PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ve Megastar Tarkan İstanbul’u salladı

trkntrkn89
01-08-10, 01:31
Ve Megastar Tarkan İstanbul’u salladı
Uzun bir çalışmanın ardından ‘’Adımı Kalbine Yaz’’ albümünü çıkartan megastar Tarkan, dün akşam Harbiye Açık Hava Sahnesi’nde ilk konserini verdi.
23:31 | 31 Temmuz 2010

MESUT YILMAZ

5 bin kapasitesi olan Açık Hava Sahnesi’ne 6 bin 500 kişinin geldiği öğrenilirken, konser öncesi uzunluğu 300 metreyi bulan kuyruklar oluştu.
Sahneye asansörle inen ve sözleri iki yıl önce vefat eden Aysel Gürel ait olan “Sevdanın Son Vuruşu” şarkısıyla giriş yapan megastar, yeni albümünün yanı sıra eski albümünden de şarkılar seslendirdi. Şarkılarının hep bir ağızdan söylendiği konserde duygulu anlar yaşayan Tarkan, “Beni böylesine güzel bir günümde yalnız bırakmadınız. Hepinize âşığım” dedi. Tarkan bu akşam Harbiye Açık Hava Sahnesi’nde bir konser daha verecek.

8 saat prova yaptı
“Adımı Kalbine Yaz” adlı albümünü piyasaya çıkaran Tarkan, İstanbul’daki ilk konseri için 8 saat prova yaptı. Önceki gece saat 17.00’de girdiği konser alanından gece 03.00’te ayrılan sanatçı, yeni albümünün ilk konseri olacağı için yoğun bir çaba harcadı. Giydiği kaprisi ve spor giyim tarzıyla prova yapan Tarkan, konserde herhangi bir aksaklıkla karşılaşmamak için sesten perdeye kadar her şeyi tüm ayrıntısına kadar kontrol etti.

Ganador
01-08-10, 02:12
güzel konserdi gercekte yıkıldı bu gece harbiye..

brutalboy
01-08-10, 02:13
Eve şimdi girdim,gerçekten de harika bir konserdi.Bana göre ilk klip Öp'e gelmeli,zaten bir Kuzu Kuzu'yu bir de Öp'ü iki kere söyledi.Teşekkürler Tarkan.....

**MegaStarkan**
01-08-10, 02:15
Anilar bölümünde mesajlarinizi bekliyoruz arkadaslar :)

gizem-akkaş
01-08-10, 02:36
oooof yaaaaaa gelemedmmmmm çok içim gittti :(((

Ganador
01-08-10, 02:51
kuzu kuzuda koptu herkes

starzu
01-08-10, 03:52
oraya kadar gittinizde resim çekmedinizmi aşkolsun yoksa çektiklerinizi kendinizemi saklıyorsunuz hadii ama ekleyin resimleri:10:resimdede olsa bizde görelim nefsimiz körelsin dimi hadi ekleyin canlarım:1:

kevser
01-08-10, 03:52
tarkan her zman ki gibi mükemmeldi böyle bir tatlı yorgunluk yok yaa:)

fatihvefatih
01-08-10, 04:10
Muhteşem bir konserdi mest etti bizi tarkan, evet kuyruk inanılmazdı, konser alanı inanılmazdı tıka basa dolmuştu, çok güzel bir gece yaşadık, Kuzu Kuzu, Öp ve Vay Anam Vay'da kelimenin tam anlamıyla koptuk :)) Az dans etti ama yinede yeterli geldi beni tatmin etti sayılır :)) Öp yeni bir şımarık olacak arkadaşlar, aynı zamanda Acımayacak, Sevdanın Son Vuruşu, Adımı Kalbine Yaz ve her ne kadar konserde bu şarkıyı okumasa da Usta-Çırak dünya çapında ses getirebilir hazırlıklı olalım :)) Vee bu albüm milyon satar arkadaş, inşallah zaman beni haklı çıkaracak!!

