PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nil Özalp : Aşkımız iki yıl sürdü!

özlemmis
21-07-10, 10:05
Uzun süredir Tarkan'la birlikte olduğu söylenen Nil Özalp, ilişkisiyle ilgili ilk kez konuştu: Tarkan'la ilişkimizi hiçbir zaman gizleme çabası göstermedik. Aşkımız tam iki yıl sürdü ve 1.5 ay önce de bitti...

'Acıkolik' isimli albümü ile adından söz ettiren Nil Özalp, Megastar Tarkan'la yaşadığı aşkla ilgili her şeyi ilk kez Bodrum'da anlattı:

Tarkan ile aranızdaki ilişkinin boyutu nedir?
Bizim, eskiye yönelik bir tanışıklığımız var. Sekiz yıl önce Ozan Çolakoğlu sayesinde tanıştık ama sonra koptuk. Yıllar sonra tesadüfen Ozan Çolakoğlu sayesinde yeniden biraraya geldik. Tarkan, her anlamda benim yanımda oldu.

Peki aranızdaki aşk mıydı? Bu konuya bir açıklık getirir misiniz?
Aslında biz, birçok yerde görüldük. Hiçbir zaman da ilişkimizi gizleme çabamız olmadı, her yere beraber gittik. Ancak birlikte fotoğrafımız olmadığı için ve biz de bu konuda herhangi bir açıklama yapmadığımız için, kimse bu ilişkinin tam olarak ne olduğunu anlamadı. Aşkımız 2 yıl sürdü ve 1.5 ay önce de bitti.

İLİŞKİMİZİ REKLAM YAPMADIK!
Neden bu zamana kadar konuşmadınız ve sustunuz?
Bizimle ilgili dedikodular, albümden sonra çıktı. Tam albüm çıktığı zamanlarda bu konu ile gündeme gelmek istemedim. Çünkü bunu reklam stratejisi olarak düşünenler olabilirdi ve oldu da... Şimdi ilk ve son kez size açıklıyorum.

İlişkiniz bitti. Peki hâlâ görüşüyor musunuz?
Yani ortada birlikte geçirilmiş iki sene var. Birçok ortak noktada buluşabiliyoruz. Bağlar o kadar çabuk kopmuyor maalesef. Tarkan, her zaman benim en yakın arkadaşımdır. Yani her zaman benim için özel birisi olarak kalacak. Ama tabii ki ilişkiler bitince, bir süre sonra kopmalar olur. Bizde de zamanla öyle olacak. Şu anda böyle bir süreçteyiz.

sabah/günaydın

**MegaStarkan**
21-07-10, 12:12
Haber dogrumudur tartisilir, Tarkan'a da kesin sorulur... bakalim ne diyecek. Diger yandan Tarkan'in ona sarki verme kiyagin sebebi ortadan kalkmis olur, ama eger dogru ise ilerde Tarkan is ve özeli ayirt edebilmeli.

TarkanColl
21-07-10, 12:13
Ya rüyasını anlatıyor yada kendi öyle sanmış. Yani sevgili olduklarını zannediyor...:18:

ece**
21-07-10, 12:23
bu kızın hayal gücüne hayaranım.masal kahramanı gibi :18::28:

ozgem__
21-07-10, 12:45
Ya rüyasını anlatıyor yada kendi öyle sanmış. Yani sevgili olduklarını zannediyor...:18:

banada alattıkları komik geldi..Aslında tarkanın ağzından çıkmayan hiç bir habere inanmam. helede nil'e hiç inanmam:)

bounce
21-07-10, 12:51
ben bu kadını Okan Bayülgen'in programında izlemiştim. samimi gelmemişti bana. Tarkan'da samimi adam dolayısıyla birlikte olduğunu sanmıyorum... Zaten 1.5 yıllık ilişki diyorsa 2009 un başlarında ilişkiye başlamış olmaları gerek.Tarkan'în 7 yıllık ilişkiyi 7 ayda unutabilecğini sanmıyorum..Ama bu kadına şarkısını niye verdi acaba bunu da çözemiyorum... o zaman Serdar Ortaç'la da mı aşk yaşadı :))

MARY JANE
21-07-10, 13:10
ben bu kadına i-nan-mı-yo-rummmm.
çünkü bana samimi gelmiyor. dikkat çekmek için yalan söylediğini düşünüyorum.
tarkan hiçbir zaman ilişkisini saklamadı. ayrıca geçen sene sevgilim yok diye defalarca söyledi. o kadın gibi yalan söylemez.
nil denen kadın geçen sene 'tarkan ile çok iyi dostluğumuz var. bozulmasını istemiyorum demedi mi. tarkan'ın dostluğunu bence aşk sanmış safımm:)))))))
offff gına geldi bu kadından. haber yalan bile olsa yüzünü görmeye tahammülüm yok.
yada haberin yalan olmasını umut ediyorummmm.

