PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "Patronum Tarkan sırtım yere gelmez"

denizarya
30-07-10, 15:38
Zirve’ albümü ile büyük beğeni toplayan Demet Akalın, 3 Ağustos gecesi ilk kez Açıkhava Harbiye sahnesinde sevenlerinin karşısına çıkacak. Büyük bir şov yapmaya hazırlanan Demet Akalın, “Patronum Tarkan sırtım yere gelmez. Onun şirketinin böyle bir organizasyon yapması müthiş. Teklif geldiği an hiç düşünmeden kabul ettim. Tarkan, Kral Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Konserleri’nin açılışını yapacak. İki gün sonra da ben sahneye çıkacağım. Çok heyecanlıyım. Harika bir gece olacak. O gece İstanbul Harbiye’yi sallayacağım” diyerek iddialı olduğunu bir kez daha gösterdi. Akalın konser için özel kıyafetler diktirdiğini de açıkladı.

magazin.haberturk.com

twilight
30-07-10, 15:54
Harbiye'yi kim sallayacak o'nu yarin görücez,Demet hanim ? :)))

trkntrkn89
30-07-10, 16:06
açıkhavaya ilk kez çıktıqı için böyle konuşuyor hevesini kırmamak lazım:D...

DaLy
30-07-10, 16:20
Harbiye bugünleride mi görücekti..Sesi olmayan,canlı söyleyemeyen birinin Harbiyede ne işi var..Demet Akalın'ın hayali Tarkan'la aynı sahneyi paylaşmak ancak rüyasında görür.

pembe_cin
30-07-10, 16:33
eee patron tarkan olunca insan böyle keyiften dörtköşe olur:36:demetide hiç sevmiyorum şımarık şey:13:ben 16 yaşındayım onun kadar şımarık deyilim 37 yaşında kockocaman kadın hiç yakışıyormuhttp://img824.imageshack.us/img824/1093/152dv.gif (http://img824.imageshack.us/i/152dv.gif/)

denizarya
30-07-10, 16:36
yaa demet akalinin ne isi varsa orda...orasi büyük sanatcilar icin..onun ne isi var..ama teklif götürende suc tabi

jetaime
30-07-10, 17:02
Reklam mi yapiyo bu kiz ??

ece**
30-07-10, 17:04
ne sewdiğin belli ne sewmediğin be demet :) ama sewiyorum ben bu kızı yaw

bounce
30-07-10, 17:44
Demet Akalın bence çoğu yorumcudan daha fazla hakedyor Harbiye de olmayı.. şarkılarıyla değerlendirmek lazım.. kişiliğini geçelim..Nikahımıza almayacağız sonuçta.
Arz-Talep meselesi.

pare pare
30-07-10, 18:23
Patronum TARKAN demesi guzel )))

messut19
30-07-10, 22:55
Türk müziğinin patronu :D

DaLy
31-07-10, 19:01
Demet Akalın bence çoğu yorumcudan daha fazla hakedyor Harbiye de olmayı.. şarkılarıyla değerlendirmek lazım.. kişiliğini geçelim..Nikahımıza almayacağız sonuçta.
Arz-Talep meselesi.

İyi de bahsi geçen şarkıcımsı kişilik sahnede bile insanlara hakaret edebilicek kadar ileriye gidiyo..Ayrıca sahnede kaldığı sürenin büyük bi kısmında playback yapıyo..Playback yapmadığı anlarda ise kendisinden çok vokalistlerinin sesi çıkıyo..

Şarkılarıyla değerlendirelim diyosan tabii ki sen ve senin gibi sevenlerinin bileceği iş ama o şarkılar en fazla 2 ay dinlenip daha sonra kimseler tarafından hatırlanmamakta..Nikahımıza almicaz evet ama yineliyorum Harbiye'nin ruhuna aykırı.Bence olmamalıydı.

DaLy
02-08-10, 15:44
Demet Akalın... AÇIKHAVA KONSERİNE REKOR SAYIDA DAVETLİ!

