PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Allah’ın emri Tarkan

HakanÇelik
31-07-10, 10:20
Allah’ın emri Tarkan

Bu sefer sadece Tarkan’ı özlemedik: Onu beğenmeyi, alkışlamayı, arzulamayı da özledik.

Çünkü biz böyleyiz: İcabında Beren’in kötü oynamasına bile katlanırız ama Tarkan’ın başarısız olmasına asla!
Yşte bu yüzden “Adımı Kalbine Yaz” sahaya avantajlı çıktı. Bu sefer beğenmek için dinleyecektik.
Zaten albüm çıkınca gördük ki Tarkan da üstüne düşeni hakkıyla yapmış.
Amerika’yı yeniden keşfetmeye falan kalkmamış. Onu Tarkan yapan şey olan Ystanbul nağmelerine dönmüş.
Şahsen en güzel işlerini popla sanat müziği arasında gezinirken yaptığını düşündüğümden sevindim buna.
¡¡¡
Dikkat ettiyseniz, Tarkan son yıllarda kendi kendisini taklit eder olmuştu. Hatta Amerikan filmlerindeki pop star tiplemelerine benziyordu.
Olgunlaşmanın etkisi midir nedir, bu albümde rahatlamış, eski sıcaklığına dönmüş. Bunu şarkı seçimlerinden yorumuna kadar görmek mümkün.
?arkılarının demlendikçe sevildiği konusunda kendisiyle hemfikirim. Bir Tarkan albümüne kulağımızın alışması genellikle bir ay falan alır.
Ama bu sefer ilk dinleyişte nüfuz edilecek şarkı kontenjanı daha geniş: “Adını Kalbime Yaz”, “Acımayacak”, “Öp” ya da Aysel Gürel yadigârı “Sevdanın Son Vuruşu”.
Bir de dün D&R’da Arap turistler şaşkınlık içinde çalanın ne olduğunu soruyorlardı. Bu yaz Arap ülkelerinde Tarkan patlaması olursa şaşırmayalım.

Tuna KİREMİTÇİ
tkiremitci@hurriyet.com.tr

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/yazarlar/15456309.asp?yazarid=365&gid=225

The One
31-07-10, 13:32
Seviniyorum böyle yorumlara.

ösgee
31-07-10, 13:52
bende okuyodum şimdi haberi gazetede gerçektn böyle yorumların olması çok sevindirici..

gizem-akkaş
31-07-10, 13:55
ne güzel yaaa ne kadr gurur verici şeyler bunlaar çok seviniorm böle haberler duyuncaa:))

eLiF
31-07-10, 14:51
Böyle haberleri özlemiştik, bu şekilde devam edecek inş.

fatihvefatih
31-07-10, 15:12
Şu günlerde gururluyum, sevinçliyim, heyecanlıyım şu sıralar çok mutluyum çoooooook, teşekkürler Tarkan bu gururu bize yaşattığın için, sana olan güvenimizi boşa çıkartmadığın için!! :))

twilight
31-07-10, 15:26
bu haberleri okudukca,Tarkan'la gurur duyuyoruz,ve mutlu oluyoruz...Helal sana Tarkan ;)

Pamela_beyazgul
31-07-10, 17:43
cok guzel yorumlar, Allaha sukurler olsun!!!

edudum
31-07-10, 18:11
evet tarkanı özlemeyi,arzulamayı,alkışlamayı da özledik,,,, :D who's gonna love you now

sally
31-07-10, 18:55
Güzel yorumlar daha devami gelir

rosebüşra
31-07-10, 19:09
çook güzel yorumlar çoook sevindirci çoook :D yaaa albümü dinlemeye başladığımdan beri mutluyum mutluuuu :D:D

jetaime
31-07-10, 23:49
boyle yorumlar cok seviyorummm
ve insallah boyle devam etcek

denizarya
01-08-10, 00:08
tmm bizi bu süper nagmelerden eksik birakmasin..ama bir ingilizce maxi single cikartmasini isterim..yine bi onu cekemeyenlere ispat etsin...hele ki begün e..

pare pare
01-08-10, 11:04
Cokguzel yazi okudukca insan gururlanior