TARQANIM
21-07-10, 13:24
iliskimizde reklam yapmadik diyor ama masallah anlatti herseyi.. tarkan özelini ve isini ayirt edebilen biriydi tarkanin bu röportajdan hic haberi yok gibi görünüyor.. tarkan hayatta konusmaz bu konuyla ilgili.. yani nilin isine geldi tarkanin eski sevgilisi olarak bilinecek

Dark_blue
21-07-10, 13:27
gercekten de komik... 8 yil once Tarkan zaten Bilgeyle beraberdi 2 yil nasil surer ili$kisi :) ? ayrica tarkan hangi iliskisini gizlediki , tarkan sayesinde adini duyurdu , tarkan sayesinde roportaj veriyor , konu hep tarkan hep tarkan , muzigiyle bikere gundeme geldigini duymadim artik birakin tarkanin adini kullanarak birseyler yapmayi...kendiniz olun ne bu hal ne bu kiyamet :) her cikan bi tarkan diyor... Baydi artik baydi... :7:

arau
21-07-10, 13:47
belki onun aşk sandığı tarkan için eğlenceydi. sonuçta tarkan aziz değil eğlenebilir arada.
çünkü geçen sene elazığda göl kıyısıdındaki röportajında ciddi şeyler yaşamak istemiyorum artık sadece eğlenmek istiyorum demişti. biz biliyoruzki tarkan aşıksa aşkına saygılıdır çok konuşmaz ama gizlemezde.....

xurush'nine
21-07-10, 15:47
Cok iyi hatirliyorum, 2008 mayis sonuna dogru ,Tarkan Baku'ye konsere geldigi zamanlar(Benim ilk canli konserimidi! :17:) cikmisdi dedi kodular Bilgeyle ayrildilar diye,hatta bizimkiler de sormustular ayrildiniz mi?Aciklama yapicaz demisdi..
Ve cok gecmeden de aciklama yapti(lar) - sanirim temmuz basinda..Daha sonra da Tarkan bir sure hic bir iliskiye hazir degilim demisti..
Suan 2010 temmuz .. Ve iliskileri ( kizin soyledigine gore) 1.5 ay once bitmis..Nasil iki yil surmus ki? Ne yani Tarkan Bilge'den ayrilir ayrilmaz, hatta birlikteyken mi bunla cikmis?Olucak sey mi bu?Tarkan boyle bir sey yapmaz, inanmiyorum.. Bu yuzden soyledikleri pek bana pek mantikli gelmedi..
Ama Nil ve de bir baskasi hic fark etmez Tarkan bir ask adamidir,asksiz yapamiyor, mutsuz oluyor..Bu yuzden de en icden duygu ve samimiyetimle ona Tanridan asklarin en guzelini ve hayirlisini nasip etmesini diliyorum!!! Bize de bu yakisir...
Ilahi ask olsun en son duragin,yildiz askim!!!

P.S. Arkadaslar, kisiliyi hakda yorum yapmayayim da,fizigi ile ilgili hep cok cirkin,Tarkan'a yakismiyor deniyordu ya,ben de oyle saniyordum,ama hakkini da yemeyelim,ben gecenlerde "Carki felek" programinda izledim kendisini..qaliba kameralada bazen kotu cikiyor,cok cici geldi bana(dis gorunusu)-48 kilo(kendisi soyledi) minnacik, sirin bir sey.Cirkin degil yani..(Bu arada o konuda cok seciciyimdir,her kesi de begenmem)Tarkan'a yakisir kadar guzel diyemicem ,ama idare eder..Zaten Tarkan bi Gunes..Kimi koysaniz yanina sonuk kaliyor yaninda.. (Bir fisartini bulsam, kendim de o "sonuk kalma serefine" 5 dakikalik nail olmak istiyom, ama nerde 'ninenizde o sans..;))

Pamela_beyazgul
21-07-10, 16:03

aynen canim katiliyorum. iliskimiz 2 sene surdu diyormu bu :))) Demek Tarkan Bilgeyle ayrilip hemen onunla ask yasadimi :))) komik geliyo ama. Belki de Tarkan onunla baskalarla gibi iyi konusmus olabilir ama o yanlis anlamis maalesef..cok komik :)))))

Hüli 82
21-07-10, 16:23

bende size katiliyorum

denizarya
21-07-10, 16:35
sanmiyorum bu haberin dogru olduguna...

askmeleyi
21-07-10, 16:41
hmm bencede yalan söylüyor..iki yil çok fazla

efsane_01
21-07-10, 17:07
belki onun aşk sandığı tarkan için eğlenceydi. sonuçta tarkan aziz değil eğlenebilir arada.
çünkü geçen sene elazığda göl kıyısıdındaki röportajında ciddi şeyler yaşamak istemiyorum artık sadece eğlenmek istiyorum demişti. biz biliyoruzki tarkan aşıksa aşkına saygılıdır çok konuşmaz ama gizlemezde.....

