PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan sorunsali

denizmavisi
20-07-10, 14:09
Hemen her Tarkan albümü hakkında en detaylı bilgileri veririm ama sonra elimde patlar, suç bana atılır. Bu sene de aynı şey geçerli, ben yazdıkça albüm erteleniyor, albüm ertelendikçe bekleyenler bana sinirleniyor. O yüzden bu yeni hale dair hiçbir şey yazmamaya karar verdim. Albümün çıkış tarihi 30 Temmuz olarak gözüküyor en son ama yine de pek güvenilmez, benden bulmayın en azından. Tarkan da zahmet edip kendi sitesini güncelletseydi ve oradan bu bilgileri paylaşsaydı ne güzel olurdu. Üzüntü içinde bekleyen bir sürü Tarkan hayranından mektup alıyorum, kurulan cümlelerdeki hayal kırıklığına inanamazsınız. Bu durum bence de haksızlık, katılıyorum!

Kaynak:HaberTürk/Oben Budak

denizmavisi
20-07-10, 14:13
30 temmuzda çıkarsa insanlar nasıl şarkıları ezberleyip harbiye konserinde eşlik edecekler çok merak ediyorum,artık sahnedeki arka fonda şarkı sözleri de yazar heralde:28:

ece**
20-07-10, 14:25
artık tarkana yapacak yorumum bile kalmadı... çok fazla sıktı !

twilight
20-07-10, 14:34
Oben Budak'a katiliyorum...Maalesef artik kabak tadi vermeye basladi...
30 Temmuz'da cikarsa,nasil Harbiye'yi inletecek cok merak ediyorum...
İnsallah ya konseri ertelerler,yada albüm bu gün yarin cikar... :)

global54
20-07-10, 14:44
artık şu albüm meraktan çıldırıyorum :S :S

xurush'nine
20-07-10, 14:55
Sorunsali ne demek?Kelimenin manasini anlayamadim..

Aslinda hos bir durum degil ama bir cikicaz pir cikicaz ,merak etmeyin arkadalar!

Tarkan medyadan coooook cekti..Sucsuzken suclu,yalanci ,hakliyken haksiz durumlarina cok dusuruldu..Bir az da medya Tarkandan ceksin bakalim..Ha iyi bir sey demiyorum, ama firtina ekenler bir az ruzgari idare etsinler diyorum...Aslinda ruzgar ekip te firtina bulmalari lazimdi da..Bu bile onlara az..
Muhakkak bizler uzuluyoruz, geriliyoruz bu ertelenmelerden burasi dogru,ama bizi de kullanmasinlar lutfen!Biz sabirla bekliyoruz ama..Ve bizlerdik 6 sarkidan album mu olur deyenler,cikarmasin da gelicek yaza kalsin deyenler, dimi? O da kulak vermis elesritilerimize calaisiyor bunu icin dimi?Beklicez sabirla..

Size mi kalmis Tarkan'la hayranlarinin arasina girmek?!Sanki Tarkan'i yerden yere vurarken az uzduler kirdilar Tarkan hayranlarini bunca zaman..Az canimiz yandi sanki her sabah uyandigimizda panikle qazetelere goz atarken "acaba bugun ne abarti ne ifrtira atmislar.." dusuncesiyle az elimiz ayagimiz buz kesti!Az mi sitem dolusu mektuplar aldiniz hayranlarindan Tarkanin zor gunlerinde, yapmayin etmeyin diye..Ben ve benim gibi binlerce hayrani yazdi..(Gerekirse cikarir aciklarim!)-hangi birisini yayinladiniz?Hangi birisinden bahs ettiniz,hangi ricamizi kabul ettiniz de ki simdi bizleri dusunurmus gibi, halimize yaniyormus gibi da hakli buluyorsunuz hayranlari?!Hayir efendim, kesinlikle alakasi yok! Yalanci durumuna dusduler de onu yedirremiyorlar kendilerine..
Zaten yalanciydiniz..Zaten ne bizleri ne Tarkani dusunmediniz ki hic bir zaman..Reyting ugruna, cikar ugruna bir suru yalan iftira yazdiniz bugune kadar onun hakkinda,- Allahin sopasi yok ki,iste etme bulma dunyasi..

