PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kenan doğulu

yiğit
18-07-10, 13:16
az önce star tv de izledim..kenan'a bu aralar hangi albümleri dinliyorsunuz dediler..kenan ''sıla tabiki,ozan doğulu'nun albümünü dinliyorum...tarkan'ın albümünü iple çekiyoruz inşallah çok güzel oluyor''dedi...

fatihvefatih
18-07-10, 13:21
Kenan Doğulu seni çok seviyoruz helal sana be, verdiğin desteğe sonsuz teşekkürler :)

eLiF
18-07-10, 13:38
evet ben de izledim biraz önce.. Destek olması güzel, Tarkana kötü bişey demeyen nadir isimlerden kendisi :)

**MegaStarkan**
18-07-10, 14:07
Bende izledim, samimi biri bencede... bu arada arabasi süper.

MARY JANE
18-07-10, 14:57
kenan doğuluyu çok severim. samimiyetine de çok inanıyorum. çok teşekkür ederim desteği için.

simgem__
18-07-10, 15:52
az önce star tv de izledim..kenan'a bu aralar hangi albümleri dinliyorsunuz dediler..kenan ''sıla tabiki,ozan doğulu'nun albümünü dinliyorum...tarkan'ın albümünü iple çekiyoruz inşallah çok güzel oluyor''dedi...

evet bende izledimm :27:

twilight
18-07-10, 15:59
Evet,bende izledim...Kenan Dogulu cok iyi bir adam,ve herkese destek oluyor..Tarkan'da ona destek olmustu - Eurovisionda -hatirlarsaniz... ;)

sally
18-07-10, 16:47
Kenan dogulu Hep Tarkana destek olmustur saten digerlerine örnek olsun

jetaime
18-07-10, 16:58
cok guzel konusmus bende onun sarkilar seviyorum

Ibrahim24
18-07-10, 18:13
Bende izledim, samimi biri bencede... bu arada arabasi süper.

Evet, helal olsun adama.

Hangi arabasi varki?

**MegaStarkan**
18-07-10, 18:23
Hangi arabasi varki?

Cabuk cektiler markasi belli olmadi... iki kisilik gümüs renginde bir spor arabasi var, cok klas duruyordu ;)

Bamboo
18-07-10, 19:12
kenanı oldum olası hep sevmişimdir.. ayrı bi havası var bence ve türkiyedeki en iyi konser sanatçılarından biri,sahnesi gerçekten çok güzel ve eğlenceli.. eğer onda da yabancı sanatçıların fırsatı olsaydı bi tarkan bi kenan apayrı yerlerde olurlardı şimdi.. bi de kendileri tarkanın en iyi arkadaşlarından biridir ayrıca, yanlış hatırlamıyorsam tarkan kenanın doğum günü için taa amerikadan kalkıp gelmişti.. :) ee nede olsa dostluk güzel bişey..

TARQANIM
18-07-10, 19:18
araba siyah mat' di benim gördügüm kadariyla benimde dikkatimi cekmisti kenanin kolleksiyonundan bitanesi galiba

denizarya
18-07-10, 19:52
cok saygili...severim kendisini ve müzigini

bounce
19-07-10, 00:45
annemde az önce bana bundan bahsetti.
abim :Ne zaman çıkıyor albüm
bounce: ayın sonunda en geç
annem: kenan doğulu da böyle diyor. bekliyormuş( gibi bişeydi)

yiğit
19-07-10, 01:19
annemde az önce bana bundan bahsetti.
abim :Ne zaman çıkıyor albüm
bounce: ayın sonunda en geç
annem: kenan doğulu da böyle diyor. bekliyormuş( gibi bişeydi)

sana yine albüm ne zaman diyorlar bana bugün komşumuz albümdeki diğer şarkılar nasıl dedi..bende albüm çıkmadıki daha dedim nasıl yani son şarkısı ne peki dedi..o kendini hatırlatma dedim:)))

karma_elcin
19-07-10, 01:22
Kenan kalitesinden ödün vermeyen biri oldu her zaman, Tarkan'la da arkadaşlıkları senelerdir devam ediyo, ikisi de gayet samimi çnkü ;)..

bounce
19-07-10, 01:25
şunu anladım ki forumdaki üyeler eğer herhangi biri Tarkan hakkında olumlu şeyler söylerse hemen o kişiyi bağrına basıyorlar... ya da biri Tarkan için tu kaka dese hemen saldırıyorlar..

arau
19-07-10, 02:38
tarkan'ı tanıyıpda onun hakkında kötü bir şey söyleyen biri varmı? ben hiç duymadım . hep iyi yüreğinden bahsediyorlar ama tanımayanlar eleştiri bile yapamıyor direkt hakaret moduna geçiyor.arası yok yani ya beyaz güller ya kara lekeler. kenan doğulu'ya gelince o aynı dalda aday olduğu bir sanatçı arkadaşının ödülünü onun adına alacak kadar komplekssiz bir sanatçı. ayrıca türkiyedeki en iyi söz yazarlarıdan biri tarkan niye onunla çalışmaz ki.....( buda aklına yatar albüm için kenan'dan şarkı istemez inşallah yoksa bir erteleme daha çekilmez..)

ozgem__
19-07-10, 12:47
:) kenanı severim saolsun destek için..