şurayada gitmeliyim demiyor herhalde o şehirlerdeki organizatörlerin teklif yapması lazım ki oda oralara gitsin(tıpkı kastamonu rize ve eylül ayındaki bursa konserleri gibi).

arda_sirius
16-08-10, 17:28
Tarkanı Harbiyede defalarca izlemiş birisi olarak şunları söylemek isterim ki; Tarkan için şehir, mekan ve zaman fark etmiyor. Harbiye görece sınırlı bir alan ve açık hava tiyatrosu olduğu için farklı bir havası oldu kesin...Ama 2004 teki Mersin konserini bende unutamam...Geçen senelerde İTÜ Festivalinde seyirci çok iyiydi o da çoştu ama Kültür Üni. deki konserde seyirci çok kötü olunca Tarkanda sıradan bir konser verdi.

bounce
16-08-10, 18:51
Gökhan'ın art niyetli demediğini gayet iyi biliyorum..çünkü bunu konser öncesinde konuştuk..Gerçekten Harbiye konserlerinde Tarkan başka bi boyuta çıkıyor.. seyircilerde..
bence Tarkanın 5 konser vermesi üzücü bi durum değil sevindirici olmalı.. vay be adama bak 5 kez konser verdi İstanbul'da ,gerçek star bu diye övünürüm ben...
Keşke turne de olsa olacaktır da ama madem boş bi tarih varken talepe bağlı olarak konser veriyor... evet herkesin imkanı yok maalesef ki gelir dengesizliği ama elinde maddi durumu olan bi insan mutlaka Tarkanı harbiye de izlemeli.. mutlaka muttlaka.
tahminen 150-200 milyon lira harcama yapılıyor ama