PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Come Closer ve Metamorfoz Remixes

_trkn_
22-07-10, 19:31
Tarkan Come Closer albümüyle gerçek bir Dünya Starı olacaktı.
O albüm için çok uğraştı ama sadece single şarkılarına klip çekti..
(start the fire ve bounce)

zaten o şarkıların single'ları çıkmıştı,yani albümden 1 tane bile klip çekmemişti.
tanıtımıda nerdeyse hiç yapılmadığı için albüm çok satamamıştı..
Come Closer'da birbirinden güzel 15 şarkı vardı,yazık oldu albüme..:(

Metamorfoz Remixes albümünde de aynı şey oldu!
tanıtımı bırakın,klip bile çekmedi,Tarkan sanki başkasının albümü gibi davrandı :S
Bir röpörtajında Çat Kapı şarkısının remix'ine klip çekeceğini söylemişti ama iptal olmuştu.

Yeni albümün çıkmasınada çok az kaldı,en ufak bir tanıtım bile yok,
basına albümün çıkmasıyla ilgili bilgi verilmiyor sanırım..

Yeni albüme bol,bol klip çekmesini istiyorum ben :29:

nedjohnlansen
22-07-10, 19:49
come closer belki de tarkan'ın en iyi albümüydü. tek sorun türkçe değildi, türkiye'de tutması zaten zordu ve yabancı ülkelere de sanırım tanıtım yapmadılar, kimseye hitap etmedi albüm. amerika'da piyasaya çıkmaması da başka bir handikap. eğer ki dünya starı olmak istiyorsan ilk iş amerika'yı hedefleyeceksin. bu böyle... metamorfoz remixes'ta evet çat kapı benim en beğendiğim şarkıydı. hökenek remiksi çok güzeldi ve klip iyi olurdu. klip çekilmediğine de çok üzülmüyorum aslında. o albüm remix albümüydü ve çok da normal bir albüm gibi değer görmesine lüzum yok o kadar. metamorfoz remixes gibi albümleri tarkan istese her ay çıkarabilir. şarkılar hazır, verirler dj'lere ya da prodüktörlere, ayda bir farklı şekilde remixlerler.

eLiF
22-07-10, 20:26
Come Closer hakkında söylediklerinde haklısın. Hayranlarından başkasının haberi olmadı albümün çıktığından, tanıtım adına hiç birşey yoktu

Buzlukahve
23-07-10, 19:52
Come Closer hakkında söylediklerinde haklısın. Hayranlarından başkasının haberi olmadı albümün çıktığından, tanıtım adına hiç birşey yoktu

tanıtım olmadığı gibi bide haberleride verdirmiyorlar halen tarkan albümü çıkıcak bi biz biliyoruz hayranları DIŞARDA TARKANIN ALBÜMÜ ÇIKICAK ŞUGÜN DİYORUM KİMSE UMURSAMIYOR YA BAK HİÇKİMSENİN ALBÜMDEN HABERİ YOK BOŞBOŞUNA KONUŞUYÖYLE OLSA REKLAM OLURDU GÖRÜRDÜK DİYORLAR TARKAN ARTIK REKLAM YAPSIN ALBÜM ÇIKMADAN ÖNCE

yigit
23-07-10, 20:18
Geçen gün bi arkadaş ''Uygar Ateş ne yapar'' diye bi soru sormuştu.Cevap olarakta ''Tarkan'dan iyi mi bileceksiniz kimle çalışması gerektiğini demişlerdi''.Ben şu an Uygar Ateş'i hedef alarak konuşmayacağım ama Tarkan gerçekten etrafında çalıştırması gerektiği insanları 'Come Closer' albümünde iyi seçemedi diye düşünüyorum.Türkiye'de Tarkan'ın ekstra bi tanıtıma ihtiyacı yok.Zaten Harbiye'de tanıtım konseri gibi olmuş olacak.Tv lerde magazin ve ana haber bültenlerinde Tarkan'ı bol bol izleyeceğimizden emin olun.Kısır geçen bi yaz dönemi tam Tarkan'a göre.Ama dünyaya açılacağım diyorsan mutlaka farklı vizyon ve hedeflerde olmak lazım.''Beni bilen biliyor'' mantığıyla yapılacak iş değildi.Çok iyi bağlantıları olduğunu düşünüyorum Tarkan'ın.Bunları da iyi kullanamadı.Umarım o sevdadan vaz geçmemiştir bi kere daha dener.Yaş geçti ama çok iyi bi şarkı ve düetle ''neden olmasın'' diye soruyor insan.

TARQANIM
24-07-10, 00:30
tüm sarkilara klip cekilmeli hatta 2ser klip süper olurdu..

zekersin
24-07-10, 18:42
tarkan' yurtdışında özellikle amerika'da tanımayan prodüktör veya şarkıcı yok. timbaland'tan tutunda snoop dog, sean paul vs.. artı çok önemli yabancı müzisyenler miri ben ari diye grammy ödüllü dünyaca ünlü kemancı en yakın arkadaşlarından biri. zaten newyork2ta katıldığı celebrity partyler tarkan'ın nerde olduğunu gösteriyor. bu albümün tanıtımın yapılmaması uygar ateş vs değil bizzat tarkan'ın kendisi. sadece kendisinin bildiği ve hiçbir zaman söylemeyeceği bir sebepten ötürü bu albümünü avrupa'da ve amerika'da çıkarmaktan vazgeçti. hepsi bu.