PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : mustafa sandal ingizce albüm cikartacak tarkanda cikartsin

denizarya
10-08-10, 19:38
mustafa sandal yeni ingizce albümü icin hazirliklara basladi...shakira, craig david ve jay sean gibi isimlerle düet yapacak..tarkan hizli davransin bence onunda cikartmasi laziim..cok istiyorum
http://tr.wikipedia.org/wiki/Mustafa_Sandal

Dark_blue
10-08-10, 19:43
bende ingilizce bir album bekliyorum tarkandan umarim olur ;)

schumaer
10-08-10, 19:48
ya mustafaya saygımız sonsuzda miladı doldu artık onun,90 ların ve 2002-2005 döneminin starıydı o,bi arada harbi harbi de tarkanın rakibiydi ama artık adam kendini çoluğa çocuğa verdi ve iyice saldı kendini,inanmıyorum bu habere ben,geçti mustiden artık o potansiyel yok onda,doğruysa da hayırlısı olsun diyelim ne diyelim ama uydurma bi haber bence,dikkat edin sayfada karizma albümünün 250.000 sattığı yazıyo ama o albüm 50.000 bile satamadı.. burdan belli yani..

bounce
10-08-10, 20:03
Mustafa Sandal ikinci bir ingilizce albüm çıkarmayacak.. wikipedia resmi bi bilgi kaynağı olamaz... istersem Tarkan ingilizce albümü 2011 de diye yazabilirim...onu da yüklersin buraya!

trkntrkn89
10-08-10, 20:06
wikipedia türkiyede çoqu şey yalan zaten,bu isimlerle düet yapabileceğini sanmıyorum ama jay sean le birbirlerine çok benziyorlar çok garip olurdu düet:D eqer yaparsa yeniden yarışa katılır hatta amerikada tarkandan önde olur çünkü isimler çok kalite ama sanmıyorum tarkan bu kadar uqraşıpta musti nası bi anda bu düetleri yapacak merak ediyorum...bu hamleleri tarkandan bekliyoruz...

jetaime
11-08-10, 01:15
Musti den bir fransiz album gorebiliriz belki
zaten cok iyi fransizca konusuyo

ama tarkan dan bir ikinci album bekliyorum ben

denizarya
11-08-10, 02:06
Mustafa Sandal ikinci bir ingilizce albüm çıkarmayacak.. wikipedia resmi bi bilgi kaynağı olamaz... istersem Tarkan ingilizce albümü 2011 de diye yazabilirim...onu da yüklersin buraya!

dogru olmadigi sürece siliniyor ama

MonaRıza
11-08-10, 02:08
Pardon burası Mustafa Sandal fan club mı? Bize ne?

nedjohnlansen
11-08-10, 03:04
mustafa sandal shakira ile düet yapamaz bir kere. shakira'nın düeti mi var ki mustafa sandal ile yapacak? baştan yalan olduğu belli.

Yakisikli89
11-08-10, 03:06
O kadar kolay mi onlarla düet yapmak. Asparagas haber bunlar. Inanmayin derim

denizarya
11-08-10, 03:23
mustafa sandal shakira ile düet yapamaz bir kere. shakira'nın düeti mi var ki mustafa sandal ile yapacak? baştan yalan olduğu belli.

shakiranin bir cok düeti var...wylef jean olsun beyonce olsun var

denizarya
11-08-10, 03:24
Pardon burası Mustafa Sandal fan club mı? Bize ne?

konu mustafa sandal degil...asil konu tarkanin da ingilizce albüm cikarmasi gerek oldugu cünki baskalari ondan önce davrana bilirr...bi kere de yani bi kisi tatli bi dille yazsa söylemek istedigini yaa...ne bu karsi gelme tavriniz..daha iyi bi sekilde yazsan düsüncelerini olmuyomu?

nedjohnlansen
11-08-10, 03:51
tarkan ingilizce albümü kesin çıkaracak diyordun sen. konu açmıştın hatta. çıkmayacak mıymış?

denizarya
11-08-10, 04:09
tarkan ingilizce albümü kesin çıkaracak diyordun sen. konu açmıştın hatta. çıkmayacak mıymış?

ben hala cikacagina inaniyorum ama bir cok arkadas ingilizce bir calisma cikarmasin dedi öyle bi konu söz konusuysa..bende yine cikarmasi gerektigini belirttiiiiiiiiiiiiiim

levent_taka61
11-08-10, 10:22
mustafa sandal yeni ingizce albümü icin hazirliklara basladi...shakira, craig david ve jay sean gibi isimlerle düet yapacak..tarkan hizli davransin bence onunda cikartmasi laziim..cok istiyorum
http://tr.wikipedia.org/wiki/Mustafa_Sandal
çok saçma bir düşünce musti yaptı TARKAN da yapsın komşu ev aldı bizde alalım yada ali abi golf almış bizde passat alalım gibi bişi bu ya artık TARKAN dan kolay kolay albüm beklmeyin bence ing.. bide bu forumdaki yapsınlarla etsinlerle olmuo adam işini bilio sadece konu kirliliği başka bişiy değil TARKAN birileri bişiy yapıcak diye ben önce davranım tavırlarına hiç girmedi girmezde....

arau
11-08-10, 11:43
dünya starları ile düet o kadar kolay olmadı hiç. adamların isimlerine şirket muamelesi yapılıyor. her konuya dikkat ediliyor. albüm satışları konserler sahne showları her şey ama herşeye bakıyorlar. isimlerini düet yapacakları isimle yanyana koyarken. bahsi geçen isimler düet yapacaksa Türkiye'de biriyle bu heralde mustafa sandal olmazdı.