PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkanın DİŞLERİ

edudum
17-07-10, 22:33
tarkanın ön dişleri uzatılmış..eğer sağlık ile ilgili değilse,,çok kötü duruyor...hazır yeni albüm onları da düzeltirsin..implant zaten 1-2 saatlik iş zaten..

twilight
17-07-10, 23:13
:) Evet yahu,ön dişleri çok kötü duruyor...

TARQANIM
17-07-10, 23:29
hani nerde yeni yaptirmadiki? nerde görüyosunuz yeni resimlermi var? hem implant cekilmis disde yapilir tarkanin ön disleri sadece kablama eksik disi yok yani..

denizarya
17-07-10, 23:42
dislerini bi kere yaptirdi sanirim..ama yüz sekili degistiginden bize degisik geliodur

Dark_blue
17-07-10, 23:51
Gayet guzel bi ara Tan ta$ci da aynindan yaptirmi$di...

nedjohnlansen
17-07-10, 23:57
ben de bir gariplik seziyorum 1 yıldır. hatta ekşi sözlük'te de yazmıştım bu garipliği. dişlerinden herhalde...

İZMİRLİ
18-07-10, 01:01
Bende dişlerini begenmiyorum, belki çok zayıf olduğundan göze batıyor olabilir.

jetaime
18-07-10, 02:01
Bana hic kotu gelmiyo
boyle cok guzel duruyo
nerden kotu olmuski ??

asd1234
18-07-10, 02:36
Bir süredir biraz farklı dişleri evet,ben de farketmiştim ama çok çok rahatsız edici değil bence..

Dipnot:Tarkan olmak ne zor iş ya..adamın dişlerine bile karışıyoruz :D

fatihvefatih
18-07-10, 03:07
samimi olmak gerekirse bende dişlerini yaptırdıktan sonra beğenmiyorum, hep ayrık kalsaydı keşke :)

pare pare
18-07-10, 11:52
Bence onemli olan Tarkanin sesi ve gerisi kolay isler . . . )))

ozgem__
18-07-10, 13:09
hiç dikkatimi çekmemişti :D

nedjohnlansen
18-07-10, 15:54
tarkan dişlerini en son ne zaman yaptırdı? bir de merak ettiğim, kaç kere yaptırdı? karma albümü sırasında da dişleri ayrık değildi, yani yaptırmıştı. son zamanlarda bir daha yaptırdı sanıyorum. yani son 1 2 yıl içinde. hatta google'da bunu araştırırken bir gazetenin internet sayfasında 2009 yılında yazılmış "tarkan'ın dişleri" diye bir haber buldum. "şu aralar herkes tarkan ağızında diş değil 32 parça porselen takımı taşıyor diyip gülüyor, o dişler ona yakışmamış, tam yerine oturmamış" gibi şeyler yazmışlar. yani tarkan 2 kere diş yaptırmış diye bir sonuç çıkarıyorum.

Bamboo
18-07-10, 19:19
evt bende beğenmiyorum dişlerini hiç doğal durmuyor.. keşke porselen yerine implant yaptırsa bin kat güzel olurdu.. dişlerin şuan ki hali çok sırıtıyor aşırı beyazlar.. ee bide tarkan efendi zayıflıktan iice eriyince yüzü çöktü daha da ortaya çıktılar malesef..
karışmak istemezdim ama ne yapayaım söz konusu tarkan olunca herşey mükemmel olsun istiyom hatta gereksiz olcak ama dişlerini bile.. :)

bounce
18-07-10, 23:03
bi kulak arkası kalmıştı zaten!!!!!

karma_elcin
19-07-10, 01:24
eet ön dişler uzamış gibi gerek yoktu, dişleri gayet güzeldi, tabi kendi bileceği iş o öyle beğendiyse kabulümüzz :) :)

efsane_01
20-07-10, 17:40
Bende, en son goruntusunden kayitlar var...hatta dikkatlice inceledim...dishleri bana esgisinden pek farkli gelmedi ama kendisi bayaqi bir degishmishti...sanki gorduyum o tatli cocuk diyil de, bashka bir adamdi...vallahi hic kendisine benzetemedim...acaba,,, tarkan kendisine benzeyen birini bulubta ortaliklarda dolashtirmak icinmi yapti shunu, yoksa bu deli oqlan bizimle dalqami geciyor,,...insan, imajini bu kadar da degishtirirmi hic?...inanin bir tek yuruyushunden tarkan olduqunu anlaya bildim...bashka da hic bir shey onu hatirlatmiyordu...

