PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İşte Şarkılar

goksenin
26-07-10, 12:41
http://webtv.hurriyet.com.tr/3/8370/0/1/iste-tarkan-in-yeni-sarkilari.aspx
arkadaşlar şarkıların demoları

http://img717.imageshack.us/img717/122/38129399346362713572627.jpg

kartalizmaster
26-07-10, 12:50
Bana biraz arabesk geldi ama tarkanı dinlemek iyi geldi. Demoda olsa 2-3 tane çok beğendiğim şarkı var ama kesin bir yorum yapmak için tamamını dinlemek daha doğru olucak.

**MegaStarkan**
26-07-10, 12:52
Tesekkürler dinliyorum.

Tarzlar karisik, ilk alaturka/arabesk sarkilari dinledigimde durakladim bi' an. Dinledikce gercekten hos sarkilar hepsi, hepimizin sevdigi tarzlar var. Suan icin yorum yapmak o kadar dogru olmaz, sarkilarin tümünü dinlemek gerek ama ilk izlemlerim böyle:

Sevdanin son vurusu daha önce de belirtigim gibi ayriligi en seviyeli sekilde kaldiran sarkilardan, böyle sözler kolay kolay gelmez.

Acimiyacak ilk dinledigimde bekledigim yankiyi yaraticagini düsünmedim, sonra fikrim degisti.

Isim olmaz bana en zayif sarkilardan geldi ama gayet basarili.

Kayip en favori slov sarkim albümde.

Öp en favori hareketli sarkilarimdan. Ölürüm sana girtlagini da sezdim, süper sözler.

Adimi kalbine yaz güzel bir alaturka parca.

Sen coktan gitmissin, hüzünlü güzel sarki.

Usta cirak amerikan tarzli, Usher'in tarzini hatirlatti. Süper sarki bence.

İZMİRLİ
26-07-10, 12:57
İlk dinleyişte pekte içime sinmedi ama çok normal ,dinledikçe şarkılar hoşumuza gider...Adımı kalbine yaz, kuzukuzu / dudu / şımarık değil , fakat superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr bence, kayıp adlı şarkıya laf yok yılın slow parçası şimdiden belli...

babeface2
26-07-10, 12:57
Bence şahaneee özellikle adimi kalbine yaz dillere düşecektir..

TarZan14
26-07-10, 12:59
Henüz çok erken yorumlamak bide demo biryandan.
Ama güzel buldum ve ilerdede olacağınıdan eminim.

Haber için teşekkürler.

Sevgi_Kelebeği
26-07-10, 12:59
Oldukça kötü bir albüm olacak. Hayal kırıklığı...

Dark_blue
26-07-10, 13:05
Superrrrrrrrrr , harikaaaa bravo bravo bravo bravo bravo

duduboy
26-07-10, 13:07
yaaaaaa...... ben isinamadim......... dilerim normaldir.......... hele bi ciksinda alip yavas yavas alisiriz insallah.....

hekim24
26-07-10, 13:07
nedemek oldukca köte siz nebicim tarkan hayranisiiniz admimi kalbine yaz sarkisi bile yeter be süper süper süper aslanim benimmmmmmmmm

haskimm
26-07-10, 13:11
yaaaaaaaa kardesım sankı bana sarkıların hepsını bastn sona dınledınde hayal kırıklığı kotu album dıosun .sizin gıbıblerın burda ne işi var hiç anlamıorum sarkıların alt yapıları muthıs dınledıkce dıllere dolanıcak pişman olucaksınız bole konustuuunuza

simgem__
26-07-10, 13:12
bence çok güzell tarkan şarkıları zaten dinlendikçe güzelleşiyor her dinledikçe insanın içi daha çok ısınıyor.....

xurush'nine
26-07-10, 13:14
Askkkiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm !!!!!!!! Bayildim... Bir tek sesini duymak bile tuylerimin diken diken olmasi icin yetiyor... :17: :17: :17:

Hosgeldin!!!!!!!! Her zamanki gibi harikasin!!!!! Seni seviyorum!!!!!!!!!!! :29: :29:

twilight
26-07-10, 13:17
dedigim gibi Kayip ve acimiyacak bekledigimize degecek...
digerlerinden pek anlamadim...umarim onlarda güzeldir...
demolardan anlasilmiyor yaaa.... :)

haskimm
26-07-10, 13:19
öpppp öpppp şarkısııı çokkkkk fena adımı kalbıne yazz mixi müthiş

TheLastAirBender
26-07-10, 13:20
adımı kalbine yaz çok güzel olmuş ama acımayacak şarkısı kötü gibi geldi bana ya alla allaa ...nede olsa ilk dinleyiş albümü bi alalımda sonrası tartışılır...

edit edit ...7. döndürüşüm adımı kalbine yaz mükemmel olmuş Poşetçiler kenara çekilsin ...:18:

Yakisikli89
26-07-10, 13:26
Sarkilar tüylerimi simdiden ürüperdi.
Kisa demo bile olsa 'Isim Olmaz'; 'Kayip'; 'Öp' favorilerimin arasinda bravo
Öp Gurcell Club Mix'de Kir zincirlerini havasi sezdim sanki.
Simdiden albümü begenmiyenlerede: Güle güle

Albüm ciktiginda kendimce genis bir inceleme'de bulunacagim

gülcan
26-07-10, 13:27
Şarkıların hepsinde ayrı bir hikaye ayrı bir duyuş var heleki Tarkan'ın sesi yokmu... Yıllar sonra farklı şarkılarla, farklı ezgilerle, Tarkan'ı dinlemek... özlemişiz..
Ben çok sevdim bu albümü.. Yine gerçek müziği Tarkan sayesinde dinleyebilecez..Hoşgeldin..
Artık perşembe gününü beklemek kaldı.. Albümüde aldık mı elimize..
Yüreğine, sesine, yorumuna sağlıkk..

haskimm
26-07-10, 13:29
arkadasşlar lütfen şarkıları ınternetten ındırmeyeylım orjınal cdsını alalım ındırıceksekte legal yollardan ındırelım sevdııımız sarkıcıya destek olallım

zekersin
26-07-10, 13:32
kesinlikle acımayacak mükemmel tek kelimeyle

jix_melis
26-07-10, 13:35
bence cok güzel

physics
26-07-10, 13:36

aynen katılıyorum sana ben neler neler bekliyodum... şımarığın üstünde bi şarkı göremiyorum ben ayrıca sevdanın son vuruşu remixleri çok basit. Ben I wanna hear love speak , ölürüm sana , kır zincirlerini tarzında şarkılar beklerken... cidden hayal kırıklığı çok arabesk şarkılar

sobraveheart
26-07-10, 13:40
ilk izlenimim sevdanın son vuruşundan daha iyi şarkısı yok bu albümde.ama dinlendikçe güzelleşir mi onu bilmiyorum

haskimm
26-07-10, 13:41
ne kadar olumsuz bakıonuz olaya anlamırum ben sankı sevdanın son vuruşunu ılk dınledııınızde cook beendınızde

doyidoyi
26-07-10, 13:42
"İşim Olmaz" ve "Kayıp" harika olmuş...

sobraveheart
26-07-10, 13:45
ben şahsen sezen aksu,yıldız tilbe farkı göremedim şarkılarda ama dedim ya tarkanın şarkıları genelde dinlendikçe güzelleşir bekleyeceğiz:)bi de o sezen aksunun oğlunu şarkısı bi acayip geldi niye o çocuğun şarkısını okudu hayret ettim.

babeface2
26-07-10, 13:47
Harbiye bu şarkılarla sallanacak şimdiden eminim ben şarkıları çok beğendim ayrıca beğenmeyen arkadaşlara cem yılmazdan bi sözle cevap vermek isterim ''ulan sen yap ben beğenmeyim '' : ))

**MegaStarkan**
26-07-10, 13:49
Öp: gec oldu temiz oldu gecmisimin KARMAsi.
Güzel gönderme sanki :))
bravo

relax
26-07-10, 13:57
Arkadaşlar şunu söylemeliyim ki herkes fikrini belirtebilir bu çok normal herkes beğenmek zorunda değil unutmayalım herkes hayranı Tarkan'ın o yüzden buradayız. Şunu söylemeliyim ki yeni albümde güzel şarkılar var sound biraz alatuca tadında ama tamamen dinlemek gerekir, bence hiçbir şarkı kötü değil ama su da var Herkes şımarık,dudu,kuzu kuzu gibi şarkılar bekliyor bu da çok normal görünen o ki bu şarkılar gibi bir şarkı yok. Yine de tamamen dinledikten sonra daha güzel yorumlar gelecektir. Tarkan'a her zaman destek olmalıyız...Albümü dinledikten sonra şarkılara tek tek yorumlarımı paylaşacağım. Teşekkürler.

erkan er
26-07-10, 14:01
Henüz Birşeyler Söylemek Pek Doğru Olmaz Sonuçta Hepsi Demo Tarkanınn Şarkıları Dinlendikçe Güzelleşiyor İyi Ki Bir Kaç Şarkı Eklemiş Çünkü Çok Az Şarkıdan Oluşucaktı Albüm Diğer Arkadaşların Dediklerine Gelecek Olursak Şımarık'ın Üstüne Çıkan bir Şarkı Bulmak Kolay Değil Herzmn Öle Şarkılar Çıkmıyor Herzaman Bir Karma,Ölürm Sana Yada Diğer Albümler Gibi Şarkıları Bulmak Kolay Olmuyor Öyle Eski Soundları Yakalamk Çok Zor O Yüzden Diğer Albümlerle Kıyaslamayı Bırakalım Çünkü O Yıllarla O Zamanki Duygularla Yapılmış Albümler .

HakanÇelik
26-07-10, 14:03
Usta Çırak: Farklı vokal tekniğiyle alternatif müziği sevenlerin gözbebeği olacak. Bence çok hoş bir çalışma.

Adımı Kalbine Yaz: Beklentileri karşılayacak bir şarkı olmuş. Albümü alıp sürükleyecektir muhakkak. Çok sağlam sözlere sahip.

Acımayacak:Dinlendikçe daha çok sevilecek.

İşim olmaz: Şimdilik en beğendiğim şarkı. Mükemmel ötesi olmuş.

Kayıp: Yoksa en beğendiğim şarkı bu mu? Tam karar veremiyorum. Çok sağlam bir şarkı, bayıldım.

Öp: Yaza damgasını vurup geçer.

Sen çoktan gitmişsin: Çok içten, çok samimi... Düşüncelere salar adamı...

Arkadaşlar lütfen şarkılar hakkında peşin hükümlü olmayalım. Tamamını bir kaç kez dinlediğimizde emin olun bayılacaksınız. Çok emek var, hemen harcamayalım.

mordum
26-07-10, 14:04
Adımı Kalbine Yaz harika şarkı:)))

schumaer
26-07-10, 14:08
10 sn lik demolarla neyi anlayabilirsinizki,duduyu hiç dinlemeseydiniz misal sadece 15 sn lik nakaratını dinleseydiniz eminim ki diicektiniz bu nsl şarkı diye,şarkıların tamamını dinlemek şart,introlar,altyapılar çok önemli bi şarkıda,pek bişey anlaşılmıyo ama ilk izlenim: favori usta-çırak,yıkılıyo bu şarkı ayrıca vokaldeki bayanı merak ettim,adımı kalbine yaz mix de müthiş gözüküyo ağza çabuk yapışıyo,albüm çok güzel olcak eminim..

Kaan_45lik
26-07-10, 14:08
Selamlar,

dinledim sarkilar ve evet, bencede orjinal bir sekilde bir kac gün boyunca dinlemeden cok fazla birsey söylemek yanlis olur.

Yinede bir ilk düsüncemi paylasmak istedim:

Sevdanin Son Vurusu:
Yanliz introdan bile kazandi bu sarki bence, besteyi bukadar güzel bir sekilde sözlere uydurmak harika. Zamaninda dinleyip gecmisde kalan yaralar anilari hatirlarsin off cekersin... Zamaninda kalkip oynayip, yüregimden cikardim attim kör kursunun söylersin.

Acimayacak:
Sanki ilk önce biraz slow yapalim dediler, sonrada ortasinda yok hareketli yapalim usta deyip biraz karisik birsey oldu. Gel gel gel güzelim okuyusu ve arkasinda su kurtal vadisi dizine benziyen sound cok bozuyor.

Isim Olmaz:
Biraz özeliksiz duruyor bence, cok genel duruyorlar sanki koyalim albümeki okadar bos durmasin diye.

Kayip:
En Güzel Slow parcasi bu albümde. Burda Tarkanin sesi cok güzel ve dogal geliyor, sözler cok güzel ve sounda uymus. Güzel bir tarkan slow parcasi.