starzu
01-08-10, 04:12
Muhteşem bir konserdi mest etti bizi tarkan, evet kuyruk inanılmazdı, konser alanı inanılmazdı tıka basa dolmuştu, çok güzel bir gece yaşadık, Kuzu Kuzu, Öp ve Vay Anam Vay'da kelimenin tam anlamıyla koptuk :)) Az dans etti ama yinede yeterli geldi beni tatmin etti sayılır :)) Öp yeni bir şımarık olacak arkadaşlar, aynı zamanda Acımayacak, Sevdanın Son Vuruşu, Adımı Kalbine Yaz ve her ne kadar konserde bu şarkıyı okumasa da Usta-Çırak dünya çapında ses getirebilir hazırlıklı olalım :)) Vee bu albüm milyon satar arkadaş, inşallah zaman beni haklı çıkaracak!!

senin adına çok sevindim fatih ama biraz sakinleş ve resim ekleeee:17:

fatihvefatih
01-08-10, 04:24
senin adına çok sevindim fatih ama biraz sakinleş ve resim ekleeee:17:

Resim çekemedim ama konserin başından başlamak üzere 40-45 dakikalık bir video kaydı var elimde, en kısa sürede paylaşmak istiyorum kayıt kardeşimde ilk fırsatta yüklemeyi deneyeceğim :))

arau
01-08-10, 05:23
Kelimenin tam anlami ile salladi oturan bir kisi bile gormedim herkes ayaktaydi konser boyunca tarkan'in enerjiside zirvedeydi yorulmak bilmedi.kisacasi muhtesemdi.....

twilight
01-08-10, 09:54
Eeee Tarkan bu pek şaşırmamak lazım...Adam heryeri sallıyor,deprem gibi valla... :)

xlkmx
01-08-10, 10:55
fotografff ve videoooo lütfenn gidemeyenler var :S ekleylim pls

ösgee
01-08-10, 11:02
bizdee sana aşığızzzz .. :41: herksdn byle güzel yorumlar okumak qerçktn sevindirici..

pare pare
01-08-10, 11:03
Super haber gercektenn . . .

brutalboy
01-08-10, 12:37
Tarkan konserinden görüntüler az sonra tv'de...

xanatoliax
01-08-10, 12:50
bende konserdeydim arkadaşlar. kuzu kuzu en çok tepkiyi alan parçaydı. üst üste 2 kere söyledi.bu detay önemli :)) ayrıca sevdanın son vuruşu öp öp ve adımı kalbine yazı da 2 kere söyledi. fekat :) usta -çırakı söylemedi .::(( ayrıca ses düzeninde sorun vardı bence .o kolonlar orayı yıkacak kapasitede ama ses ve detaylar kayboluyordu adeta. ve muhteşem olacak konseri resmen frenledi. yine de tarkan 1o numaraydı...

ozgem__
01-08-10, 13:29
her zamanki gibi salladı harbiyeyi tarkan çok eğlendikk:) bugunde öyle olucakk:D

starzu
01-08-10, 13:49
her zamanki gibi salladı harbiyeyi tarkan çok eğlendikk:) bugunde öyle olucakk:D

sallamazmı canım ya artçı sarsıntılar izmire kadar geldi :24:

DaLy
01-08-10, 13:55
Biz de bu akşam sallanıcaz inşallah..=)

efsane_01
01-08-10, 14:21
Evet Gercekten'de Cok Guzel Bir Konser Olmush...Ben'de Televizyondan Kisa Goruntulerini Izledim Ve Hatta Suretli (Doya Doya) Izlemek Icin Kayd Etdim...Ve Defalarca Izlemekten Bikmadim...Butun Sharkilar Inanilmaz Guzel...Buyulendim Sanki...TARKAN Dediyin Bu Ishte!...Bir'de KENDISINI Gore Bilsem...

xanatoliax
01-08-10, 15:52
konserde olup ses düzeninden memnun olmayan bir tek ben mi varım arkadaşlar. kulak doktoruna gideceğim vallah :))

okaytr
01-08-10, 22:46
video kaydı kimde paylaşsın lütfen, tüm fanlerin vebali var ona göre :)

Ganador
01-08-10, 23:12
ses duzenınde sıkıntı vardı.Bide yeni şarkıları ses degil ama şarkılar playbackti..bunlar hep detay hep beraber koptuk

Kuzu kuzuda Tarkanın yuzu bile saskindı bır anda tekrar istendi şarkı.Protokol dahil koptu herkes

simgem__
02-08-10, 14:31
muhteşemdi gerçekten ona bak bak bak duramadık harbiye böyle bi coşku görmedi ... süperdi :20::20: