PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Menajeri Uygar'dan Açıklamalar

HakanÇelik
15-07-10, 14:35
Öncelikle herkese bu heyecanlı günlerimizde biraz daha sabır diliyorum. Görünen o ki bütün duygularımız karmakarışık. Bu haberi aldığımızdan beri Tarkan'la birlikte ne kadar çalışan varsa hepsiyle irtibata geçtik. Hepsinden son erteleme ile ilgili bilgiler aldık. Özellikle Hitt Müzik, DMC çalışanları ve Tarkan'la çalışan bazı müzisyenlere çok teşekkür ediyoruz.

Tarkan'ın menajeri Uygarı aradım ve aklıma gelen her şeyi sordum. Hepinizin içi rahat olsun albüm bu ay kesin olarak çıkıyor.

Albümde herhangi bir parça çıkarma söz konusu değildir. Albüme zaten hazır olan şarkılardan ekleniyor. Bu şarkılar üzerinde hiçbir müzikal çalışma yapılmayacak. Zaten bitmiş haldeler. Bu yüzden çok zaman almayacak.

Albüm kartonetine yeni şarkılar yansıtılıp tekrardan basıma geçilecekmiş. Tarkan uzun bir ara verdiği için tam bir albüm ile çıkmak istiyormuş. Bir de hayranlarının görüşlerinin doğru olduğuna karar vermiş. Bu yüzden Maxi sıngle çıkarmaktan vazgeçmiş.

Hepinize ilginizden dolayı teşekkkür ediyorum.

Tarkancoll FanClub Yönetimi
HakanÇelik

TarkanColl
15-07-10, 14:41
Birinci ağızdan gerçekleri öğrenmişsin Hakan, teşekkürler...:29:

Demekki Samsun Demir de bizlere yanlış bilgiler vermiyormuş...

haluk seki
15-07-10, 14:41
teşekkür ederiz tam tarih ne zaman pazartesimi

Dark_blue
15-07-10, 14:44
cok sagol bo$ konusan insanlar biraz susar hic degilse.

twilight
15-07-10, 14:47
ohhh...bu harika oldu...cok tesekkürler Hakan Abi... ;)

yigit
15-07-10, 14:51
komik.Neyse konuşup sivrilmek gibi bi derdim yok ama bana komik geliyor açıkçası

Yakisikli89
15-07-10, 14:55
Benim kafami karistiran Metin Arolat. Herkez persembe, cuma, pazartesi derken o Cumartesi diyor :)

İZMİRLİ
15-07-10, 15:00
Bilgilendirme için çok teşekkürler, görüldüğü gibi Tarkan yine biz sevenlerinin isteği üzerine böyle bir erteleme yapmış. Yine çabuk sinirlenip , onu hemen yargılayıp hata yaptık...

arau
15-07-10, 15:03
teşekkürler hakan çelik. nihayet birisi etraflıca bir araştırma yapıp bizleri bilgilendirdi..

simgem__
15-07-10, 15:03
Ohh be sonunda doğru düzgün bi açıklama geldi teşekkürler hakan

denizarya
15-07-10, 15:06
cok cok tessekürler..nihayat remi bir yerden biri aldi haberi

nedjohnlansen
15-07-10, 15:19
şu an ertelendiğine gram üzülmüyorum. 6 şarkı değil 12 şarkı geliyor. daha ne? tarkan en iyisini yapıyor. belki kartonet basımına parası 2 kere gidecek ama o umursamıyor ve güzel olması için para kaybına da hayranların kızgınlığına da katlanıyor.

MARY JANE
15-07-10, 15:21
o kadar güzel bir haber verdin ki hakan çok teşekkür ederim. doğru bilgiler verdiğin için.
ayrıca tarkana da teşekkür ederim tam albüm ile çıkacağı için.
bence doğru olan buydu :)
geç çıkmasına değecek. doya doya tarkan dinlicez.

karma_elcin
15-07-10, 15:32
bu ay çıksn da ramazana kalmasn. seni çok seviyorm Tarkan ama şu erteleme huyundan vazgeçç!!!!

meetee55
15-07-10, 15:37
çok tşk edriz geç olsun temiz olsun diyenlerdenim inş güzel bir albüm bizi bekler beklediğimize deymesini istiorum ölede tahmin ediyorum artık TARKAN IN bir kez daha bir numara olduğunu haykırmak istiyorm herkeze

TARQANIM
15-07-10, 15:48
oh be nihayet inanabilcegimiz kisiden bilgiler geldi..

denizmavisi
15-07-10, 16:08
oh be içim rahatladı nihayet sözlerimize kulak verdi Tarkan iyi de yaptı bu arada Hakan çok teşekkürler bizleri bilgilendirdiğin içinbravo

eskalen
15-07-10, 16:19
Sonunda bir aciklama geldi...Oncelikle Tesekkurler hakan... Tarkan su aciklama yapma olaylari zamaninda gerceklestirse bizlerde bi anda kopurmucez...

Tarkan hayranlarini nasil dinlemis sasirdim? Ne de olsa hep bildigini okuyor megastar...Tam bir album gelicekse cok daha iyi...Ama yine de cok gec kaldi ya...