edudum
20-07-10, 19:03
tarkanın dişleri karma döneminde güzeldi..dişlerden kastım aynı zamanda "gülüş estetiği" denilen kavrm..bu dişler bana göre çok itici duruyor...safiye soymanın dişelri gibi...eğer estetik kaygılarla yapılmışsa,nasıl olsa forum ortamındayım diye rahat rahat atıp tutabilirim :D ama tarkanın yüzüne söylemem gerekse" yahu yakışıklı abicim.neden dsdişlerinle oynama gereği hissettin"diye sorar cevabı "bazı sağlık problemleri yüzünden derse anlayışla karşılardım...ama böyle daha havalı derse :"biri seni yanıltmış olabilir mi..çünkü dişerin proporsüyonu ,yüzünn proporsüyonuyla hiç uyumlu değil,bu da iğreti bir hal veriyor yüzüne,,kylie minogue gibi dişlerin önde,," derdim...hele hele istanbulu tanıttığı 2009 sonlarındaki video da ise en kötü haldeler..dişlerinle modaya göre oynama..ayrıca "hollywood beyazından" hemen vazgeç çünkü sana gitmiyor,,,çok plastik duruyor derdim :) :)

simgem__
20-07-10, 19:24
bence o kadarda dikkat çekmiyo...

ece**
20-07-10, 21:11
ewet yaw :) kötü duruyo gerçekten .ama bari ona karışmayalım bizde ne doyumsuz insanlarız be :D

yigit
21-07-10, 00:19
Tarkan'ın dişlerinde bişi yok arkadaşlar.Zayıfladığı için bi dönem bence öyle gelmiş olabilir sizlere.Ama artık bu konu bence silinmeli kaldırılmalı.Ya Tarkan girse siteye şu yorumları görse ne düşünür yahu.Bu nasıl bi eleştiri.

karmaefsanesi
19-10-15, 21:15
Tarkan'ın Kuzu Kuzu ve Hüp klibindeki efsane dişleri maalesef tarih olmuş.Ağzında 32 parça porselenle dolaşıyor şimdilik.Bakalım daha ne kadar takılı kalacak bu gudubet şeyler ağzında.

karmaefsanesi
19-10-15, 21:24
tarkanın dişleri karma döneminde güzeldi..dişlerden kastım aynı zamanda "gülüş estetiği" denilen kavrm..bu dişler bana göre çok itici duruyor...safiye soymanın dişelri gibi...eğer estetik kaygılarla yapılmışsa,nasıl olsa forum ortamındayım diye rahat rahat atıp tutabilirim :D ama tarkanın yüzüne söylemem gerekse" yahu yakışıklı abicim.neden dsdişlerinle oynama gereği hissettin"diye sorar cevabı "bazı sağlık problemleri yüzünden derse anlayışla karşılardım...ama böyle daha havalı derse :"biri seni yanıltmış olabilir mi..çünkü dişerin proporsüyonu ,yüzünn proporsüyonuyla hiç uyumlu değil,bu da iğreti bir hal veriyor yüzüne,,kylie minogue gibi dişlerin önde,," derdim...hele hele istanbulu tanıttığı 2009 sonlarındaki video da ise en kötü haldeler..dişlerinle modaya göre oynama..ayrıca "hollywood beyazından" hemen vazgeç çünkü sana gitmiyor,,,çok plastik duruyor derdim :) :)

Tam da düşündüklerimi yazmışsın ama sitede artık aktif değilsin sanırım

Efsane_1
20-10-15, 14:02
Bence Volkan konağın dişlerinde bir problem yok.Ama Vokan konak,yerel bir halk sanatçısıdır.Tarkan ise özellikle youtube yorumlarına baktığımızda bizi uluslararası temsil eden belki de tek sanatçıdır.O yüzden kendine çeki düzen vermeli.Volkan konağın dişleri ağzını komple kaplamıyor mesela ama Tarkanın dişleri hiç doğal görünmüyor.Dediğim gibi çok büyük.

Ben birkaç yıl önce son albümünün çıktığı zamanlar bu siteye gelmiştim.O zaman siteye giren çıkanın haddi hesabı yoktu.Bir süre sonra siteye foruma giriş yapmak istediğimde 'Forum bölümü kapanmıştır' gibi birşey yazıyordu.Niye kapanmıştı bilmiyorum?Sonra tekrar açıldı.Ama eskisi gibi görünmüyor artık.Bence forumun kapatılması hataydı.Ondan sonra siteden büyük kopuş olmuş olmalı.

Sen böyle diyorsun yani, hani şu an profilime koyduğum resimdeki gibi de mi?...

Efsane_1
20-10-15, 14:17
Ha bu arada ordakı konuyu buraya taşıdığım için özür dilerim canım...

Efsane_1
20-10-15, 14:24
Bence Volkan konağın dişlerinde bir problem yok.Ama Vokan konak,yerel bir halk sanatçısıdır.Tarkan ise özellikle youtube yorumlarına baktığımızda bizi uluslararası temsil eden belki de tek sanatçıdır..

Evet bu konuda sonuna kadar katılıyorum sana.

karmaefsanesi
20-10-15, 14:44
Sen böyle diyorsun yani, hani şu an profilime koyduğum resimdeki gibi de mi?...

Evet profiline koyduğun resimde Tarkan'ın dişleri güzel.2006 yılı sanırım

karmaefsanesi
20-10-15, 14:45
Ha bu arada ordakı konuyu buraya taşıdığım için özür dilerim canım...