Öp:
Bu sarkiyi sanki en cok albüm covere yakistiriyorum, böyle biraz daha yeni bir tarz yeni tarkanim ben diyor.

Adimi kalbine yaz:
Bana göre biraz fazla alaturka anilandi, bunu biraz daha sevdanin son vurusu gibi bir tarzda okuyup soundlari uydursaydi bence cok cok daha iyi birsey olurdu.

Sen coktan gitmisin:
Benim tarkanin tarzindan hosuma giden, konserle cikarsa, klip cekersi hepsinide cok defa sadece kendisi var, konserlerde dansöz fln yok, kliplerde nadir ve hosuma gidende bu, tarkan kendini ve yeteneklerini ortaya koyur, baskalari gibi yaninda 7 dansöz dolanmiyor sarkicinin kötü kiviriyor diye biraz birseye benzesin. Bu sarkida her sözün arkasinda seslenin kadin cok bozuyor, tarkanin sesi sadelikle dogalikla güzel oluyor bence.

Usta Cirak:
Bencede cok fazla american yapima benziyor, arkadaki ah ah diyen bagiran kadinlar cok gereksiz, sözler fena olmazada bence baska seslendirseydi baska soundla cok daha iyi olurdu.

Bunlar tabiki hepsi sadece benim düsüncem, albüm güzel umarimki basarili olur.
Saygilar, Kaan

devilmaycry11
26-07-10, 14:10
olmamış arkadaş olmamış, hit bir parça yok, yıkıldım resmen, eğri oturup doğru konuşalım, sevdanın son vuruşu içlerinde bir numara ...

physics
26-07-10, 14:11
Henüz Birşeyler Söylemek Pek Doğru Olmaz Sonuçta Hepsi Demo Tarkanınn Şarkıları Dinlendikçe Güzelleşiyor İyi Ki Bir Kaç Şarkı Eklemiş Çünkü Çok Az Şarkıdan Oluşucaktı Albüm Diğer Arkadaşların Dediklerine Gelecek Olursak Şımarık'ın Üstüne Çıkan bir Şarkı Bulmak Kolay Değil Herzmn Öle Şarkılar Çıkmıyor Herzaman Bir Karma,Ölürm Sana Yada Diğer Albümler Gibi Şarkıları Bulmak Kolay Olmuyor Öyle Eski Soundları Yakalamk Çok Zor O Yüzden Diğer Albümlerle Kıyaslamayı Bırakalım Çünkü O Yıllarla O Zamanki Duygularla Yapılmış Albümler .

ama tarkan demişti şımarıktan daha iyi bi şarkım var diye...

djan
26-07-10, 14:12
Benim begendigim sarkilar ; Sevdanin son vurusu - Kayip - Sen coktan gitmissin - Usta Cirak

Adimi Kalbine yaz ; Fazla alaturka
Acimiyacak ; daha iyi bir ritmi olabilirdi
Isim olmaz ; Fazla siradan
Op ; Kotunun iyisi

En siradisi en modern en kiskirtici sarki bence Usta Cirak.

Sen coktan gitmissin cok guzel bir ballad.Hatta Turkiyede bu tip ballad tarzi yok.

Sevdanin son vurusu icin soze gerek yok zaten.

Kayip ise tam bir damar gibi.zaten slov sarkilarin altindaki gitar soundlari cok guzel olmus.

Bu yaptigim yorumlar kendi dusuncelerimdir.

Ve tabi ki bunlar 10 ar saniyelik demolarin yorumudur.Tam sarkilari da dinlemek gerekli.bu yorumla hukum vermiyorum.

Ozz
26-07-10, 14:12
Sadece 20 sn lik dinleme ile şimdiden favorim sen çoktan gitmiştin. Albüm beklediğimden daha çok alaturka gibi usta çırak da gizli hit olabilecek. Dikkat sadece 20 şer saniye ile dinlediğim yorumlar...yoğun albüm..zaman lazım.

sobraveheart
26-07-10, 14:13
nazan öncelden şarkı alsaydı keşke hüp,dudu gibi.ikisi de mükemmeldi.sezen aksu sanırım bitmiş.

özge
26-07-10, 14:16
işimm olmaz parçasııı muhteşemmmm sözler süperr.....nefesinde yüzeceğimmm yüzümün kıyısınaa vurdukçaa (TT)

physics
26-07-10, 14:16
olmamış arkadaş olmamış, hit bir parça yok, yıkıldım resmen, eğri oturup doğru konuşalım, sevdanın son vuruşu içlerinde bir numara ...

kesinlikle bi de öp var o kadar

arda_sirius
26-07-10, 14:18
her albümde aynı senaryo oynanıyor...kendi kendinize çok büyük bir beklenti yaratıyorsunuz, herkes birbirini gazlıyor sonra da yok yok olmadı deyip moral bozmaya başlıyorsunuz. öncelikle albümü tam olarak dinleyip yorum yapın derim ben. ve lütfen artık KARMA gibi bir albüm beklemekten vazgeçin. Karma o dönemin bir eseri ve çok güzel bir albümdü. Ama geçmiş geçmişte kaldı. Bugünün müzik dünyasının realitesi KARMA değil. Biraz yüzümüzü dünyaya dönmeliyiz. Bu arada bütün bu söylediklerim olumsuz hava yayan ve kendilerini gereksiz yere mutsuz eden arkadaşlara. Yapmayın Etmeyin. Enseyi karartmayın.

sobraveheart
26-07-10, 14:20
her albümde aynı senaryo oynanıyor...kendi kendinize çok büyük bir beklenti yaratıyorsunuz, herkes birbirini gazlıyor sonra da yok yok olmadı deyip moral bozmaya başlıyorsunuz. öncelikle albümü tam olarak dinleyip yorum yapın derim ben. ve lütfen artık KARMA gibi bir albüm beklemekten vazgeçin. Karma o dönemin bir eseri ve çok güzel bir albümdü. Ama geçmiş geçmişte kaldı. Bugünün müzik dünyasının realitesi KARMA değil. Biraz yüzümüzü dünyaya dönmeliyiz. Bu arada bütün bu söylediklerim olumsuz hava yayan ve kendilerini gereksiz yere mutsuz eden arkadaşlara. Yapmayın Etmeyin. Enseyi karartmayın.
KARMA her dönem tutardı

**MegaStarkan**
26-07-10, 14:21
söylede kurtar ikimizi birden, sansüre ne gerek bir sen ve bir ben. ah ah ah. sevda senden devami benden usta sen ol bu sefer ciragin ben. ah ah ah. damnnnn sexy CIRAK

özge
26-07-10, 14:21
yaa oturun düzgün dinleyin tekrar tekrar dinleyinn bakın ozaman güzelmiii değilmiii...diğer kişilerin albümü gibi biranda güzel gelipte hemen sönen parçalardan değilll...dinledikçee güzelleşennn ve yıllarcaa dinlenecek bir albümmm...

physics
26-07-10, 14:23
tarkanın artık şu alaturka tarzından vazgeçmesi gerekiyo bi dünya starı alaturka şarkı söylemez tarkan gibi dünyaya açılmak isteyen biri yıldız tilbe gibi birinden neden şarkı alır anlamıyorum onun dünyaca ünlü isimlerle çalışması gerekiyo come closera herkes kötü diyo ama bu albümden bin misli daha iyi bunlar benim görüşlerim tabi

erkan er
26-07-10, 14:25
Bende Doğrusunu Sölemek Gerekirse Öle Bir Şarkı Bekledim Ama Bir Tane Hıt Olsaydı Şöle Dillere Düşen Ağızda Slogan Olan Şarkı Olsaydı Fena Olmazdı. Dedim Ya Henüz Değerlendirmek İçin Çok Erken

gence
26-07-10, 14:29
Slowlar bitirdi beni.Tam şarkıları dinlemeden ağlatacak cinsten.Adımı kalbine yaz şimdilik favorim hareketli şarkılar arasında

physics
26-07-10, 14:31
en güzel şarkı öp albümün kapağına uyan tek şarkı da o

TorNadO
26-07-10, 14:32
Bu yorumu albüm için değil,daha albümü dinlemeden çamur atanlara söylüyorum.

Bir ekip ve bir dünya para harcanıyor güzel işler çıksın diye,geliyosun foruma elinin altında klavye (--cık cık--) olmamış o kadar kolay mı bu işler.
Hadi ya ordan insan bu kadar bencil düşünemez hayal kırıklığı falan filan diyerek insanları dinlemeden yanlış yönlendiriyorsunuz.

Sanki sanırsınız hayatı müzik okumakta geçmiş bu şekilde yaklaşımlara asla açık olmadım olamayacağımda emek verilmiş işlere bu kadar saygısızca yaklaşımları kınıyorum.

Yeşil gözler rahat ol yanındayız.

TheLastAirBender
26-07-10, 14:35
arkadaslar iyice sapıtmaya basladınız yıldız tilbeden neden şarkı almış ne demek yaw kış güneşini benim babammı yazdı ...ayrıca tarkana alaturka şarkılar süper gidiyor hatta tarkan-alaturka yazıp dinleyiverin :18:. bu kısa demoları 70 kere dönderdim hepside hoşuma gitti . dünyaca ünlü isimlerle çalışsın demiş birisi oldu lady gagayı çagıralım onunla çalışsın sonra kafasına poşet falan geçirsin donla sahneye çıksın 8 metrelik ayakkabı giysin özürlü gibi hareketler yapsın dünya starı olsun bu şekilde bekliyosanız yanlış tarkanı hiç tanımamışsınız arkadaslar yapmayın yaw...biz tsm albüm yapsın istiyoruz siz fazla alaturka diye eleştiriyosunuz ayıp şu yaptıgınız ..

meetee55
arkiler şarkılar daha demo şarkılar bomba bence acımıyacak usta çıarak ve adımı kalbime yaz remix bunlar bu yaz hitt bence daha durun ya daha kliip çekilmedi yıllardır bu albüm üzeinde çalışılıyo ve siz tarkan hayranıyım diyen insanlar sizdende şüphe duymaya başladım lütfen albüm tarihini bekleyin ve görün

haskimm

Bir ekip ve bir dünya para harcanıyor güzel işler çıksın diye,geliyosun foruma elinin altında klavye (--cık cık--) olmamış o kadar kolay mı bu işler.
Hadi ya ordan insan bu kadar bencil düşünemez hayal kırıklığı falan filan diyerek insanları dinlemeden yanlış yönlendiriyorsunuz.

Sanki sanırsınız hayatı müzik okumakta geçmiş bu şekilde yaklaşımlara asla açık olmadım olamayacağımda emek verilmiş işlere bu kadar saygısızca yaklaşımları kınıyorum.

Yeşil gözler rahat ol yanındayız. katılıorum sana ayrıca aşbum coook sağlam bence

HakanÇelik
26-07-10, 14:37
Sanki "Karma"dan daha mı iyi olmuş. Allah Allah !!! Bana öyle geldi.

:17::17::17:

özge
26-07-10, 14:38

Yeşil gözler rahat ol yanındayız.

bencedeee katılıyorum sana..ağzınaaa sağlıkkk

haskimm
26-07-10, 14:38
serdar ortaç. şarkıları beklıodunuz galiba balon gıbı şişen ve sönen

özge
26-07-10, 14:39

vallahiii banadaa ölee geldiii :):) karmanın yeri tabikii başkadırr amaa bu albümm ondan daha bir başkaa olmuş sankii dinledikçe dahada güzelleşiyo maşallahhh...

leyla
26-07-10, 14:40
adimi kalbine yaz cok guzel
op harika cok begendim
acimiycak mix
isim olmaz
kayip
usta cirak

sarkilarin hepsini simdiden sevdim bile tamini dinleyince eminim muhtesem otesi olucak en begendigim op
op yazin hiti olucak

sobraveheart
26-07-10, 14:40
tarkana 2001 ruhu lazım kim ne derse desin

garez
26-07-10, 14:41

evet bencede..:D

haskimm
26-07-10, 14:42

aynennnnnnnnnnnn

twilight
26-07-10, 14:42
Öncelikle,artik KuzuKuzu,Şıkıdım gibi şarkılar aramayın...Tarkan'ın erotik yılları bitti.
O yüzden böyle şarkılar yapıyor...Niye alaturka derseniz?
Gül Döktüm Yollarına'yı beğenmeyen bir kişi gösteremezsiniz bana...Eee,o da alaturkaydı...Bakın bu da alaturka...Birazcık sıcak yaklaşırsanız olaya,sıcak bakarsanız,ama hep at gözlüğüyle bakmak olmuyor ki canım...Metamorfoz'u dinlediğimde yaşadığım hayal kırıklığını bu albümde yaşamadım...Niye derseniz,süre daha kısaydı,ve şarkılar güzel bu sefer abi...Tabi 15 saniyelik in-trolara puan vermek ne kadar doğrudur bilmiyorum ama albüm 10 üzerinden 9u hakediyor...Tabi ki 'bence'...

