PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : samsun bey'e kiziyorum!!

twilight
13-07-10, 14:22
Öncelikle 1.5 yildir albüm beklentisinde oldugu(m)nuzu biliyorum...ancak,neden bunu samsun demir'in twit'leriyle beklediginizi hic anlamis degilim...yahu bu adam,size 12 temmuz demedi mi?valla bana yüzde yüz yetisecek die ''direc-t message''atti..ee gördük n'oldu sonrasini... :) simdide 16 temmuz deniyor...(Aslinda bunun önceside war...Mayis,Haziran)Ama ben Temmuzu sayiyorum...N'oldu 16 temmuza da yetismiyor...Bu adamin twitlerine inanmayin derim ben...cünki daha gercek samsun demir mi onu bile bilmiyoruz...siradan bir adam,peygamber falan olamaz ya di mi? :) İsin özü o ki;19 temmuzda da cikarmasin bu albümü - koskoca tarkan 1 ay mi dinlenecek yapmayin allah askina - gördük metamorfozu yani 1 ay sarkilar dillerde dolasti,sonrasi nane...
2011'in Mayis ayi gibi cikarsin 12 sarkilik fistik bir albüm...''karma'' gibi...bizde dinleyelim... :)
Yorumlar sizin? :)

Baş baş... :27:

ozangüney
13-07-10, 15:11
2011 çok geç ya zaten bu yaz albümler fazla tutmadı yazın vazgeçilmezleri olarak söylenen serdar ortaç ve demet akalının albümleri bile eskisi kadar rağbet görmedi şu anda zirve handenin bu açık trkan ramazandan sonra çıkarsa bile bu yılı zirevede kapatır diye düşünüyorum :)

Yakisikli89
13-07-10, 15:30
Bosuna stres yapiyorsun. Cikacagi varsa cikar zaaten. Sabir et.

starzu
13-07-10, 15:30
açıkçası ne adı geçen isimler ne verilen tarihler beni çokta ilgilendirmiyor ne kadar doğru oldukları tartışılırki artık tarihler isimler kabak tadı verdi okumuyorum bile ne zamanki duyarım albüm çıktı gider alırım paşa paşa telaş etmeye gerilmeye gerek yok :12::23:

fatihvefatih
13-07-10, 15:34
Tarkan bu seferde yanlış bir strateji izledi albüm en geç Haziran ortası 12 şarkı olarak çıkmalıydı, ama ne yapalım biz laf anlatamıyoruz Tarkan'a!!

starzu
13-07-10, 15:39
sanki tarkan albümü deyilde samsun demir oben budak albüm yapıyor ya hep konuşuluyor hep onlar konuşuyor:18:

Dark_blue
13-07-10, 15:47
samsun demir in telefon numarasi filan yok mu ? ordan biri arasin , gercek mi twitter daki degil mi anlasilir.

haluk seki
13-07-10, 16:52
aa lütfen patronuma laf yok onun elinde değil ...
twitteki gerçek samsun demir yani benim takip ettiğim ve konuştuğum aynı anda meyra da konuşuyor patronlaa gerçek samsun demir

bounce
13-07-10, 18:13
herkes yapımcı kesilmiş!!! çok kolay ya bu işler...
saçma saçma açıklamalar yapmayın yaa.. yok ramazandı yok yaz geçti albüm dinlenmez diye...

haluk seki
13-07-10, 18:27
herkes yapımcı kesilmiş!!! çok kolay ya bu işler...
saçma saçma açıklamalar yapmayın yaa.. yok ramazandı yok yaz geçti albüm dinlenmez diye...

gerçekten saçmalıyorlar ben samsun beye ve tarkana güveniyorum
albüm işi hiç kolay değil
tek şarkılık bi single bile kaç aya mall oluyor, kayıt mix derken zaman geçiyor..
karşıdaki sıradan bi star değil TARKAN her halde bekleyeceğiz,
sonra şarkı yı beğenmediler mi ayy tarkan ın şarkısı çok kötü diye eleştiri yapıyorlar

lotte
13-07-10, 18:48
bu bi kaç yerde daha yazılmış..samsun demir mi nerden biliyoruz diye..adamın şimdiye kadar yazdığı hiç bişey yanlış çıkmadı (erteleme sebeplerinide hep kendisinden öğrendik) ve birçok meslekten insan bilip bilmeden kendisiyle twitleşmiceğine de göre mesele kalmıyo

jetaime
13-07-10, 23:39
ama belki bizle oynamak cok seviyo bu adam
kim biliyoo ???

arau
14-07-10, 10:45
adama niye kızıyorsunuz sizin mesajlarınıza cevap verecek kadar kibar hiç dikkate almayabilirdi. albümün ertelemesine gelince sanki bir tek kişinin elinde bütün bunlar. bir sürü prosedurü var. müziyenlerin kayıtlarında problem çıkabilir o biter yasal izinlerde sorun çıkar her şey olabilir. sanki hadi albüm çıkaralım deyip yatıyorlar sabah baş uçlarında cd hazır oluyormuş gibi davranmayın sizin hiç mi işlerinizde aksilik olmuyor???? ayrıca adamlar tarih verirken bile kesin birşey söylemiyorlar yetiştirmeye çalışıyoruz diyorlar.

ozgem__
14-07-10, 15:11
ben albümün temmuz ayında çıkacağına inanıyorum biraz sabretmeliyiz bence..
nede olsa HERŞEY MÜMKÜN EĞER İNANIRSAK :)

karma_elcin
15-07-10, 16:45
2011 çok geç ya zaten bu yaz albümler fazla tutmadı yazın vazgeçilmezleri olarak söylenen serdar ortaç ve demet akalının albümleri bile eskisi kadar rağbet görmedi şu anda zirve handenin bu açık trkan ramazandan sonra çıkarsa bile bu yılı zirevede kapatır diye düşünüyorum :)
katılıyorm, samsun demir midir nedir o da işini doğru yapsn :D burda onun saçmalıkları yüzünden Tarkan'cığıma sitem ediyorum, bole insanlar yüznden burda geriliyoruz yaaa :@ Tarkanım stres sıkıntı yapmasın mtlu olsn o, onu seviyorz :29:

patriot_214
15-07-10, 21:22
Ya ne alakasi var . Her sheyi karma ile baglamayin artik . Eminim bu album karmadan cok daha guzel olucak .

secil.06
15-07-10, 22:42
bence herbir albüm bir birinden süper kıyaslama yapmadan