PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ekşi sözlükte Tarkan yankıları.....

bounce
29-07-10, 16:03
+yine kıl olsa, söz verse, vazgeçmese, delikanlı çağlarında kırsa zincirlerini, gitme dese... biz zaten adını kalbimize yazmıştık bu şarkılarla.

+en son albümünde bulunan parçalarına bir şekilde ulaştım az evvel. dinliyorum deminden beri. işim olmaz adlı parça bayaa hareketliye benziyor. tipik yazlık tarkan parçası olmuş ama ben hit olacak bir parça duymadım henüz.
adımı kalbine yaz'da fena değil aslında. lan yoksa gene dinledikçe güzel mi gelecek hakkaten bunlar?

+2010 senesine, beraberinde yaz mevsimini getiren adamdır. yeni albümü yaz gibidir.
yaz şimdi geldi.

+süper bir albüm olmuş.adımı kalbine yaz ve işim olmaz güzel parçalar.alaturkaya dönmesi iyi olmuş.çünkü biraz daha elektronik müzik yapmaya devam etseydi batacaktı.

+öp öp doyamadım gibi bir şarkıyı türk pop tarihine kazandırmış, güzel sesi ve yorumuyla diğer türk popculardan bariz ayrılmıştır.
KAYIP:
+gece bu saatte dinleyince insan içkiye sigaraya veresi gelen şarkı

+tarkan'ı tarkan yapan ve yıllar önce vazgeçemem ile başlamış, unutmamalı, gitti gideli, ikimizin yerine gibi muazzam şarkılarla süregelmiş "tarkan slowu" ekolünün son halkası. ne vakittir böyle bir ballad duyamamıştık ustadan; çok ama çok iyi geldi.
ADIMI KALBİNE YAZ:
+ buna ne kulp takılacak acaba diye merak ettiğim harika tarkan albümü. tarkan daha iyisini yapana kadar en iyi türkçe pop albümü budur.

+"ayda yılda bir olsa da muhakkak ara" dizesinin sonunda tarkan'ın yaptığı nağme enfestir.

+bir önceki metamorfoz albümüne nazaran daha iyi olmuş tarkan albümü. tarkan; türk kulağına nokta atışını iyi yapıyor, bu albümüyle de onu gerçekleştirecek sanırım. tez vakit alına, dinlenile ve dinlettiriline diyorum.

+Tarkanın bu ülke müziği için ne demek olduğunu açıkça ortaya koyan albümün adı.
hele millet serdar ortaç falan demiş ya nerenizle dinliyorsunuz demek istiyorum kendilerine

........
daha gider böyle .... tepkiler gayet iyi...

eskalen
29-07-10, 16:08
Goruluyor ki sozluk yorumlari cok iyi..Hatta cok yaratici soylemleri de var bu sozluklerde milletin...Bu sozluk kitlesi cok tartisilir ama gundemin ve guncelin nabzini iyi tutuyorlar...

Yakisikli89
29-07-10, 16:18
Gercekten hos yazilar. Albüm gercekten cok basarili. Tarkan'imiz bu albüm ile insallah satis ve basari rekorlarina imza atar. Simdiye kadar internet'den dinliyen arkadaslarim bile dedi ki .. : Hemen yarin gidip alicagim bu albümü. Gercekten cok emek vermis - belli oluyor!

twilight
29-07-10, 16:26
:) böyle güzel eleştirileri,ekşi sözlükten duymak ne hoş...
müzikten zaten anlıyorlardı,şimdi kesin kanaatim,Tarkani cok seviyorlar... :)
Evet,onlarinda albümü almasi lazim... Tabi ki 'bence' :)

fatihvefatih
29-07-10, 17:29
Tarkan ustadır diğerleri çırak bu gerçeği Tarkan bir kez daha yüzlerine çarptı helal bee megastarım helal sana!!!

the_answer3535
29-07-10, 20:39
ekşi sözlük gibi zor beğenen yazarlardan oluşan sitede bile olumlu yorumlar fazlaysa olay tamamdır :)