physics
26-07-10, 14:43
ssv remixleri dkevrim yapsaydı keşke

doyidoyi
26-07-10, 14:45
"işim olmaz"'ın nakaratını okurken sanki ağlayarak okuyor, o kadar şahane okumuş...
yüreklerimiz yine mahvolacak böyle şarkılarla :)

albüm çok güzel bence, şarkıların introları'nı giriş sözlerini dinledikçe daha da şahaneleşecek bence...

smh
26-07-10, 14:47
sen çoktan gitmişsin sarkısnda arkadan sezen aksu 'unun sesı mı gelıyodu bana mı öyle geldi ben yorum yapmak ıstemıyorm begenmıyorm sonra müptelası oluyorum hep böyle oldu=)

ozgem__
ilk dinlediğimde daha başkaydı dinledikçe çok daha alışıyorum..Şarkı demolarını ezberrledim bile.. Çok müthiş bir albüm olmuş.Tarkan'a yakışanda buydu..bravobravo
şarkıları değerlendirmek gerekirse:
SEVDANIN SON VURUŞU: Zaten dinlediğimiz biir şarkıydı muhteşem ötesi bir yorum..
ACIMAYACAK: Çok başka çok ritmik çok muhteşem olmuş..
İŞİM OLMAZ: Albümde en beğendiğim slow şarkılardan biri..Süper bir yorum..
KAYIP: Üstüne tanımam..Süper bir şarkı ... En beğendiğim diyebilirim..
ÖP: Tam bi ciğer kuzu sarması :) çok güzel bir şarkı..
ADIMI KALBİNE YAZ: Tam bir çıkış şarkısı niteliğinde .. Müthiş olarak nitelendirilebilir..
SEN ÇOKTAN GİTMİŞSİN: Çok hoş..Çok güzel bir şarkı..
USTA ÇIRAK: Sözleri güzel Tarz değişik ama süper bir tarkan yorumu..
Ben bu albümün kalplerde kalıcı olacağına inanıyorumm :) aferin tarkan :17:

mordum
aydaaa yıldaaa bir olsadaaa muhakkak araaaaaa süperrrrrrrrrrrrrrr:D:D:D

erkan er
26-07-10, 14:49
Bu Albümde Şarkıların Derinliğine İnebiliyorz Metamorfozda Bu yoktu Diğer Albümlerinde Bu Vardı. Demo Olmasına Rağmen Bunu Söyleyebiliyorum .Tekrar Tekrar Dinlendiği Zaman Alışılıyor Usta Çırak Çıkış Şarkısı Olması Lazım Benim Görüşüm Çok Güzel.

edudum
26-07-10, 14:51
ilk dinledim zaten koskoca albüm 6 dakikaya sığdırılmış,,,kulaklar,beyin hala karma arıyor...gerekli mi bilmem belki...ama karma sadece şarkılarla değil.danslar,konserler her şey işte.ama o zaman tarkanın çok sağlam bir dönüşe ihtiyacı vardı.şarkı sözleri her şey süperdi,çok sağlam kariyeri olan kişilerle çalıştı..ama tarkan artık eski tarkan değil...eleştirenler bence "diğer eleştirdikleri şarkıcıların şarkılarına benzeyen" şarkılar görünce bozuldular..şimdi mesela benim hoşuma giden şarkılardan biri,kesinlikle adımı kalbine yaz,evet "cıstak cıstak biraz" evet eller havaya belki,nazlı,biraz kırgın gene,ama güzel işte,,ama başka biri yapınca "aşağılamaya alışmışsınız" misal,,evet izelin bir sen bir ben bir de bebek şarkısıda gayet güzel ,stres attırııcı...adımı kalbine yazda "müzik olarak belki" cıstak altyapıya sahip...ama şöyle bi gerçekte var,,,farkındaysanız,biz müzik bilgisi olmayan insanlarız,yani teknik olarak bilgimiz yok..acımayacağın ,nakarat öncesi söyleyişi hoşuma gidiyor mesela....ha tarkandan ne bekledin dersen,albümün tarzını ,sevdanın son vuruşu olarak bekledim..elektronik müzik demek doğru olmaz...daha ,,,belki makinemsi müzik mi demekli halk dilince..daha karanlık,daha seksi..dünya müziği böyle,,ama dinlemesi çok zor o müzikleri...zihin yorgunluğu yapıyor ben de..mesela işim olmaz şarkısı bana gülşen vari geldi,,belki gülşen okusa yüzüne bile bakmazdım parçanın..ama tarkanın bir gücü de bu ki bence çok güzel bi güç bu..aynı güç sezen aksu da ve tabiki zeki mürende var..yorumlama gücü..çok önemli bi güç...

babeface2
26-07-10, 14:52
Süper süper dinledikçe dinleyisi geliyor demolar bile anlattı kaliteyi, 90 ların tarkanını özlemişim adın kalbe yazılır tarkan : )

levent_taka61
26-07-10, 14:52
arkadaşlar konu Tarkan olunca beklentide büyük oluyor ama eminimki tarkan bi karma daha üretmez artık bitti o yıllar ama cidden albüm güsel en azından daha Tarkan özlü

TARQANIM
26-07-10, 14:55
söylediginiz gibi demolardan fazla yorum yapmak yanlis.. ama ben simdiden bayildim dinledikce tabi ilk dinlemede bisey anlamiyo insan.. ama kizmadan duramicam tarkan.comdan beklerken demolari bunlar ilk hürriyete yüklemis..

sobraveheart
26-07-10, 14:55
tarkan-karma-a1-aşk bu albümün bütün şarkılarından güzel düşünün yani karmanın çıkış parçası falan da değil yani.kendinizi kandırmayın.ha zaman beni haklı çıkarmayabilir de.bu şuanki görüşüm

HakanÇelik
26-07-10, 14:56
Demolar internette ışık hızıyla yayılıyor. Milliyet'te tek tek dinleme imkanı sağlıyor. Buyrun link... Üstelik daha kaliteli.

http://www.milliyet.com.tr/iste-tarkan-in-son-albumu-ilk-siz-dinleyin-/yasam/sondakika/26.07.2010/1268413/default.htm

kartales26
26-07-10, 14:58
Bence mükemmel bir albüm geliyor.Bu yaz yer yerinden oynayacak hazır olun...

haskimm
26-07-10, 14:58
şarkılar bi harika

şansım varsa ben ona talibim bi gelsede kapının önündeyim
''gel gel gel güzelim gel gell kalk gelll acımıycak''

harika harikaharika

edudum
26-07-10, 15:01
TARKANIN BİR SORUNU VARSA EĞER BENCE SORUN ŞU : SANATÇI OLDUĞUNU UNUTMASI...Hayranlara göre şekil almamalı sanatçı,,6 şarkı azmış,,dinlemeyin ozaman..bunu kızgın olarak söylemiyorum sadece bir seçenektir..aaa 6 şarkıymış,ımmm çok az dinlemicem ben diyebilir.ama sanatçının paçaları tutuşmamalı..bu somut bi şey ama bu etkileşim sanatçıya çağlar boyunca zarar verdi...eminim karma albümü içinde çok yorum yapan olurdu eğer tarkan çalışmalarını gizlemeseydi..iyiki gizlemiş..sanatçı dediğin toplumdan biraz uzak olur..yaşar,,sevinir,acılanır,biraz fil dişi kulesinde yalnız yaşar..sonra bunlar bünyede besteye ve şarkı sözüne dönüşür ...ama maaşallah hayran kisvesi giymiş bir sürü kompleksleri ve sorunları olan insanlar,,ay çok az,,ay çok fazla,ay çok alaturka,ay çok mekanik,ay çok bilmem ne,ay da ay..yahu sen müzik dinleyicisisin,,o kadar...eğer tarkanın şu zamanda hissettikleri bunlar olmasaydı,bu şarkılar olmazdı..demek bunları hissediyor ve bun lar ortaya çıkıyor..eee..şimdi beğenilmemesi zannediyomusunuz ki sadece şarkılara gidiyor...yooo..tarkanın bilinçaltına giden mesaj şu oluyor..."senin şarkıalrın kötü oldu,çünkü hissettiklerin yanlış" eeee elinde olsa zaten bazı şeyleri kimse hissetmek istemez...ben benzerlikler kurdum şarkılarla kendi aramda..karmayı beklemiyorum,istemiyorumda...beklentilerim farklı oluyor..çünkü aslında beklentilerim,kendi yapmak istediklerim..bunları kimsenin üzerinden yaşamak istemem...yapsam bile bu sağlıksız bir davranış..tarkana başarılardan daha çok,hayırlı ömürler diliyorum,iç yaralarının sarılmasını,daha hayırlısını diliyorum allahtan,,allahtan tarkan için ancak ALLAHI dileyebiliyorum...herkesin de kandili mübare olsun....ayda yılda bi arayın ara sıra ;)

Buzlukahve
26-07-10, 15:02
vavvvv yeni kalktım uykulu uykulu süper oldu hemen dinliyorum

sobraveheart
26-07-10, 15:05
acımayacak tarkana yakışan bir parça değil yahu.

HakanÇelik
26-07-10, 15:06
Kayıp'ın mükemmel olmasını bekliyordum da bu kadar mükemmel ötesi olacağı hiç aklıma gelmemişti. Tutmayın ağlayasım var.

:6::6::6::6:

eskalen
26-07-10, 15:06
En sonunda somut bir gosterge gorduk...Cok sukur...ALbum 29 Temmuz'da cikiyor...Harbiye konserlerinde bu yeni sarkilar pek ezberlenmez...Lansman gibi bir sey olacak Harbiye...

- Sarkilarin demolarini dinleyince pek genel bir kaniya varamiyorsun...Benim ilk olarak merak ettigim cikis parcasi hangisi olacak? Acaba Acimayacak mi?

- Gunay Coban'in sarkisi cok kaliteli bir is oldugu belliydi...Demosunu dinleyince bile sozleri vuruyor insani...Iletilerimzi cok susler :)

- Usta-Cirak sarkisindan haberimiz yoktu...Bir baskaldiri sarkisi gibi...Soz-Muzik kimin acaba?

- Album ciksin da genel degerlendirmeler olumlu-olumsuz belirir...Su an icin cok erken...Umarim sadece yaza degil birkac doneme damgasini vuracak bir album olmustur...

- Kalite bir album oldugu belli...Ki bu cok onemli...Yaz albumleri arasinda sizlere birkac kaliteli album sayabilirim...Gercekten ole..Gerilerinin hepsi "tuket-at" biciminde sarkilar....Bu yuzden gercekten kaliteli , ellere havaya duygusundan uzak, anlamsiz abidik kubudik sozlerden uzak sarkilar dinlemek istiyorum..Tarkan'da gec olsanda imdada yetisti artik...

- Albumu, sarkilari dusunsek de Tarkan "Turkiye Turnesi" yapacak mi acaba? Cunku bir de Ramazan'da geliyor...Nasil ayarlanacak? Merak ediyorum...Gerci Agustos'ta tatil beldelerinde Tarkan'in konseri olacak ama o belli bir zumreye ait..."Tabana yaymak icin" halk konserleri, turne sart...Ki biliyordur da Tarkan....Bu hangi arada olacak kim bilir? Eh tabii bunun icinde "Sponsor" da lazim olacak!