Dark_blue
20-07-10, 15:23
konsere kadar cikmazsa , tarkan bu yil hic cikarmaz...

bounce
20-07-10, 15:35
''sorunsalı'' aslında ''sorunu'' olarak düzeltilmeli ama Türkçe dilini istediğin yere çekebiliyorsun.ondan öyle yazmış örnekler:
check ettim ya da control ettim(teyit etmek doğrusu)
sabaha kadar yazabilirim bu konuda...
Xurush' a katılıyorum. 6 şarkı az, bu nasıl bi albüm ismi yaa herkeste var diyorlar sonra da Tarkan 6 şarkı az ise alın o zaman size 2 tane daha benden diyor. tabii bu da artı bi zaman oluyor. dolayısıyla albüm erteleniyor..
Tarkan Harbiye'yi zaten sallayacak.allahın izniyle bi aksilik olmazsa bende orada olacağım illaki yeni şarkılara gerek yok... Tarkanın duruşu bile beni heyecanlandırır..zaten konserlerde ben Tarkanı çok dinlemiyorum. kendim söylüyorum ama gözüm hep onda..
çıksın bu cümlelerin hepsini unuturuz zaten..bekletti bizi demeyiz iyi ki bekletmiş bunun için bekletmiş helal olsun diye...

Hüli 82
20-07-10, 16:06
albümünü bekliye bekliye catliycam

moeller
20-07-10, 16:13
bari web sitesi açılsa da ordan kısa kısa parçaları dinletseler.

denizarya
20-07-10, 16:49
avrupada hic böyle ertelenmeler olmuyo...adamlar bir ay önceden cikis tarihini söyliyor...

efsane_01
20-07-10, 17:22
Albumu, mehmet abiden isteyin, o size mutlaka vericektir..

ozgem__
20-07-10, 17:41
harbiyeye elimde şarkı sözleri yazılı kağıtla gitmem gerekicek galiba:S

serennn
20-07-10, 18:18
Evet birazcık sıkıldık bunaldık e birazcık da hayal kırıklıklarına uğradık ama hiçç sorun değill benim için yeter ki beklediğimize değecek muhteşem bi albüm olsun ortalık yıkılsınn !!Tarkan öldü bitti diyenlerede kapak olsunn !!

TARQANIM
20-07-10, 18:56
ilk harbiyede tanitacak sarkilari galiba bu gidisle ..

veli
20-07-10, 19:16
_____ben artık bu konuda yorum yapmaktan sıkılıdım ,,, ne olursa olsun artık , albüm çıkar gider alırım , bu kadar ____

simgem__
20-07-10, 19:27
bari 25 inde çıksa ...en azından şarkıları ezberlemiş oluruz...

yigit
20-07-10, 19:43
benim söylediğime geldi sonunda herkes.Harbiye nasıl inleyecek bakalım şarkıları bilmiyoruz ki :S

Buzlukahve
20-07-10, 21:11
hdi herşeyi geçtim beklemeyi sürelerin uzamasını bari sitesini açsa şarkıları vermese introları kısa kısa eklese bizde heveslensek ama adamda tık yok ya :( albümle aynı gün site açılsa ne olur napim ozaman siteyi ben alır albümü 7/24 dinlerim sonuçta,ama şimdi eklese hem biz sevinsek hemde o reklamını yapsa albümün fenamı olur:( onuda geçtim konserde yeni şarkıları kimse bilmicek o tek napıcak düşünmüyor mu bitek sevdanın son vuruşunamı eşlik edicez:( TARKAN EĞER BURAYI OKUYORSAN LÜTFEN BU HAFTA BU ALBÜMÜ ÇIKAR VE BU İŞİ BURDA BİTİR HERKESEDE GÜCÜNÜ GÖSTER) wishing you all the best in your life tt.....

jetaime
20-07-10, 21:34
''sorunsalı'' aslında ''sorunu'' olarak düzeltilmeli ama türkçe dilini istediğin yere çekebiliyorsun.ondan öyle yazmış örnekler:
Check ettim ya da control ettim(teyit etmek doğrusu)
sabaha kadar yazabilirim bu konuda...
Xurush' a katılıyorum. 6 şarkı az, bu nasıl bi albüm ismi yaa herkeste var diyorlar sonra da tarkan 6 şarkı az ise alın o zaman size 2 tane daha benden diyor. Tabii bu da artı bi zaman oluyor. Dolayısıyla albüm erteleniyor..
Tarkan harbiye'yi zaten sallayacak.allahın izniyle bi aksilik olmazsa bende orada olacağım illaki yeni şarkılara gerek yok... Tarkanın duruşu bile beni heyecanlandırır..zaten konserlerde ben tarkanı çok dinlemiyorum. Kendim söylüyorum ama gözüm hep onda..
çıksın bu cümlelerin hepsini unuturuz zaten..bekletti bizi demeyiz iyi ki bekletmiş bunun için bekletmiş helal olsun diye...

bende size katliyorum 6 sarki az ama ne yapicaz ki ???