Özür dilemene gerek yok en iyisini yapmışsın tatlım :)

Efsane_1
20-10-15, 16:17
Evet profiline koyduğun resimde Tarkan'ın dişleri güzel.2006 yılı sanırım

Peki o zaman Tarkan bu dişlerinin neresini beğenmedi de, tekrardan yapma kararını aldı acaba?...Yani çok önemli bi konuya parmak basmışsın kardeşim...

karmaefsanesi
20-10-15, 16:28
Peki o zaman Tarkan bu dişlerinin neresini beğenmedi de, tekrardan yapma kararını aldı acaba?...Yani çok önemli bi konuya parmak basmışsın kardeşim...

Bunun sebebini ben de bilmiyorum.Eğer burası Tarkan'ın resmi fan sitesiyse, kimsenin bilmemesi de üzücü.Tarkan'la kuliste ya da başka yerde buluşupta sadece fotoğraf çekineceklerine bunu sorsalardı şimdiye kadar cevabını bulmuş olurduk.

Efsane_1
20-10-15, 17:38
http://youtu.be/WNNYhEKG4AE

Bu klipte Tarkan'ın dişleri hiç de göze batmıyor mesela, 2005-2006 senesinde çekilmiş bi klip bu yanılmıyorsam eğer...Ki, ondan sonra tekrardan yaptırmış demek ki..

karmaefsanesi
20-10-15, 18:09
http://youtu.be/WNNYhEKG4AE

Bu klipte Tarkan'ın dişleri hiç de göze batmıyor mesela, 2005-2006 senesinde çekilmiş bi klip bu yanılmıyorsam eğer...Ki, ondan sonra tekrardan yaptırmış demek ki..

Çünkü o klip dişlerini değiştirmeden önce çektirdiği son klip.2008 sanırım.Hani bir rus portakal reklamında oynamıştı ya.İşte orda yeni büyük dişlerini ilk defa görebilirsin

Efsane_1
20-10-15, 18:12
Çünkü o klip dişlerini değiştirmeden önce çektirdiği son klip.2008 sanırım.Hani bir rus portakal reklamında oynamıştı ya.İşte orda yeni büyük dişlerini ilk defa görebilirsin

Öyle mi, bilmiyordum...

karmaefsanesi
20-10-15, 18:23
Öyle mi, bilmiyordum...

Bu sitenin yöneticisi ya da yöneticileri Tarkan'la irtibat halinde değil mi?Yazdıklarımı iletseler iyi olurdu

Efsane_1
20-10-15, 19:23
Bu sitenin yöneticisi ya da yöneticileri Tarkan'la irtibat halinde değil mi?Yazdıklarımı iletseler iyi olurdu

Canım sen de mecbur etme ama onları, belki cesaret edemiyorlardır...Sonuçta koskoca sitenin yöneticileri onlar, hata yapma olasılıkları neredeyse 0 yakın olmalı ki, siteye zarar gelmesin..Yani biz hata yapsak en fazla kovuluruz siteden, onlar hata yapsalar nolucak?...Yersiz patavatsızlık yüzünden (özür dilerim) siteyi mi kapatacaklar?...Yani...

Efsane_1
20-10-15, 19:26
Ha bu arada işine karışmak gibi olmasın, sora bilir miyim acaba profilinde neden herhangi bi resim yok senin?..Böyle bir az yavan görünüyor da profilin...Yani

karmaefsanesi
20-10-15, 19:33
Canım sen de mecbur etme ama onları, belki cesaret edemiyorlardır...Sonuçta koskoca sitenin yöneticileri onlar, hata yapma olasılıkları neredeyse 0 yakın olmalı ki, siteye zarar gelmesin..Yani biz hata yapsak en fazla kovuluruz siteden, onlar hata yapsalar nolucak?...Yersiz patavatsızlık yüzünden (özür dilerim) siteyi mi kapatacaklar?...Yani...

Eğer söylemezlerse hata yaparlar.Özellikle yabancı fanları onu ölürüm sana karma dudu hatta vay anam vay albümlerindeki haliyle tanıdılar sevdiler.Son haliyle değil.Yapmaları gereken tek şey Tarkan'a 'Tarkan...Tarkancım (artık ona nasıl hitap ediyorlarsa) forumda bazı kişilerin bir konuda size(sana) eleştirileri var' diye başlayıp devamını getirmek.Ben eminim ki bu siteyi yönetenler de eleştirilerimi haklı buluyordur.Çünkü görüntüde bariz fark var

karmaefsanesi
20-10-15, 19:34
Ha bu arada işine karışmak gibi olmasın, sora bilir miyim acaba profilinde neden herhangi bi resim yok senin?..Böyle bir az yavan görünüyor da profilin...Yani

Ben sadece bir tv kaydı ve bu konuyla ilgili siteye üye olmuştum.O yüzden profille fazla ilgilenmedim

Efsane_1
20-10-15, 19:46
Ben sadece bir tv kaydı ve bu konuyla ilgili siteye üye olmuştum.O yüzden profille fazla ilgilenmedim

Gidicen mi?

karmaefsanesi
20-10-15, 19:57
Gidicen mi?

Giderim yakında...

Efsane_1
20-10-15, 20:02
Giderim yakında...