- Site trafigimizi Tarkan haberlerimiz artik cok yogun olacak :) Hayirli bir album olsun...Herkesin kendinden, hayatindan bir seyler buldugu bir Tarkan albumu olsun...Bol konserlerli bir sene olsun. Umarim herkesin begendigi bol satisli bir album icin Tarkan icin...

haskimm
26-07-10, 15:07
acımayacak tarkana yakışan bir parça değil yahu. arkadasım sabahtan berii nedir sendeki bu negatiflik o olmamış bu olmamaış dınledın mıde sarkının tamamı bu kadar nettt olamamış dıe bılıosun

ece**
26-07-10, 15:07
ben bayıldım fakat albümü tam dinlemeli.tarkan şarkıları bunlar demlenmeli her zmaan ki gibi :) bi karma daha oldumu ? önemi yok olsun olmasın buda farklı bi tat :)

sobraveheart
26-07-10, 15:10
arkadasım sabahtan berii nedir sendeki bu negatiflik o olmamış bu olmamaış dınledın mıde sarkının tamamı bu kadar nettt olamamış dıe bılıosun

beğenmediğimiz şeye beğendim diyecek halimiz yok herhalde.'gel gel acımayacak' demet akalınvari şarkıcılara gider bence

RaSKaS
26-07-10, 15:10
Henüz demoyu dinleyip olmamış diyenleri anlayamıyorum. Bence karar vermek için henüz çok erken.İlk dinleyişimde Adımı Kalbine Yaz ve Sen Çoktan Gitmişsin parçalarını beğendim. Albümün en çok beklediğim şarkısı olan Kayıp ise galiba albümün en güzel parçası olacak :) . Sevdanın Son Vuruşunun diğer versiyonları da gayet güzel.

haskimm
26-07-10, 15:12
beğenmediğimiz şeye beğendim diyecek halimiz yok herhalde.'gel gel acımayacak' demet akalınvari şarkıcılara gider bence
hhaaaaaaaaa sen 15 sanıyelık demoyla anladın bunu tebrık ederım. ne kadar ucuzmuş 3 seneyi harcamak

bounce
ben karar verdim.. OLMUŞ!
Tarkan gel artık acımayacak:)
özlemişim kendisini. daha sonra yine yazacağım ama şimdilik bu kadar yeterli.

gizem-akkaş
kayıp çok güzele benzioo diğerleride dinlendikçe güzel olucaktır tipik Tarkan tarzı bence dinlendikçe güzelleşicek şarkılar

sobraveheart
26-07-10, 15:15
hhaaaaaaaaa sen 15 sanıyelık demoyla anladın bunu tebrık ederım. ne kadar ucuzmuş 3 seneyi harcamak
ya şarkı güzeldir belki dinlendikçe güzelleşiyor tarkanın şarkıları tamam da bu söz bence tarkanlık bir söz değil sezen aksunun oğlundan niye şarkı alır hayret valla

physics
26-07-10, 15:15

katılıyorum

haskimm
26-07-10, 15:18
ya şarkı güzeldir belki dinlendikçe güzelleşiyor tarkanın şarkıları tamam da bu söz bence tarkanlık bir söz değil sezen aksunun oğlundan niye şarkı alır hayret valla
tarkanın artık yaş tahtaya basma ihtimali yok en ince detayına kadar düşünerek yapmıştr albümünü o yuzden acele etmeyın derim bu tarz yorumlar için

berkan
26-07-10, 15:19
admı kalbime yaz tüylrimi diken diken etti =) çok hoşşş çok güzel . ben demoları çok begendim girip girip dinliorum siteye =) begenmeyen arkadaslar dinledikce yine mahcubiyetlerini yazıcaklar buraya =) saygılar.

Buzlukahve
26-07-10, 15:19
ya biraz hayal kırıklığımı yaşadım ne:( albümde tek sevdanın son vuruşu hit gibi :( daha farklı bir albüm bekliyordum ne yalan söylim off ya hani sevdanın son vuruşunu değişik versiyonun çok değişik gırtlakla sölemişti OBENBUDAK yalanı tabi ne bilim daha farklı bekliyordum ama içinden hit bi şarkı çıkaramadım 4 5 defa dinliyorum :(

gokhantevetoglu
26-07-10, 15:20
tarkan abının yaptıgı sarkılar herzaman boyle olmuyor mu ılk basta dınleyenler bu nasıl bı sarkı ya dıyolar ıste tarkan bıttı ama sonra dınledıkce vayy ne sarkı yapmıs yahu gercekten guzel sarkı dıyolar o yuzden 20 sanıyelık demolarla hıcbısı anlayamazsınız kı sarkılar saglam yapılmıs he ıclerınde begenılmıcek sarkı olmıcak mı tabıkı de olacak ama ılk once albumun cıkmasını beklıcez sonra sarkıları dınlıcez ve kararlarımızı acıklıcaz sızce de ole degıl mı arkadaslar...
benım sahsı fıkrıme gelınce demoda olsa sarkıları begendım emegı gecen herkese tesekkur edıyorum ...

haskimm
26-07-10, 15:22
tarkan abının yaptıgı sarkılar herzaman boyle olmuyor mu ılk basta dınleyenler bu nasıl bı sarkı ya dıyolar ıste tarkan bıttı ama sonra dınledıkce vayy ne sarkı yapmıs yahu gercekten guzel sarkı dıyolar o yuzden 20 sanıyelık demolarla hıcbısı anlayamazsınız kı sarkılar saglam yapılmıs he ıclerınde begenılmıcek sarkı olmıcak mı tabıkı de olacak ama ılk once albumun cıkmasını beklıcez sonra sarkıları dınlıcez ve kararlarımızı acıklıcaz sızce de ole degıl mı arkadaslar...
benım sahsı fıkrıme gelınce demoda olsa sarkıları begendım emegı gecen herkese tesekkur edıyorum ...
kartılıorum sana

ece**
KAYIP...beni çok parçalayacak eminim .demosunda bile can ewimden wurdu :) yılın slowu belli oldu :)

badboyserkan
1- Tarkanin Isim Olmaz sarkisi Serdar Ortacin Isim Olmaz diye yeni albumdede sarkisi var Magazin polemigi dogabilir.
2- Sarkilar demlene demlene yavas yavas oturacaktir.
3- Albumun ismi olan Adimi kalbine yaz alaturka ritmin hareketli ogelerini tasiyor. Fasillarda birebir sarki olacagina umuyorum.
4- Tarkanin Op Op sarkisi Yeni Simarik Sarkisi olarak gundeme gelebilir.
5-Kayip sarkisi guclu slow sarki olarak goze carpacak.

sobraveheart
26-07-10, 15:24
tarkanın artık yaş tahtaya basma ihtimali yok en ince detayına kadar düşünerek yapmıştr albümünü o yuzden acele etmeyın derim bu tarz yorumlar için

eleştirmek gerçeği değiştirmeyecek ki türkiyede tarkandan daha iyi pop sanatçısı yok ve olmayacak bu kesin.ama ne bilim insan hep bir KARMA arıyor

TARQANIM
26-07-10, 15:28
acimayacak uslu bi sarkiya benziyor ilk baslarda sonra enerjik ve cilginlasiyor gibi:10:

haskimm
26-07-10, 15:29
eleştirmek gerçeği değiştirmeyecek ki türkiyede tarkandan daha iyi pop sanatçısı yok ve olmayacak bu kesin.ama ne bilim insan hep bir KARMA arıyor

eminim kiiii bu ''Adımı kalbine yaz'' albümü tarkanın en çoook beğenılen albumu olucak. tarkanın diğer albumleri çıktığında ''adımı kalbıne yaz'' tarzı biii albüm beklıoduk diyceksiniz vee beeğenmiyceksinizz bu kadar eminim

Buzlukahve
26-07-10, 15:30
1- Tarkanin Isim Olmaz sarkisi Serdar Ortacin Isim Olmaz diye yeni albumdede sarkisi var Magazin polemigi dogabilir.
2- Sarkilar demlene demlene yavas yavas oturacaktir.
3- Albumun ismi olan Adimi kalbine yaz alaturka ritmin hareketli ogelerini tasiyor. Fasillarda birebir sarki olacagina umuyorum.
4- Tarkanin Op Op sarkisi Yeni Simarik Sarkisi olarak gundeme gelebilir.
5-Kayip sarkisi guclu slow sarki olarak goze carpacak.

o nakaratla asla şımarık olamaz (şımarık) bambaşkaydı metina rolat ın adem hava şarksıını dinle melodisi aynı şimdi dikkatimi çekti kesin metin arolat bu şarkıyı dinleyip kopya çekmiş olabilir:) ayrıca karma ve şımarık albümü dinledikçe güzelleşen albümler değildi yapmayın gerçekçi olun biraz o albümleri alıp dinlemeye başladıgınız zaman sevdik hepimiz bütün şarkılarını o yüzden dinledikçe güzelleşiyor lafını kabul etmiyorum ( bu tarkan için geçerli değil bütün sanatçıların şarkılarını çok dinlersen ilerde sevmeye başlarsın objektif olun lütfen serdar ortaç ıda beğenmedim kara kedi albümünü ama dinledikçe hoşuma gitmeye başladı bunun gibi bişey bana kızanlar olabilir ama herkes herkese saygı duymak zorunda benim fikirlerim bu çok daha enerjik şarkılar beklerdim çok etkilenmedim üzüldüm biraz içim buruk bu kadar bekledik ertelenmeler felan sevdanın son vuruşu ilk çıktı herkes sevdi demlenmedi yani bu böyle bişey

DaLy
26-07-10, 15:32
Şimdilik favorim -Öp-..Sen çoktan gitmişsin de baya hoşuma gitti..Öyle ya da böyle sonunda dinledik ya bu bile yeter..=)

haskimm
26-07-10, 15:33
eminim kiiii bu ''Adımı kalbine yaz'' albümü tarkanın en çoook beğenılen albumu olucak. tarkanın diğer albumleri çıktığında ''adımı kalbıne yaz'' tarzı biii albüm beklıoduk diyceksiniz vee beeğenmiyceksinizz bu kadar eminim

HakanÇelik
26-07-10, 15:34
Albümü Esenshop.com'dan hem dinleyebilir hem de ön sipariş edebilirsiniz.

http://www.esenshop.com/detail.aspx?id=59998

http://www.esenshop.com/upload/big/48628697407056253.jpg

pembe_cin
26-07-10, 15:37
ben tarkan şarkılarını ilk dinlediyimde hep bi hayal kırıklığı olur ama dinledikçe severim sevdikçe hayran kalır hayran kaldıkça ona daha çok bayılırım
yemin ediyorum şu an sevdanın son vuruşunu kim dinliyorsa bayraklı sallanıyor

gülcan
26-07-10, 15:37
Albümü Esenshop.com'dan hem dinleyebilir hem de ön sipariş edebilirsiniz.

http://www.esenshop.com/upload/big/48628697407056253.jpg

sağol ama o gün albümü gidip kendi ellerimle alıcam:)
29 temmuz perşembe...

bounce
26-07-10, 15:41
şu albüm çıksın da hemen alalım... artık arabada kullanabiliyorum..vitesi artık 3 e geçirebiliyorum... Adımı kalbine yaz'ı son sesle çalacağım...
Tarkan diyor ya şarkıda ''geç oldu temiz oldu'' harbi öyle oldu be Tarkan... ayrıca çok güzel sözler var.. çok kız tavlayacağız sayesinde... Hoşgeldin Tarkan..
sen geldin artık başkasıyla işimiz olmaz.

dilay
26-07-10, 15:46
Tek kelimeyle süper olmuş, ağzina sağlik Tarkanim. Her zamanki gibi dilli düdükler çikacak sen onlari boşveeeeeeeeeerrrr...
Emeğine sağlik bitanem bravo :22: :29:

Zaza
26-07-10, 15:52
Ilk dinledigimde, yalan yok, begenmedim..
Ama dinledikce, HARIKAAAAAA diyorum !
Super bir album olmus, hit yok diyenlerede : öp bence mukemmel bir hit olacaktir !! Hem bana göre bu demo da gerçek nakarati yok bu sarkinin =)
Adimi kalbine yaz mukemmel olmus !!
Gerisini konusmama gerek yok, hepsi super !!

haskimm
26-07-10, 15:53
demolarında nakaratlarını vermemişler bence

denizarya
26-07-10, 15:55
sonunda sonunda dineledik yaw...favorim acimicak...adimi kalbine yaz..isim olmaz

smh
26-07-10, 15:58
keske ask dansı ıle usudum olsaydı 10 parça olurdu tam olurdu ah be tarkan

Sevgi_Kelebeği
26-07-10, 15:58
Tarkan bu albümü ile artık bitme noktasına yaklaştı. Biraz daha hit can alıcı şarkılar nerede? Sevdanın son vuruşu haricinde hiç bir özelliği olmayan şarkılarla dolu bir albüm. Yazık

DaLy
26-07-10, 16:03
Tarkan bu albümü ile artık bitme noktasına yaklaştı. Biraz daha hit can alıcı şarkılar nerede? Sevdanın son vuruşu haricinde hiç bir özelliği olmayan şarkılarla dolu bir albüm. Yazık
Asıl sadece ve sadece demoları dinleyip sen ve senin gibi acımasızca eleştiriler yapanlara yazık.

lotte
26-07-10, 16:03
Kayıp, adımı kalbine yaz, usta-çırak favorilerim...

acımayacak... sevemedim..hatta abartıp gıcık oldum şarkıya diyebilirim.. gel gel acımayacak kısmı... cık cık olmamış..