TheLastAirBender
20-07-10, 22:17
bende şunu anlamıyorum albümün uzamasını isteyenler (6 şarkı az 2-3 tane daha koyun diyenler ) TARKAN Hayranları degilmi ? ama albümün uzamasına sinirlenip bu şahısa mektup gönderenlerde TARKAN Hayranları degilmi ? o zaman sorunu mümkünse tarkan Hayranları kendilerinde arasınlar tarkanın bi kabahatini göremiyorum ben ortada ...

mmuurrsseell
20-07-10, 22:19
tarkan hayranı olmak gerçekten çok zorr.....

xurush'nine
21-07-10, 00:24
Gulun dikenine katlanmasini bildikten,ya da oyrendikten sonra bir o kadar da qurur verici ve guzel..

DaLy
21-07-10, 01:11
Sorunsal kelimesi genelde sözlüklerde kullanılıyo(ekşi,itü,uludağ)

Ayrıca albüm Harbiye konserinin olucağı gün çıksa Harbiye neden inlemesin..?İlla yeni çıkan albümden şarkılar hep bir ağızdan söylenecek diye bir şey mi var..En azından eski şarkıları hep bir ağızdan söyleriz.

Kısaca öyle ya da böyle Harbiye in-le-ye-cek...

denizmavisi
21-07-10, 01:11
ben de 6 şarkı az diyenlerdenim ama sadece 2 şarkı daha ekleyecekmiş o yüzden uzatmasına hiç gerek yoktu 2 şarkı eklemese de olur biz tam albüm istiyoruz ondan yarım yamalak bi albüm değil 12 şarkılık harika bi albümle çıkacaksa hep bekleriz

bounce
21-07-10, 13:08
Michael Jackson'ın Thriller albümü dünyada en fazla satılan albümdü. ve o albümde sadece 9 tane şarkı vardı.Michael isterse 12 tane şarkı koyabilirdi. bu 3 ü de böyle olsun ne yapalım yani diyebilirdi ama hayır bu 9 una yaklaşacak kadar iyi bi şarkı yok o nedenle 10. bir şarkıyı albümüne koymadı. Tarkan da öyle yapıyor olamaz mı.
biraz sağduyu biraz insaniyet yahu..

Ozz
21-07-10, 15:39
Ben neden bu kadar tepki topladığını anlamış değilim. Yani evet web sitesi güncellenmediği için sonuna kadar eleştirilebilir ama albüm ertelenmiş vs. niye kızıyor, hayal kırıklığına uğruyor, protesto ediyorsunuz ki.

Arkadaşlar Tarkan bu. Remixlerine klip çekip çöpe atan adam. Eminim çöpe attığı şarkılardan millet 5 albüm yapar. Heyyy millet tarkan bu.

Evet resmi açıklama yapılıyor ve durmadan erteleniyor ama ertelenme bilgisi veriliyor en azından. Yok kartonet değişecek, vs. Olaya şöyle bakın. Adam milletin nabzını yokluyor ve şarkı ekliyor veya çıkarıyor. Zaten titiz bi insan. Ben açıkçası son gelişmelerden memnunum. 6 şarkı olduğunu duyunca üzülmüştüm. En azından 8 e çıkacak. 2 de remix ohh kebap gibi bir albüm gelecek. Ben şahsen bir ay beklerim...

Biliyorum herkes beklenti içinde, hepimiz sabırsızlanıyoruz ama heyecanımızı öfke olarak yansıtmayalım....Tekrarlıyorum Tarkan bu..
Haa 30 temmuz da çıkarır da, konsere millet şarkılara alışmadan nasıl gider...

Bırakın tarkan düşünsün...:D:D

sally
21-07-10, 19:45
Aslinda tarkan.com yada hitt in web sayfalarinda albüm ile ílgili bilgiler vermemeleri lazim.