PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan eve gittiğinde kesinlikle ağlamıştır

simgem__
04-08-10, 19:29
Esin Övet
eovet@htgazete.com.tr

Tarkan eve gittiğinde kesinlikle ağlamıştır

04 Ağustos 2010 Çarşamba

Tarkan'ın dönüşü gerçekten muhteşem oldu. Albüm çıkalı bir hafta olmuştu ki, iki gün toplam 14 bin kişi Harbiye Açıkhava'da "Acımayacak", "İşim Olmaz", "Kayıp", "Öp", "Adımı Kalbine Yaz"ı hep bir ağızdan söyledi. Ben ikinci gün izledim. Yerime ulaşmak tam yarım saatimi aldı. Düşünün yani kalabalığı. Önümde Ajda Pekkan oturuyordu. Süperstar bir kez daha hissettirdi o gece farkını. Konser boyunca coştu, eğlendi, şarkılara eşlik etti. Tarkan iki kez bis yaparken onu ayakta alkışladı ve sahneden inene kadar da yerinden ayrılmadı. İşte budur. Bu kadına hayran olmamak mümkün değil. E süperstar da kolay olunmuyor. Ve tabii megastar da. Tüm Açıkhava, "Kıskananlar çatlasın" diye bağırırken, Tarkan, sus işareti yaparak, "Sevgi çiçekleri gönderelim herkese" diyerek sevenlerini sakinleştirip böyle şeylerin gerekli olmadığını söyledi ve "Ne ekersen onu biçersin" diyerek felsefi konuşmaktan da geri durmadı. Şimdi onun yerinde bir başkası olsa eminim rakiplerine gönderme yapar ve bu şekilde gazete sayfalarınında yer alırdı. Oysa ki, Tarkan "Türkiye seninle gurur duyuyor" diye tüm Açıkhava inlerken gözyaşlarını tutmaya çalışıyordu. Eminim, eve gittiği zaman ağlamıştır. Tarkan'ın o gece yaşadığı duygu yoğunluğunu da en güzel Ajda Pekkan özetledi. Süperstar, "Şu an Tarkan'ın duygularını o kadar iyi anlayabiliyorum ki. Bunu sizlerin anlaması imkânsız. Hepimiz bir jüri gibi oturduk. Bu çok başka bir his" dedi. Ve Tarkan 2.5 saat hiç durmadan dans etti ve şarkılarını söyledi. Herkese öpücük gönderdi. Ceyda Balaban'ın hazırladığı kostümleri ile de İstanbul gecesine damgasını vurdu.

http://www.haberturk.com/yazarlar/538867-tarkan-eve-gittiginde-kesinlikle-aglamistir

denizarya
04-08-10, 19:39
tarkan icin kesin cok heyecanli bir konser de..cünki bütün yasadiklarinin ardindan ilk konsriydi..tepkiyi görünce de cok duygulandigina inaniyorum...kesin diger konserleinde cok daha canlanacak

İZMİRLİ
04-08-10, 21:30
Güzel bir yazı olmuş, paylaşım için tşekkürler.

aliyaşar
05-08-10, 00:09
vay be döktürmüş esin ablam :) e zaten o ortamda bulunup da olumusuz yorum yazana aşk olsun...
ama eve gittiiinde ağlamamıştır yaaa.gece eve giderken arabnın üstünden bize gülücükler atıyodu morali çok iiydi yani ;)

**MegaStarkan**
05-08-10, 01:42
Bambaska bir duygu olsa gerek... kendinle gurur duysun.

gizem-akkaş
05-08-10, 01:59
çok güzel bi yazı olmuş ve Tarkana helal olsun herşeyi sonuna kadar hakedio onun yaşadğı duyguları bilemeyz ama tahmn edeblrz ne kadr mutludur ne kadar gurur veriicidir Tarkan hiç çizgisini bozmadğı için karşılığınıda en güzel şeklde alıo:)))

SEA
05-08-10, 12:54
Bu kadını severim zaten o da TARKAN' ı çok seviyor.
Görmüştüm konserde önümüzdeydi selamlaştık , çok eğlendi konserde bol bol ayağa kalkıp dans etti.
Güzel bi yazı yazacağı belliydi zaten...

ece**
05-08-10, 13:22
ne kadar kusursuz bi iş yaptığını anlasın tarkan ! :)