Evet, Bende Ayni Senin Gibi Dushunuyorum..bravo

tarkankolik1972
21-07-10, 17:42
bu kadın yalancının önde gideni bir öyle diyor bir böyle karar veremedi gitti TARKANDAN duymadıgım hiçbir habere inanmam sizde inanmayın bu yalancı kadına...

serennn
21-07-10, 18:03
hiçç inanmıyorummm bu kadınaa çok yapmacık gelio nerdeyse Tarkanın son zamanlardaki zayıflamasının nedeni de ilişkiimizin bitmesi yüzünden diyecek !!

sally
21-07-10, 19:18
Tarkan nasil bi cevap verecek merak ediyorum

starzu
21-07-10, 19:35

bayanlar hadi sizde tarkanla ilgili bi aşk hikayesi yada rüyası uydurun acaba ne tür hikayeler çıkar:28:

simgem__
21-07-10, 19:42
bencede mantıklı değil.....:12::12:

eLiF
21-07-10, 19:46

Katılıyorum. Tarkan bu güne kadar hiç bir ilişkisini gizlemedi. 2 yıl birlikte olduğu biriyle hiç mi fotoğrafı olmaz.. Hayal gücü bayağı iyiymiş umarım bundan sonra Tarkan hakkında konuşmaz.

Yakisikli89
21-07-10, 19:48
Benim anlamadigim. Bu kisi tarkandan sarki almadi mi? Eh aldi. Peki böyle reklam yapmasina kim izin veriyor. Sanirim bu reklam kokan hareketlerden Tarkanin haberi var. Yoksa hangi cesaretle böyle konusabilir ki

Derin
21-07-10, 20:01
Cesme festivalinde , gecen yılki, Tarkanın bu kıza bakarak ask sarkılarını soyledigini ben gordum. Sahne nin en sagında ve seyircilerin giremedigi bir alanda idi. Tarkanın sessiz kalması nedenki

jetaime
21-07-10, 22:59
katılıyorum. Tarkan bu güne kadar hiç bir ilişkisini gizlemedi. 2 yıl birlikte olduğu biriyle hiç mi fotoğrafı olmaz.. Hayal gücü bayağı iyiymiş umarım bundan sonra tarkan hakkında konuşmaz.

evet bende size katiliyorum normalda tarkan iliskini hic gizlemedi

trkntrkn89
21-07-10, 23:04
hata tarkanda kime şarkı vereceğine daha dikkatli karar verir bundan sonra,okan bayülgende bende izledim eline tarak alıp ayna karşısında şarkı söyleyen küçük kızlar gibydi tarkanın işinin olmaması lazım bunun gibilerle...

aylin_23
21-07-10, 23:04
arkadaslar dogrudur ya nıye yalan olsun

au13
22-07-10, 00:16
nil bana hic samimi gelmiyor

MARY JANE
22-07-10, 01:11
az kaldı bu kadının pinokyo gibi burnu uzucak valla. ondan korkuyorum. bir daha tarkan ile kaldıkları yerden devam edemez de :)))))))))
valla bu yalanları ile tarkanın dostluğunu da kaybedecek. (ayrıca tarkan bu kadın ile hala arkadaş ise arkadaşlığını tekrar gözden geçirmesini isterdim.)

fincan
22-07-10, 10:19
ilk başta inanmamıştım ama bana da olabilir gibi geldi

Zaza
22-07-10, 14:41
Neden olmasin olabilir.. Veya olmiyabilir..
Bazi arkadaslarimiz Tarkan hayranligindan çikip Tarkan'i bir din yapmis durumdalar malesef.. Dogru veya yalan, pek önemli bir sey degil, yani Tarkan'dan baska kimseyi ilgilendirmez..
Bizi ilgilendiren, album'un çikmasi vs..

pare pare
23-07-10, 00:10
ya rüyasını anlatıyor yada kendi öyle sanmış. Yani sevgili olduklarını zannediyor...:18:

:28::28::28::28::18::18::18::18:

Buzlukahve
23-07-10, 01:12
yeni dğeişen nickimle ilk yorumumu yapim bu kadını hiç sevemedim kusura bakma nil tarkanın sevdiği herkesi severim ama sana bir türlü ısınamadım

meryem_17
23-07-10, 12:00
Tarkanın nille beraber oldğunu hiç sanmıyorum bu kız hayal görmüş herhalde.