Sen bilirsin, sonuçta kimseyi zorla tutmuyorlar burda, hatta beni bile...

karmaefsanesi
20-10-15, 20:04
Sen bilirsin, sonuçta kimseyi zorla tutmuyorlar burda, hatta beni bile...

Çok tenha burası zaten

Efsane_1
20-10-15, 20:15
Çok tenha burası zaten

Evet çok zor...Hem kızım sen de yaramı kanatıp durma dakikabaşı...Zaten Tarkan için buradayım, yoksa ki istenmediğim yerde durmam asla...

karmaefsanesi
20-10-15, 20:20
Evet çok zor...Hem kızım sen de yaramı kanatıp durma dakikabaşı...Zaten Tarkan için buradayım, yoksa ki istenmediğim yerde durmam asla...

Hahahahahahahahaha ben erkeğim yahu seni burda istemeyenler kim?Yoksa bu sitedeki tek erkek benim de ondan mı potansiyel kız muamelesi gördüm? :)

Efsane_1
20-10-15, 20:27
Kusura bakma lütfen, erkek olduğunu bilmiyordum...Gerçekten de bayan olduğunu sanıyordum...Hem evet haklısın, çoğunluk bayanlardan ibaret burası...E sevilen Kişi Tarkan olunca...Yani...

karmaefsanesi
20-10-15, 20:32
Kusura bakma lütfen, erkek olduğunu bilmiyordum...Gerçekten de bayan olduğunu sanıyordum...Hem evet haklısın, çoğunluk bayanlardan ibaret burası...E sevilen Kişi Tarkan olunca...Yani...

Yok ya niye kusura bakıcam.Ben Kuzu Kuzu akustik versiyonunun canlı tv yorumunu sevdiğimden ve de youtube'da sadece Tarkan'a yabancı yorumlar atıldığı için görünüşüne daha dikkat etmesi gerektiğini düşündüğümden burda o kadar dil döktüm.Yoksa ben onun ne yapacağına karışamam.Kendinde problem görmüyorsa benim için sıkıntı yok.Ama bende Karma albümünün anısı büyük olduğundan kendisine çeki düzen vermesini istedim yani o kadar.

Efsane_1
20-10-15, 20:45
Yok ya niye kusura bakıcam.Ben Kuzu Kuzu akustik versiyonunun canlı tv yorumunu sevdiğimden ve de youtube'da sadece Tarkan'a yabancı yorumlar atıldığı için görünüşüne daha dikkat etmesi gerektiğini düşündüğümden burda o kadar dil döktüm.Yoksa ben onun ne yapacağına karışamam.Kendinde problem görmüyorsa benim için sıkıntı yok.Ama bende Karma albümünün anısı büyük olduğundan kendisine çeki düzen vermesini istedim yani o kadar.
Evet Tarkan'ın o videosunu ben de çok seviyorum ve hatta her defasında sanki ilk kezmiş gibi büyük bir aşkla izliyorum...Hem sadece o videoyu değil, Tarkan'ın tüm videolarını tüm hayranlığımla severek izliyorum...Her halini seviyorum ben Onun...Damarımda kanım gibidir sanki...

karmaefsanesi
20-10-15, 20:49
Evet Tarkan'ın o videosunu ben de çok seviyorum ve hatta her defasında sanki ilk kezmiş gibi büyük bir aşkla izliyorum...Hem sadece o videoyu değil, Tarkan'ın tüm videolarını tüm hayranlığımla severek izliyorum...Her halini seviyorum ben Onun...Damarımda kanım gibidir sanki...

O videosu yok ki ortada ben hülya avşar show programındaki canlı kuzu kuzu akustik performansından bahsediyorum.Seni bu sitede istemeyenler kim?

Efsane_1
20-10-15, 20:58
O videosu yok ki ortada ben hülya avşar show programındaki canlı kuzu kuzu akustik performansından bahsediyorum.Seni bu sitede istemeyenler kim?

O video Tarkan'da...Tarkan'ı bulursan al bana da getir, hep beraber tekrardan izleyelim burda..:)

karmaefsanesi
20-10-15, 21:01
O video Tarkan'da...Tarkan'ı bulursan al bana da getir, hep beraber tekrardan izleyelim burda..:)

Aaaa bak seni istemeyenler kim diye soruyorum cevap vermiyosun.O video Tarkan'da değil show tv'de

Efsane_1
20-10-15, 21:04
Seni bu sitede istemeyenler kim?

Tarkanı bu denli çok sevdiğimden olmalı...Kınamıyorum da aslında onları, E Adam kıskanılmayacak gibi değil ki...Hem ne var biliyor musun, tüm dünya düşman bile olsa bana ben yine de tek Aşkım Tarkan'ımdan asla ve asla vazgeçmeyeceğim inan...Kurban olurum ben Ona, Bitanem O benim...

karmaefsanesi
20-10-15, 21:07
Tarkanı bu denli çok sevdiğimden olmalı...Kınamıyorum da aslında onları, E Adam kıskanılmayacak gibi değil ki...Hem ne var biliyor musun, tüm dünya düşman bile olsa bana ben yine de tek Aşkım Tarkan'ımdan asla ve asla vazgeçmeyeceğim inan...Kurban olurum ben Ona, Bitanem O benim...

