PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : adımı kalbine yaz albümünde en beğendiğiniz şarkı hangisi?

nedjohnlansen
29-07-10, 03:28
bu albümde de geçmişteki tarkan albümleri gibi en beğendiğimiz şarkıyı seçmekte zorlandığımızı düşünüyorum. ama en beğendiğim şarkıyı seçmek için biraz düşününce en büyük sorunun aslında tarkan slow'ları, orta hızdaki şarkıları ve hareketli şarkıları arasından bir seçim yapmak olduğunu farkettim. yani ayrı ayrı en güzel hareketli şarkıyı, en güzel slow'u, en güzel orta hızlı şarkıyı seçebiliyorum zar zor da olsa ama bu 3 ayrı başlık içinde en beğendiğimi seçmek gerçekten zorluyor. şu anlık en beğendiğim şarkı: sen çoktan gitmişsin. gerçekten harika bir şarkı. bunun arkasından öp veya kayıp geliyorlar. bu albüm o kadar dolu geldi, o kadar hite sahip geldi ki şaşırdım açıkçası. tarkan'ın kendisin de dediği gibi: "geç oldu, temiz oldu geçmişimin karması..." ben burada karma albümüne ithaf değil de gerçekten de tüm albümlerine ithaf var diye düşünüyorum. geçmişimindeki tüm tarzlarını karmış, en güzel örneklerini bize sunmuş tarkan.

düzenleme: birden fazla seçenek seçme olanağı varmış, bunu açtım. birden fazla şarkı seçebilirsiniz yani.)

düzenleme 2: adımı kalbine yaz yerine adımı kalbine yazdım yazmışım. ben düzeltemiyorum. düzeltebilecek yönetici varsa düzeltirse sevinirim.

asd1234
29-07-10, 03:33
Ben en çok "Acımayacak" ve "Adımı Kalbine yaz"ı beğendim.

BaRaN'Ca
29-07-10, 03:38
Valla ben de sana katılıyor nedjoh...
Ben de tek bir şarkı üzerine gidemedim

Ancak Adımı kalbine yaz,Kayıp,SEvdanın son vuruşu,işim olmaz dışındaki şarkıları açıkçası beğenmedim.Acımayacak tarkan erotizmi filan diyorduk hiç alakası yok okul çocukları şarkısı gibi ve ben hala bu albümde Mithat Can'ın niye aradığını merak ediyorum.

Öp öyle abartılacak bir şarkı değil diye düşünüyorum.
Ve senin çok sevdiğin şarkı ise bence albümün en kötü şarkısı,

Öp ve Acımayacak şarkısını remixleri biraz daha makyajlamış olsa da kurtaramamış.

Sevdanın son vuruşu remixleri ise çok çok iyi.

Ama Tarkan açıkçası a dese o albümü alırım o da ayrı bir konu

nedjohnlansen
29-07-10, 03:46
Valla ben de sana katılıyor nedjoh...
Ben de tek bir şarkı üzerine gidemedim

Ancak Adımı kalbine yaz,Kayıp,SEvdanın son vuruşu,işim olmaz dışındaki şarkıları açıkçası beğenmedim.Acımayacak tarkan erotizmi filan diyorduk hiç alakası yok okul çocukları şarkısı gibi ve ben hala bu albümde Mithat Can'ın niye aradığını merak ediyorum.

Öp öyle abartılacak bir şarkı değil diye düşünüyorum.
Ve senin çok sevdiğin şarkı ise bence albümün en kötü şarkısı,

Öp ve Acımayacak şarkısını remixleri biraz daha makyajlamış olsa da kurtaramamış.

Sevdanın son vuruşu remixleri ise çok çok iyi.

Ama Tarkan açıkçası a dese o albümü alırım o da ayrı bir konu

öp ve sen çoktan gitmişsin şarkıları senin en sevmediklerin, benimse en sevdiklerim olmuş galiba. bu da bu albümün aynı karma gibi farklı farklı zevklere hitap ettiğini gösteriyor. gerçi ben tüm şarkıları beğendim. kötü şarkı bana göre yok. karma albümünde en beğenmediğim şarkı o'na sor şarkısı idi. sonra bazı kişiler benim en sevdiğim şarkı o'na sor diyince şaşırıyordum bayağı. şimdi ise o'na sor geç keşfettiğim için diğer şarkılardan daha bile güzel geliyor bana. ileride değişebilir yani düşüncelerimiz. dinledikçe değişecektir de zaten.

schumaer
29-07-10, 03:50
albümün mega hiti öp tür,öp abartılmayı bırak,sözleri,müziği,altyapısıyla biz şu an nsl hala şımarığı konuşuosak bundan 10 yıl sonra da konuşulcak bi şarkı,bu kadar iddalıyım,acımicak ise zamanla alışılcak ve albümü sürükleyen şarkı olcak,beni en çok etkileyen şarkı ise bana göre kayıptan bile güzel olan sen çoktan gitmişsindir.. bu albüm efsane olur...

pembe_cin
29-07-10, 03:54
ben saatlerdir öpü dinliyorum diyerlerine sıra gelmedi daha şu bölüm çok hoş
herşeyim tastamam
yazlığım ,kışlığım
bide yanına yakıştışım demiyormu öldüm ya:1:

fatihvefatih
29-07-10, 04:23
ben hepsini ama ayrım gayrım olmadan hepsini çok çok beğendim, ama öne çıkanlar bana göre 1)Öp 2)Usta-çırak 3)Adımı Kalbine Yaz!!

jetaime
29-07-10, 10:01
Benim icin op cok seviyorum bu sarki
musik ve soz super

simgem__
29-07-10, 10:26
hepsi birbirinden güzel şarkılar..... süper bi albüm gerçekten

twilight
öp öp öp öp doyamadım ve gel gel gel güzelim gel gel acımıyacak :)

HND
Adımı Kalbine Yaz
Kayıp
İşim Olmaz :)

TEVETOGLU
29-07-10, 11:40
Sevdanın Son Vuruşu.

ozgem__
29-07-10, 13:44
ben kayıbı , işim olmazı vee öpüüü çok beğendim..:)

leyla
29-07-10, 14:57
bende yeni dinledim sarkilari muhtesemler hepsine bayildim cok guzeller ozellikle op
isim olmaz adimi kalbine yaz kayip
hepsi sahane

e.r
04-08-10, 00:18
acımayacak çok basit bi şarkı olmuş..neden böyle bi parçayı albüme koymuş anlamak mümkün değil..işim olmaz ehh şöyle böyle..diğerleri her zamanki gibi çok iyi..özellikle öp..