PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eski vokalisti emir,tarkan’in yeni çikacak albümünü anlatti

jetaime
21-07-10, 03:39
Tarkan’ın eski vokalisti Megastar’ın yeni çıkacak albümünü Ayakligazete.com’a yorumladı. Uzun süredir yeni albümünün çalışmalarına sürdüren Megastar’ın en yakınında bulunan Emir, “Çok güzel bir albüm oldu. Heyecanla bekliyorum” diyor. Eskiden hep albümde duyduğu sesin çok yakınında olma mutluluğunu yakalayan genç popçu “Onların çalışmalarına şahit olabiliyorum. Dinliyorum, Onfn iyi bir dinleyicisi olarak yorumlarımı yapıyorum” diyor.
Onları izlerken birçok şeye imrendiğini de söyleyen Emir, “Onlar işlerini en iyi şekilde yapıyor. İşlerini biliyorlar. İzlediğimde imrendiğim çok şey oluyor. Tarkan’ın çalışkanlığını imreniyorum. Çok güzel şarkı söylüyor, imrenilmeyecek gibi değil. Herkes imreniyor zaten onun şarkı söylemesine. Orada durduğum sürece Ozan Çolakoğlu’ndan da Tarkan’dan da çok şey öğreniyorum. Sadece oturup dinleyerek bile” şeklinde konuşuyor

fatihvefatih
21-07-10, 03:56
of yeter yaaa çıksın artık şu albüm çıksınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn meraktan hastanelik edecek beni Tarkan hadi artık amaaaaaaaaaa hadiiiiiiiii

xurush'nine
21-07-10, 11:46
Arkadaslar, bu Emir bildigimiz Emir mi?Peki Emir ne zamandan Tarkan'in "eski vokalisti" oldu?..

meetee55
21-07-10, 12:05
arık bu iş yılan hikayesine döndü yeni slbüm felan yok çıkmıcakta biz daha çok bekleriz ramazandamı oruç tutarkenmi oynicaz dans etcez ya allah allah

ozgem__
21-07-10, 12:49
emir tarkanın vokalisti değildi biliyorum.. :S

bounce
21-07-10, 13:03
Emir'de çok samimi bi adam...Bu adamdan Tarkan'a asla zarar gelmez. umarım kalbi kadar başarılı olur..ayrıca komik bi adam..Okan Bayülgen'in programında bi skeç hazırlamışlardı..gece gece koltuktan düşürmüştü beni. videosunu bulup eklerim bulamazsam da yazarım artık olayı..
Tarkanın eski vokalisti değil.

Dark_blue
21-07-10, 13:21
album hakkinda bilgi bunun neresinde ? guzel olacagini zaten biliyoruz , bilmedigimiz birseyler soylesinler artik !!!

TARQANIM
21-07-10, 13:29
seker adam emir.. tarkanin albüm calismalarinda yanindaymis izliyomus nekadar sansli bence biseyler biliyodur ama konusmamasi lazim dogruda yapiyo..afferin sana emir

arau
21-07-10, 13:50
şu albüm hakkında artık bizde yorum yapabilsek nasıl olur acaba ?????

DaLy
21-07-10, 15:38
Emir'de çok samimi bi adam...Bu adamdan Tarkan'a asla zarar gelmez. umarım kalbi kadar başarılı olur..ayrıca komik bi adam..Okan Bayülgen'in programında bi skeç hazırlamışlardı..gece gece koltuktan düşürmüştü beni. videosunu bulup eklerim bulamazsam da yazarım artık olayı..
Tarkanın eski vokalisti değil.
Açıkçası ben senin kadar iyimser olamıyorum.Nedenine gelicek olursam Murat Boz gibi Tarkan sayesinde bir yerlere gelmiş bi isim bile bi süre sonra 180 derece dönüp -Tarkan'ın modası geçti artık ben varım- gibi saçmasapan açıklamalar yaptığı için Emir'in bundan bir kaç sene sonraki demeçlerinden sonra Tarkan'a zarar verip vermeyeceğine karar vericem.Hoş Tarkan'a Tarkan'dan başka kimse zarar veremez orası da ayrı mevzu..=)

denizarya
21-07-10, 16:39
böyle bir röpartag yok bence..bi kere emir vokalistligini hic yapmamastir

serennn
21-07-10, 18:09
evet herkes özeniyoo ve imreniyoo sende dahil Emirrr !!

sally
21-07-10, 19:21
Emir Tarkanin vokalisti degildiki herkes albüm hakkinda yorum yapiyor ciksin artik albüm

simgem__
21-07-10, 19:46
haber için teşekkürler...
off artık çıksın şu albüm meraktan ölücemmm...

eLiF
21-07-10, 19:50
Medya da Tarkanın her şarkı verdiği kişiyi vokalisti zannediyo :) Albümün iyi olduğuna hiç şüphemiz yok zaten

meryem_17
23-07-10, 12:10
Bir biz dinleyemedik şu albümü yhaa çıksada dinlesek.Emiri çok sewerim.Tarkanın vokalisti olmadğınıda yeni duydum ben vokalisti die biliodum ama deilmiş demekki.