Ben gitsemde senin burda kalmanı istiyorum.Bence tek aşkım deme senin de bir sevgilin olacak er ya da geç :)

Efsane_1
20-10-15, 21:16
Ben nerden bileyim kardeşim, ekstrasens miyim ya...Ay Allah seni güldürsün...Hem iyi ki de şu diş konusundan bir nebze de olsa uzaklaştık, yoksa rüyama gireceklerdi valla:))

karmaefsanesi
20-10-15, 21:22
Ben nerden bileyim kardeşim, ekstrasens miyim ya...Ay Allah seni güldürsün...Hem iyi ki de şu diş konusundan bir nebze de olsa uzaklaştık, yoksa rüyama gireceklerdi valla:))

Tarkan'ın fanı olan sensin.O 32 parça porselen rüyana girmeli zaten o kadar konuştuktan sonra haha

Efsane_1
20-10-15, 21:25
Bence tek aşkım deme senin de bir sevgilin olacak er ya da geç :)

Benim tek Aşkım Tarkan..Ondan başka hiçbir sevgilim olmayacak benim hayatımda...Hatta olucağı varsa da ölümüm bile tek Aşkım Tarkan'ımın elinden gelsin bana o kadar!!!...Delimisin sen, Tarkan'ı unutup da başkasını sevmek de ne demek?...

Efsane_1
20-10-15, 21:27
Tarkan'ın fanı olan sensin.O 32 parça porselen rüyana girmeli zaten o kadar konuştuktan sonra haha

Ay kurban olurum ben Onun dişlerine de Kendisine de...Şirinim o benim, Şirinimmm.

karmaefsanesi
20-10-15, 21:31
Benim tek Aşkım Tarkan..Ondan başka hiçbir sevgilim olmayacak benim hayatımda...Hatta olucağı varsa da ölümüm bile tek Aşkım Tarkan'ımın elin gelsin bana o kadar!!!...Delimisin sen, Tarkan'ı unutup da başkasını sevmek de ne demek?...

Senin bence bir sevgiliye ihtiyacın var.Çünkü bir şarkıcıya sevgi duymanın ötesindeki her türlü şey bence normal değil

Efsane_1
20-10-15, 21:54
Kimseye inanmıyorum ve de güvenmiyorum Tarkan dışında...Tarkan benim yaşama sebebim ve şu lanet dünyada ruhen (platonik de olsa) tutunduğum dalım.Allah korusun da belki hiç bir zaman göremeyeceğim Onu ama, ben gene de Ondan başkasını ne gönlüme salırım, ne de kimselere yar derim.Biliyor musun, seni kınamıyorum da ben aslında...Afedersin ama Tarkan hayranı olmadığın için bunu anlayamazsın...Benim Tarkan'a olan sevgim anlatılır türden değil, bunu benim gibi içten seversen anlarsın ancak...Yani ne söylesem nafile senin için...

karmaefsanesi
20-10-15, 22:02
Kimseye inanmıyorum ve de güvenmiyorum Tarkan dışında...Tarkan benim yaşama sebebim ve şu lanet dünyada ruhen (platonik de olsa) tutunduğum dalım.Allah korusun da belki hiç bir zaman göremeyeceğim Onu ama, ben gene de Ondan başkasını ne gönlüme salırım, ne de kimselere yar derim.Biliyor musun, seni kınamıyorum da ben aslında...Afedersin ama Tarkan hayranı olmadığın için bunu anlayamazsın...Benim Tarkan'a olan sevgim anlatılır türden değil, bunu benim gibi içten seversen anlarsın ancak...Yani ne söylesem nafile senin için...

Ancak bir sevgili, bir sanatçıya olan anormal ilgiyi azaltabilir.Sanki daha önce aldatılmış gibi konuşuyosun?

Efsane_1
20-10-15, 22:56
Sanki daha önce aldatılmış gibi konuşuyosun?

İnan bu konuda inanılmaz şanslıyım çok şükür...Hep çok sevildim ve büyük bir sevgiyle büyütüldüm...Zaten annemle babam birbirilerine inanılmaz aşıklar (Allah bozmasın, AMİN) ve ben de ailenin ilk evladı olarak o büyük aşkın meyvasıydım deye o büyük aşktan ben de nasiplendim...Yani sevgilerini bana verdiler ve ben de büyüdükçe o sevgi de içimde benle büyümeye başladı...Yani sevilmenin ne kadar güzel bir duygu olduğunun bilincinde olarak büyüdüm ve benimle birlikte içimdeki bu sevgi de o kadar büyüdü ki birilerine karşı herhangi nefrete yer kalmadı içimde, hatta beni kıskananlara karşı bile...Ama inan buna rağmen şımarıp da büyüklenmedim hiçbir zaman...Tam tersi, içimdeki sevgiyi dağıtmaya ya da birileriyle paylaşmaya çalıştım hep...Gerek ailem, gerek dostum dediğim arkadaşlarım ve de etrafım, çevrem her kes ama her kes bu sevgimden pay aldı...Yani sevmenin ne kadar güzel bir duygu olduğunu bildiğim için hep sevdim ve de sevildim çok şükür...Hem ,,sanki aldatılmışsın" diyorsun ya, sana bir şey söyleyim mi, aldatılan biri böylesine büyük bir sevgiyi asla barındıramaz kalbinde...Nefret çok kötü bir duygudur ve Allah kimsenin kalbine sokmasın, AMİN...Neyse uzun lafın kısası, içimdeki bu büyük sevgiden bizim Deli Oğlan da nasiplendi anlıyacağın...Hatta hani bi deyim var ya ,,Dağ dağ'a rast geldi" deye, yani rast geldiğim insana bakar mısın, e adı üstünde AŞK yani...İçimdeki sevgi AŞK bulmuş, vazgeçer mi hiç Ondan?...Yani gerisini sen düşün artık...