öp... kararsızım bunda tamamını dinleyene kadar yorumsuz..

birde ilk dinleyişte bi şaşkınlık olmadı değil bende de.. düşüncem baya negatifti.. birkaç dinleyişte yumuşadım diyebilirm..ama herkeste aynı şey olucak diye bi kaide yok..o yüzden eleştirenleride yargılarken abartmasak..

son olarak;
ayda yılda bir olsa da muhakkak ara...azıcık zamanından ayırda... öldün mü kaldın mı diye sor ara sıra .. bayıldım...bayıldım.. şu an ki ruh halime de uyduğu için belki de fenaaaa

eLiF
26-07-10, 16:05
Bence bütün şarkılar hit :) Çok çok beğendim.. Tabi ki ilk dinlşeyişte noluyoruz dedim; Sevdanın son vuruşuyla kıyasladım.. Bana bütün şarkıların tarzları farklı gibi geldi hepsi bambaşka. Öp'ün "Geç oldu temiz olsu geçmişim KARMAsı" sözü dikkatımi çekti. Bi gönderme olabilir :)
Bir çok arkadaşın dediği gibi demoları dinleyip kötülemek hiç hoş değil. Yani Tarkandan bahsediyoruz; nasıl bir albümü çöpe atılabilir ki.. Herkesin kendi fikri diyip işin işinden sıyrılmamalı insanlar.. Bir çok insan olumsuz yönlendiriliyor. Bana göre bu albüm sadece yazın dinlenip kenara bırakılmayacak, kış aylarında da şarkılar dillerden düşmeyecek. Hayırlı olur inş. Muhteşem bi dönüş oldu, tebrikler Tarkan.

sobraveheart
26-07-10, 16:06
tarkan
1)saçını uzatmalı 2001 deki gibi
2)dişlerini beğenmedim niye yeniletti tekrar anlamadım da eski haline getirmeli
3)maalesef nazan öncelden şarkı almalı.hüp ve duduyu arar olduk.

**MegaStarkan**
26-07-10, 16:10
sobraveheart sürekli bu konuya elestirilerini yazma bir mesajda yaz yazicagini, birakta baskalari elestirsin. Dikkat cekmeye calismayin.

sobraveheart
26-07-10, 16:12
sobraveheart sürekli bu konuya elestirilerini yazma bir mesajda yaz yazicagini, birakta baskalari elestirsin. Dikkat cekmeye calismayin.

allah allah senin dikkatini birtek ben mi çektim.ne yazdım da rahatsız oldun.herkes defalarca yazıyor

HakanÇelik
26-07-10, 16:14
tarkan

Sırf Tarkan'ı eleştirmek adına üye olmuşa benziyosun. Senin nazarında burada bilinçsizce eleştiri yapan herkese söylüyorum. Sırf dikkat çekmek adına kusura bakmayın ama kimseye üç yıllık bir albümün karalanması imkanını vermem. Eleştirinin de bir adabı var. Buna uyun lütfen.

sobraveheart
26-07-10, 16:16
Sırf Tarkan'ı eleştirmek adına üye olmuşa benziyosun. Senin nazarında burada bilinçsizce eleştiri yapan herkese söylüyorum. Sırf dikkat çekmek adına kusura bakmayın ama kimseye üç yıllık bir albümün karalanması imkanını vermem. Eleştirinin de bir adabı var. Buna uyun lütfen.
yazdıklarımın hepsi yapıcı eleştirilerdir

bounce
26-07-10, 16:16
tarkan

hüp ve duduyu arıyorsan Hüp ve Dudu'yu dinle!!!

sobraveheart
26-07-10, 16:18
yok yani kişisel fikirlerimizi yazamayacaksak üyeliğin ne anlamı var.silin de kurtulun bari o zaman

eLiF
26-07-10, 16:20
Bence de eski şarkılarını arayanlar eskileri dinlesin. Hem Tarkan yeni bişeyler yapmalı kendini tekrarlamamalı diyoruz sonra da ondan karma gibi bir albüm şımarık kuzu zuzu gibi şarkılar bekliyoruz önce ne istediğimize karar verelim sonra eleştirelim

bounce
26-07-10, 16:21
bi de bu var tabiii... hemen silin tripleri... neyse buna ben değilde yönetimdeki arkdaşlarımız cevap versin

**MegaStarkan**
26-07-10, 16:22
16 mesajin 11'i bu konuda sirf elestiri olunca hem dikkat cekiyor hemde kisisel elestiriyi geciyor.

Konuya geri dönelim, sarkilar hakkinda yorum yapalim lütfen.

denizarya
26-07-10, 16:23
karma albümü de kuzu kuzu ya klib cektik ten sonra hit oldu...bekleyin bir yaa....cok güzel sarkilar...ama keske 15 sarkilik olsa..doyamadim

bbbeats
26-07-10, 16:23

puahah..ne guzelde soyledin bunu..Hup ve Duduyu ariyorsu bende var mesala...:)

sobraveheart
26-07-10, 16:26

haklısın 'gel gel acımayacak' gibi tarkana yakışmayan serdar ortaç,demet akalınvari şarkıyı dinleyeceğime onları dinlerim daha iyi.

djan
26-07-10, 16:42
Usta - Cirak gercekten tam zamanin sarkisi diye dusunuyorum arkadaslar.Sound daha evrensel daha bi Tarkan olmus gibi siz ne dersiniz??:)

CanK
26-07-10, 16:42
Bu kadar emeğin ve geçen sürenin ardından 30 saniye dinlediğim parça parça şarkılar için tarkanı eleştirecek hakkı kendimde görmüyorum her zaman olduğu gibi tarkana sonsuz güveniyorum şimdiden biliyorum ki ben dahil tüm sevenler albüm çıkınca bütün şarkıları tekrar tekrar dinleyecektir yılın albümü olacağına eminim.

love_speak
26-07-10, 16:44
arkadaşlar daha demo olduğundan hiç bişey anlamayız.hele bi albüm çıksın bakalım o zaman yorumlarımız nasıl olcak.çünki sadece sevdanın son vuruşu şarkısını full dinledik ve diğerleri 20 sn dinledik ve pek bişey anlamadık açık söyleyim.hele bi çıksın bakın görün tarkan 2 SENE DURAN TİTİZ Bİ İNSAN VE BU ALBÜM BOŞA ÇIKMAZ KESİNLİKE BOMBA ETKİSİ YARATACAK. . .

cansu06
26-07-10, 16:52
''işim olmaz ve adımı kalbine yaz'' söylüycek söz bulamıyorum
karmayıda geride bırakıcak bi albüm

omerb
26-07-10, 16:54
ben de albümün ii olcağına inanıyorum ama tabi albüm çıkmadan da kesin bi sey konuşmak yersiz yine de demo haliyle bile usta-çırak şarkısı ben çok etkiledi albümün tamamını dinlemek için şimdiden sabırsızlanıyorum ama şunu da söliim tarkan ii ki albümü 16 temmuzda çıkartmadı bu sayede usta-çırak gibi türkiye için farklı bi sounda sahip ritmik bi şarkı dinleme sansı buldum:D

djan
26-07-10, 16:57
ben de albümün ii olcağına inanıyorum ama tabi albüm çıkmadan da kesin bi sey konuşmak yersiz yine de demo haliyle bile usta-çırak şarkısı ben çok etkiledi albümün tamamını dinlemek için şimdiden sabırsızlanıyorum ama şunu da söliim tarkan ii ki albümü 16 temmuzda çıkartmadı bu sayede usta-çırak gibi türkiye için farklı bi sounda sahip ritmik bi şarkı dinleme sansı buldum:D

Bu arada hos geldin!!! Usta Cirak konusunda sana katiliyorum Turkiye icin farkli ama genel dunya soundlarina uygun bi duzenleme olmus..Cok tuttum bu parcayi..

djan
26-07-10, 17:09
Arkadaslar bi sey fark ettim Sen Coktan Gitmissin sarkisinin gitar nakaratlari Come Closer a cok benziyor.

cagatayoz
26-07-10, 17:16
Demosu bunlarsa aslı kimbilir nasıldır...Sen Çoktan Gitmişsin hariç hepsi başlı başına birer hit. Çok beğendim.

asd1234
26-07-10, 17:19
Kayıp mükemmel..diğerlerini de şimdi dinliyorum,öyle bi heyecanlandım ki o kadar olur :) albümü dmcden sipariş edebilseydik keşke şimdiden.

hekim24
26-07-10, 17:26
tarkanin albümünü begenmeyenlere tek sunu söylüyorum ADIMI KALBINE YAZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ MANYAK BI SARKI HELE HELE REMIXI SÜPER SÜPER SÜPER TEK BU SARKI YETTI BILE BANA

okantuzun
26-07-10, 17:26
bence gayet başarılı

sobraveheart
26-07-10, 17:31
eleştirsem bile dediğiniz gibi bunlar sadece demo.sanırım demlendikçe güzelleşecektir yine şarkılar.bu arada tarkanın bir albümüne 'kara gözler' şarkısını koyması lazım

Zaza
26-07-10, 17:31
Arkadaslar hangi sarki Yildiz Tilbe ye ait bilen varmi ?

Buzlukahve
26-07-10, 17:36
Arkadaslar hangi sarki Yildiz Tilbe ye ait bilen varmi ?

ahhh bende onu öğrenmek istiyorum sen çoktan gitmişsin veya usta çırak olabilir mi? yıldızıma en yakın bunlar gibi görünüyor

fantastic
26-07-10, 17:36
Çok vasat... çok arabesk... Metamorfoz albümünden bile kötü. Çok büyük hayal kırıklığına uğradım. Sanırım Tarkan artık bitti. Kabul etmek istemedim ama artık ben de kabul ediyorum malesef:(

Buzlukahve
26-07-10, 17:38
Çok vasat... çok arabesk... Metamorfoz albümünden bile kötü. Çok büyük hayal kırıklığına uğradım. Sanırım Tarkan artık bitti. Kabul etmek istemedim ama artık ben de kabul ediyorum malesef:(

ilk dinlemede anlayamazsın bikaç defa dinlemeni tavsiye ederim bende ilk dinlediğimde şaşırdım ama şimdi alıştım sürekli dinleyince tavsiyem dinle sen çoktan gitmişssin mesela

_trkn_
26-07-10, 17:42
haklısın 'gel gel acımayacak' gibi tarkana yakışmayan serdar ortaç,demet akalınvari şarkıyı dinleyeceğime onları dinlerim daha iyi.

Acımayacak şarkısında Ölürüm Sana gibi erotizm anlatılıyor,Tarkan'a yakışıyor bence.

Ama sen Tarkan yerine sıradan şarkıcıları dinlemeyi tercih edebilirsin!!!

Bence albüm mükemmel olmuş..

fantastic
26-07-10, 17:48
Ölürüm Sana gibi bir şarkı daha yapması çok zor! Ben piyasada dinleyecek kalitede bir şarkı bulamadığım için Tarkan'dan beklentim çok fazla. Piyasa kurtarsa kurtarsa Tarkan kurtarır yine. Şarkılar içinde Usta-Çırak en çok dikkatimi çeken oldu. Umarım dinledikçe fikrim değişir. Ama pek sanmıyorum.

goksenin
26-07-10, 17:50
01 - Sevdanın Son Vuruşu
Söz: Aysel Gürel Müzik: Tarkan
02 - Acımayacak
Söz - Müzik: Mithat Can Özer
03 - İşim Olmaz
Söz: Yıldız Tilbe Müzik: Tarkan
04 - Kayıp
Söz: Günay Çoban Müzik: Tarkan
05 - Öp
Söz: Sezen Aksu & Tarkan Müzik: Ozan Çolakoğlu & Tarkan
06 - Adımı Kalbine Yaz
Söz - Müzik: Tarkan
07 - Sen Çoktan Gitmişsin
Söz: Sezen Aksu Müzik: Ozan Çolakoğlu
08 - Usta-Çırak
Söz: Gülşah Tütüncü Müzik: Tarkan
09 - Acımayacak Gurcell Club Mix
10 - Adımı Kalbine Yaz Ozinga Club Mix
11 - Sevdanın Son Vuruş Suat Ateşdağlı Mix
12 - Öp Gurcell Club Mix
13 - Sevdanın Son Vuruşu Kivanch K Mix

Zaza
26-07-10, 17:55
tsk ederim, demek Isim olmaz Yildiz Tilbeden mis

**MegaStarkan**
26-07-10, 17:56
Isim olmaz Yildiz Tilbenin oldugunu tahmin etmistim. Biraz sade olmus sarki, ilk dinledigimde en zayif buldugum sarki idi ne yazik ki.

**MegaStarkan**
26-07-10, 18:01
yönetim yorumumu neden sildiniz, bumudur sizin eleştiri anlayışınız, sevmediğimiz bir yanını yazamayacak mıyız yaa, bu ne saygısızlıktır ya...

Yorumunuz 4cü sayfada duruyor, bilmeden konusmayin.

fantastic
26-07-10, 18:02
Usta-Çırak iyi şarkı... Diğer şarkılardan hemen ayrılıyor;)

BaRaN'Ca
26-07-10, 18:10
Selamlar arkadaşlar

Sevdanın son Vuruşu zaten müthiş bir şarkı
İşim Olmaz ve Kayıp ilk dinlemede dikkati çekiyor.
Diğerleri içinse şunu diyeyim

Adımı kalbime yaz şarkısı albüme isim olacak bir şarkı değil,ağır aksak bir şarkı ve remixini iyi ki koymuşlar dediğim bir şarkı.

