PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 'Adımı Kalbine Yaz Baskıda'

fuatuslu
13-07-10, 18:02
Tarkan’ın sürekli ertelenen albümü ‘Adımı Kalbine Yaz’ dün nihayet baskıya girdi.

Birkaç gün içinde DMC etiketiyle raflarda yerini alacak albümde altı yeni şarkı, dört remix var. Sezen Aksu’nun oğlu Mithat Can Özer’in ‘Acımayacak’ isimli bestesi albümün hit’lerinden biri.

http://cadde.milliyet.com.tr/2010/07/13/HaberDetay/1262708/ADIMI_KALBiNE_YAZ

twilight
13-07-10, 18:05
o zaman bu hafta icinde cikmasi lazim...ve insallahta cikar...
tesekkürler haber icin... :)

fuatuslu
13-07-10, 18:19
çıkacak inşallah ama hani radyoya verselerdi şarkıyı :)

Dark_blue
13-07-10, 18:23
hadi bakalim , beklicez biraz daha ' acimiycak ' :)

haluk seki
13-07-10, 18:39
kesin çıkar ozaman bu hafta
eminim çıkar

sally
13-07-10, 19:55
haftaya kadar cikmasi lazim

simgem__
13-07-10, 21:04
haber için teşekkürler..
neyse az kaldı ama sabırsızlanıyorum albümü dinlemek için....

moeller
13-07-10, 21:14
DMC den de bilgi arkadaşlar: "Sevdanın Son Vuruşunu da içinde barındıran 7. stüdyo albümü Adımı Kalbine Yaz 16 Temmuz Cuma günü raflardaki yerini alacaktır."

smh
13-07-10, 21:17
DMC den de bilgi arkadaşlar: "Sevdanın Son Vuruşunu da içinde barındıran 7. stüdyo albümü Adımı Kalbine Yaz 16 Temmuz Cuma günü raflardaki yerini alacaktır."

nası aldın bu bilgiyi?

moeller
13-07-10, 21:19
nası aldın bu bilgiyi?

maille :17:

TARQANIM
13-07-10, 21:23
ne yani 16sindami hani pazartesi cikacakti cumartesi pazarte radyoda calincakti..

smh
13-07-10, 21:32
dmc sitesinde yazsın o zaman hayret bıse ya

nedjohnlansen
13-07-10, 21:32
dmc'nin başındaki adam pazartesi diyor, dmc cuma diyor. umarım samsun demir yanılıyordur.

twilight
13-07-10, 21:37
Koskoca Samsun demir ve koskoca DMC'nin verdigi tarihler bir birine uymuyor...Uygar Atas,bilgileri Samsun Demir'den alarak veriyor...nasil bi istir anlamadim..

moeller
13-07-10, 21:47
değerli arkadaşlar dmc ye mail attım ve cevap olarak bunu gönderdiler.DMC den çok çelişkili bilgiler geliyor bende anlamadım.

gizem-akkaş
13-07-10, 22:02
bu hafta dinlicez artık yaşasınnnnnnn:)

ozgem__
13-07-10, 22:08
oo süper haber çok sabırsızlandımm.:))

Yakisikli89
13-07-10, 23:12
Bence cuma günü cikiyor. Dj ler bile sarkilari calmak icin cuma günü'nü yaziyorlardi, albümün dagitimini bile cumaya yetistirmek istiyorlardi, simdi ise bu dmc'den gelen haber .. cuma günü cikacaginin kanatindeyim.

jetaime
13-07-10, 23:35
hmmm o zaman 16 yoksa 18 de cikacak album ve bir kac gun icinde radyoda hep tarkan sarki duyacaz guzel bir haber
ama kim inanabiliriz ???
dmc ??
yoksa dmc sahibi ???

ben anlamiyorum bir az kayboldum :-s

xurush'nine
13-07-10, 23:40
Arkadaslar uzduk uzduk kuyruguna geldilk.Surda iki uc gun kaldi.. Sabirsizlandigin(m)izi biliyorum ama artik tarihin onemi yok ki.Onemli olan album cikiyor!!!Bu kesinlesti ya gerisi hikaye..