Efsane_1
20-10-15, 23:00
Hatta bu sitede 100 ya da 1000 değil de sadece 3-5 ya da ki 10 kişi dahi olsa ben yine de Tarkan'a olan aşkımı ve sevgimi bağırmaktan vaz geçmeyeceğim hiçbir zaman....

Efsane_1
21-10-15, 10:41
Senin bence bir sevgiliye ihtiyacın var.Çünkü bir şarkıcıya sevgi duymanın ötesindeki her türlü şey bence normal değil

Bu arada dedin ya hani benim bi sevgiliye ihtiyacım var deye, evet ihtiyacım var, hem de çok!!!...E bu yüzden buradayım kardeşim, Ada'ma aşığım işte...İnsan uzaktan da olsa sevemez mi?...Hem sanatçı olsa ne yazar, insan değil mi sonuçta?...Bir de ki nerden biliyorsun, görürse halimden anlar belki...O da sever beni...Hani illaki aşık olsun bana demiyorum ki...Zaten çok zordur Tarkan'ın kalbini kazanmak, biliyorum ama gene de olmaz mı yani, sevemez mi beni?...O da göksünde bi YÜREK taşıyor sonuçta ve beni tanıyacağına pişman olmayacağından da adım gibi eminim...Onun yerinde kim olsa (ki böyle biri doğmadı henüz) kendisini böyle delicesine seven birine karşı kayıtsız kalamaz asla...Ama gene de sen haklısın, e Tarkan bu, sayısız sevenleri var ve ben Onun için denizde bir kum tanesiyim sadece...

karmaefsanesi
21-10-15, 11:48
Peki sen öyle diyorsan eğer :)

Efsane_1
21-10-15, 12:55
Peki sen öyle diyorsan eğer :)

Yani...Aslında gerçek bu...

karmaefsanesi
21-10-15, 13:02
Yani...Aslında gerçek bu...

Ben senin düşünceni değiştirmek istemem katılmasam bile

Efsane_1
21-10-15, 13:49
Ben senin düşünceni değiştirmek istemem katılmasam bile

Nesine katılmıyorsun mesela?...Hani bildiğin birşey varsa söyle bileyim...

karmaefsanesi
21-10-15, 14:00
Nesine katılmıyorsun mesela?...Hani bildiğin birşey varsa söyle bileyim...

Bir şarkıcıyı fanatiklik boyutunda sevebilirsin ama karşılıklı aşk arıyorsan yanlış yerdesin

Efsane_1
21-10-15, 14:26
Bir şarkıcıyı fanatiklik boyutunda sevebilirsin ama karşılıklı aşk arıyorsan yanlış yerdesin

Belki de sen haklısın ama elimde değil, Ondan başka kimseye bi türlü ısınamıyorum (aşık olmak anlamında) nedense...Yani Ondan başkasına sarılıpta gözlerinin içine bakarak sen benim sevgilimsin deyip öpemem...Yapamam bunu...Aksi taktirde Kendisine ihanet edicekmişim gibi olurum...Ve Ondan başka kimsenin bana kadınımsın deyip sahiplenmesini de istemiyorum inan...Bu aşk mı bilmiyorum ama ben böyle hissediyorum...Canım çıkıyo adeta...

karmaefsanesi
21-10-15, 14:44
Belki de sen haklısın ama elimde değil, Ondan başka kimseye bi türlü ısınamıyorum (aşık olmak anlamında) nedense...Yani Ondan başkasına sarılıpta gözlerinin içine bakarak sen benim sevgilimsin deyip öpemem...Yapamam bunu...Aksi taktirde Kendisine ihanet edicekmişim gibi olurum...Ve Ondan başka kimsenin bana kadınımsın deyip sahiplenmesini de istemiyorum inan...Bu aşk mı bilmiyorum ama ben böyle hissediyorum...Canım çıkıyo adeta...

Bu zamana kadar hiç sevgilin olmadı mı yani?

Efsane_1
21-10-15, 14:50
Bu zamana kadar hiç sevgilin olmadı mı yani?

O gönlüme gireli kimseye aşık olmadım...

karmaefsanesi
21-10-15, 14:55
O gönlüme gireli kimseye aşık olmadım...