Usta-Çırak kesinlikle beğenmedim.

Diğerlerini albümü aldığımda söyleyeceğim.

Ama bu albümünden çok tepki gelecek hatta Ayşe Özyılmazel'de bundan nasibini alacak

Sana Değer
26-07-10, 18:23
ben Acımayacak, Öp ve Usta-Çırak dışındaki şarkıları çok beğendim

Yakisikli89
26-07-10, 18:32
sen çoktan gitmişsin sarkısnda arkadan sezen aksu 'unun sesı mı gelıyodu bana mı öyle geldi ben yorum yapmak ıstemıyorm begenmıyorm sonra müptelası oluyorum hep böyle oldu=)

Kardesim aynen bende onu kendi kendime sordum. ikimizde öyle düsünyorsak öyledir :17::17:

pare pare
26-07-10, 18:34
Cok guzel sarkilar . . .

denizmavisi
26-07-10, 18:39
ben videoyu açamadığım için burdan dinledim

ilk yorumum adımı kalbine yaz ve acımıyacak önde gidiyor ama albümün tamamını dinlemem gerek yalnız şunu açıkca söyleyeceğim nerde eski Tarkan şarkıları...

trkntrkn89
26-07-10, 18:44
burda yazılanlarıda görünce eqer bi albüm başarılıysa her şarkının başka bi fanatiği olması lazım burda da bunu görüyoruz bence budur yani gelmiş geçmiş en iyi albüm özellikle öp,usta-çırak,acımıycak ve kayıp en iyi şarkılar ve albümü bu şarkılar sattıracak ben 1 milyonu geçebilir diye düşünüyorum metamorfoz 826 bin sattıysa bunun baya bi satması lazım ama herkesi gözünden kaçmış ama öp remix süper ötesi bu gece nin yeni versiyonu gibi ben çok ümitliyim yeterki tarkan çıkış şarkısını öp seçsin ve klibi çoook özel ve güzel çekmeli...

karma_elcin
26-07-10, 18:45
usta çırak harika, hepsi harika gerçi super yaa :17:
sen çoktan gitmişsin cok içli bi şarkı :..(:29:

sinemis
26-07-10, 19:14
demoda olsa sarkıların hepsini cok cok cok begendimm, bence bekledigimize degdii:)))))

CanK
26-07-10, 19:23
Eleştiri her zaman olacaktır ancak adil olan albüm çıktıktan sonradır..(:

schumaer
26-07-10, 19:23
usta - çırak diyorum başka bişey demiyorum,türk pop müziğine yeniden yön vercek bi şarkıya benziyo,şarkıyı dinlerken sevgilimi arayasım geliyo dayanamıyorum :D:D:D

OokanN
26-07-10, 19:51
Hepsi birbirinden güzel ;)

denizmavisi
26-07-10, 20:05
demoları defalarca dinledim şimdilik favorilerim

adımı kalbine yaz(süper ötesi)

acımıcak

işim olmaz

kayıp

jetaime
26-07-10, 20:13
Sarkilar cok guzel ama ne kadar kisa yaaa
butun sarkilar super favorim yok hepsi guzel
bir daha soylecem ama bizim eski tarkan geri geliyo

seco39
26-07-10, 21:04
adımı kalbime yaz nedir öyle süper ötesi favorilerimden...
Öp ve Usta çırakta kıskandırır...
Acımıycak sallar...
Bomba bi albüm olmuş

pınar
26-07-10, 21:18
bence oldu bu sefer ben en azından metamorfozda yaşadığım hayal kırklığını yaşamadım.. tarkanımın sesi bile duymak çok güzel bence işim olmaz haricinde basit bi şarkı yok içinde albümünn

Ganador
26-07-10, 21:24
Sen coktan gitmişsin sarkısında back vokalde Sezen aksu mu var banamı oyle geldi?

Album guzel olmus tam dinlemek lazım yinede.
Tek favorim Adimi kalbine yaz özellikle remixi bomba!!

besnihkm
26-07-10, 21:35
ve tarkan efsanesi bitmiştir... ben gittim, buraya kadarmış.

ozkan1907
26-07-10, 21:37
bencede çıkış şarkısı kesinlikle adımı kalbine yaz ozinga mix olmalıdır muhtemelende öle olacaktır bu arada çarşamba günü tüm ulusal radyolarda adımı kalbine yaz ozinga mix i dinleyebilirsiniz arkadaşlar ;)

ozkan1907
26-07-10, 21:49

güle gülee mümkünse bi daha yolun düşmesin

TorNadO
26-07-10, 21:54
Bazı arkadaşlar özellikle tahrik ederek konuşuyorlar ama şu albüm satışları sizin destek verdikleriniz her kimse 2 katından fazla satacak boş insanlar,bomboş insanlar.

sally
26-07-10, 21:59
Süper olmus

nedjohnlansen
26-07-10, 22:04
çıkış parçası adımı kalbine yaz olmasın bence. gerçi öyle olacaktı açıklanmıştı ama öp, acımayacak daha bir çıkış parçaları gibiler...

brutalboy
26-07-10, 22:07
ellerine sağlık Tarkan'ım yine döktürmüşsün,dinledikçe daha da güzelleşecek.İyi ki varsın,hayat senin şarkılarınla daha güzel...

http://i1007.hizliresim.com/2010/7/26/4140.jpg

xurush'nine
26-07-10, 22:09
Giderken bari 4 yilda bulundugun fan sitesinde yazdigin 4 yorumu da al ki tam olsun..

caspian
26-07-10, 22:13
tek kelimeyle olağanüstü bir albüm...
çıkış şarkısı kesinlikle çok iyi seçilmiş...
"adımı kalbine yaz" inanılmaz güzel bir parça olmuş...
hareketlilerden ise "usta-çırak" devrim yaratacak bence(demo'su böyleyse orjinali uçuracak...kesin)...amerika listelerine bile girecek kadar iyi...
albümle ilgili sürekli şüphelerim vardı...ama şu an hepsi uçtu gitti...
(geç de olsa) bize bu mutluluğu yaşattığın için teşekkürler TARKAN...:)

cellat
26-07-10, 22:18
ey kendini tarkan hayranı sanan tarkan ın şakşakçıları! ey tarkan ı kendine ilah eden kuzu ordusu! siz bunlara şarkı mı diyorsunuz? ordan burdan topla 3-5 şarkıyı, söz desen hikaye müzik desen hikaye, aklı 5 karış havada olan, ne müziği yapsa alacak olan kekolara kakıt. tarkan ın kaç yıldır yaptığı bu. böyle giderse de sizler akıllanana kadar bu kafayla devam edecek. kulaklarınızı açın, at gözlüklerinizi çıkarın da biraz da çevrenize bakın. yerden yere vurduğunuz serdar ortaç piyasanın en iyi şarkılarını yapmış yine. az buz da değil. dolu dolu bir albüm çıkartmış. doğal olarak serdar ın poşet şarkısı ttnetmuzik te hak ettiği yeri almış. tarkan ın sevdanın son vuruşu şarkısı mı? sormayın gitsin. listenin sonlarında. listede uzun süre kalması da çok zor. tarkan ın kariyeri buraya kadarmış. bu saatten sonra tarkan türk sanat müziği okusun. eski şarkılardan öteye gitmesin. tarkan bitmiştir. benden bu kadar.

speranza
26-07-10, 22:28
şu cellat denilen antitarkanci arkadaşi site yönetiminden bloke etmesini rica ediyorum.akrep misin delikanli?

xurush'nine
26-07-10, 22:29
ey kendini tarkan hayranı sanan tarkan ın şakşakçıları! ey tarkan ı kendine ilah eden kuzu ordusu! siz bunlara şarkı mı diyorsunuz? ordan burdan topla 3-5 şarkıyı, söz desen hikaye müzik desen hikaye, aklı 5 karış havada olan, ne müziği yapsa alacak olan kekolara kakıt. tarkan ın kaç yıldır yaptığı bu. böyle giderse de sizler akıllanana kadar bu kafayla devam edecek. kulaklarınızı açın, at gözlüklerinizi çıkarın da biraz da çevrenize bakın. yerden yere vurduğunuz serdar ortaç piyasanın en iyi şarkılarını yapmış yine. az buz da değil. dolu dolu bir albüm çıkartmış. doğal olarak serdar ın poşet şarkısı ttnetmuzik te hak ettiği yeri almış. tarkan ın sevdanın son vuruşu şarkısı mı? sormayın gitsin. listenin sonlarında. listede uzun süre kalması da çok zor. tarkan ın kariyeri buraya kadarmış. bu saatten sonra tarkan türk sanat müziği okusun. eski şarkılardan öteye gitmesin. tarkan bitmiştir. benden bu kadar.

Cellat arkadas sen sus ya hic bir sey soyleme,sen sus ta bir az melekler konussun.. Geldigin gibi bu ne cellatlik ya?!

fatihvefatih
26-07-10, 22:30

tamam mı rahatladıysan bir zahmet çek git, çünkü diyecek başka sözün kalmamış anlaşılan!! demoları dinleyip beğenmedim diyen Trakan bitmiştir diyen olsa olsa serdar ortaç veya demet akalın hayranıdır ve inadına buraya bu yorumları yazıyodur, hadi çek git artık!!

BaRaN'Ca
26-07-10, 22:33
Yahu albüm ilk dinleyişte sarmayabilir bu normalde Tarkan bitmiştir felan ne demek oluyor?
Ayrıca Serdar Ortaç'ı Tarkanla kıyaslayan "angutlara" diyeceğim ise:Tarkan'a resmen hakaret ediyorsunuz.Serdarın şarkıları "dım tıs dım tıs" birbirinin aynısı meklodik olarak ve ayrıca Serdar ses olarak Tarkan'ın yanından bırakın 10 km ötesinden geçemez.

xurush'nine
26-07-10, 22:35
akrep misin delikanli?
Hayir degil.. Degil de ama cella'ttir yargisiz infaz yapiyor tarife gore..Anliyicagimiz nick'inin hakkini veriyor..

_trkn_
26-07-10, 22:36

Aslında senin gibi birine yorum yapmaya bile değmez ama..

Sevdanın Son Vuruşu uzun süre listelerde bir numara oldu!
yalan konuşma,herkes gerçeği biliyor zaten.

'serdar ortaç piyasanın en iyi şarkılarını yapmış' demişsin de o zaten piyasa şarkılar yaptığı için tutuluyor yoksa sözleri çok uyduruk! 'seni atacağım poşete yazık,bir sigara yakacağım ateşe yazık' diye şarkı mı olur ya ?

Müzik kulağın olmadığı için Tarkan'ı beğenmiyorsun..

**MegaStarkan**
26-07-10, 22:41
Üyenin artik size cevap yazamayacagi icin yazisini da dikkate almaniz anlamsiz. Forumun sohbet kutusunda yapmis oldugu gereksiz cikislar yüzünden süresiz uzaklastirilmistir. Konuya geri dönelim.