Milliyet Cadde yazarı Ali Eyüboğlu, Demet Akalın'ın Açıkhava konseri ile ilgili şaşırtıcı bilgilere tesadüfen ulaşmışi
Milliyet Cadde yazarı Ali Eyüboğlu'nun söz konusu yazısı;

Demet Akalın konserine 1-2...

Duydum ki Demet Akalın’ın yarın akşam ilk kez Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda vereceği konser için binin üzerinde davetiye dağıtılmış. Ne de olsa Demet sınıf atlamak istiyor

Esma Sultan Yalısı’ndaki bir davete katılacaktım. Davet saatinden erken gittim Ortaköy’e. Vakit geçirmek için kafelerden birine oturdum. Biraz sonra iki genç gelip oturdu bitişiğimdeki masaya... Biri nargile söyledi, diğeri çay.... Gençler siparişleri gelmeden masanın üstünde duran MNG Kargo’nun kolisini açtılar. Kolinin içinden çıkan binlerce Biletix biletini masanın üstüne koydular. Sonra da biletleri 50’şer 50’şer ayırıp, zarfların içine koymaya başladılar. 20’li yaşlardaki iki gencin ne işi olur bu kadar biletle diye merak edip, sordum.
Ne biletleri onlar?
“Konser bileti.”
Kimin konser bileti?
“Demet Akalın’ın.”
Hangi konser peki?
“Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda vereceği konserin sponsor biletleri.”
Kaç tane bilet var orada?
“Henüz tamamını saymadık, ama binden fazla.”

Gençler, Hitt Prodüksiyon’dan olduklarını söyleyince hemen şirketin sorumlusu ve Tarkan’ın menajeri Uygar Ataş’ı aradım telefonla... Çünkü “Sponsor davetiyesi” 300-500 olsa eyvallah da Harbiye Açıkhava Tiyatrosu gibi bir yere 1.500 davetiye biraz fazla... Ortaköy’de gördüğüm tabloyu anlattıktan sonra bir konser için ortalama kaç tane sponsor davetiyesi verdiklerini sordum Uygar’a...

Tarkan’ın menajeri; önce, “Yuh artık... Biletleri tasnif etmek için koskoca İstanbul’da senin yanı başındaki masayı mı buldular bizim çocuklar?” diyerek şaşkınlığını dile getirdi, ardından da şunları söyledi: “Harbiye Açıkhava Tiyatrosu, 4 bin 400 biletli seyirci kapasiteli bir yer. Açıkhava Konserleri’nin sponsor davetiyeleri 200-500 arasında oluyor. Demet’in konseri için ayrılan sponsor bileti ise 700...”

Açıkhava’nın üçte biri sponsor

Uygar Ataş’ın Demet Akalın’ın sponsor biletlerinde yüzde 50 indirim yapmasını anlıyorum. Çünkü Demet Akalın, Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda ilk kez sahne alacak. Akalın’ın Kral TV ile Hitt’in ortaklaşa düzenlediği konserdeki ilk sınavında boş sıralara söylememesi için şov dünyasının sıradan numaralarından birine başvurması kadar, Ataş’ın onu koruma adına “beyaz yalan”a başvurması da doğal.

Demet Akalın, her albümüyle yaza damgasını vuran şarkıcılardan biri... Akalın, şarkıcılığa başladığı günden bu yana çıkardığı her albümde mutlaka, milyonların diline pelesenk olan şarkılar bulma başarısını gösteriyor. Bu sayede de her yıl konser üstüne konser veriyor. Ancak Harbiye Açıkhava Tiyatrosu ayrı bambaşka bir arena...

Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nu doldurmak için “yıldız”lık yetmiyor, “star” olmak gerekiyor. O nedenle Salı akşamı Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda vereceği konser Akalın için büyük önem taşıyor. Akalın, Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nu doldurursa sınıf atlayacak. Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda full çekerse Akalın, “Bar şarkıcısı” olmaktan çıkıp, artık “konser sanatçısı” olacak. Akalın talebi üzerine Hitt’in rekor sayıda sponsor davetiyesi ayırması da bu yüzden... Hedef ve plan güzel... Bu planı uygulamaya koyarken, benim yanımda tezgah açmaları ise kötü kader!