Gönlüne girmeden önce peki

Efsane_1
21-10-15, 15:29
Gönlüne girmeden önce peki

Çocuktum işte, gene de platonik olarak takılıyordum...Hayaller aleminde yaşıyordum...Güya günün birinde beyaz atlı prens gelicek kurtaracak beni bu yalnızlıktan...Öyle böyle oyuncak bebeklerimle zamanımı harcadım Ta büyüyene kadar ama gene de değer...çünkü kim bilebilirdi ki günün birinde böyle bir Delikanlıya aşık olup da tüm sabrıyla Onu bekleyeceğimi...E dile kolay seneler oldu ama hala aşığım Ona...Ve senelerdir içimde Kendisine ilgili gerek sanal alemde, gerekse de Kendisine karşı tüm ruhumla hissederek kurduğum tüm hayallerimi ve de hayallerindeki o anılarımı tekrar tekrar ısıtıp koyuyorum soframa ve iştahla yiyorum, sanki yeniymiş gibi...Sayesinde hiç bayatlamıyorlar:) Hayatım O benim...

karmaefsanesi
21-10-15, 15:36
.

Çocuktum işte, gene de platonik olarak takılıyordum...Hayaller aleminde yaşıyordum...Güya günün birinde beyaz atlı prens gelicek kurtaracak beni bu yalnızlıktan...Öyle böyle oyuncak bebeklerimle zamanımı harcadım Ta büyüyene kadar ama gene de değer...çünkü kim bilebilirdi ki günün birinde böyle bir Delikanlıya aşık olup da tüm sabrıyla Onu bekleyeceğimi...E dile kolay seneler oldu ama hala aşığım Ona...Ve senelerdir içimde Kendisine ilgili gerek sanal alemde, gerekse de Kendisine karşı tüm ruhumla hissederek kurduğum tüm hayallerimi ve de hayallerindeki o anılarımı tekrar tekrar ısıtıp koyuyorum soframa ve iştahla yiyorum, sanki yeniymiş gibi...Sayesinde hiç bayatlamıyorlar:) Hayatım O benim...

Aşk,karşılıklıysa güzeldir.Mutlaka karşına seveceğin biri çıkacaktır.Dürüst olmak gerekirse,Tarkan senin akranın da değil(!), ulaşabileceğin biri de değil diye düşünüyorum

Efsane_1
21-10-15, 16:08
Aşk,karşılıklıysa güzeldir.Mutlaka karşına seveceğin biri çıkacaktır.Dürüst olmak gerekirse,Tarkan senin akranın da değil(!), ulaşabileceğin biri de değil diye düşünüyorum

Sence Onun için hangi yaşta bayanlar daha uygun olur peki?...

karmaefsanesi
21-10-15, 16:13
Sence Onun için hangi yaşta bayanlar daha uygun olur peki?...

Bilmem 40 yaş üstü ünlülerin 20'li yaşlardaki kadınlarla ilişki yaşadıklarına bazı haberlerde rastlıyorum ama bence yaş farkı maximum 10 olmalı

Efsane_1
21-10-15, 16:28
Bilmem 40 yaş üstü ünlülerin 20'li yaşlardaki kadınlarla ilişki yaşadıklarına bazı haberlerde rastlıyorum ama bence yaş farkı maximum 10 olmalı

E ne yapalım, yaşımızı büyütelim mi diyosun yani? :21:

karmaefsanesi
21-10-15, 16:31
E ne yapalım, yaşımızı büyütelim mi diyosun yani? :21:

Ünlü olmasaydı ve sana gelip benimle çıkar mısın deseydi yaş farkını sorun eder miydin etmez miydin? Dürüstçe cevap ver ama

Efsane_1
21-10-15, 16:49
Ünlü olmasaydı ve sana gelip benimle çıkar mısın deseydi yaş farkını sorun eder miydin etmez miydin? Dürüstçe cevap ver ama

O duruma göre değişen bi şey ama gene de 40'a göre 20 çok küçük...Yani neredeyse aşağı yukarı kendi kızı yaşında gibi...(Tabi ki de zamanında evli olsaydı eğer).

karmaefsanesi
21-10-15, 16:50
O duruma göre değişen bi şey ama gene de 40'a göre 20 çok küçük...Yani neredeyse aşağı yukarı kendi kızı yaşında gibi...(Tabi ki de zamanında evli olsaydı eğer).

Sence ilişkide yaş farkı maksimum kaç olmalı?

Efsane_1
21-10-15, 17:06
Sence ilişkide yaş farkı maksimum kaç olmalı?

Vallahi ne yalan söyleyim, mükemmel bir ilişki konusunda pek uzman sayılmam ama gene de neredeyse aşağı yukarı senin de dediğin gibi 9-10 yaş farkı daha uygundur deye düşünüyorum...Peki ya sence?.

karmaefsanesi
21-10-15, 17:11
Vallahi ne yalan söyleyim, mükemmel bir ilişki konusunda pek uzman sayılmam ama gene de neredeyse aşağı yukarı senin de dediğin gibi 9-10 yaş farkı daha uygundur deye düşünüyorum...Peki ya sence?.

