PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Megastar'ı ağlatan 'Kayıp'

HakanÇelik
27-07-10, 08:58
Megastar'ı ağlatan 'Kayıp'

Tarkan, yeni albümündeki 'Kayıp' adlı bestesinde yer alan şiiri okurken "Beni anlatıyor" diye ağladı

Megastar Tarkan, 'Adımı Kalbine Yaz' adlı yeni albümünün tek slow parçası olan 'Kayıp'ı kaydederken stüdyoda ağladı. Sözleri Günay Çoban'a ait olan şarkının sonunda, iki dakikalık bir şiir okuyan şarkıcı "Sözleri tümüyle benim hislerimi anlatıyor" diyerek, gözyaşlarına boğuldu.

ALBÜMDE OLMAYACAK

Tarkan'ın ağlayarak okuduğu kayıt, önümüzdeki hafta piyasaya çıkması beklenen albümde kullanılmadı. Ünlü şarkıcının 'Kendine iyi bak ey sevgili, kendine iyi bak en sevgili' dizelerini kime ithaf ederek okuyup, duygulandığı ise merak konusu oldu.

DUYGULANDIRAN ŞİİR

Yarım kalan bir hikayeyiz artık seninle
Ayrı yollara yürüyoruz; hayat bu!
Serseri bir rüzgâr gibi estin sen şimdi uzaklara
Ben, göğsümde solgun bir gülle yaşarım yıllarca, yaşamaksa bu!
Ayrı akşamlara yatıp
Ayrı sabahlara uyanırız bundan sonra
Hataları aşk sanıp
Başka tenlerde avunuruz boşuna
Ve gizli gizli yaralanırız
Şunu bil ki daima;
Ben en güzel yeri hatırana saklarım
Talan olmuş gönül bahçemde
Saçlarımda tel tel hüzünlerle
Gözlerimde azalan güneşlerle
Ben seni hep beklerim bu şehirde
Bir gün dönersin diye
Kendine iyi bak EY sevgili!
Kendine iyi bak EN sevgili!

http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Magazin/2010/07/27/megastari_aglatan_kayip

nedjohnlansen
27-07-10, 09:08
kanal d'de şu an sabah haberleri var ve tarkan'ın albümü bugün çıkıyor dendi. hadi kanal d olmasa yanlış dediler der geçerdim ama sonuçta albümü piyasaya çıkaran firma ile kanal d aynı grup içerisinde. yani bir şey diyorlarsa doğrudur diye düşünüyorum. umarım bugün çıkar gerçekten. belki de büyük şehirler için bugünden itibaren albüm çıkar. 29 tarihini türkiye'nin her yerine yetişeceği tarih olarak vermişlerdir. çünkü insanlar gidip elleri boş dönebilirler mağazadan. buna önlemdir belki. umarım da böyledir de ulaşırız bugün albüme.

patriot_214
27-07-10, 09:59
Çok güzel şiir !

TARQANIM
27-07-10, 10:08
iykide aglayarak okudugu siirin kayidi kullanmamislar albümde dayanamzdim tarkani aglayarak dinlemeye, icim parcalanir .. :6:

gizem-akkaş
27-07-10, 10:40
kıyamam ben ona ağlamasnnn keşke koysaymş bizde azck ağlasaydk onla birlkte:)

ece**
27-07-10, 11:28
çok etkilendim :( zaten kayıp şarkısının 30 sn dinleyince gözlerim dolu dolu oldu...bu şarkı çok ayrı olacak bence...

yigit
27-07-10, 13:56
fenaaaa :) çok beğendim ya iyice heyecanlandım şimdi

StaRR
27-07-10, 13:59
Aynen yaa sabırsızlıkla bekliyorum albümü ooffff :))

ozgem__
27-07-10, 14:10
ağlayacak ve ağlatacak tarkan..

Yakisikli89
27-07-10, 14:59
Siiri paylastiginiz icin tskler. Ama albüme koymadiysa okumiyacagim. Az sinirlenmedim degil .. :-) Neyse napalim.

bounce
27-07-10, 15:04
neden şiiri kullanmasın ki!!
zaten en vurucu yeri orası olacaktır... kullanmışlardır diye düşünüyorum..kullanmalısın Tarkan..

Yakisikli89
27-07-10, 15:25
neden şiiri kullanmasın ki!!
zaten en vurucu yeri orası olacaktır... kullanmışlardır diye düşünüyorum..kullanmalısın Tarkan..

Cihan az önce Günay Coban'a sordum. Okumus siiri. Yanliz yeniden okuyarak, aglamayarak. Onu koymuslar albüme :17:

TARQANIM
27-07-10, 17:23
Siiri paylastiginiz icin tskler. Ama albüme koymadiysa okumiyacagim. Az sinirlenmedim degil .. :-) Neyse napalim.
agladigi kismi koymamislar tekrar cekmislerdir.. sevenlerinin onu öyle dinlemesini istememisdir tarkan duygularini aglamadan' da yansitmisdir siire :23:

simgem__
27-07-10, 17:41
kıyamam ben ona ...:6::6:
o şiiri nasıl okumuş çok merak ediyorummmm:29:

**MegaStarkan**
27-07-10, 17:50
Tam bir ayrilik sarkisi... en merak edilen sarki umarim efsanelerin arasina girebilir.
Tesekkürler Hakan.

serennn
27-07-10, 21:57
kıyamam ben onun gözünden düşen bi damla yaşaa :( yaa bunu duyduk ya artık her dinlediğimzde aklımıza bu durum gelicekk çok merak ediyorum nası okudu acabaa !

pare pare
27-07-10, 22:29
Benim en favori sarkim iste . . .

jetaime
27-07-10, 23:17
Kiyamam ben ona yaaa
bende nasil okumus merak ediyorumm

meryem_17
28-07-10, 09:33
TARKANIM ^^SEN AĞLAMA DAYANAMAM AĞLAMA GÖZBEBEĞİM SANA KIYAMAM.^^Albümü iice merak etmeye başladım şimdii off biran ewwel çıkasada hemen alsamm.

brutalboy
28-07-10, 15:22
öğle tatili arasında yemekten sonra havalimanındaki D&R mağazasına uğradım Kayıp çalıyordu,hem de full sürümü.Gerçekten harika bir şarkı,şiir kısmı da harika olmuş.zamanım dolduğu için diğerleri çaldı mı bilmiyorum.çalışana sordum kaset gelmemiş çalan şarkı da eski şarkısı diyordu,dünyadan haberi yok:)).Tarkan tanıtım olsun diye erkenden yollamış olabilir albümü.

love_speak
28-07-10, 16:51
koymuşlardır die düşünüyorum ki inşallah da koymuşlardır

volkan35
28-07-10, 16:58
koyarlar koyarlar:))

gizem-akkaş
28-07-10, 17:10
mükemmel bi şarkı sözüde müziğide muhteşeeeem

TEVETOGLU
28-07-10, 17:25
Tarkan her şarkının olduğu gibi bu şarkının da hakkını vererek okumuş.

Ganador
28-07-10, 19:47
albumu bugun oglen 12 30 da aldım.Aldıgım yerde ilk alan bendım DR da oglen 4 te satısı cıkıcak dendi ama ben cıkmadan alabildim.

Siir var bu sarkıda ayrıca Tarkan sonunda gercekten aglıyor yani haber dogru aslında.Alınca dinlersiniz.

Album guzel en begendıgım sarkı Adımı kalbine yaz ve remixi oldu.