PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'ın Tarzı Hakkında

OokanN
30-07-10, 02:10
Arkadaşlar fotoğraflara bakarken dikkatimi çekti. Paylaşmadan edemeyeceğim. Hatırlarsanız bir süre önce Tarkan gündeme çok tartışma yaratan Punk tarzı ile gelmişti. Şimdiki albümde de dikkatimi çekti aslında çok benzer bir tarz ve konsept uygulanmış diye düşündüm.

Siteyi biraz kurcaladım ve Punk stilinden kalma bir resim ile şimdiki resimini karşılaştırdım. Üzerindeki kıyafetlerden tutun aksesuar ve bilekliğe kadar aynı. Sadece saçlarının yan kısımları biraz daha uzun ve sakalları biraz daha fazla. Sizce bizim yeni gördüğümüz bu resimler Tarkan'ın Punk tarzını yaptığı sıralardan bir kaç gün sonra çekilmiş olabilir mi ?

İşte resim bir de sizin yorumlarınızı alayım istedim :))

http://img514.imageshack.us/img514/7107/tarkan.jpg

denizarya
30-07-10, 02:15
Arkadaşlar fotoğraflara bakarken dikkatimi çekti. Paylaşmadan edemeyeceğim. Hatırlarsanız bir süre önce Tarkan gündeme çok tartışma yaratan Punk tarzı ile gelmişti. Şimdiki albümde de dikkatimi çekti aslında çok benzer bir tarz ve konsept uygulanmış diye düşündüm.

Siteyi biraz kurcaladım ve Punk stilinden kalma bir resim ile şimdiki resimini karşılaştırdım. Üzerindeki kıyafetlerden tutun aksesuar ve bilekliğe kadar aynı. Sadece saçlarının yan kısımları biraz daha uzun ve sakalları biraz daha fazla. Sizce bizim yeni gördüğümüz bu resimler Tarkan'ın Punk tarzını yaptığı sıralardan bir kaç gün sonra çekilmiş olabilir mi ?

İşte resim bir de sizin yorumlarınızı alayım istedim :))

http://img514.imageshack.us/img514/7107/tarkan.jpg

öyle zaten arkadasim...gecen sene yapildi bunlar

OokanN
30-07-10, 02:17

Vallahi çok şaşırdım :)) Ben de seviniyorum yeni resimler diyerek :)) Sağol arkadaşım.

fatihvefatih
30-07-10, 02:45
aynen öyle olmuş sanırım :))

twilight
30-07-10, 11:27
:) Resimler eski,ama güzel bir konsept olmus...
Kiyafetler tipa tip ayni...

gülcan
30-07-10, 12:14
bence aynı değil 1.resimde saçları daha kısa ve 2,resimde uzun 1. resimde sakalları var 2. resimde sakal yok çenesinin altında ..ama kıyafetler çok benziyo renkler değişik..

ozgem__
30-07-10, 13:46

resimler o zamanlarda çekilmişti... yeni değil yaniii

denizmavisi
30-07-10, 14:21
albüm resimleri geçen senenin imajı yeni değil yani...

jetaime
30-07-10, 17:10
Eski resmin ama olsun bu tarz cok seviyorumm

TEVETOGLU
30-07-10, 17:18
Kendine has bir tarz oluşturması çok güzel bence.