Rumeli59
15-07-10, 16:45
Benim kafami karistiran Metin Arolat. Herkez persembe, cuma, pazartesi derken o Cumartesi diyor :)

koptum:18::18:

bbbeats
15-07-10, 17:16

:28::28::28:

görünen seni iyicen sasirtmislar..az gülmedim :))

SESA
15-07-10, 17:30
Sonunda net bi haber geldi Tarkan cephesinden
Albümle dönmesi gayet iyi single olsaydı daha erken bahar aylarında fln çıkarabilirdi bu yüzden albüm kararı almasına sevindim ama daha fazla beklemekte istemiyorum bir an önce dinleyelim artık

zwolkan
15-07-10, 18:26
Tarkan neden profesyonel çalişmiyor. Bu hareketlerin hepsi çok saçma. Yazik diyorum ve üzülüyorum. Tarkan'in ismine yakişmiyor son gelişmeler.
Hiçbirşeyin plani olmaz mi ya? Albüm basiliyor vazgeçiliyor, bugün çikiyor yok yarin çikiyor, yok 100 kere ertelendi falan filan... Ne oldu bunun kapağina, promosyonuna, basilan albümlere ? Hepsi atilip yeniden mi basilacak? Yada her şarki eklenip çikarilabilir mi bir albüme, konsept yok mu? Oofff

djan
15-07-10, 18:30
Bu guzel haber icin tskler Hakan bey!! bravo

moeller
15-07-10, 18:35
iyi yapmış Tarkan beklemedeyiz artık.

fatihvefatih
15-07-10, 19:19
İnşallah bu albüm Temmuz'da çıkar inşallah diyorum başka bişey demiyorum..

yasinenessahin
15-07-10, 20:09
böyle ertelemeye can kurban. kendi kendime bile ''sadece içimden'' söyledim ''acaba bizleri denemek için mi maxi single çıkartıyor ? tepkimiz ne olur ona göre hareket etmek için mi ? olumsuz tepki verirsek vazgeçip tam bir albüm çıkartma gibi bir şey olabilir mi ?'' düşüncesi vardı. ama zerre kadar inancım yoktu. ama tam da istediğim şey oldu. Teşekkürler Megastar. Biz bekleriz (ne de olsa her Tarkan dinleyicisinin en çok yaptığı şey :D ), sen bizi düşünme.

secil.06
15-07-10, 22:48
haber verip görüşdüğün ve bizlerle paylaşdığın için teşekür ederim

xanatoliax
16-07-10, 01:15
bu gün sordum d&r da ki görevliye ay sonu dedi bilginize

jetaime
16-07-10, 03:14
Cok guzel bir haber insallah hersey yolunda olacak

Ibrahim24
16-07-10, 05:06
Ama ben bi tek seyi anlamadim, simdi o yeni sarkilari daha okuncakmi? Yoksa hepsi okundumu bile?

arau
16-07-10, 09:33
evet okunmuş arkadaşım. sadece cd' basılacak. ama iyi oldu o şarkılar bekleseydi çöpe atılabilirdi.belki çok güzel şarkılar kayıp oluyor bu bekleme aşamasında tıpkı ''kara gözler'' gibi güzelim şarkının sadece bir konser kaydı var elimizde..

kujo
16-07-10, 10:28
arkadaşlar iki yeni şarkı eklenmiş ama kışın çıkarılacak albüm iptal edilmiş oluyor. kışın çıkarılacak albümde de 5-6 şarkı olsa demek oluyor ki 3-4 şarkı iptal edildi iki albüm olarak değerlendiriyorsak. özetle bazı şarkılar çöpe gitti kusura bakmayın.

goksenin
16-07-10, 10:42
arkadaşlar iki yeni şarkı eklenmiş ama kışın çıkarılacak albüm iptal edilmiş oluyor. kışın çıkarılacak albümde de 5-6 şarkı olsa demek oluyor ki 3-4 şarkı iptal edildi iki albüm olarak değerlendiriyorsak. özetle bazı şarkılar çöpe gitti kusura bakmayın.

Nerden biliyorsun sadece 2 şarkı eklendiğini diğer şarkıların çöpe gittiğini?

MonaRıza
16-07-10, 12:05
2 şarkı için ertelemeye değer miydi?

kujo
16-07-10, 15:26
Nerden biliyorsun sadece 2 şarkı eklendiğini diğer şarkıların çöpe gittiğini?

arkadaşım açıklamalardan iki şarkı eklendiğini görüyoruz.
aralıktaki çıkacağı duyrulan ikinci albüm konusunda da bir bilgilendirme yapılmadığı için çöp olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

tarkan açıklama yapsın o zaman arkadaşlar iki şarkı ekledim aralıkta da diğer albüm çıkacak. o zaman bende derim ki vay be oldu şimdi....
nerede bu açıklamalar?????
daha da tarkan com coming soon
bekleyelim bakalım

aykutcan35
16-07-10, 17:12
işte bu daha ıyı cok sarkı ıstıyoruz o kadr bekledık dimi :)

Pamela_beyazgul
16-07-10, 22:47
cok tesekkurler Hakan!!!!

princeofpersia
16-07-10, 22:54
heyecanlı ve bomba bir albüm için sabır en iyisi öfkeye kapılıp hatalı sözler yakışmıyo bizlere arkadaşlar o hep en iyisini yaptı tarkan...bravo:8::27::17::29:

sally
17-07-10, 00:11
Tskler sonunda gercek aciklamalar geldi

TarkanColl
17-07-10, 00:36
Bugün beni Hitt'den yetkili birisi beni aradı. O da tam tarih veremedi. Kesinleşince haber veririz dedi.

jetaime
17-07-10, 00:41
bugün beni hitt'den yetkili birisi beni aradı. O da tam tarih veremedi. Kesinleşince haber veririz dedi.

saol ebrucum haber vermek icin :8:
Keske onlar oda beni arasak hihihi:4:

ozgem__
17-07-10, 14:16
saol bilgi için. rahatlattın bizi biraz..