Tesekkürler
TarkanColl FanClub | Kenan I.

cafer
26-07-10, 22:59
İşim olmaz harika bence favorim.ilk duyduğumda işte bu dedim

arau
26-07-10, 23:21
ben sabırsızlıkla cumartesiyi bekliyorum akustik versiyonlarını dinlemek için. çok çok çok beğendim. artık demlenmişsin tarkan olgun bir sanatçısın.tabi köşe başında kızlara laf atan genç adam modunda olmayacaksın o yüzden hepsi seninmi şımarık gibi şarkılar yok ( onlar da güzeldi ayrı) o yüzden derin sözler söylüyorsun artık. ben bu tarkanı'da sevdim hemde çok.ayrıca beğenmediğini söyleyen arkadaşların beğenmedikleri bir albüm için düzünelerce mesaj atmasına gerek yok bir defada anlayabiliyoruz. bu kadar yorulmayın çıkın forumdan beğendiğiniz albümleri dinleyin.

speranza
26-07-10, 23:39
Işim olmaz in dişindaki parçalarin önü açik ..ciddi söylüyorum...işim olmaz da bi basitlik sezinledim...diğerleri farkli ve iddiali duruyor...özellikle öp-acimiycak hareket akitiyor...hadi hayirli olsun bu albüm...

kkirkyildiz
26-07-10, 23:50
bu şarkılar nedir ya inanamıorum metomerfozu arıycaz sanırım:((

TRKN_NB
26-07-10, 23:54
noluyor sizlere anladım siz değilmiydin tarkan tarkan diye çıldıran. tarih ertelenince isyan eden. pop müziğinin mega starı tarkan diyenler siz değilmiydiniz. noldu şimdi. neden bu sitemler neresini beğenmediniz albümümün. ya eski tarzda şarkılar olmaz. ya adam size ne yapsa yaranamıyor. kuzu kuzu dedi sevdiniz dudu dudu sevdiniz ama hep eleştirdiniz. yok ikileme yok tekerleme. alın işte size süper albüm. herkesi memnun etmek zorundada değil tarkan. ama kızdığım şey kötüleyeceksen hayranlık duyma. tamam eleştirebilirsin doğaldır. ama kimisi yazmış hayal kırıklığı. asıl hayal kırıklığı senin bu sitede yorum yapıyor olman. tarkan arabeskte söyler türküde söyler popta söyler kendi tercihi. önemli olan müzik kalitesi ve yorum. kayıp şarkısı ve adımı kalbine yaz 2.vers süper anında kanım kaynadı. diğerlerinde tarzını farklı buldum ama değişim güzel olmuş.

kkirkyildiz
26-07-10, 23:55
serdara benzeten arkadaşlar olmuş sanırım o kadar deil yani tarkan sonuçta aynı bestenin üzerine bin tane söz yapmış adamla kıyaslamayalım bari

anakha26
27-07-10, 00:04
Bir kaç gündür foruma giremiyordum. şimdi bakıyorum da site gerçekten de sabote edilmiş bir süre :):) Bir kaç kendini bilmez ilk yorumlarını resmen küfreder gibi yapmışlar... Bunlar amaçlı hareketler arkadaşlar... Ciddiye almaya hiç gerek yok...Geldikleri gibi giderler.. Albüm ilk gün satışı onların fan oldukları sanatçıların bir senelik satışından fazla olunca hepsi susar.. kuyruklarını sıkıştırırlar bacaklarının arasına....
Ben şu an çok keyifliyim ve bu keyfimi kimse bozamaz ::):):)

Şarkılara gelince... Daha demolarında hepsi birbirinden farklı şeyler hissettirdi bana... Sattlerdir kulağımda dönüyor demolar. Şimdiden TARKAN'ın geri dönüşünün muhteşem olacağını hissediyorum....

KRALIN DÖNÜŞÜ hepimize hayırlı olsun.... :)

TRKN_NB
27-07-10, 00:05
Aslında senin gibi birine yorum yapmaya bile değmez ama..

Sevdanın Son Vuruşu uzun süre listelerde bir numara oldu!
yalan konuşma,herkes gerçeği biliyor zaten.

'serdar ortaç piyasanın en iyi şarkılarını yapmış' demişsin de o zaten piyasa şarkılar yaptığı için tutuluyor yoksa sözleri çok uyduruk! 'seni atacağım poşete yazık,bir sigara yakacağım ateşe yazık' diye şarkı mı olur ya ?

Müzik kulağın olmadığı için Tarkan'ı beğenmiyorsun..

valla ya serdar ın sözleri çok şaçma övüyor mu dövüyor mu belli değil şarkılarda başını dinliyorsun seviyor nakaratta dövüyor. aklına geleni yazıyor şarkı yapıyor. adam güzel besteleri var ama. saçmalıklarıda çok.

speranza
27-07-10, 00:09
Siniflarsak:
Alaturka tarz:adini kalbime yaz,işim olmaz
aktifdans tarz :acimiyacak,öp (yeterince)
evrensel tarz : Sevdanin son vuruşu,usta çirak.
Duygulandirici: Kayip,sen çoktan gitmişsin.

Bence tarkan her kesime hitap etmek istemiş.sonuçta bu bence...

xlkmx
27-07-10, 00:48
acimayacak bence cok guzel ve tarkan erotigidir bence begenmeyenlerin de cinsel tabulari ve cinsel zafiyetleri vardir diye dusunuyorum........

adini kalbime yaz bence süperr.........

isim olmaz iyi ki girmis albume.........

kayip a dicek yok zaten....

öp öp e karsi nötur durumdayim tamamini bekliyorum.....

sen cok tan gitmissin guzel sanki sezen var arada ........

usta cirak bence melodiler daha iyi olabilirr...

ama sonucc tarkan süperrrrrrrrrrrrrrrrr

karma_elcin
27-07-10, 00:53
sen çoktan gtmişsin şarkısına aşık oldum yaaaa :)
usta çırak da albümde sıradışı duruyo yaaaaaaaaaaa :)
29 temmuz gelsn artıkkkkkk yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D

okannacar
27-07-10, 01:03
Muhteşem bir albüm bizi bekliyor arkadaşlar dış mıhraplara kulak asmayınn , korkmayın tarkan geliyoo acımıycak haha

serennn
27-07-10, 01:29
işteeee gönlümüzün megastarı yine yaptıı starlığını süperrrr yaaa bayıldımm hepsi bi başka güzelll !!!

Ganador
27-07-10, 02:26
sen çoktan gitmişsin vokal veya duet:sezen aksu

seco39
27-07-10, 02:33
bence aslında sitem edenlerin sorunu şu onlar dudu şımarık gibi şarkılar bekliyorlar ama böyle düşünmek çok yanlış.Metallica da ilk çıktığı gibi şarkılar yapmıyor süürekli değişiyor çünkü dünya değişiyor.Sound lar farklılık gösteriyor.Ben bütün şarkılara bittim ama cidden usta çırakla adını kalbime yaz bi başka...Ayrıca tarkan o geçmişiyle şimdiki duruşuyla asla bitmez...

devilscream
27-07-10, 03:18
30 saniyelik demolar cok güzel ama tamamini dinlemeden yorum yapamiyorum
Bence 29 temmuzu beklemekte fayda var olumlu ya da olumsuz eleştiriler için:)

gizem-akkaş
27-07-10, 03:23
bukadr Tarkanı eleştiriosunuz burda cellatmıdr nedr nie burdasınız hala silsenize kendnizi gidim başkalarının şarklarını dinleyin bukadr kaliteli şarkılar ses müzik kimde var bi araştırın bakkal çakkal müziği deil bu emek verilmiş uğraşılmş buram buram Tarkan kokuo buram buram kalite kokuyo hem göze hem kulağa hitab eden başka biiri varsa buyursn gelsin lütfen eleştirmeden önce bunlarıda düşünün ve emeğe saygı lütfen...

emrecoll
27-07-10, 03:24
sizleri bilemem arkadaşlar ama ben çok büyük hayal kırıklığına uğradım:S dağ fare doğurdu bence şarkıları ilk dinleyişte off ne şarkı dedirten çıkmadı..keşke biraz daha erteleseymiş..:S belki dinletikçe 1-2 tanesi hoş gelebilir ama olmamış ne yazık ki nerede o aacaypsin ölürüm sanadaki şarkılar !!

okantuzun
27-07-10, 03:42
ya arkadaşlar 20 sene olcak nerdeyse şunu kafanıza koyun tarkan albümü hiç bi zaman ilk dinlemede anlaşılmaz kasmayın bi rahat olun.......

okantuzun
27-07-10, 03:43
ölürüm sana aacayipsindeki şarkılar nerde diyenlere şunu söylüyorum; öyle şarkılar yine olur ama o şarkılar o yıllarda kaldi şimdi trendler-soundlar çok farklııııııı......

smh
27-07-10, 04:42
bunun saundla faln ılgılısı yk ölurum sana sımdı çıksa tutmazmı böyle bıse olabılır mı su bı gerçek kı bı daha o albumlerın ustune çıkması çok zor bunu kabul edelım zaten bunu daha önce de yazmıstım kendını tekrar etmemesı ıyı her albumde farklı bıse yapmaya çalısıyo

sobraveheart
27-07-10, 09:29
bunun saundla faln ılgılısı yk ölurum sana sımdı çıksa tutmazmı böyle bıse olabılır mı su bı gerçek kı bı daha o albumlerın ustune çıkması çok zor bunu kabul edelım zaten bunu daha önce de yazmıstım kendını tekrar etmemesı ıyı her albumde farklı bıse yapmaya çalısıyo

michael jackson ikinci bir thriller yaptı mı bi de böyle düşün.

Blg
27-07-10, 11:02
Türkiye'deki kırolara fazla gelir bence bu albüm... zaten onlar için de 2-3 şarkı atılmış araya.

Yurt dışındaki albümlerde 2 hit çıksa, şarkıcının bir yıl boyunca süren turnesi garanti oluyor. Bizdeki keko arkadaşlar da içinde birden fazla tarz barındıran bir albümde "hepsi bana hitab etsin, yoksa olmaz" diyerek kendilerini paralıyorlar.

Ölürüm sana örneği verilip durmuş. Arkadaşım, düyada hangi "dünya starının" albümünde inci tanem ile gecemin ürkek kanatlarında aynı albümde olabilir? Şaka mısınız siz? :) Tarkan'ın tarzı bu; bir albümde birden çok tarz. Metamorfoz'da bu yoktu, o yüzden sevmemiştim. Birbirinin devamı gibiydi şarkılar, hepsi aynı yazılımdan çıkmış gibi... Ama bu albüm gerek tarz, gerekse altyapı açısından zengin.

Favorim Usta-Çırak ve Öp. Ben yenilikçi müziklerden hoşlanıyorum. Bu şarkılar yurtdışında da hit olabilecek kalitede, özgün ve dinamik işler.

Onun dışındaki şarkılar beni fazla etkilemedi, ama kötü olduklarını söylemiyorum. Çünkü benim ilgilenmediğim Kayıp, bir başka Tarkan dinlleyicisi için en güzel şarkı... Bu kadar zor mu bunu anlamak?

TARQANIM
27-07-10, 11:08
Türkiye'deki kırolara fazla gelir bence bu albüm... zaten onlar için de 2-3 şarkı atılmış araya.

Yurt dışındaki albümlerde 2 hit çıksa, şarkıcının bir yıl boyunca süren turnesi garanti oluyor. Bizdeki keko arkadaşlar da içinde birden fazla tarz barındıran bir albümde "hepsi bana hitab etsin, yoksa olmaz" diyerek kendilerini paralıyorlar.

Ölürüm sana örneği verilip durmuş. Arkadaşım, düyada hangi "dünya starının" albümünde inci tanem ile gecemin ürkek kanatlarında aynı albümde olabilir? Şaka mısınız siz? :) Tarkan'ın tarzı bu; bir albümde birden çok tarz. Metamorfoz'da bu yoktu, o yüzden sevmemiştim. Birbirinin devamı gibiydi şarkılar, hepsi aynı yazılımdan çıkmış gibi... Ama bu albüm gerek tarz, gerekse altyapı açısından zengin.

Favorim Usta-Çırak ve Öp. Ben yenilikçi müziklerden hoşlanıyorum. Bu şarkılar yurtdışında da hit olabilecek kalitede, özgün ve dinamik işler.

Onun dışındaki şarkılar beni fazla etkilemedi, ama kötü olduklarını söylemiyorum. Çünkü benim ilgilenmediğim Kayıp, bir başka Tarkan dinlleyicisi için en güzel şarkı... Bu kadar zor mu bunu anlamak?
iyi tamam güzelde kiro miro demenin ne geregi var ??

Blg
27-07-10, 11:11
iyi tamam güzelde kiro miro demenin ne geregi var ??

Çünkü Türkiye'deki müzik ve eğlence sektörü kıroların elinde. Reina'da bir gün eğlenmek bunu anlamak için yeterli.

gezgineren
27-07-10, 11:47
Ayda Yılda Bir Olsada Muhakkak Ara

Azıcık Zamanından Ayırda

Öldün mü Kaldın mı Diye Sor Ara Sıra

Adımı Kalbine Yaz Beni Unutma ;) favorim :):)

LazinGo
27-07-10, 11:57
klasik tarkan albümü ilk dinlediğinde bu ne ya diosun fakat dinledikçe haksızlık yaptığının farkına varıyosun bence çok hoş olmuş demo olmasına rağmen bu kadar etkiliyosa orjinalini düşünemiorum

ezel1710
27-07-10, 12:01
benced yorum yapmak icin cok erken ama olmamis gibi .

tekdor
27-07-10, 12:25
Tarkan'ı hiç bilmiyomuş gibi yorum yapmayın arkadaşlar albüm olmuş
2 haftaya kadar sakız gibi olur merak etmeyin
10 numara albüm

schumaer
27-07-10, 12:32
ya 20 sn de ne anlıosnz anlamıorumki,şarkıları tam dinlersin yorumlarsın bu kadar basit,ben justinin "future sex love sound"(sexy back ) albümünün önce samplerını dinlemştm bu ne be demiştim yemin ediorum,2 hafta onra albüm çıktı paramparça etti ortalığı,tarkanın sampleları bile sarıo bunu düşünün biraz da,çok tutcak bu albüm,bunu tarkan olduğm için söylemiorum gerçek bu..

mordum
27-07-10, 12:34
çok iyi albüm olduğu belli şarkılar süper:)

BaRaN'Ca
27-07-10, 12:35
Tekrar söylemek istiyorum:

Adımı Kalbine Yaz;Klasik bir Tarkan şarkısı,9/8'lik ve arabesk tınıların yoğun olduğu bir şarkı.Ben genelde orjinal şarkının remixlerine hiç mi hiç itibar etmem,ancak ilk kez bir şarkının iyiki de remixi yapılmış diyeceğim.

