PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Albüm satışı 300 bini buldu

HakanÇelik
14-08-10, 02:14
Uzun bir aradan sonra yeni albümünü çıkaran Tarkan’ın daha şimdiden 300 bin satış rakamına ulaşması büyük bir başarı olarak görülüyor.

İnternet ve korsan yüzünden albüm satışlarının durduğu günümüzde sevilen sanatçının bu başarısı başta Unkapanı esnafı olmak üzere herkesin yüzünü güldürdü. Piyasaya 100 bin tirajla çıkan albümünü üç kez 50 binlik partiler halinde tekrar bastıran Tarkan, talebin yoğun olması üzerine 50 bin adet daha sipariş verdi. Albümsatışlarından çok memnun olduğu öğrenilen sanatçı, Açıkhava Tiyatrosu’nda 27 – 28 Ağustos tarihlerinde iki konser daha verecek.

Habertürk (Ateş Çelik'in haberi)

denizarya
14-08-10, 02:49
ins daha daha fazla satar..metamorfoz albümüde iki haftada 350 bin satmisti..ins bu albüm gecer

princeofpersia
14-08-10, 03:46
gecmemesine imkan yok metamorfoz yilda 350bin satmisti bu album iki hafta icinde satti 300bini

denizarya
14-08-10, 03:55
gecmemesine imkan yok metamorfoz yilda 350bin satmisti bu album iki hafta icinde satti 300bini

yanlis bilioyorsun iste..hatte sana bi video gösterebilriim tarkanin iki haftada 350 bin satti dedigini metamorfoz albümünün..o albüm bi yilda 500 bini gectii

okantuzun
14-08-10, 12:31
metamorfoz 2008'de 750 bini vurdu

ozgem__
14-08-10, 13:20
haber türk gazetesinde bende okudum:) teşekkürler..

simgem__
14-08-10, 14:00
haber için teşekürler:)))) bu yıl tarkanın yılı olacak !!!!!!!!!

Miya
14-08-10, 17:03
haber için teşekürler:)))) bu yıl tarkanın yılı olacak !!!!!!!!!

Kesinlikle katılıyorum bu yıl Tarkan'ın yılı olacak :1:
Rabbim nazardan sakınsın Tarkan'ı :41:

pare pare
14-08-10, 18:26
Tarkanin sevinci bizlerin sevinci demek . . . Cok guzel haber Bakude daha yok orjinal album (((

schumaer
14-08-10, 19:03
bu yıl tarkanın yılı olcak diil oldu bile :) samsun demir açıkladı 16 günde son 5 yılın rekoru diye,konuyla alakası yok ama hande yener eziği twitter dan büyük bir suskunluk var piyasada ama ben bozcam yakında demiş,ya bu çekememezlik diil de nedir? çıktığı günden beri klipsiz ortalığı paramparça eden bi albüm varken ortada,yılın şarkısı bodrum kışın ödülümü almam lazım saçma sapan şarkılara ödüller gitmez inş,yılın albümü de benimki tartışmasız falan filan.. ya biliyorum çok komik ama yazmak istedim,hele şu an büyük bir sessizlik var piyasada demesine takıldım,ya yemin ediyorum plajlar,discolar,caddeler,cafeler,radyolar tarkandan başka bişey çalmıyolar,teknosa ya girdim dün hayatımda ilk defa bir albüm çalındığını duydum teknosa da,o da tarkanın albümü işte bangır bangır :) şimdiden damga vuruldu bence,müziğin oscarları olan kral tv ödüllerinde de en iyi erkek vokal,en iyi albüm,yılın şarkısı,en çok satan albüm (bu zaten şimdiden belli oldu) en iyi söz en iyi beste ödüllerini almasını bekliyorum,bu saydıklarımdan en az 3 tanesini alcak zaten de bu hande yener tarzı,twitter dan kendini sürekli öven radyo linkleri veren şarkıları için oy atsınlar diye, böyleleri sesini çıkarmaz inş,gerçi çıkarsa noolcak ki güleriz anca :D :D

Hüli 82
14-08-10, 20:30
insallah dahada fazla satar zaten bu yil tarkanin yili olcak kimse gecemez önüne

fatihvefatih
14-08-10, 21:57
yalnız bu yılın değil her dönemin adamıdır Tarkan, yeterki albüm çıkarsın!!

serennn
14-08-10, 22:55
sonundaa beklenen geldii ve beklediğimize de fazlasıyla değdii !!

jetaime
14-08-10, 23:44
Super bir haber cok sevindimmmm