PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan’ı takip ediyor

sweet
05-08-10, 16:02
Tiesto konser verdi
"Extacy", "Dance For Life", "Traffic" gibi şarkılarıyla büyük ses getiren "DJ Tiesto" olarak bilinen dünyaca ünlü Hollandalı elektronik müzik sanatçısı Tijs Verwest Antalya’da konser verdi.

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Tiesto, Türkiye’de sahne almaktan duyduğu mutluluğu ifade ederek, Türk müzisyenler ve şarkıcılar hakkında çok fazla şey bilmediğini söyledi.

Tarkan’ı takip ettiğini ve geçmişte Tarkan’ın bir şarkısına da remix yaptığını anlatan Tiesto, yeni bir albüm çıkardığından haberdar olduğunu da kaydederek, "Onun dışında çok fazla Türk müziği hakkında bilgim yok. Ancak son zamanlarda birkaç Türk DJ’in isim yapmaya başladığını biliyorum" diye konuştu.

kaynak: milliyet

**MegaStarkan**
05-08-10, 16:05
Basta Pare Pare'ye yapdigi remix'i iyi bulmamistim ama dinledikce insanin hosuna gitti... umarim tekrar yine bir calismalari olur.

SESA
05-08-10, 16:09
bende beğenmemiştim pare parenin remixsini ama sonra hoşuma gitti

xurush'nine
05-08-10, 16:14
Ben o remixi hala iyi bul(a)miyorum..Ha baskasi yapsa, tamam da o remixden(yani o Dj'den) galiba beklentim cok fazlaymis..

bounce
05-08-10, 16:25
Bende Tiesto'yu tanımıyordum.. Tarkan onunla çalışmasaydı herhalde tanımazdım eğer Türk müziğini bilmiyorsa da çok şey kaçırıyor!!!

twilight
05-08-10, 16:27
valla bende Tiesto'yu tanimiyordum...Remix'i de hic begenmemistim...
Umarim bi daha remix yapmaz,Tarkan'a...

denizarya
05-08-10, 16:59
dünyanin en iyi dj yi secildi ama yinede bende begnememeistim

Mega_Star
05-08-10, 17:01
bi remix yapsa fena olmaz heralde dünyaca ünlü bi dj

Buzlukahve
05-08-10, 18:36
çokta önemli biri değil dj tiesto dinleyenlerde zaten tarkan albümü alıp dinlemez gider cluplerde kendi deyimleriyle patlarlar o yüzden gereksiz bi dj

MEGASTAR
05-08-10, 19:08
DJ Tiesto dunya genelinde cok taninan bir isim konserlerine yuzbinler katiliyor hatta bugunlerde Londra da but konseri var! Tarkan in onun gibi bir isimle calisma yapmis olmasi hence gercekten de cok basarili!

au13
05-08-10, 19:27
oo Tiestonun muzikleri harika Tarkaninda sharkisina super bi remix yapmishti

xurush'nine
06-08-10, 15:24
DJ Tiesto dunya genelinde cok taninan bir isim konserlerine yuzbinler katiliyor hatta bugunlerde Londra da but konseri var! Tarkan in onun gibi bir isimle calisma yapmis olmasi hence gercekten de cok basarili!

Dunya capinda taninan bi Dj.Bunu inkar etmek anlamsiz..Ama sanki Tarkan'la kimyasi(sanat olarak) tutmamisti gibi..Mesela ben Tarkan dinlemekten hic bikmamama ragmen onun yaptigi remix'i dinlerken sanki cok uzun buluyorum..Kafamda istemeden bitmedi mi sarki diye bir soru olusuyor..On kismini(introsunu) falan fazla uzatmis gibi..Fazla muzik bilgisine sahip olmadigim icin sadce dinleyici tarafimla yorum yapiyorum ama adam yaptigi isin hakkini veriyor ki bu kadar unlendi -dogruya dogru..

jetaime
07-08-10, 02:32
Ben tiesto cok seviyorum
ve onun remix begendim
ama herkes ayni seyler sevmiyo