PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sessizce rekorda!

simgem__
29-07-10, 11:23
Her albümün ardından eleştirilerle karşı karşıya kalan Tarkan, “Benim şarkılarım çay gibidir. Demlendikçe güzelleşir. Şarkılarımı herkes dinlesin, ben sonra konuşacağım” diyor

Tarkan'ın sürekli ertelenen albümü ‘Adımı Kalbine Yaz’ nihayet bugün müzik marketlerde. Mayısta ‘Sevdanın Son Vuruşu’ ile müjdesini verdiği, ancak titizliği yüzünden rötarlı çıkan albümün 30 saniyelik şarkı tanıtımları üç gündür internet sitelerinde tıklanma rekoru kırıyor.

Üç yıllık aradan sonra gelen albüm, sekiz yeni şarkı ve beş remix’ten oluşuyor. Tarkan’ın yazdıklarının yanı sıra, Sezen Aksu, Yıldız Tilbe, Günay Çoban, Ozan Çolakoğlu, Mithat Can Özer ve Gülşah Tütüncü’nün söz ve besteleri yer alıyor.

Sevdanın Son Vuruşu’ için “Şarkı eskidi” diyerek klip çekmekten vazgeçen Tarkan, şimdi ‘Adımı Kalbine Yaz’ parçası için çalışmalarını sürdürüyor. Fakat albüm çıktıktan sonra başka bir şarkının tutması durumunda klip parçasının değişebileceği belirtiliyor.

Tarkan şimdilik suskun. Şarkıcı, “Çok emek verdim. İçime sinen sonuca ulaştık. Albüm çıksın, insanlar dinlesin, fikirlerini söylesin. Değerlendirmeyi sonra yapacağım” diyor

http://www.posta.com.tr/magazin/HaberDetay/Sessizce_rekorda_.htm?ArticleID=38435

TEVETOGLU
29-07-10, 11:32
Birkaç gün içinde sessizlik bozulur. :)

fatihvefatih
29-07-10, 11:33
böyle bir albüm yokkkkkkkkkkkkkk harikasın Tarkan!!!!!!!!!!!!!!!!

jetaime
29-07-10, 11:39
album harika
bir kac gun sonra sessiz kalmacak bunlar gazeteciler kesin

ece**
29-07-10, 11:40
walla herkes delicesine tarkandan bahsediyo :) albüm harika yaa off tadından dinlenmiyo( yenmiyo) resmen :))

**MegaStarkan**
29-07-10, 11:41
Tarkan kim tutar seni, kir rekorlari herseyi hak ediyorsun :)

**aysgl**
29-07-10, 12:33
Tarkan, “Benim şarkılarım çay gibidir. Demlendikçe güzelleşir. Şarkılarımı herkes dinlesin, ben sonra konuşacağım” diyor----evt sarkıları dinlendikçe dahada güzelleşiyor dönüşün çok güzel oldu tarkanımmm benmbravo

schumaer
29-07-10, 12:34
devir internet devri artık,gazete,tv bunlar eskisi gibi diil,şu anda sanal alem tarkanla yıkılıyo,hiçbi sanatçı albüm çıkardığında twitter da bu kadar msj atılmadı,şarkılar bu kadar paylaşılmadı,bu ülkede bi gerçek var ki o da şu: tarkan ve diğerleri..

MARY JANE
29-07-10, 12:52
işte megastar farkı. daha ne denilebilir ki. tarkan ile boy ölçüşmeye çalışanlar yenilgiye uğradılar maalesef :)))))))))))))))))))))))
seninle gurur duyuyoruz. cümle alem duysun. senin çeken çekemeyen duysunnnnnnn ve bu büyüklüğü kabul etsin.........

bounce
29-07-10, 13:22
Hakan'ın dediği gibi'' bu ülkede eleştirilmesi gereken en son kişi Tarkan''.... yapmış oldukları ile bu ülkenin her zaman gurur duyması gereken insandır. Tekrar kendine geldi silkenip..

ozgem__
29-07-10, 13:31
rekordan rekora imza atıcaz bu bişey mi? :)

meetee55
29-07-10, 13:33
Süper bir albüm olmuş tarkan ve ozan çolakoğluna çok tşk ediyorum kendimi kaybediyorum dinledikce başka bir dünyadayim sanki tarkan bitti diynlere kapak olsun tarkanin adini kalplerine yazsinlar unutmasinlar böle bi stae daha gelmez gelemez uğraşmasinlar artik sussunlar ve dinlesinler

arau
29-07-10, 14:41
kırmadığın rekor kalmışmıydı???????

karma_elcin
29-07-10, 15:26
daha ne rekorlar gelicek herkes izleyp görecek Tarkan'ın ne kadar büyük olduğu bi kez daha kanıtlanacak ;)

sally
29-07-10, 22:10
Daha ne rekorlar kiracak tarkan

Ferya
29-07-10, 22:14
Daha ne rekorlar kiracak tarkan

Bencede:1:

serennn
30-07-10, 03:33
o sessizliğin altında o kadar güzel bi yüreğin var kii....ne kadar sussan da aslında o suskunluğun çok şey anlatıyor insana !!!harikasın yaa herşeyinle bi numarasınn..

pembe_cin
30-07-10, 03:36
ben çoook sevdim albümü yüksek wolümde dinlemekten beynim pelteye döndü:11:

tarkan_mania
30-07-10, 11:16
ben çoook sevdim albümü yüksek wolümde dinlemekten beynim pelteye döndü:11:
:21::21:

Harikasın Tarkanımmmmm!! :10:
Dinledikçe daha çok seviyorum şarkıları! :1:

BaRaN'Ca
30-07-10, 11:50
tarkan balikesir'e gel kampanyasi düzenleyelim kimseler gelmiyooo