Aslina bakarsaniz zor gunler gecirdik..Bazen sabriniz tasiyor, isyan ediyorsunuz, hak veriyorum.Ozellikle son olaylardan sonra yasadiklarimiz az buz degildi..Belki de bundandir ki bir cogumuz kontrol edemiyoruz ofkemizi.
Eminim hepiniz farkindasiniz -Tarkan'in yaptigi is cok ciddi bir istir ve buyuk bir ekip isidir.Oyle mikrofonun karsisina gecip 3-5 satir zumzume etmek nedir ki deyip gecmeyin.Hele hele devrimizde ne fedakarliklarla yapiliyor bu is...
Fakat insan hep en cok sevdiginden, onem verdiginden kuser, ona kizar ona yuklenir diye, her hatanin sebebini de Tarkan'da ariyoruz..Hatta bazen onun da bizler kadar iki eli ve iki ayagi oldugu icin 52 isden tutamayacagini unutarak, fazla ustune gitiigimiz, cok sert sekilde elestirdigimiz de oluyor..

Tamam, bu sitemler onu cok sevdigimizden uzerine titredigimizden, ona bir zarar gelmesini istemeyisimizdendir cogu zaman, biliyorum.. Belki de daha cok hayranlik eqomuz agir basiyor (bazilarimizda).. Her zaman yildizlarin en megasinin, en hariksasinin hayrani oldugumuz icin (hep havaliyiz ya,kimin faniyiz biz "ulen"!!!) alsik degiliz boyle "inislere" bazen, agirimiza da gittigi oluyordur, "ne bu fiyakamiz mi dustu,baska bir alana mi hamle etsek acaba?.." - ola bilir , buna da h'ayranlik hali dyelim.. (her kes elini vicdanina koysun bakiyim, itiraz istemiyorum ama, oluyor boyle durumlar da! ;)

Ama insan, hele hele hayran sevdigine pek fazla kiyamaz, onu affetmesini bilir bunu da biliyorsunuz..Ve onu hatasiyla sevabiyla bagrina basar (ki bizler de biricik Tarkanimizi oyle kabullendik)..Tarkan bizlere yilarca ne mutluluklar ne qururlar yasatti ve bundan sonra da yasaticaktir merak etmeyin!O bir Gunestir-bazen bulutla anlasamayip izdivaya cekile bilir ama yeniden dogar ve bir ciktimi dunyaya nur eler!
Bir sure ayagi kaydiysa kacmak, sirt cevirmek yakisir mi(ydi) bize?Qururumuzu,sevincimizi zirvelere tasidiginda yiydi, simdi kotu mu oldu?Ayrica nelerin mucadesini verdigi icin bu zor durumlara dusdugunu de biliyoruz..
Hepimize gecmis ola!Esas olan su - zor gunler geride kaldi..Cok sukur hepbirlikte el ele verip atlattik..Kader bizleri ve onu sinadi.Ve cok sukur sinavimizi gecdik.Bundan sonrasi kolay..

Ve de adim gibi eminim albumu elin(m)ize alir almaz onun Tarkan kokulu hos sicagindan tum cektiklerimiz buz gibi eriyip suya donucek..Daha sonra sarkilari dinledigimizdeyse suya donen neqatif duygular bi anda buharlanip yok olucak..Iz bile kalmiyicak uzun zamandir birikmis, surekli icin(m)izdeki sevgiyle anlasamaz, sabirla kanli bicakli olan, ve artik kontrol edilemez hale gelen "isyan" duygularin(m)izdan..Guvenin 'ninenize.. :8:
Uzun lafin sopasi:

Ah nihayet ask kapimizi araladi..Cikti da cikicak!!!! :17: :17:

TARKAN, SENI SEVIYORUZ!!!!!! HOSGELDIN!!! YENI BASLANGICLARIN HAYIRLI UGURLU OLSUN!!!!:29: :17:

jetaime
13-07-10, 23:51
Arkadaslar uzduk uzduk kuyruguna geldilk.Surda iki uc gun kaldi.. Sabirsizlandigin(m)izi biliyorum ama artik tarihin onemi yok ki.Onemli olan album cikiyor!!!Bu kesinlesti ya gerisi hikaye..

