PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : okan da tarkan konusuldu

denizarya
01-08-10, 13:05
dün gece okan bayülgenin programinda yine tarkan konusu acildi..ama bu sefer okan tarkan hakkinda cok iyi konustu..ve bunu samimi olarak söyledgiginden eminim...konuklarindan birine tarkanin yeni albünü dinledin mi diye sordu...türkiyeyi cok seviyor bu adam dedi..new yorktaki evini satti tek türkiyede kala bilsin diye..benim orda evim olsa hayaatta satmam dedi...yaninda calisanalra gecen günlerde sormus albüm nasil gidioyir diye..albüm yok satiyor ..her albümden cok daha fazla satiyor dediler calisanlari...biraz tarkan hakkinda konustuktn sonra aslanim tarkan diyerek konuyu kapattii

eee albümü bomba gibi..cok satiyor..tarkan hic batmiyor..tabiki kabullenmesi lazim tarkanin gercek bir star olduguna

edudum
01-08-10, 13:12
bu onun taktiğidir,,tarkanı günahı kadar dahi sevmez okan bayülgen,,okan bayülgeni de severim ama onu tanırımda aynı zamanda,,bazı konularda iyi niyetli değildir...ayrıca okanın onayına gerek olduğunu da düşünmüyorum

qüccin
01-08-10, 13:13
açıkcası şaşırtıcı geldi bu sözleri gerçekten içten söylediğine inanmak zor başına saksı mı düştü ne:5: ama onunda Megastarın başarısını kabullenmesi gerekiyordu tabi bi yerden sonra :12:

StaR
01-08-10, 13:18
Herkes kabullenecek bu başarıyı.

twilight
01-08-10, 13:19
okan begense ne olur begenmese ne olur ?
Müzikten anlasa,hülya avsar'i,demet akalin'i,hande yener'i ve petek dincözü bas taci etmez!tabi müzik kulagi herkesin farklidir,ama onlara sanatci demek icin bi hayli düsünmemiz lazim... :)