PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'ın adı "biseksüel davası"na karıştı

sweet
03-08-10, 16:52
Şebnem Schaefer, 4 yıl önce konuk olduğu bir sabah programında hakkında “Ben de bornozu kaldı” diyen eski sevgilisi Özcan Deniz’e çok sinirlenmiş ve “O biseksüel” açıklamasını yapmıştı. Bu duruma tepki gösteren ve küçük düşürüldüğünü belirten Özcan Deniz de, Schaefer’e dava açmıştı.

Davanın 13 Temmuz’daki son duruşmasında Schaefer’in avukatı Ruken Özdemir 28 Haziran 2007’de Cafe Milliyet ekinde çıkan Özcan Deniz’in röportajını da mahkemeye delil olarak sundu.

Röportajda Deniz, “ABD’de Tarkan’la çekilmiş çok özel fotoğraf veya görüntüleriniz olduğu konuşuluyor. Üstelik üst düzey insanlarca... Böyle bir şey kulağınıza geldi mi?” sorusuna “Bu 7- 8 yıldır dolaşan, cevap verdikçe büyüyen bir dedikodu. Bütün cevaplarım da “hayır, değil” üzerineydi. “Hayır, değil” üzerine verdiğim bütün cevaplar tam tersi bir bilgi oluşturuyor herkeste” yanıtını vermişti.

Schaefer konuyla ilgili “Milliyet’teki röportajı bizden önce de bunun konuşulduğunu ispat etmek için delil olarak sunduk” dedi. Davanın yeni duruşması aralık ayında yapılacak.

http://magazin.haberturk.com/magazin/haber/538603-tarkanin-adi-biseksuel-davasina-karisti

schumaer
03-08-10, 16:57
konuşulmaya bile değmicek bi konu

DaLy
03-08-10, 18:31
Önemli olan müzik.

xurush'nine
03-08-10, 18:38
Adam napsin cok yaksikli, kizlari birak erkekler de hoslaniyor ondan, elleri yetmeyince de iste camur atiyorlar..Ozcan da oyle..
Yillar once konusulan bi konuydu..Duydugumda de hic mantikli gelmemisti..
Bir sey anlaticam.Ama gulmeyin bana..
Ben evin cok uzun yillar beklenen ve tek cocuguy(d)um..O yuzden cevrem akrabalarim bana cok ilgilidi cocukken..Iyi hatirliyorum koye falan gittigimizde insanlarin kuvvetli bir sekilde beni bagrina basip marc murc optuklerini..Koyde beni opmeyen kalmazdi..:) Rahatsiz olurdum..Bikardim : ah yine mi? !Hemen kosup elimi yuzumu yikardim..Ukala bir cocuk olmadim hic bir zaman, ama onune gelen insani opup kokladiginda bile qicik olundugunu kendimden biliyorum...
Buyuzden unlu( bayanlarin isi bu anlamda bizim toplumda daha kolay) erkeklerin de durumunu anlamak lazim..Sarilmayi opmeyi bir kenara birakin, asagi yukari her kes onlarla cikmak ve s. ister..Bir kacini kibarca cevirirsin, birkacini oyalarsin bir kacina hayir dersin bu teklif yuzlerce binlerce oldugunda da bikarsin,sonunda bazilarina yakandan dussun diye ablam ben ... dersin..(tabii o qicik halinle sonucunu dusunmeden!)Valla ben olsam soylerdim.. Unlulerin isi cok da kolay degil..Ve boylece de dedi kodu cika biliyor..Kimisi inaniyor orda burda soyluyor,kimisi inanmiyor ama benle cikmadi diye kisas aliyor -"bak kendin kasindin ben de seni rezil ederim!" "felsefesinden" yola koyularak..(Kendi agzindan duymus ya kaniti da hazir yemin etmek icin de vicdani rahat..)Ama bunlara alidrmayin.Ozcan icin konusmak bana dusmez, ama biricigimiz aslan gibi delikanlidir..Bin kilometreden belli.Oyle olmasa bunca kiz ona bayilr mi?Sadece gonul adamidir o kadar..

simgem__
03-08-10, 19:06
off çok saçma gereksiz bi konu:12::12:

twilight
03-08-10, 19:12
cok uzamadi mi bu konu?11 yildir hep ayni sey... :S

**MegaStarkan**
03-08-10, 21:19
Schäffer bu konuda sacmalamis, delil bulamayinca röportajlar'i önesürmüs. Böyle birsey iddia eden biri bu tür "kanitlar" sunmaz.

BaRaN'Ca
03-08-10, 21:36
Milletçe ne kadar bayılıyoruz "etiketlemeye" insanları!!
O homo,bu bilmem ne,o şeritaçı,öbürü kitapsız,yahu dönün de kendinize bir bakın bırakın başkasına "tanımlar" takınmayı

Micheal Jackson hakkında denmeyen şey kalmadı.
Öldü yüne kurtulamadı dedikodulardan,insan olmak ne kadar basitleşti adileşti
Bunları okursanız bunları yazanlara para kazandırır ve daha beterlerini uydurmalarına vesile olursunuz

jetaime
04-08-10, 00:59
Bir evet schafer cok sacmalamis
ama ne yapabiliriz medyalar tarkana bir yere vurmak istiyorlar album cikmis ve rekor kiriyo o yuzden kizkaniyorlar