Aslina bakarsaniz zor gunler gecirdik..Bazen sabriniz tasiyor, isyan ediyorsunuz, hak veriyorum.Ozellikle son olaylardan sonra yasadiklarimiz az buz degildi..Belki de bundandir ki bir cogumuz kontrol edemiyoruz ofkemizi.
Eminim hepiniz farkindasiniz -Tarkan'in yaptigi is cok ciddi bir istir ve buyuk bir ekip isidir.Oyle mikrofonun karsisina gecip 3-5 satir zumzume etmek nedir ki deyip gecmeyin.Hele hele devrimizde ne fedakarliklarla yapiliyor bu is...
Fakat insan hep en cok sevdiginden, onem verdiginden kuser, ona kizar ona yuklenir diye, her hatanin sebebini de Tarkan'da ariyoruz..Hatta bazen onun da bizler kadar iki eli ve iki ayagi oldugu icin 52 isden tutamayacagini unutarak, fazla ustune gitiigimiz, cok sert sekilde elestirdigimiz de oluyor..

Tamam, bu sitemler onu cok sevdigimizden uzerine titredigimizden, ona bir zarar gelmesini istemeyisimizdendir cogu zaman, biliyorum.. Belki de daha cok hayranlik eqomuz agir basiyor (bazilarimizda).. Her zaman yildizlarin en megasinin, en hariksasinin hayrani oldugumuz icin (hep havaliyiz ya,kimin faniyiz biz "ulen"!!!) alsik degiliz boyle "inislere" bazen, agirimiza da gittigi oluyordur, "ne bu fiyakamiz mi dustu,baska bir alana mi hamle etsek acaba?.." - ola bilir , buna da h'ayranlik hali dyelim.. (her kes elini vicdanina koysun bakiyim, itiraz istemiyorum ama, oluyor boyle durumlar da! ;)

Ama insan, hele hele hayran sevdigine pek fazla kiyamaz, onu affetmesini bilir bunu da biliyorsunuz..Ve onu hatasiyla sevabiyla bagrina basar (ki bizler de biricik Tarkanimizi oyle kabullendik)..Tarkan bizlere yilarca ne mutluluklar ne qururlar yasatti ve bundan sonra da yasaticaktir merak etmeyin!O bir Gunestir-bazen bulutla anlasamayip izdivaya cekile bilir ama yeniden dogar ve bir ciktimi dunyaya nur eler!
Bir sure ayagi kaydiysa kacmak, sirt cevirmek yakisir mi(ydi) bize?Qururumuzu,sevincimizi zirvelere tasidiginda yiydi, simdi kotu mu oldu?Ayrica nelerin mucadesini verdigi icin bu zor durumlara dusdugunu de biliyoruz..
Hepimize gecmis ola!Esas olan su - zor gunler geride kaldi..Cok sukur hepbirlikte el ele verip atlattik..Kader bizleri ve onu sinadi.Ve cok sukur sinavimizi gecdik.Bundan sonrasi kolay..

Ve de adim gibi eminim albumu elin(m)ize alir almaz onun Tarkan kokulu hos sicagindan tum cektiklerimiz buz gibi eriyip suya donucek..Daha sonra sarkilari dinledigimizdeyse suya donen neqatif duygular bi anda buharlanip yok olucak..Iz bile kalmiyicak uzun zamandir birikmis, surekli icin(m)izdeki sevgiyle anlasamaz, sabirla kanli bicakli olan, ve artik kontrol edilemez hale gelen "isyan" duygularin(m)izdan..Guvenin 'ninenize.. :8:
Uzun lafin sopasi:

TARKAN, SENI SEVIYORUZ!!!!!! HOSGELDIN!!! YENI BASLANGICLARIN HAYIRLI UGURLU OLSUN!!!!:29: :17:

canim benim evet dogru soyluyorsun caniskom bravo simdi tarih hala belli degil ama en onemli degil . :8:
en onemli sey ki album cikiyo
album bitti
mastering bitti bu onemli

simdiden herkes onun sarkilar bekliyoruz ve bunlari kokusu duyabiliriz artik
biz cok bekledik ve simdi tunel cikisi gorebiliriz

ve evet kesin bizim megastar cok guzel bir album hazirlamis bizi biz onu seviyoruz ve o bizim ask geri vermek icin kesin bir mukkemel album yapmis

impossible
14-07-10, 17:56
Uzun lafin sopasi:

Uzun lafın sopası mı?
Zuhahahahaha:18:

fuatuslu
14-07-10, 19:14
Türk Malı dizisinden etkilenenler var :))