PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gözünü sevim Tarkan [11.07.2010]

Yakisikli89
11-07-10, 14:08
[...]

Gözünü seveyimTarkan
“Tarkan yeni albümü için Oğuzhan’dan hareketli bir parça istedi.”
Haberi okuyunca hayranın olarak çok sevindim, bir yandan da nasihat etme arzusu doğdu içimde.
Nasihatler sevimsizdir ama seven birinden gelirse aklın bir yanına konulasıdır.
*Evet, güzel şarkılar ara, iste, bul... Senin ihtiyacın olan şey bu. Boşver imajı falan, zaten öyle güzel adamsın ki...
*Her albüm öncesinde Nazan Öncel’le Sezen Aksu arasında mekik dokumayı bırak. Ya da bize duyurma, sıkıldık.
Alabiliyorsan ikisinden de beste al, ha biri verince öteki vermiyorsa ikisini de boşver, bu da onların ayıbı olsun.
*Nasıl yaparsın, iki albüm arasını çok açmadan mı sağlarsın bunu bilmiyorum ama beklentimizi çok yükseltme; sonra ağzınla kuş tutsan az geliyor.
*Hayat kısa, haliyle gençlik daha da kısa. Elini çabuk tut.
Sahnede kıvıran, seksi bakışlar atan 50 yaşında bir erkek pek de istenen etkiyi yaratamayabilir.
Aman gözünü seveyim Tarkan...

[...]

http://www.haberturk.com/yazarlar/531280-dogal-sakinlestirici

Köse yazari: Pakize Suda

TARQANIM
11-07-10, 14:13
kendisi 70 yasina gelmis seksi olamiyor diye tarkani kiskaniyo :) fazla bronzlasmanin zararlari..

fatihvefatih
11-07-10, 14:26
Tarkan var oldukça seksi bakışları ve danslarıyla bizleri mest etmelidir, Pakize Hanım yanlış düşünüyor. O zaman Michael Jackson'a ne demeli adam 50'sinde bile acayip danslar ve kıyafetlerle dünyayı parmağında oynatıyordu, Tarkan'da Türkiye'nin ve Orta Doğunun Michael Jackson'u olduğuna göre eee!!

xurush'nine
11-07-10, 14:35
Paylasim icin tesekkurler!Samimi buldum Pakize hanimin yazisini..
Bi tek dusuncesine itirazim var:Bence Tarkan 100 yasina geldiginde bile bu cok yakisikli ve "seksi bakislar atan.."(uslandi artik atmiyor bayagidir..;) dedos'dan kimse bikmiyicak..
:23:

denizmavisi
11-07-10, 14:36
pakize dobradır çok da doğru söylemiş,Tarkanın da yaşı gidiyor artık daha planlı ve daha sıklıkla albümler çıkarmalı ve kim güzel beste yapıyorsa ondan şarkı almalı 1-2 kişiye takılıp kalmamalı yani...

twilight
11-07-10, 18:09
doğru söylemiş hakkını yemeyelim...Yaşlılardan tek tanıdığım o,onun adını vericem...Gerçi kendisini sewerim...İlhan Şeşen,iki dakikada bir öpücük atan birisi olsa,sewer misiniz onu?Ben sewmezdim acikcasi...Tarkan,İlhan şeşenden 20 yaş kücük demeyin,zaten 10 yıl sonrası için konuşuyorum... :)

simgem__
11-07-10, 18:38
haber için teşekürler... bencede albümlerin arasını pek açmasın..ama her yıl da çıkarmasın ..

sally
11-07-10, 20:13
Evet dogru söylemis Tarkan albüm aralarini cok aciyor

jetaime
11-07-10, 21:58
Tarkan sonuna kadar seksi olacak

efsane_01
11-07-10, 22:18
:29::8::29::8:

serennn
11-07-10, 22:48
sadece şurasına hak verdim mesafeler uzayınca gerçekten bizim beklentilerimizde çok fazla oluyoo ...ama onun dışında TARKAN ha şimdi ha 50 yaşında olsun onun o sexy bakışlarına hiçbişey olmaz o gene bi bakışıyla bizi kalbimizden vurur bunu çok ii biliorum !!