PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Devler ona çalıştı!

simgem__
26-07-10, 23:33
Tarkan’ın yeni albümü “Adımı Kalbine Yaz” bu perşembe müzik marketlerde yerini alacak.

Albüm için ince eleyip sık dokuyan, bu yüzden çıkış tarihini sürekli erteleyen megastar son desteğini Yıldız Tilbe’den aldı. Bundan 14 yıl önce Tarkan’a en popüler şarkılarından olan ‘Kış Güneşi’nin sözlerini yazan Tilbe, megastara son albümü için ‘İşim Olmaz’ isimli bir şarkı vererek jest yaptı.
Albüm için Aksu’dan da tam destek alan Tarkan, söz ve müziğini Aksu ile birlikte yazdıkları ‘Öp’ şarkısı ile de iddialı geliyor.

Megastar yeni albümünün çıkışından sonra ilk konserini 31 Temmuz tarihinde Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda verecek.

http://haber.gazetevatan.com/devler-ona-calisti/319302/8/Magazin

jetaime
27-07-10, 00:25
ben oyle sandimki sezen bir sey yapmis op icin
ve yildiz tilbe icin oda oyle hissetim
super sarkilar

Buzlukahve
27-07-10, 00:30
işim olmazda güzel e benziyo bakalım albümü alıp dinleyelim yıldızım kötü bişey vermez heleki tarkan a asla:)

TARQANIM
27-07-10, 00:44
isim olmaz güzel bi ask sarkisi oldugu belli tüm sevgililer icin yazilmis bu sarki :24:

karma_elcin
27-07-10, 00:44
Tarkan'a cok yakışan şarkılar yapmışlar, msela Sezen Aksu'nun öp öp doyamadım :)
sadece demoları keyif veriyosa albüm harika bu çok belli, Tarkan'ı taşlayanlar, çamur atanlar morarıcakk ehehehehe :D:D
:36::36::36::36:

denizmavisi
27-07-10, 14:09
işim olmaz çok hoş bi parçaya benziyor demosundan bile çok sevdim bi öp şarkısını sevemedim, adımı kalbine yaz ise albümü tek başına bile götürecek kadar güzel...

Yakisikli89
27-07-10, 15:34
Sezen ile Tarkanin 'Simarik (Kiss Kiss)'dan sonra 'Öp...' diye bir sarki yazmalari düsündürüyor beni :)

pare pare
27-07-10, 15:50
Insallah album gelsinde bi bakalim super sarkilar benim daha cok KAYIP dikkatimi cekdi cok guzel sarki . . .

twilight
27-07-10, 16:31
Öp Doyamadim zaten kaliteli ve iddiali sarki...Yildizinda öyle... Albüm zaten iddiali...
Umarim her sey yerinde gidecek... :)

sally
27-07-10, 17:02
Isim olmaz sarkisi cok hos bir sarkiya benziyor nede olsa yildiz tilbe sarkisi

**MegaStarkan**
27-07-10, 18:55
Yildiz Tilbe'den galiba cok bekliyordum, bir yeni Kis günes'i. Demo'ya bakilirsa bu mümkün degil umarim yanilirim.

devilmaycry11
27-07-10, 19:31
ben iddialı bomba bir şarkı göremedim açıkça söylemek gerekirse, o kadar bekledim herkes albüm güzel oluyor dedi ama nerdeee... serdar ortaç bile her yaz albüm çıkarmasına rağmen daha güzel melodiler ortaya çıkarıyor. üzdü beni bu sefer yaa ...

eLiF
27-07-10, 20:45
ben iddialı bomba bir şarkı göremedim açıkça söylemek gerekirse, o kadar bekledim herkes albüm güzel oluyor dedi ama nerdeee... serdar ortaç bile her yaz albüm çıkarmasına rağmen daha güzel melodiler ortaya çıkarıyor. üzdü beni bu sefer yaa ...
Tarkanı serdarla kıyaslıyosun ya sana söyleyecek bişey bulamıyorum

crash35000
27-07-10, 20:46
albüm harika gözüküyor..işim olmaz daha da bi harika

asd1234
27-07-10, 20:59
"İşim olmaz"ı dinlediğimde hemen "Yıldız Tilbe'nin verdiği şarkı bu olmalı" dedim :) Adımı Kalbine yaz muhteşem bence,öp de gayet güzel,acımayacak'ınsa tamamını çok merak ediyorum :) Demosu bile bu kadar heyecanlandıran albümü merakla bekliyoruz :) son 2 gün..

ozgem__
27-07-10, 23:37
albüm harika:)

crash35000
28-07-10, 00:57
sen çoktan gitmişsin şarkısında arkadan sezen in vokali var dikatimi çekti:)şarkıda onun zaten yada ben benzettim ama o bence..

karma_elcin
28-07-10, 01:06

üff sen hala çinli amele serdarda mı takıldın kaldın ya :D:D at gözlükleriyle bakmayalım artık yani serdar ortaç kim yaa her sene sözleri değiştirip aynı müziği çastık çastık plajlarda çaldırmaktan başka bi halt yaptığı yok ses yok görüntü yok sanat yok, ama Tarkan'ı bi düşün her şey var maşallah, o benim bebeğim yaa :29:

crash35000
28-07-10, 01:13

olsun be güzelim olsun 'tarkanın' sağı solu belli olmaz sen aklını serdar la bozmuşsun bizim hiç kimseyle işim iz olmaz :D

meryem_17
28-07-10, 09:40
Albümde yılıdz tilbenin & minik serçemiz sezen aksunun şarkıları olması bu albümü tmmdır deditirior adeta.Tarkanada böle büyük isimlerle çalışmak yakışır zaten.Tek kelimeyle sölersem bu Albümmmm Yılın Albümüü olacakk...