PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 20 liraya tekneyle Tarkan turu

kartales26
09-08-10, 09:54
Tarkan'ın Bodrum konserini 3 bin 200 kişi izledi. Bilet fiyatlarının bin liraya kadar çıktığı konser için tekneler 20 TL'ye özel Tarkan turu düzenledi

Yaz başından beri istediği hareketi elde edemediğinden yakınan Bodrum esnafının yüzünü Tarkan güldürdü! Birkaç hafta önce çıkan albümü "Adımı Kalbine Yaz"ın ilk iki konserini İstanbul'da veren Tarkan, üçüncü konser için Bodrum Bianca Beach'de hayranlarının karşısına çıktı. Ünlü şarkıcının gelişiyle Bodrum'da asık olan yüzler güldü. Çünkü Tarkan hem kazandı hem kazandırdı.

TEKNECİLERİN YÜZÜ GÜLDÜ
Bu yaz Türkbükü'nden Bodrum merkeze taşınan Bianca Beach Tarkan konseri ile rekora da imza attı. Şarkıcının konserini 3 bin 200 kişi izledi. Seyircilerine hem görsel hem müzikal anlamda şölen sunan Tarkan, orkestrasıyla beraber yeni ve eski albümlerinden şarkılar seslendirerek müzik ziyafeti verdi. Tarkan'ı locada izlemek isteyenler adam başı bin TL'yi gözden çıkardı. Ayakta izlemek ise 90 TL'ydi. 3 bin 200 kişinin bulunduğu mekânın yanı sıra deniz trafiği de Tarkan konseri nedeniyle çok hareketliydi. Yüzlerce Tarkan hayranı içeride yer bulamayınca tekne, motor yat ve botlarla gelerek konseri izleme fırsatı yakaladı. Bu konserde bir ilk yaşandı ve tur tekneleri kişi başı 20 TL'ye konser turları düzenledi. Tur tekneleri Bianca Beach'in dibine kadar yanaşıp müşterilerine Tarkan'ı dinlettirdi.

CUMHURBAŞKANI İZLEDİ
Birçok ünlü ismin Tarkan'ı dinlemeye geldiği konserde Arnavutluk Cumhurbaşkanı Bamir Topi de vardı. Tarkan Bodrum'da Grand Yazıcı Otel'de kaldı. Otel odasında hamburger ve pide yiyen megastar, akşam sahneye çıkacağı yere tekneyle gitti. Tarkan, sabah 11.00'de kalkıp özel uçakla Rize'ye geçti. Megastarın konserlerinin devam edeceği belirtildi.

http://www.sabah.com.tr/Yasam/2010/08/09/bodrumda_20_liraya_tekneyle_tarkan_turu

simgem__
09-08-10, 10:42
orda olmak vardı....

ece**
09-08-10, 11:06
hamburger we pidemi yedi :) ikisini bi arada düşünemiyorum :)

ozgem__
09-08-10, 12:20
:( orda olmak çok isterdim yaa

jetaime
09-08-10, 12:39
hmm haber icin cok tsk
pide mi yedi hmmmmm benim gibi pide cok seviyo hihihih

http://www.grandyazici.com/bodrum/
bu otel de kalmis otel cok guzel yaaa

twilight
09-08-10, 13:04
bende orada olmayi isterdim..ama napalim kismet... :(