Acımayacak,aslında olsa da olmasa fark yaratmayan bir şarkı.Klasik Tarkan "erotizmi" havası verilmiş basit bir şarkı.Harun Kolçak ve Burak Kut'ta şarkıları var Mithat Can'ın ancak ben bu zamana kadar iddialı bir çalışmasına rastlamış değilim.

İşim Olmaz,sözlerini çok iyi bulduğum bir şarkı.Yıldız Tilbe faktörü tabiki çok bariz fark ettiriyor.Bazı arkadaşlar fazla iddialı bulmamış şarkıyı ancak albümde 3.sıraya konulan bir şarkının bir iddiası mutlaka olmalıki oraya konulmuş olsun.

Usta-Çırak,çok farklı bir tarz olduğunda hemfikiriz.Ancak benim hiç hoşuma gitmeyen bir şarkı.

Öp,şarkısından hiç birşey anlamadım

Kayıp,yılın slowları arasında olduğu kesin.

Sen çoktan gitmişsin,yine hiçbir şey anlamadığım bir şarkı

Kısaca albümü almadan birşey demek zor

StaRR
27-07-10, 13:00

ne kötüsü be iyi misin sen? sende hiç müzik kulağı yok mu? müzikten anlamıosan niye Tarkan hayranısın?? !!!

pınar
27-07-10, 13:05
çıksın artık albüm biran önce ben şarkıların hepsini dinlemek istiyorum kısa kısa hem bitiyorrr :)):)

StaRR
27-07-10, 13:09
muhteşem bir albüm olmuş yaa şarkıların hepsi birbirinden süperrr bu albüm patlama yapar bak görürsünüzzz :)

Bamboo
27-07-10, 13:47
tam dinlemeden yorum nyapmayacağım ama kesin olan tek şeyi söyleyip en iyi şarkısı bence usta çırak.. neyse hadi hayrılı olsun ilk önce tarkana sonra bize.. umarım çok satar..

lotte
27-07-10, 15:06
acimayacak bence cok guzel ve tarkan erotigidir bence begenmeyenlerin de cinsel tabulari ve cinsel zafiyetleri vardir diye dusunuyorum........

tarkan...erotik.. deyince benim aklıma seviş benimle.. belki kır zincirlerini vs.. geliyo.. gel gel acımayacağı hiç beğenmeyenlerdenim bu şarkıya anca gülerim yani (yazarına).. melodi olarakta zayıf ayrıca..

StaRR
27-07-10, 15:09
neresi zayıf yaaaa

leyla
27-07-10, 15:12
usta cirak cok guzel ya

Yakisikli89
27-07-10, 15:56
tarkan...erotik.. deyince benim aklıma seviş benimle.. belki kır zincirlerini vs.. geliyo.. gel gel acımayacağı hiç beğenmeyenlerdenim bu şarkıya anca gülerim yani (yazarına).. melodi olarakta zayıf ayrıca..

Öp'ün Remix versiyonun'da ben kir zincirlerimi buldum .. sende ara. sende bulursun

tarkan_mania
27-07-10, 16:08
Şarkılar başarıLı... ama tam anlamıyla dinlemek lazım..
bence dinledikçe sindire sindire seveceğiz yine :-)
her albümünde öyle oluyor , yavaş yavaş giriyor kanımıza :10:
yine 1 numaraya yükselecek :29::41:

physics
27-07-10, 17:48
ya keşke bütün şarkıların soundları öp gibi olsa ya alaturka soundları hiç sevmem şahsen zaten yorumlara bakılırsa en çok sevilen şarkı öp insanalr tarkandan o tarz şarkı bekliyo adımı kalbine yaz çok alaturka mesela ben hiç sevmedim gerçi şarkının tamamını dinlemek lazım ama...

au13
27-07-10, 17:57
Sonunda cikti super oldu

sobraveheart
27-07-10, 18:01
gel gel acımayacak derken sonunda kalbin varmış heeee tamam o zaman:)

gizem-akkaş
27-07-10, 19:24
kayıp öp favori şarkım özellkle kayıbın sözleri tam benlik çıksnda tamamını dinlielm artıık kayıbın tamamını merak ediormmm

arda_sirius
27-07-10, 19:50
İnsanları anlamak analiz etmek bazen o kadar zor ki...Gönlü Karma'da kalanlar yani 2001'i özleyenler 9 yılda dünya da neler değişmiş göremiyorlar.Biz millet olarak değişime çok fazla direniyoruz.Belki de korkuyoruz.Ama ister istemezde değişiyoruz. Karmayı özleyenler bugün çıkıp yeni albümün demolarını çok alaturka buluyor, Metamorfoza laf edenler Öp'ü ve Usta Çırak şarkılarını albümün favorileri yapıyor. Ama unutmayın arada Metamorfoz albümü olmasa bu şarkılar bugün bize çok acayip gelecekti. Sezen Aksu'dan alınan şarkıların bile ilk geldiği günkü gibi kalmadığı aşikar. Bu insanlar neden bu kadar çok Serdar Ortaç ve Demet Akalın gibi şarkıcıları seviyorlar biliyor musunuz? Serdar hep aynı tarz şarkılar yapmaya devam ediyor. Hiç değişmiyor. Ritimler aynı, aynı ölçüler ama gram özgünlük yok.Dünyaya burdan bakmaya devam edersek çok yanılırız. Ben Tarkanı asla ve asla buradaki pop yıldızları ile kıyaslamam aklımdan geçirmem. Onu başka bir yerlere koyuyorum ve kendi liginde değerlendiriyorum. Bırakın adamı, bizi ve müzik kulağımızı başka yerlere götürsün. Tek üzgün olduğum konu şudur; Tarkan sanki biraz arada kalmış gibi. Bir tarafta onu alaturkalaştırmaya çalışanlar ( medya, hayranları (bir kısmı ama büyük bir çoğunluk), Sezen...vb), diğer tarafta kendisi ve Ozan. O yüzden de bu defa çok büyük tepki almayacak. Bence sonuç şu; özüyle özlemleri arasında kalmış bir Tarkan albümüdür Adımı Kalbine Yaz...

lotte
27-07-10, 20:07
Tek üzgün olduğum konu şudur; Tarkan sanki biraz arada kalmış gibi. Bir tarafta onu alaturkalaştırmaya çalışanlar ( medya, hayranları (bir kısmı ama büyük bir çoğunluk), Sezen...vb), diğer tarafta kendisi ve Ozan. O yüzden de bu defa çok büyük tepki almayacak. Bence sonuç şu; özüyle özlemleri arasında kalmış bir Tarkan albümüdür Adımı Kalbine Yaz...

biz onu öyle sevdik ama..daha doğrusu kendi adıma.. gül döktüm yollarına, biz nereye gibi .. iki tamamen farklı soundu aynı albümde sunan birinden bahsediyoruz.. bu bence üzünülecek bişey diğil..renk olarak görülmeli..

physics
27-07-10, 20:33
öp çok güzel ya inş. part 2 de de öp tarzı şarkılar vardır

crash35000
27-07-10, 21:15
Adimi kalbine yaz, işim olmaz, acimiycak, kayip, öp öp doyamadim müthiş :)

xlkmx
28-07-10, 22:57
albüm cıkmadı ama youtube tan tamamını dınleme şansım oldu bence karma gıbı bıse olmadı dıyenlere süper tarkan cevabıdır bu album süperrrrr olmuss remıxlerı sevmem normalda remıxlerde süperrr bu kadar ıyı bı albüm olabılırdı sıfır hata süperrrrrrrrrrr

BaRaN'Ca
28-07-10, 23:06
Adımı Kalbine Yaz,çok beğendim bu şarkıyı şarkının introsu biraz daha uzun olsaydı keşke

Acımayacak,Öp,Usta-Çırak bana hiç hitap etmedi ve beğenmedim
İşim Olmaz'a en zayıf diyen arkadaşlar sanıyorum vazgeçmişlerdir çok güzel bir şarkı o,
En kötü şarkı ise,Sen Çoktan Gitmişsin.
Remixler hakkında katılıyorum remixler kesinlikle çok iyi olmuş..

Yarın şu albümü alıyım de teşekkür etmiş olim Tarkancığımıza :)bravo:21:

brutalboy
28-07-10, 23:11
albüm cıkmadı ama youtube tan tamamını dınleme şansım oldu bence karma gıbı bıse olmadı dıyenlere süper tarkan cevabıdır bu album süperrrrr olmuss remıxlerı sevmem normalda remıxlerde süperrr bu kadar ıyı bı albüm olabılırdı sıfır hata süperrrrrrrrrrr

Albüm nasıl çıkmadı ben şuan dinliyorum dvd'den:21:

xlkmx
28-07-10, 23:14
:21: burda en yok en azından :D

emrecoll
29-07-10, 00:57
albümü aldım 4-5 kez dinledim ama 10 sene sonra dinlenicek bir albüm ne yazıkki değil metamorfozdan hiç bir farkı yok:S bazı arkadaşlar bence gercekçi yazmıyorlar biraz gercekci yorum yapalım ilk önce kendimizi sonra etrafımızdakileri ve tabi tarkanı kandırmayalım..hayal kırıklığını itiraf edelim..beğenmediysek söyleyelim yani.. :s

TARQANIM
29-07-10, 02:02
arda_sirius arkadasimiz bazi seylerde cokdogru söylemis.. keske tarkana bukadar baski olmasaydi onu oldugu gibi istedigi müzik tarzini yapmasini kabullenip onu öyle kabul etseler.. hep degistirmeye calisiyoruz "BENI ANLAMA" sarkisinda herseyi cok iyi anlatiyor aslinda.. bazen diyorum icimden albümüde cikardi artik bundan sonra alip basini gitse kafasini dinlese bi süre (tabi konserlerden sonra:))

smh
29-07-10, 04:47
albümü aldım 4-5 kez dinledim ama 10 sene sonra dinlenicek bir albüm ne yazıkki değil metamorfozdan hiç bir farkı yok:S bazı arkadaşlar bence gercekçi yazmıyorlar biraz gercekci yorum yapalım ilk önce kendimizi sonra etrafımızdakileri ve tabi tarkanı kandırmayalım..hayal kırıklığını itiraf edelim..beğenmediysek söyleyelim yani.. :s

o zaman bi 15 kez daha dinle emrecim orda kayıp denen bi parça var 10 yıl sonra bıle yine dinlenicek işim olmaz diye bi parça var bu yaz heryerde çalıcak ve unutulmayacak türk pop müziği şarkısı acımayacak şarkısını anlamak zor zamanla oturucak o kulaklara sen çoktan gitmişsin gitme ,beni anlama tarzında bir şarkı adımı kalbine yaz öp, sevdanın son vuruşu bunları söylemıyorum bile sen bunları göremeıyosan kötü de geç Tarkan en fazla seni kaybeder ama onu sevecek bir sürü yenı hayran kazanır benım eleştrım unutlucak sarkılar dıyosun yoksa begenmemene lafım yok hakkın tabı ki

fatihvefatih
29-07-10, 05:05
o zaman bi 15 kez daha dinle emrecim orda kayıp denen bi parça var 10 yıl sonra bıle yine dinlenicek işim olmaz diye bi parça var bu yaz heryerde çalıcak ve unutulmayacak türk pop müziği şarkısı acımayacak şarkısını anlamak zor zamanla oturucak o kulaklara sen çoktan gitmişsin gitme ,beni anlama tarzında bir şarkı adımı kalbine yaz öp, sevdanın son vuruşu bunları söylemıyorum bile sen bunları göremeıyosan kötü de geç Tarkan en fazla seni kaybeder ama onu sevecek bir sürü yenı hayran kazanır benım eleştrım unutlucak sarkılar dıyosun yoksa begenmemene lafım yok hakkın tabı ki

ya bırakın bunlara laf yetiştirmeyi Tarkan 2. Karma'yı yaptı hatta daha iyisini yaptı,bunlar müzik kulağı olmayan insanlar zamanla onlarda anlayacaklar gerçeği ama çok geç olacak onlar anlayana kadar biz Tarkan'la coşmaya devam edelim derim!!

TEVETOGLU
29-07-10, 11:56
Tarkan şarkıları bir kez dinlenince anlaşılan şarkılar değil bence.Birkaç kez dinlemek lazım.