PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Bodrum’a, Bodrum ona küstü

sweet
10-08-10, 11:00
Ünlü sanatçının Bodrum'daki konserinden kimse memnun kalmadı

HT MAGAZİN

Yeni albümü ‘Adımı Kalbine Yaz’ ile bu yazın en çok ses getiren çalışmasına imza atan ve İstanbul’da muhteşem iki konser veren Tarkan, önceki gece Bodrum Bianca Beach’te sahne aldı. Konseri izlemeye 3200 kişi giderken, deniz trafiği de oldukça hareketliydi.

Konser alanında yer bulamayan yüzlerce kişi, tekne, motor, yat ve zodyaklarla Tarkan’ı denizden izledi. Ancak hayranları tarafından heyecanla beklenen Megastar, performansıyla hayal kırıklığı yarattı.

MEGA ŞIMARIKLIK YAPTI!
Sahnede yaklaşık iki saat kalan ve seyirciden beklediği coşkuyu göremeyen ünlü popçu da hayranlarına sitem etti. "Hiçbiriniz eğlenmiyorsunuz, şarkılara eşlik etmiyorsunuz; alkış yok, tempo yok. Bu nasıl şey" diyen Megastar, Bodrum’a küsüp bir daha gelmeyeceğini söyledi. Bu sözler üzerine hüsran yaşayan Tarkan hayranlarının hevesleri kursaklarında kaldı.

Geçtiğimiz haftalarda aynı mekânda Kenan Doğulu da bir konser vermiş ve tam altı saat sahnede kalarak neredeyse bir rekora imza atmıştı. Yaptığı albümle büyük başarı yakalayan, ancak Bodrum konserinde beklenen performansı gösteremeyen Tarkan, hayranları için o gece hayal kırıklığı yarattı.

http://www.haberturk.com/kultur-sanat/haber/540317-tarkan-bodruma-bodrum-ona-kustu

Dark_blue
10-08-10, 13:04
Tarkan ne yapsin ? biletler 99 tl den basliyor diye kalkip striptiz yapacak degil adam , istanbuldada ayni sekilde sarki soyledi ama herkes costu , cool olacam diye kasarlarsa kendilerini ne alkis olur ne eglence.

anakha26
10-08-10, 13:27
Aman yaa Allahın sonradan görmeleri, sırf magazin camiasına şekil olacaz diye kasım kasım konser izlemişler localarda...Tarkan konserinden eksik kalmadı demesinler diye şekil üstüne şekil hepsinde. Yatlarla, son model arabalarla gelmişler konsere... Onlara yakışırmı hiç canım eğlenip coşmak alkışlamak... Bir de üstüne hiç beğenmedik derler işte. Ne yapsan yaranamazsın bu adamlara zaten.. Bu haberi yapan şahıs birde ovit şenliğine baksın ozaman.. ne kadar sıcak, samimi, halkla içiçe bir Tarkan var orda... Rize halkı da ne güzel coşmuş eğlenmiş.. Bodrumdaki kodamanlar değil zaten dinleyici kitlesi.boşverin gitsin...

twilight
10-08-10, 13:54
kendini beğenmişlik böyle olsa gerek...Tarkan gelecek ve millet coşmayacak haaa...Ben Tarkan'in yerinde olsam oraya gelmezdim bile...bi de beğenmedik diyorlar...biz sizi çok beğendik sanki de... :)

fincan
10-08-10, 14:01
aman adam bi espri yaptı millet yine dallandırdı budaklandırdı olayı.Ne var yani kasılmayın eğlenin demiş adam ne var bunda büyütülecek anlamıyorum.İlla bi olumsuzluk bulacaklar ya saçma sapan bir haber

xurush'nine
10-08-10, 17:17
Organizasyon kotu ola bilir..Bi de 2000'i askin kisi de disarida kalmis..Tarkan'i gercekten dinlemek isteyenler sanirim disarida kalmis..Bol yildizli otelleri bilirsiniz..Iceridekilerin cogu, havali kendini begenmislerdir.. Sanirim ondan fazla hareketli gecmemis konser ama yine de iyidi ben videosunun bir kismini izledim fena degildi.. Abartmislar her zamanki gibi..

Genelde konserlerdeki coskuyu dinleyiciyle sanatcici arasinda olusan enerji belli bir sekilde etkiliyor..Yani ayni sanatci 3 gun once muhtesem bir perfrmansla ortayi kasip kavurduysa 3 gun sonra konserde fazla cosku yakalayamamanin esas sebebini bunda aramak lazim..Yoksa Tarkan daha gecen yil ust uste(1-2gun arayla) 8-10 konser veren,yurtici ve yurtdisi turnelere cikan birisidir.Bu iste tecrubesi de var,enerjisi de yuksek.Ve suan albumle ilgili cok iyi gelismeler var diye de morali de yusek..
Sadece enerji alis verisi belki cok da uymamis ola bilir..Bu gelmis gecmis en buyuk sanatcilarin hayatlarinda yasanan bir seydir..Tarkan'in enerjisiyle hic ilgisi yoktur..

eskalen
10-08-10, 19:45
Bu bar gibi mekanlarda herhangi bir halk konserinde oldugu gibi ayaklanma eller havaya olmayabiliyor...Bi de Ayrica sahnenin onu localara ayrilmis yerler...Agir abiler oldugundan onlar kalkmaz havaya...Ayaklananlar genelde arkada olabiliyor...Cunku Harbiye konserlerinde de bu boyleydi....Protokoldekiler zar zor kalkti ayaga o da anca konserin sonunda!

Ayrica gozlemliyorum ki Tarkan bu soyledigi sozlerle sunu ifade etmeye calisiyor: Sizin eglendiginizi gormem benim icin sorundur! Ki bence de oyle. Gerci top Tarkan'da degil. Top oynamanin ayip oldugu ya da kim kalkacak ya dusuncesiyle var olan protokol/ya da loca tarafindaki kisilerde..Onlarin yerine en arkadan eglenmeyi bilen cosan kisiler sahnenin dibinde yer almali bence uygun..

sally
11-08-10, 21:51
Tarkan in ne sucu var konsere gelenler eglenmeyi bilmiyorlardir