Ben zaten maximum 10 demiştim.E daha fazla yaş farkı olmamalı diyorsan zaten platonik bir aşk olarak kalacaktır seninkisi :)

Efsane_1
21-10-15, 17:22
Ben zaten maximum 10 demiştim.E daha fazla yaş farkı olmamalı diyorsan zaten platonik bir aşk olarak kalacaktır seninkisi :)

Nolucek şimdi benim halim?...

karmaefsanesi
21-10-15, 17:25
Nolucek şimdi benim halim?...

Bir sevgilin olduğunda ona aşkım dersin artık

Efsane_1
21-10-15, 17:31
O benim tek Aşkımmm❤

karmaefsanesi
21-10-15, 17:32
O benim tek Aşkımmm❤

Yaş farkını unutma :)

Efsane_1
21-10-15, 17:41
Yaş farkını unutma :)

Senin yaşın kaç? Ama adaletli olalım lütfen...Hiç fikrini ,,değişme" bence olduğu gibi söyle.

karmaefsanesi
21-10-15, 17:43
Senin yaşın kaç? Ama adaletli olalım lütfen...Hiç fikrini ,,değişme" bence olduğu gibi söyle.

Üniversiteliyim o kadar söyleyeyim :)

Efsane_1
21-10-15, 17:45
Peki sevgilin var mı? Yani sonuçta erkeksin söyleye bilirsin yani.Sadece evet ya da hayır o kadar!

Efsane_1
21-10-15, 17:48

O isterse büyük olasılıkla kabul ederdim ama tabi ki de yaşım Onun yaşıyla uygun olsaydı...Ona hayır demek de ne demek?

karmaefsanesi
21-10-15, 17:49
Peki sevgilin var mı? Yani sonuçta erkeksin söyleye bilirsin yani.Sadece evet ya da hayır o kadar!

Sevgililerim oldu ama bugün için konuşursak hayır

Efsane_1
21-10-15, 17:55
Sevgililerim oldu ama bugün için konuşursak hayır

Yani aslında sırf bugün için sormuyorum, genel olarak soruyorum, buaralar takıldığın birileri, ya da bi sevgilin var mı deye soruyorum...Yani kusura bakma da net konuş lütfen..

karmaefsanesi
21-10-15, 17:58
Çok güzel. Ama yaşını söylemedin, adaletli olalım.

20'li yaşlardayım işte niye sordun ki? :)

karmaefsanesi
21-10-15, 18:08
Yani aslında sırf bugün için sormuyorum, genel olarak soruyorum, buaralar takıldığın birileri, ya da bi sevgilin var mı deye soruyorum...Yani kusura bakma da net konuş lütfen..

Hayır yok şu an için

Efsane_1
21-10-15, 18:28
20'li yaşlardayım işte niye sordun ki? :)

Bak görüyor musun, neredeyse aşağı yukarı seninle aynı yaşlardaymışız...Hem belki zevklerimiz, fikrlerimiz falan da aynıdır kim bilir...Yani yaklaşık bi hafta oldu burda Tarkan'ın dişini tartışıp konuları buralara kadar getire bilmişizse aynı kafadayız demek ki...E o zaman bugüne kadar nerelerdeydin be oğlum...Tarkan'ın dişlerine kurban olurum ben, inan kırk yıl düşünseydim bile Tarkanın dişleri sayesinde senin gibi bi ahbabı bulacağım akımın ucundan bile geçmezdi valla...Bundan sonra buradasın artık, hiçbir yere gitmiyorsun tamam mı canım?..

karmaefsanesi
21-10-15, 18:32
Bak görüyor musun, neredeyse aşağı yukarı seninle aynı yaşlardaymışız...Hem belki zevklerimiz, fikrlerimiz falan da aynıdır kim bilir...Yani yaklaşık bi hafta oldu burda Tarkan'ın dişini tartışıp konuları buralara kadar getire bilmişizse aynı kafadayız demek ki...E o zaman bugüne kadar nerelerdeydin be oğlum...Tarkan'ın dişlerine kurban olurum ben, inan kırk yıl düşünseydim bile Tarkanın dişleri sayesinde senin gibi bi ahbabı bulacağım akımın ucundan bile geçmezdi valla...Bundan sonra buradasın artık, hiçbir yere gitmiyorsun tamam mı canım?..

Yakında vizelerim daha sonra da finallerim olacak.Buraya tekrar gelmem zor gibi.Sevgilim olup olmadığını niye öğrenmek istedin ki?:)

Efsane_1
21-10-15, 18:46
Yakında vizelerim daha sonra da finallerim olacak.Buraya tekrar gelmem zor gibi.

Sen buna medeni şekilde s***ık desene:)))) Korktun mu la yoksa?...Ay kıyamam ben sanaaaa...Şaka yapıyordum canım, ne Zaman istersen gidebilirsin, zaten burda kimseyi zorla tutmuyorlar, hatta beni bile...Sadece olarak Tarkan aşkıdır beni burda tutan, onun dışında hiçbirşey bağlamıyor beni buraya, hatta bu Tarkan'ın dişleri olsa bile... (Ki ben Onun herşeyine hayranım) Hadi eyvallah, başarılar