PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ünlendikce aziyorum [11.07.2010]

Yakisikli89
11-07-10, 14:05
Kibariye ile röpörtaj (11.07.2010)

[...]

TARKAN'A BENİM DUALARIM YETER
*** Yine Tarkan’la çalıştınız...
Kasette okudu diye demiyorum, çok güzel çocuk, çok saygılı, çok iyi çocuk. İkinci kezdir bana bu güzelliği yapıyor, Allah razı olsun. Benim de ona dualarım yeter. Bu kasette beni sekiz saat çalıştırdı. Başkası olsa var ya bunları yapmaz. Geçenlerde konuştuk dedi ki; “Benim senin kıyağına ihtiyacım yok, senin benim kıyağıma ihtiyacım yok.” Çok güzel, doğru bir laf. İsim vermek istemiyorum, bazıları söz verdi üç-dört sene bekletti. O öyle yapmadı. İnsanı bekletmek, söz verip de üzmek çok kötü. Tarkan beni hiç üzmedi.

[...]

http://magazin.haberturk.com/roportajlar/haber/531288-unlendikce-aziyorum

TARQANIM
11-07-10, 14:08
haberin basligi süper :) 2side cok mütevazi o yüzden kolay bi arada calisabiliyolar

xurush'nine
11-07-10, 14:42
Bu kadini severim.. Fitne fesat degildir cunki.Insan nice Oxford'lardan mezun ola bilir..
Ama ici fesat doluysa hic bir faydali ise yaramaz o zeka...

twilight
11-07-10, 18:06
:) Cidden harika bi baslik :D Ve harika bi yorum Kiboştan... ;)
Teşekkürler,hem sana hem kiboşa... :)

simgem__
11-07-10, 18:42
haber için teşekkürler ...
gerçekten tarkanın yaptığını kimse yapmaz ... kiboş da güzel konuşmuşşbravo

disiseytan
11-07-10, 19:13
Dogru kimsenin kimseye ihtiyacı yok ikiside kndi kulvarlarında çok başarılı ki sesleri yorumları üzerine tartışılamaz bile mühim olan niyet işde özünde ikiside çok iyi fesat çıkarcı insanlar olmadıklarından bir araya bu kadar rahat gelip çalışabiliyorlar bizede tebrik etmek kalıyor galiba kiboş ve tarkanımıza helal olsun sonsuz başarılar...

sally
11-07-10, 20:12
Tarkanin yaptini kimse yapmaz saten tebrikler ikisinede

pare pare
11-07-10, 21:41
Harika bir haber bence.Tesekkurler . . .

jetaime
11-07-10, 22:04
Evet zaten tarkan dan sonra kim yapabilir ??? Hic kimse !!!!

serennn
11-07-10, 23:12
Söze gerek yok gözleriNe bak oku gerçeği :)) haber için tşkler..

MARY JANE
11-07-10, 23:20
paylaşım için teşekkürler...
kibariyeyi çok severim. ne tarkan gibisi var ne de kiboş gibisi. ikiside çok mütevazi. başkası olsa ne tarkan gibi saatlerce stüdyoda kalır, şarkı verir karşılık beklemeksizin ne de kiboş gibi açık yüreklilikle anlatırdı bunları. bu piyasada bunları yapacak az insan vardır. dile kolay gelse de aslında zor şeyler bunlar. bunları yapmak için öncelikle temiz kalp lazım. :)))))
ikisini de çok seviyorummmm.

Bamboo
12-07-10, 12:44
bu kadını severim bende.. çok doğal,çok samimi ve içten.. tarkan yıllar önce kibariye showa çıkmıştı taa gül döktüm yollarında zamanında.. dostlukları o zman başlamıştır muhtemelen.. hatırlıyorum da kiboş çok güzel ve samimi bişekilde ağırlamıştı tarkanı.. :) çok aradım bu show görüntülerini ama hiç bulamadım malesef.. :(

ozgem__
12-07-10, 13:12
Kiboş süpersinn:))) tarkanı gerçektn iyi tanıyan seçili sanatçılardan biri :)

arau
12-07-10, 13:55
menfaat uğruna insanlıktan çıkmayacak iki insan. ikiside iyi kalpli,samimi ve dürüst böyle olunca ikisini allah korur bütün kötülüklerden...